Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls VI

Hozzászólások

(#22) VikMorroHun válasza GypsFulvus2 (#21) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Az tart ennyi ideig (korábban megmondták), hogy TES VI előtt még két nagy játékot kiadnak (sajnos). Gondolom, az egyik a Fallout 76, a másik meg a Starfield. Egyébként a fent hivatkozott cikkben az is benne van, hogy új megjelenítőt adtak a játéknak (Fallout 76, ami már a fejlesztett Creation Enginet használja), új megvilágítási rendszert és új tájgeneráló rendszert. A Starfieldhez még több fejlesztés lesz, csakúgy, mint a TES VI-hoz. Benne lesz a szokásos fizikai motor probléma? Nyilván igen. (Megoldás: korlátozni kell az FPS-t, ahogy eddig is.) 4 GB memória korlát? 64 bites játékoknál ilyen nincs. Támogatja-e a DX12-t és/vagy a Vulkant? Szerintem ezek bizonyos esetekben hasznosak tudnak lenni, de nem jelentenek akkora előnyt, hogy megérje miattuk lecserélni a motort. Mi van még? Ja, a több szálú CPU használat. Most gyorsan megnéztem Process Explorerrel: a 6-7 éves Skyrim Legendary Edition simán használ 8 szálat, ha kell neki. Úgyhogy én nem tartom akkora problémának, ha nem lesz Crysis 3/Wildlands szintű grafika, új játékmotor, ha cserébe kapunk egy remek, szabadon moddolható játékot. Pláne, ha el is fog indulni. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls VI
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.