Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Bjørgersson válasza rétisün (#800) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha van valami érdekes története, akkor szinte mindegy, csak ne ilyen CSI meg NCIS kaliberű legyen, azoktól rosszul vagyok. Na meg a scifikért sem vagyok annyira oda meg vissza.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#802) rétisün válasza Bjørgersson (#801) üzenetére


rétisün
veterán

game of thrones? bár az meg fantasy.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#803) leslieke válasza rétisün (#802) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Viszont érdemes megnézni, és az átlag fantasy-hoz képest kevés ilyen elem van benne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#804) Bjørgersson válasza rétisün (#802) üzenetére


Bjørgersson
félisten

9GAGen elég sokat találkoztam vele, meg osztálytársam is mindig nyaggatott, hogy nézzek bele, de valamiért sosem tudott rávenni. :D Egy próbát lehet mégis megér.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#805) leslieke válasza Bjørgersson (#804) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nézz bele, legfeljebb nem tetszik és akkor abbahagyod.

Van Sorozatok topik. Itt nézz körül, szerintem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#806) Bjørgersson válasza leslieke (#805) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Rendben, köszönöm és ne haragudjatok az offért. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#807) Ventur@


Ventur@
senior tag

Csak részben tartozik a TBBT-hez, amit leírok, ezért OFF:

Kb. 1-2 hete láttam a TLC-n (Discovery Channel-nek ilyen életmód csatornája, vagy mi a p*cs :D ) az Amy-t alakító szinésznőt egy ilyen átváltoztatós műsorban. Lényege, hogy két stylist kipakolja a ruhásszekrényed, kidobál mindent, ami nem trendi, adnak egy valag zsét és megmutatják mit vegyél, mert attól neked jobb. Na és ebben a műsorban volt benne. Hát basszus ez a nő a valóságban is olyan, mint a sorozatban. Ugyanazokban a "kocka" cuccokban jár és meg volt győzödve róla, hogy az amit felvesz az jó. Nem írom le milyen ruhakombókban nyomta, de a sorozat alapján el lehet képzelni :D . A végére, azért aggattak rá egészen korrekt cuccokat, meg rakta rá vagy 4 réteg vakolatot és úgy már egészen vállalható külseje lett :DDD .

Na csak ennyit akartam és bocs, ha hosszú lett :B .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#808) rétisün válasza Ventur@ (#807) üzenetére


rétisün
veterán

lehet hogy pont ezért játssza ő amy-t ? :DDD :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#809) bLaCkDoGoNe válasza Bjørgersson (#799) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

The Killing. Modern Twin Peaks, hasonló sötét hangulattal, de a Lynch-i betegségek nélkül.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#810) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megnéztem a 4. évad 8-9. részét. Amy hangját még mindig nem sikerült megszokni. Annyira nem illik hozzá az eredeti hang után. Nagyon rossz választás volt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#811) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Emlékszik valaki, hogy melyik az a rész, amiben Sheldon és Leonard valami ilyesmiről cserél eszmét...?
- Einstein is szerette a nőket.
- Ha kevesebb időt töltött volna velük, akkor nem lenne ekkora káosz a relativitáselmélet.
(Pontosan szeretném idézni valahova az eredetit.)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#812) Ventur@ válasza janos666 (#811) üzenetére


Ventur@
senior tag

3/14: The Einstein Approximation

Talán. De mivel nem 100%, ezért nem vállalok érte felelőséget :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#813) janos666 válasza Ventur@ (#812) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Adta volna magát a cím, google-el én is eddig jutottam.
Letöltöttem az összes rész feliratát és mindben rákerestem az Einsten szóra, majd a nem túl meglepő módon egész sok találat körül beleolvasva végül meglett: 04/22

@ I must say,ever since you started having regular intercourse,your mind has lost its keen edge.
You should reflect on that.

# Excuse me,but Einstein had a pretty busy sex life.

@ Yes,and he never unified gravity with the other forces.
If he hadn't been such a hound dog,we'd all have time machines.

