Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) radi8tor válasza rétisün (#3650) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"Az Agymenők másfél órás befejező része csütörtök este debütált a CBS csatornán, melyet egy félórás beszélgetős műsor követett Johnny Galecki és Kaley Cuoco vezetésével."

Jól félre fordították. Nem másfél órás volt a befejező rész, esetleg a talkshow-al meg reklámokkal lett másfél órás.

⭐ Stella

(#3652) iguana


iguana
őstag

nekem nagyon hiányozni fog, nagyon szerettem. nyilván ebben benne van, hogy emocionálisan kötődik az ember egy sorozathoz. vagy nem.
no meg az állandóság: lesz egy új rész, megnézem!
igen, én is fintorogtam néha egy-két részen, de összességében azt adta, amire vágytam:
vicces, kikapcsoló, lehetetlen helyzetek, pihi a kanapén akár nehéz nap után, vagy 2-3 epizódot begyűjtve egyszerre.

aztán újra és újra éreztem, hogy lássuk a következő részt: kikapcsolódás.
hétről-hétre egy "biztos" pont volt nekem.

ahogy kezdtem: nekem nagyon hiányozni fog, még úgy is, hogy az első néhány évad már nem feltétlen arról szól(t), amiről indult...és nem bánom.
befogadtam, szerettem. szép lezárása volt
az érzések kettősek: bárcsak lenne még, de jó hogy lezárták. (sokak szerint későn)

tényleg nagyon szerettem ezt a sorozatot.
furcsa lesz, hogy nincs.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#3653) .Szaki. válasza ToBeY (#3640) üzenetére


.Szaki.
addikt

Én most jutottam el odáig, hogy megnézzem, ez a rész nekem kb a régi időket idézte, sokat nevettem rajta, kifejezetten jó rész volt.

Kíváncsian várom a befejező részt. :)

(#3654) Ventur@ válasza rétisün (#3650) üzenetére


Ventur@
senior tag

Tudom, hogy Parson kiszállásával már nem akarták folytatni a sorozat készítői. Meg is látszik, hogy mennyire egy karakterre épült mind a 12 évad...és akkor emellé még Sheldon kap egy előzmény sorozatot is :U .

Számomra egyébként az évadok alatt teljesen semleges lett Sheldon karaktere. Igaz, hogy ha nélküle folytatják, akkor más lett volna. De őszintén megmondom, hogy én a Raj-Wolowitz kettőst imádtam a sorozatban. Számomra mindig ők voltak a legviccesebbek :) .

Mindegy, kapott a sorozat egy szép lezárást és mostantól időként néha előkapok majd egy-egy részt és nosztalgiázok :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#3655) pilóta válasza Ventur@ (#3654) üzenetére


pilóta
nagyúr

Mondjuk pár év múlva csinálhatnának egy Öreg Sheldon sorozatot, ugyanezekkel a szereplőkkel...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3656) .Szaki. válasza Ventur@ (#3654) üzenetére


.Szaki.
addikt

Egyébként ez szerintem elég önző döntés volt a színész részéről, mert neki szinkronhangként ugyanúgy megvan a melója a Young Sheldon produkcióban. A többiek pedig folytaták volna. Utoljára azt olvastam, hogy ezek után már a Raj-ot alakító színész sem folytatná már ha szóba kerülne egy esetleges újabb évad indítása.

Az utolsó részeket még nem töltötték fel a jobbmintatv-re, így egyelőre még nem láttam őket. Nem tudom mi lenne a jobb. Őszintén szólva az utóbbi időben már kezdtek riktulni a jó részek, így lehet jobb, hogy még időben befejezik és nem úgy lesz vége, hogy már nézhetetlen. Visszagondolva viszont pl az általam utoljára látott 22. részre, az teljes mértékben hozta a sorozattól elvárt színvonalt. Szóval ha akarnak tudnának még bőven jó sztorikat csinálni, lenne még benne potenciál.

