Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-04-25 12:14:54

LOGOUT.hu

Mi is ez a Pebble? Röviden: a mai összes okosóra úttörője. ;)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Bubsy válasza MasterMark (#8050) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Köszönöm!
Ha az értesítések átmennek, mi nem?

(#8052) MasterMark válasza Bubsy (#8051) üzenetére


MasterMark
titán

Ha lejár a 7 nap, akkor nem nyílik meg az alkalmazás ami sideload-olva lett. Ilyenkor újra ki kell tenni rá.

Nem fogod tudni megnyitni az appot a telefonon. Pl. nem tudom az időjárás átmegy-e meg ilyenek utána.

De amint lejár a 7 nap kiderül és visszajelzek, hogy mi működik mi nem. Elméletileg wifin is ki lehet küldeni sideload-olva, szóval egyébként az se nagy gond ha rá kell rakosgatni mindig. De ha minden jól megy akkor elég csak akkor rátenni újra, ha épp kéne az app valamit módosítani.

Switch Tax

(#8053) Bubsy válasza MasterMark (#8052) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm, várom a visszajelzésed :B
Az appot jelenleg sem sűrűn használom, a lényeg, hogy jöjjön az értesítés mindenről, de az sem hátrány, ha a válasz üzenet is működnek :B

(#8055) Tiger. válasza Bubsy (#8053) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sziasztok.
Hogy lehet az, hogy bekapcsoltam a timet és minden értesítést jelzett iphonon, nincs fent semmilyen app.

Vajon androidos telefonnal is elég ha Bluetooth kapcsolat van?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#8056) MasterMark válasza Tiger. (#8055) üzenetére


MasterMark
titán

Előtte már egyszer párosítottad a telefonnal akkor működik.

Switch Tax

(#8057) Tiger. válasza MasterMark (#8056) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Régen igen de már nincs párosítva.
Új telefonhoz vajon tudom párosítani?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#8058) MasterMark válasza Tiger. (#8057) üzenetére


MasterMark
titán

Sideloadly-val fel tudod tenni az appot a párodításhoz új telefonra is. Pont most volt róla szó pár hozzászólással ezelőtt.

Switch Tax

(#8059) Tiger. válasza MasterMark (#8058) üzenetére


Tiger.
nagyúr

De ez mi?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#8060) symonbor


symonbor
csendes tag

szia Ákos hogyan tudnék masik óralapot rátenni,mert mar androidon sem lehet letoroltek az appot

(#8061) Tim82 válasza symonbor (#8060) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha megy valamennyire az angol, akkor ezt az útmutatót kövesd. Vagy keress rá a topikban a "Rebble" keresőkifejezésre, remélhetőleg lesz magyar nyelvű leírás is valamelyik fórumtárstól.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8062) Bubsy


Bubsy
aktív tag

Sziasztok!
Tavaly lecseréltem a Pebble Steel-em és mivel annyi segítséget kaptak korábban Tőletek, gondoltam felajánlom valakinek :)

2021-ben vásároltam az eBay-en egy olyan eladótól, aki kicserélte az akksit és a zebra szíjat benne. Nagyjából egy évet használtam, viszont az utolsó napokban sikerül leejtenem, ezért az üveg mögött az alsó rész megsérült :(
Ettől független kifogástalanul működik!

Jelenleg fém szíj van rajta, de adom hozzá a gyári bőrt is, illetve egy kijelzővédő fóliát.

Aki szeretné írjon pm-et!

(#8063) Bubsy válasza Bubsy (#8062) üzenetére


Bubsy
aktív tag

Elkelt!

(#8064) Yura


Yura
csendes tag

Kedves Fórumtársak!

Ha erre jártok segítsetek légyszi. 3 Classic és 2 Pebble2 "elhordása" után, több óraszerű dolgot is probáltam.
Nekem a változtatható betűméret(50+), és a jó üzenetkezelés a legfontosabb. Például a legtöbb mai órán nem lehet kinthagyni olvasásig az értesítést, vagy pld csak az első két sorát mutatja.
Nektek mi jött be?
Előre is.... :R

(#8065) icemad válasza Yura (#8064) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Semmi. Azt a funkcionalitást egyik sem tudja, mint a pebble. Az utolsó órám egy Galaxy Watch 4, de ez sem az igazi. Visszasírom én is a Pebble vonalat.

(#8066) Yura válasza icemad (#8065) üzenetére


Yura
csendes tag

Valaki megláthatná benne az üzletet. A mai eszközökkel és azzal a filozófiával, csoda is születhetne. :((

(#8067) Pulsar válasza Yura (#8066) üzenetére


Pulsar
veterán

Egyet értek. Bármennyire is szeretem a samsung órám, a Pebble nyomában sem ér sok tekintetben

(#8068) koncsik válasza Pulsar (#8067) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az eü. apróságoktól eltekintve ugyanígy vagyok az apple órámmal. A Peeble óráim elvileg még mennek... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8069) Tim82


Tim82
nagyúr

Én még mindig Pebble Classic-ot használok, igaz, közben volt egy akkucsere (így húz ki kb. 8-10 napot, de a biztonság kedvéért hétvégente töltöm).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8070) Yura


Yura
csendes tag

Eljátszottam a gondolattal, hogy össze kellene írni mit is kellene tudnia egy mai modern pebble utódnak, és keresni hozzá egy gyártót, esetleg közösségi finanszírozással próbálkozva. Kár, hogy reggel mindig fel kell ébredni... :N

(#8071) koncsik válasza Yura (#8070) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K :C :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8072) kano válasza Yura (#8070) üzenetére


kano
nagyúr

Én is ezen gondolkodom. De nem is legyártani probléma, hanem a sw része. Fejlesztés, support, stb. Az a nagyobb szívás.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8073) Yura válasza kano (#8072) üzenetére


Yura
csendes tag

A nyílt platform lehetne a megoldás, a pebble is óriásit profitált a sok önkéntes programozóból. Van nyílt forráskódó e-ink óra projekt egy-két éve fut már. (Watchy ESP32)

(#8074) koncsik válasza Yura (#8073) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

jéé, ezt lehet kapni banggood-on... (Watchy ESP32 Nyílt Forráskódú E-Watch WiFi Bluetooth Programozható E-Paper óra nyílt forrású hardverrel és szoftverrel) 15k HUF :Y

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8075) kano válasza koncsik (#8074) üzenetére


kano
nagyúr

De igazából ez mire jó? Mitől okos ez az óra?
Semmit sem tud sajnos...
És ráadásul 1-2 év alatt semmilyen fejlesztés nem történt rá (sw szinten)? Vagy rosszul látom?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#8076) koncsik válasza kano (#8075) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajnos nekem is csak ugyanezen kérdéseim és véleményem van(nak).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#8077) kano válasza koncsik (#8076) üzenetére


kano
nagyúr

Az nagyon szuper, hogy e-ink kijelző, de mondjuk ami kellene:
- kb. 10-12 napos üzemidő;
- NFC ami használható is fizetésre;
- a lehető legtöbb szenzor (mert ugye így lehet széles körben vonzóvá tenni);
- sok alkalmazás.
Mit hagytam még ki?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.