Csak a lényegére emlékeztem, ahogy Sheldon beoltja Leonard-ot arról, hogy Einstein mennyivel többre jutott volna, ha kevesebbet foglalkozik nőkkel, de itt ezt a közösülésre hegyezték ki, én pedig olyan kontextusban szerettem volna használni, hogy szellemileg foglalt le feleslegesen sok kapacitást az, mikor nőkkel foglalkozott (nem ilyen "a sex elbutít" vagy hogy "a közösülés megszervezése és lebonyolítása az elfecsérelt idő" -> ha általánosan hivatkoztak volna rá, hogy pl. "mióta Penny-hez járkálsz", vagy hasonló, akkor használható lett volna, de ebben sok a sex, főleg ha nem ismered Sheldon karakterét...)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#814) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A 4. évad 10-11 részei ezen a hétvégén mentek a TV-ben-

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#815) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Big Bang Theory Comic-Con videó

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#816) csabám


csabám
addikt

Szeptember 28. - án jön az új évad!?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#817) Bjørgersson válasza csabám (#816) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most szerkeszti mire elküldöm.. :DDD Ha jól tudom szeptember 27.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#818) csabám válasza Bjørgersson (#817) üzenetére


csabám
addikt

Egy giffet akartam berakni, de nem mozgott, szóval ráhagytam és inkább kérdeztem :)

Én 28. - át tudom, de hamarosan kiderül!

Szerk.: De :DDD

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#819) Bjørgersson válasza csabám (#818) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak nem ez a "mosoly" lett volna a vége? :) Egyébként innen vettem a 27-ét. De ahogy mondod, nemsoká kiderül.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#820) rétisün


rétisün
veterán

nincs fenn valahol a "lakótársi egyezmény" magyarul? annyiszor hivatkozik rá sheldon (bár priya azért megszorongatja néha :D ) kiváncsi lennék, miket találtak ki benne :))

ha már tesó-kódex is van magyarul, ezt is lefordíthatná valaki :DD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#821) leslieke válasza rétisün (#820) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én nem láttam angolul se.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#822) janos666 válasza rétisün (#820) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, érdekes olvasmány lehet, ahogy a Relationship Agreement is. :DDD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#823) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Második évad most (ebben a pillanatban) kezdődik az RTL-en. Nézem már. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#824) leslieke válasza Bjørgersson (#823) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Helyes, csak terjesszék a jó sorozatot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#825) Bjørgersson válasza leslieke (#824) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Leadtak egy részt és ennyi. Így jövőre se érik utol a sorozatot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#826) leslieke válasza Bjørgersson (#825) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerencsére a Cool már előrébb tart.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#827) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Stuart, azaz Kevin Sussman, a TBBT képregényboltosa állandó szereplő lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#828) rétisün válasza leslieke (#827) üzenetére


rétisün
veterán

nofene..... :U kiváncsi vagyok, de őszintén szólva nem sok jót várok tőle, a két csajszival se igazán javult a sorozat :(

(#825) kovy29: még szerencse, hogy nem csak tv-ből lehet hozzájutni az aktuális epizódokhoz :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#829) leslieke válasza rétisün (#828) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Kezdenek sokan lenni. Aztán egyre több pénzt akarnak majd és emiatt fogják leállítani a sorozatot.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#830) rétisün válasza leslieke (#829) üzenetére


rétisün
veterán

mondjuk ha a HIMYM-et nézzük, abban nem lettek többen mint az elején, aztán mégis szépen ellaposodott az utolsó 2-3 évadra......