(#3657) radi8tor válasza .Szaki. (#3656) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért lenne önző egy színésztől, ha 12 év után azt mondja már unja a témát? (attól eltekintve hogy meleg és a sorozatban hetero házaspárt alakítanak)

⭐ Stella

(#3658) .Szaki. válasza radi8tor (#3657) üzenetére


.Szaki.
addikt

Nem tudom, ha egy Stuart, vagy - Penny kivételével - a csajok közül valamelyik mondta volna azt, hogy unja, akkor nem mondanám ezt, viszont a sorozat alapvetően a Sheldon szerepre van kihegyezve, ezzel megölve a sorozatot. Ha az előbb említett színészek közül mondja valaki azt, hogy elég, akkor a sorozat mehetett volna tovább, maximum mást raknak az adott pozícióra. Egy Sheldonnal, vagy a többi alapkarakterrel (Leonard, Howard, Raj, Penny) ezt nem lehet megcsinálni úgy, hogy a sorozat ugyanaz maradjon.

Lehet mégis én vagyok önző, mint néző, ettől függetlenül úgy gondolom, hogy egy ilyen döntés meghozatalakor amikor egy egész sorozatnak a beszántásáról van szó a többi színész véleménye is számít, akik pedig folytatták volna a produkciót.

(#3659) ToBeY válasza .Szaki. (#3658) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az viszont jófejség volt tőle,hogy mikor megemelték a lóvéját szólt,hogy mindenki kapjon már egy millát/epizód. :K

[ Szerkesztve ]

(#3660) .Szaki. válasza ToBeY (#3659) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez így van. :K

(#3661) rétisün válasza .Szaki. (#3658) üzenetére


rétisün
veterán

"egy ilyen döntés meghozatalakor amikor egy egész sorozatnak a beszántásáról van szó a többi színész véleménye is számít, akik pedig folytatták volna a produkciót."

és folytatta volna Parsons úgy, hogy már abszolút unja az egészet, nem érzi úgymond magáénak a karaktert csak azért, mert a többiek folytatták volna? biztos, hogy az jó lett volna nekünk, nézőknek? szerinted ez nem látszott volna meg az egész sorozaton?

nem védeni akarom 'Sheldont', nekem is hiányozni fog a sorozat, de azt is meg lehet érteni, hogy 12 évad után elege lett, és kiszáll, akármennyit is kaszált volna a további évadokkal.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3662) leslieke válasza .Szaki. (#3656) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

"Az utolsó részeket még nem töltötték fel a jobbmintatv-re, így egyelőre még nem láttam őket."

Már fent van.

Szerintem korrekt lett a lezárás, bár meglepő fordulatot nem tettek bele, várható volt, hogy ez lesz a vége.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3663) .Szaki. válasza leslieke (#3662) üzenetére


.Szaki.
addikt

Amint hazaérek első dolgom lesz. :) :R

(#3664) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én is megnéztem az évadzárót és szerintem rohadt jól összerakták!Minden dominó a helyére kerűlt, és szépen elvártak minden szálat! :C

(#3665) .Szaki. válasza leslieke (#3662) üzenetére


.Szaki.
addikt

Este megnéztem.

Nagyon jó lett a befejezés, reméltem, hogy ez lesz a sztori. Viszont szerintem úgy fejeződött be, hogy ha nagyon akarják, akkor legyen lehetőség a folytatásra. (Igen, tudom, hogy erre kb 0 az esély)

Hiányozni fog ez a sorozat, ez volt az egyedüli, amit szívesen néztem. Ismét vége egy korszaknak.

[ Szerkesztve ]

(#3666) leslieke válasza .Szaki. (#3665) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ma újranéztem megint.

