Hirdetés
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- potyautas: A Magyar Néphadsereg emlékére
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- bb0t: Ikea PAX gardrób és a pokol logisztikája
- GoodSpeed: A RAM-válság és annak lehetséges hatásai
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- ldave: New Game Blitz - 2025
-
LOGOUT
TCL LCD és LED TV topic téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kobor
aktív tag
65C935 vs 55GZ950 Fényerő tekintetében sokkal jobb a TCL. Én mindkettőnél manuálban használom a mozgás javítást 2-3 szinten itt ezen nem látok különbséget. Ami viszont idegesítő a fényerő változása a TCL-nél DV anyaggal. Mindent összevetve nekem jobban bejön a Pana képe, de én álltalában fél sötét, sötét helyiségben használom mindkettőt.
Csak a gyerek Xbox, TV - beégés para miatt nem vettem a nappaliba Oledet. Ha csak én nézném biztos lecserélném. Önmagában viszont egész szép képe van a fekete is elég jó, de van ennél jobb.Üdv,
-
-
Gino20
őstag
Hmm, nyilván úgy van, ahogy tapasztalod, de Én a Q70R-ből alig tudtam kicsikarni bloomingot. Olya mértékű volt, ami nem zavart, na meg elfogadtam, hogy egy középkat TV, közép áron. Fent Q70R, alul meg QN90A miniLED [kép] [kép] (ennél a QN90B sem volt igazán jobb) és ez a különbség nem csak statikus tartalmaknál volt látható.
A TCL algoritmusa valóban jobb, így blooming szempontjából miniLED esetén az jó választás lehet ha az fér a keretbe.
OLED esetén szerintem abszolút nem éri meg várni a C3-ra ~1 évet, azért a +5-10%-os fényerő miatt). Ott a G3 az ami sokat fejlődött, akár a G2-höz képest is (jóval magasabb fényerőre képes és az új panel miatt elvileg a tükröződésgátló bevonat is jobb).
Új hozzászólás Aktív témák
- ÚJ Samsung 65" Neo QLED 4K QN90F Vision AI Smart TV (2025) QN70F QN80F QN85F 3év Gar
- LG 55QNED80T3A 2024 - 4K Ultra HD, QNED okos TV 23 hó garanciával.
- Philips 58PUS6504/12 Smart LED Televízió, 4K Ultra HD
- Philips 20PF4110/01 LCD TV monitor 20"
- LG 55SM9010PLA 4k Nanocell TV! 55"/Nano IPS/Dolby Vision/Atmos/4k-120hz/Freesync/HDR10/"Gaming TV"
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3402, 100% Akksi
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 8700 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo Tab M10 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- PlaySation 5 Slim // Bontatlan /// 27% Áfás
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Vhiktor
