Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls VI

Hozzászólások

(#23) Vistaboy válasza VikMorroHun (#22) üzenetére


Vistaboy
veterán

Igaz, az első és legfontosabb, hogy ne legyen probléma a működéssel. Viszont mivel marad a Creation Engine, így valószínűleg a Creation Club is, pedig mostanában az okoz némi fejtörést számunkra. Oké, arra már sikerült rájönnöm, hogy a Bethesda logó utáni azonnali CTD-ért a Windows 10 alatti OneDrive a felelős, nálam egyből megszűnt a probléma, miután letiltottam és áttettem a Dokumentumok (mentések) mappát az eredeti helyére, az SSD-re.

Látványban nekem elég, ha a Skyrim SE szintjét hozzák, bár azért titkon reméltem, hogy vajon miféle látványra lesz majd képes az új motor, de akkor ez most elmarad. Az Oblivion esetén is mekkora ugrás volt grafikában a Morrowind után, valami ilyesmiben bíztam volna most is.

De persze számunkra az a lényeg, hogy ezzel is legalább annyi órát eltölthessünk majd, mint a Skyrimmel és Oblivionnal... ha ez megvalósul, a grafika másodlagos lesz. Csak működjön rendesen és legyen benne elég tartalom... akkor nem lesz semmi baj. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls VI
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.