Sajnos tényleg nincs, amivel pótolni lehetne. Nekem van még pár sorozat, de sitcom nincs köztük.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3667) ToBeY válasza leslieke (#3666) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ősszel jön Chuck Lorre új sorozata,mike&molly-ból ismert pufi csávóval,az lehet hogy jó lesz. :K

[ Szerkesztve ]

(#3668) leslieke válasza ToBeY (#3667) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi, kap majd egy esélyt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3669) ToBeY válasza leslieke (#3668) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Itt trailer-e,egy esélyt én is adok majd neki szerintem.Bob Hearts Abishola

(#3670) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egy dolog maradt ki a fináléból(ami kicsit zavar engem): Nem tudtuk meg Penny rendes nevét!Valahogy belecsempészhették volna a végére,mondjuk egy bemutatkozással,vagy egy meghívóval ahol kell a teljes név.. :U

[ Szerkesztve ]

(#3671) ToBeY válasza ToBeY (#3670) üzenetére


ToBeY
nagyúr

"Chuck Lorre stated in an interview that Penny's surname is Barrington"

(#3672) janos666 válasza .Szaki. (#3665) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én nagyon régóta már csak a Sheldon karakterhez hasonló mániák miatt néztem, miközben folyton szidtam, hogy ez már rég nem az eredeti ötlet folytatása, és csak szimpla romantikus vígjáték (amiből van ezer és jobb is), de a vége felé úgy éreztem, hogy elindult vissza felfelé a színvonal, így újra szívesebben néztem a befejező évadot, ugyanakkor emiatt kicsit rossz érzés volt az is, hogy vége lett.

Szerintem is szépen sikerült befejezni. Arra tippeltem, hogy a Friends-hez hasonlóan (ha jól emlékszem, bár az nagyon régen volt) szétszélednek a világban, mennek a párok a maguk dolgára (szerintem szándékosan is volt erre nézve pár utalás). Ez így sokkal jobban tetszett (még akkor is, ha most azzal lehet őket vádolni, hogy szándékosan folytatható módon hagyták inkább csak félbe, mintsem valami természetes módon tényleg teljesen lezárták volna egy éles vágással).

A mit nézzünk helyette nosztalgiázásképp kérdéshez pedig máris adtak egy tippet ők maguk: Buffy a vámpírok réme. Nemrég elkezdtem nézni (némileg újra, mert láttam pár részt gyermekkoromban, de közel sem mindet, vagy nem emlékszem rá), de valamiért elakadtam. A másik ötletem pedig a fent említett Jóbarátok (feltéve, ha hozzám hasonlóan akkor látta valaki utoljára, mikor még folyamatában gyártották). Aztán 10-15 év múlva esetleg újra neki lehet ülni a TBBT-nek is az elejétől, hogy ha újra lepergett nekünk egy korszak az életünkben, akkor hogy fest újranézni.

Amúgy igen, nekem is adott egy ilyen kis szentimentális hangulatot a dolog, hogy mennyire más emberek vagyok, mint mikor legelőször láttam a pilot epizódot (és nem hezitálok magamnak beismerni, hogy nem csak pozitív értelemben változtam, de ami biztos, hogy nagyon más irányba haladtam, mint akkor hittem). Nekem máig az első néhány évad az "igazi", a közepétől pedig "híg pótlék", de azért szép munka volt egészében is.

Viszont annak még mindig örülök, hogy megszabadulok Chuck Lorre-tól, mert a legutóbbi USA választások óta már gyűlöltem a vanity card-jait (ok, hogy van véleménye, de szerintem túlzásba vitte a dolgot így, hogy állandóan totális apátiában lesajnálkozóan nyafog Trump miatt, mint ha vége lenne a világnak és jön a dögvész...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3673) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

(#3674) Ventur@


Ventur@
senior tag

Végső zárásként megnéztem a Unraveling The Mystery: A Big Bang Farewell-t. Jó volt, de azért csalódott is vagyok. Kevésnek tartottam azt a kb. 22 percet, amit kiadtak. Főleg hogy ennyi éven át ment a sorozat és hogy már mióta nagy dérrel-durral nyomatták a szomorúságot, hogy vége, meg jaj, meg izé. Az sem tetszett, hogy Penny és Leonard volt a két host....és ennyi. Bevágták a többieket néha, meg jeleneteket, de itt kifújt. Igazi kulisszatitokat sem tudtunk meg, amit az eltelt 12 év alatt ne tudott volna meg a néző, innen-onnan.
Egy volt, ami tetszett, hogy Wolowitz anyjának a hangjának, hogy állítottak emléket a sorozat szereplői és készítői. Az tényleg szép gesztus volt :) .

