Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Dr.Zoo blogja, avagy az élet nagy dolgai...
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Gurulunk, WAZE?!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
Új hozzászólás Aktív témák
-
vfercsi
csendes tag
Sziasztok!
Pár napja kaptam a UPC-től egy Ilyen modemet a régi CISCO helyett. A következő vele a problémám. A nyitott TCP kapcsolatokat gyér (!) forgalom esetén egy idő után lezárja. Úgy Wifi, mint kábeles esetben. Ennek az a következménye, hogy SSH-n keresztüli belépéseim (hacsak nem pötyögök folyamatosan) egy idő után szakadnak. Akkor is, ha Keep Alive-ot állítok be. (CISCO-val ilyen problémám sohasem volt, de egy másik helyen is ugyanilyen problémát okoz az ottani TC)
Megoldásnak tűnik, hogy Bridge módba váltok és felhasználom a meglévő TP-Link Wifi routeremet, de nem tudom, hogy ha ilyen esetben használnám a TC Modem vezetékes kimeneteit (amik nem mennek át a TP-Link-en), mit jelentene számomra. Ez esetben azokon sincs tűzfal (remélem is, meg nem is).
Van erre valami értelmes megoldás? Legjobb lenne, ha a TC tűzfalát tudnám használni, de azt a funkciót kikapcsolnám, ami a leválasztást végzi. A UPC szerint ilyet nem fogok tudni csinálni. Ha ez nincs, akkor ne is használjam a vezetékes kimeneteit közvetlenül számítógépkapcsolatra? Érjem be azzal, hogy a modembe közvetlenül bedugom a routert és felejtsem el a modem (egyébként hasznos) kimeneteit?
Köszi,
F
Új hozzászólás Aktív témák
- GeForce GTX 1650 SUPER (OEM HP) -
- Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB,Használt,Adatkabel,12 hónap garanciával
- MSI Modern 15 Ryzen 7 7730U 16 GB RAM 512 GB SSD FHD IPS
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 3600 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3050 8GB Formula Air Mesh G3 Seasonic 450W
- Lenovo T14s Gen 2 - 14,1" touch, i5 1145 G7, 16GB RAM, 256-512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
