Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17101) sz_abika válasza umek7 (#17078) üzenetére


sz_abika
addikt

Erről beszéltem múltkor, hogy neked mindegy milyen látszólag lehetetlen dologra teszed a zsét, jön :DDD

PSN: xszabikax

(#17102) umek7 válasza sz_abika (#17101) üzenetére


umek7
őstag

Most ha arra akarsz célozni hogy szimplán mákos vagyok, akkor bökd ki nyugodtan, nincs harag :D

(#17103) Higth válasza stefyY (#17097) üzenetére


Higth
csendes tag

Ha törölték szerencsejáték zrt-nél és ha megjátszottam akkor 1-es oddsal számolják?

(#17104) rwin5 válasza Higth (#17103) üzenetére


rwin5
őstag

aki megjátszotta annak tuti érvényes

Most buktam el az utolsó forintomat is ;] Isten valahogy nem akarja, hogy nagy téttel nyerjek bármit is, 2 nap alatt 5 nagytétesből 5 elment és mind az 5, 1db meccsen kb ~1,3-as oddson.. bár nem voltak igazán nagy tétek 5, 10K de egyszerűen ez már a hihetetlen szint.. annyi nyugtat meg, hogy legalább nem minuszos mert az egész játék nyereményből ment szerencsére, de az, hogy ennyire nem jön mégis bosszantó.. bezzeg ha csak 500ft, vagy 1K-val játszok akkor általában jön belőle mindig a 3-8K nyeremény.. így a hónap összesen -2K, de szerintem szeptemberig nem is fogadok többet.

[ Szerkesztve ]

(#17105) B-L-A-C-K válasza umek7 (#17078) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Grt, szép, honnan jött ez az ötlet?

(#17106) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Későn értem a lottózóba,a 164-st ki kellett vennem a szelóból,az a Spurs meccs volt?
Mert akkor szerencsém volt:D

(#17107) giigz válasza Ps Vita (#17106) üzenetére


giigz
veterán

:K

De már le is zárták a meccs előtt valamiért...

(#17108) Ps Vita válasza giigz (#17107) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jippijájé:D
Mennyire tudok ilyenkor örülni,pedig csak 500 pénz van azon a szelón:DDD

(#17109) giigz


giigz
veterán

Ellőttem egy kamit, 4 meccs, nyilván sok esély nincs rá, fölösleges is beírnom, 200-ból 130k jöhet :)

(#17110) sz_abika válasza umek7 (#17102) üzenetére


sz_abika
addikt

2-3 eset az mák, 1 éven át már már teljesítmény illetve rohadt jó lánckapcsolatok :R

Én csak annyit kérek hogy a Ludogorets nyerjen kettővel ^-^

PSN: xszabikax

(#17111) giigz válasza sz_abika (#17110) üzenetére


giigz
veterán

Szerintem a Slovan simán tovább fog menni, én kizártnak tartom, hogy kikapjanak kettővel.

(#17112) stefyY


stefyY
őstag

Azt olvasom, hogy aki a Spursre rakott, annak is 1-es odds...érdekes...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#17113) máyköl válasza Higth (#17103) üzenetére


máyköl
veterán

Igen.
Tehát ha megjátszottad, hiába tippeltél jól, vagy tippeltél rosszul, olyan mintha rajta sem lenne a szelvényeden.

(#17114) umek7 válasza B-L-A-C-K (#17105) üzenetére


umek7
őstag

Olvastam, hogy Londonban egész délelőtt esett az eső, a DigiSport1 adta a meccset, mutatták hogy szakad, emiatt is késett 30 percet a rajt, és volt 2x40 perces a játékidő. Állítólag AVB-ék nagyon nem akarták lejátszani a meccset.... Szakmai szempontból pedig az eső sokat kedvezett a "favágó" Sunderlandnek, egy igazi legelő volt a pálya. Di Canio kezei alatt még agresszívebbek, a játék tördelésére és a gyors kontrákra játszanak, igazi angol fizikai futball. Mindezek mellett a Spurs-nél egyelőre a Bale-ügy is folyik, aki kisebb sérülés miatt a cserepadon sem kapott helyet, róla tudjuk hogy bármikor képes betalálni, viszont az Adebayor/Defoe párosról ezt már nem mondanám el. Összességében én egyébként sem érzem olyan brutálisan erősnek a Spurs-t, Bale nélkül megvannak lőve, míg a hírek szerint a Sunderland-nél nagy a "harmónia".