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#831) leslieke válasza rétisün (#830) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez is igaz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#832) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Mit találtam? Penny és Leonard a valóságban is jártak egy ideig: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#833) janos666 válasza rétisün (#828) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

a két csajszival se igazán javult a sorozat

Hát nem. Annyi vígjáték van, ami tele van a párkapcsolati problémákkal, hogy ebbe szerintem kár volt ennyit beletömni.
Persze, van olyan oldala ennek a témának is, amire érdekesen tud fényt vetíteni a TBBT és egyedi poénokat gyárthatnak belőle ebben a világban. Csak kicsit sok szivárgott már bele a "hagyományos" dolgokból, ami szerintem pazarlás, kvázi ürességgel tölti fel a rövidke részek egy viszonylag nagy hányadát, ami nem jó dolog, ha azért, mert nincs már jobb ötletük.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#834) leslieke válasza janos666 (#833) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha a kapcsolatokat a geek-nem geek ellentétre helyeznék, akkor lenne jó szerintem, pl.: amikor Penny magyarázza azt, hogy a Star Trekben felhúzzák a pajzsot védekezésnél és ő maga is meglepődik a példáján.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#835) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Na újabb rész, reneszánszvásár. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#836) rétisün válasza Bjørgersson (#835) üzenetére


rétisün
veterán

méghozzá a legrosszabb, amin volt sheldon eddig életében :DDD tele anakronizmussal :Y

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#837) Bjørgersson válasza rétisün (#836) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Inkább volt mindegycsaklegyenrajtadgyatyapőc (vagy milyen :DDD ) vásár. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#838) rétisün válasza Bjørgersson (#837) üzenetére


rétisün
veterán

igen, és csak sheldonon volt olyan alsó, ami megfelelt a kornak, kár, hogy leonard párnahuzatából(?) csinálta :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#839) Bjørgersson válasza rétisün (#838) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na ezt nem figyeltem, de szerintem is abból. :K

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#840) leslieke válasza rétisün (#838) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Abból csinálta. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#841) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ma este jön a 4. évad 18-19. része, de sajnos arról még nincs hír, hogy amint vége az évadnak, akkor jön-e rögtön az 5. is. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#842) rétisün


rétisün
veterán

lehet vótmá..... :Y

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#843) janos666 válasza rétisün (#842) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hát 4 év alatt sok minden változhat. Ilyen szempontból érdekesebb lenne egy bővebb képsorozat, ami megvilágítja, hogy idő közben lassan és folyamatosan gyarapodott, hevesen ide-oda ingázott, vagy kisebb fel-le lengésekkel de trendszerűen nőtt. ;]

Mondjuk valahol tudat alatt nekem is feltűnt menet közben is, hogy már nem olyan tetszetős az a színésznő, mint az elején. Bár sohasem tartottam kifejezetten szépnek, csak elismertem, hogy nem csúnya és ízlés szerint biztos sokaknak tetszhet.

A BattleStar Galactica-ban is volt hasonló, bár ott az elején kifejezetten sovány volt Six és a végén sem volt még kövér, csak egészségesebben teltebb. De azért fura volt, mert a történet miatt évekkel később is fel kellett vennie hasonló ruhát, amiben erősen meglátszott a különbség (akkor kevésbé állt már jól neki), főleg ahogy keverték a régi képanyagok visszaemlékezéseit a frissen forgatott jelenetekkel.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#844) leslieke válasza rétisün (#842) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, itt kicsit meghízott, de S05-re szerintem megint vékonyabb lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#845) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Úgy tűnik, hogy az 5. évadot még nem kapjuk meg szinkronosan. Jövő héten jön a záró, azaz a 4x24 epizód, utána viszont a 3x01 ismétlése következik. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#846) Bjørgersson válasza rétisün (#842) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg így meghízott?! Rohadtul nem tűnt fel. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#847) bads1 válasza rétisün (#842) üzenetére


bads1
aktív tag

Így is kéne :D

szerk: btw újra elkezdtem nézni a sorozatot _magyarul_, nem hittem volna de így is bejön. Anno a 4ik vagy 5ik évadnál abbahagytam mert beleuntam, talán majd most.

[ Szerkesztve ]

(#848) leslieke válasza bads1 (#847) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Első 4 évad már végig megvan szinkronosan.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#849) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Még 5 nap és kezdődik a 6. évad! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#850) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na vágja már mindenki a centiket :DDD ?

Kiváncsian várom az évadnyitó epizódot. Remélem jó évad elé nézünk :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.