...és ezzel részemről tényleg vége A nagy bumm elméletnek :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#3675) radi8tor válasza Ventur@ (#3674) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kösz hogy írtad nem is tudtam hogy van egy ráadás rész.

⭐ Stella

(#3676) janos666 válasza Ventur@ (#3674) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én azt végig sem néztem. Túl erőltetettnek tűnik, nem tudom másnak tekinteni, mint egy teljesen különálló szereplés, egy meta-színészet. De nem is tudom miért kell ennyire szomcsinak játszani egy szórakoztató sorozat végét (olyan színészek siratják, akiknek állítólag bőven elege volt belőle ahelyett, hogy segítenének "elengedni" annak, akinek jobban hiányzik: némely nézők). Főleg ha érzelmesen, de alapvetően boldogan zárult az alap. Minek kell direkt megpróbálni szomorkodhatni a nézőt a "harmadik fal előtt" állva...?

Nálam amúgy kb. 2-3 órán át hiányzott a sorozat az utolsó rész után, eddig tartott "elengedni" (az alatt kezdtem nézni az unravel részt).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3677) ToBeY válasza Ventur@ (#3674) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi ez még kimaradt,valamikor majd pótlom. :K

(#3678) ToBeY válasza Ventur@ (#3674) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Megnéztem szerintem jó volt,nem éreztem szomorúnak :K (talán az utolsó 30p leszámítva)

(#3679) Ventur@


Ventur@
senior tag

Feltűnt nektek valami érdekes a záróepizód utolsó másodperceiben, mikor mindannyian együtt voltak (közben szólt a főcímzene gitárkísérettel) :) ?

Emlékeim szerint, minden alkalommal mikor így együtt volt a csapat, soha sem ült székben/fotelben Raj. Most meg ő is ott ült a többiekkel :) . Vagy volt ilyen alkalom a 12 évad alatt?

Apróság az egész, csak ez úgy megmaradt a fejemben :) . Jah és szinkronosan még mindig nem jó a sorozat, pedig az első két évadot úgy néztem. Pl. Sheldon záróbeszédét a Nobel-díj átadáskor, sem tudták nekem úgy át adni, mint eredeti hanggal. Meg valahogy egyes szereplők hangja is olyan fura volt.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#3680) .Szaki. válasza Ventur@ (#3679) üzenetére


.Szaki.
addikt

Hmm..érdekes észrevétel, nekem nem tűnt fel.

" Pl. Sheldon záróbeszédét a Nobel-díj átadáskor, sem tudták nekem úgy át adni, mint eredeti hanggal"

Ezzel nagyon egyet tudok érteni, szerintem is jobb volt eredeti hangon.

(#3681) rétisün


rétisün
veterán

egy cikk Penny Kaley Cuoco új munkájáról...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3682) rétisün


rétisün
veterán

új sorozatban, együtt folytatja Shamy (pontosabban Jim Parsons és Mayim Bialik, természetesen más karakterek bőrébe bújva)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3683) rétisün


rétisün
veterán

nocsak, ezeket is Howard csinálta? :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3684) leslieke válasza rétisün (#3683) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#3685) rétisün


rétisün
veterán

pár érdekesség, köztük Penny családneve :Y

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#3686) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Bírom az ilyen írásokat. Úgy tálalják mintha eddig nem lehetett volna tudni hogy Parsons unta meg a sorozatot.
[link]

⭐ Stella

(#3687) .Szaki. válasza radi8tor (#3686) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ezt én is olvastam, de hát ez egy nyílt titok volt, nem is értettem, hogy ebben mi a pláne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.