Mindezt összevéve, és a megérzésemre is hagyatkozva döntöttem úgy hogy ezt nem hagyom ki. Egyébként sűrűn előfordul hogy rossz előérzetem támad, csak ezért lemondok egy tippről, itt nem volt ilyen.

(#17115) B-L-A-C-K válasza máyköl (#17113) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt tedd hozzá hogy csak tippmixen/tippmixpro-n, máshol neten érvényes.

Unek7: Értem, hát én nem mertem volna majdnem 60 ezerrel az biztos, de a lényeg jött...;)

[ Szerkesztve ]

(#17116) umek7


umek7
őstag

A spanyol - montenegró szerintem erősen spanyol siker gyanús, egyébként sem rosszak, de a hazai pálya sokat fog leejteni.

BLACK: Manapság már annyiban változtattam hogy sokkal jobban hallgatok az ösztönös megérzéseimre, írhat bárki bármit, ha nem tetszik nem foglalkozom vele. Amióta teljesen kitudom zárni egy tippből a félelmet, olykor a logikát, sokkal sikeresebb vagyok. Az idei hónap eddig nagyon jó, szinte nem is hibáztam, csak ne kiabáljam el.

[ Szerkesztve ]

(#17117) B-L-A-C-K válasza umek7 (#17116) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Máskor gyakrabban írj akkor ide lehet betársulok ha úgy adódik...

[ Szerkesztve ]

(#17118) rwin5


rwin5
őstag

bukók után ez feldobta a napom [ :DDD :DDD ]

(#17119) umek7 válasza B-L-A-C-K (#17117) üzenetére


umek7
őstag

Ezt nem tudom megígérni, de be szoktam ugrani egy-egy tippel.

Egyébként ezt tudom tanácsolni mindenkinek, saját hibáimból tanultam meg én is. Meg sem tudom számolni hány kis szorzót játszottam már meg csak azért mert féltem kihagyni, meg mi lesz ha mégis jött volna, stb., közbe pedig "tudtam" (éreztem), hogy nem kéne....
Átnéztem rengeteg sportfogadó korábbi tippjeit akik óriási profitot termelnek, a tanulság az volt, hogy papírra csak nagyon ritkán fogadtak. Ezt nem úgy kell érteni hogy megéri az underdogra fogadni.

(#17120) B-L-A-C-K válasza umek7 (#17119) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ezt ne mond, én már rég tudom, és oddstól függetlenül is rakok mindig...Ha irreálisan alacsony valami meg ki is hagyom...

[ Szerkesztve ]

(#17121) sz_abika válasza giigz (#17111) üzenetére


sz_abika
addikt

-1 AHn vannak a bolgárok.
Szerintem kijön most az hogy a Ludogorets kerete több mint 2x annyit ér mint a slované, ráadásul hazai meccseikből ha jól látom elmúlt 8 meccsen nem kaptak ki sem.
Nálam a bolgár tj elég valuenak tűnik :K

PSN: xszabikax

(#17122) gabxxx


gabxxx
újonc

üdv mindenkinek!
új vagyok ! többen is szoktatok itt lenni ?

USA - Honduras 1.35
Maribor 0-1 1,54
2,07 odds sztem ez is jó lehet ! ?

(#17123) giigz válasza gabxxx (#17122) üzenetére


giigz
veterán

Elég sokan vagyunk :)

(#17124) gabxxx válasza giigz (#17123) üzenetére


gabxxx
újonc

Svédország (H) vagy Németország (V) jut tovább 1.67
*(0-1) Legia Varsó - TNS 1.42

nekem ez is ment,vélemény?

(#17125) L_YKing


L_YKing
addikt

Ő ja.
Na:
Női foci Svéd győzelem
Bayern Barca döntetlen
7,8 ods
500ft-al

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#17126) janos1988 válasza janos1988 (#17050) üzenetére


janos1988
addikt

Átvariálva. Alap 3/4-es és egy alap 4/5-ös. De sajna az elsőn a Liverpool D már elment...

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#17127) stefyY


stefyY
őstag

Hajrá Wawrinka... :DD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#17128) janos1988 válasza B-L-A-C-K (#17120) üzenetére


janos1988
addikt

Ha lehet mondani ilyet, akkor ez 4+ gólba 3,15x-ért.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#17129) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Daniel Alves kollégánk már ott ül a stadionban és várja a Bayern - Barca kezdést...:)

janos1988: Az ilyen gólos mi újságok nekem lutrik, + már megraktam a szelóm amit kiírtam...

