Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#545) Mike Farrel válasza raz0r911 (#543) üzenetére


Mike Farrel
tag

Nekem megvan a Crew1 fullos 400 órával benne, megvan az FH3 fullos 130 órával benne, és most vettem meg a Crew 2-t fullos ebben még nem sok óra van. A Crew 1 favorit volt a marha nagy map miatt, iszonyú sok krúzolást csináltunk éjjel-nappal nappal-éjjel. A 400 órám kb ebből tevődik össze. Az FH3 szintén egy bitang game, a rohadtul sok kocsi miatt. Grafikája sokkal jobb az FH3-nak szerintem bár a Crew 2 már ebben sem panaszkodhat. Bugosságra a kettő kb egy szint, annyi különbséggel, hogy a Crew 2-nél rájöttem 3 nap után hogy lehet megszüntetni azt, hogy kidobáljon, az FH3-nál pedig például nvidiánál driver függő, hogy mikor dob ki pár óra után, mikor pedig 5 percenként. Az FH3-at én végigpörgettem, párszor krúzoltunk haverokkal azt annyi, nagyon picike a térképe a Crewhoz képest, ha nincs haver akivel ökörködj hamar ráunsz. Ami ott nagyon el van találva az a havas kiegészítő (bitang jó). Őszintén megvallva a grafikát leszámítva szerintem egy szint a két játék. FH3-nál ha nincs társaság akivel menj néha, akkor kipörgeteg aztán kb ráunsz, legalábbis nálam ez történt, nem is tudom mikor indítottam el utoljára. Crew-t most megvettem annak ellenére, hogy nagyon nem szerettem volna, de ezt a kidobálós hülyeséget leszámítva nagyon pozitív csalódás a játék, (ahhoz képest, hogy azért vettem, hogy FH4 megjelenésig ne unatkozzak) főleg ezzel a mehetsz földön vízen levegőben dologgal. Repülővel pl órákat el tudok szórakozni csak úgy a levegőben :D

Úgyhogy minden játéknak vannak pro és kontrái, igazából ha ötvözve lenne a két játék akkor kapnánk valami egész ütős dolgot. Én nem bántam meg, hogy megvettem se az Crew 1-et se az FH3-at se a Crew2-t és az FH4 meg megkapta már előre a bizalmat. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Crew 2 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.