[ Szerkesztve ]

(#17130) máyköl válasza B-L-A-C-K (#17129) üzenetére


máyköl
veterán

Egy szent irigység van bennem. :Y

(#17131) B-L-A-C-K válasza máyköl (#17130) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A fejét kitakartam, nem tudom publikus lenne e számára....:D

(#17132) Chereiose válasza B-L-A-C-K (#17131) üzenetére


Chereiose
addikt

hát a meccs után mondjuk nem fog örülni az eredménynek :D

(#17133) máyköl


máyköl
veterán

Bayern meccs is csúszik és 2X40 perces lesz, remélem emiatt nem törli ezt is a szerencsejáték.

(#17134) rwin5 válasza Chereiose (#17132) üzenetére


rwin5
őstag

nem vagyok se barcás, se bayernes de most a barcának szurkolok :D vagy legalább egy első félidős győzelemnek, legyen meglepi a nap

(#17135) tami92 válasza B-L-A-C-K (#17131) üzenetére


tami92
aktív tag

hát ez nagyon kemény :D jó lett a cenzúra :DD

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#17136) Bati0501 válasza máyköl (#17133) üzenetére


Bati0501
őstag

Honnan tudod,h csak kétszer 40 perces lesz?
És honnan lehet tudni,h törli a szeretett zrt?Mert ránéztem a honlapjukra,de még benne van a kínálatban...

(#17137) rwin5 válasza Bati0501 (#17136) üzenetére


rwin5
őstag

mondták már a tv-ben is, de ki is volt írva

(#17138) Bati0501 válasza rwin5 (#17137) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi,most nem néztem a tv-t.

(#17139) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Schalkém úgy látom jönni fog (73. 2-0), még jó hogy reggel megraktam azt a 2 meccset amit kiírtam mert mindkettőnek jóval levitték az oddsát...

Bati0501: Igen mondták a TV-ben, + a szünet is rövidebb lesz mert a Barcások késése miatt, így lehet valóban törlik majd...

(#17140) Bati0501 válasza B-L-A-C-K (#17139) üzenetére


Bati0501
őstag

Az király lesz... :(( +én is látom,h a Schalke már 2-0,pedig meg akartam rakni,de még is elbizonytalanodtam és inkább nem vállaltam be...

(#17141) rwin5


rwin5
őstag

hát ez nem tom hol volt 40 perces na mindegy ;]

(#17142) B-L-A-C-K válasza rwin5 (#17141) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet 2. lesz 35... ;]

(#17143) Bati0501


Bati0501
őstag

Tényleg. :D Viszont olyan 44 perc 3x volt,nem?Szóval volt itt rövidítés... :))

(#17144) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Bet365 kifizetésnél mikor számíthatok a hívásukra?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#17145) gery2123 válasza Cthulhu Dawn (#17144) üzenetére


gery2123
őstag

Engem nem hívtak, én írtam élő cseten hogy a személyim már mióta fel van töltve és elfogadva akkor miért nem tudok kifizetni. A csávókám írta hogy pill :) eltelt vagy egy jó perc és kész volt. Rányomtam hogy kifizet és 1,5 nap múlva max itt volt a csé

-- PSN_ID: GerY2123

(#17146) Cthulhu Dawn válasza gery2123 (#17145) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Számlámról már levonta, de előtte ott volt, hogy felkeresnek a nem tudom mi miatt. (más kártyára akarok kifizetni, mint amiről befizettem, viszont jelenleg ez van berakva aktuális bankkártyának, úgyhogy nem tudom miért keresnének)

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#17147) janos1988 válasza B-L-A-C-K (#17129) üzenetére


janos1988
addikt

Megérzésről volt szó. Ennél volt csak az a kiba nagy megérzés :K

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#17148) gery2123 válasza Cthulhu Dawn (#17146) üzenetére


gery2123
őstag

Azzal szerintem nem foglalkoznak, mert már ellenőrizve vagy. A kártya név azonos gondolom. Ez ugyanolyan hogy ha lejár az egyik kártyám,vagy elmegyek egy másik bankhoz.

-- PSN_ID: GerY2123

(#17149) B-L-A-C-K válasza janos1988 (#17147) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát ez az, ha van saját megérzésed amibe te is tuti biztos vagy meg kell pukkasztani...

(#17150) stefyY


stefyY
őstag

Meg kell hallgatni... :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.