Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#304) Regron


Regron
csendes tag

Sziasztok!

Vettem hétfőn egy TCL 55DP660-ot, mert mindenhol írták, hogy milyen jó a képe, és milyen jó ár/érték arányban. A képe tényleg remek, de minden más borzasztó.
Először megpróbáltam bluetooth hangeszközöket csatlakozatni. Ez nem sikerült (Couldn't pair).
Utána megpróbáltam jack kábellel összedugni a hangszórót a TV-vel, ez valamennyire sikerült, szól a hangszóró, de TV is. Az opciókat 200-szor átnéztem, nem találtam semmi megoldást a beápített hangszórók kiiktatására.
Később a bluetooth megoldódott, de késik nagy a hang, használhatatlan. A fejhallgatómmal folyamatosan szagadozik is, 2 méter távolságról.
A kapcsoló borzasztó, minden 3. nyomás működik kb. távolságtól független, ha tökéletesen vízszintes tartom, akkor kicsit jobb.
A beépített chromecast sem nagyon működik, a TCL programmal is és a Google Home-mal is vagy 50 probálkozás kellett, mire sikerült csatlakozni, és utána is elég silányul működik, van hogy tud castolni, általában nem.
Feltettem a VLC-t is, elindítok egy filmet, sosem tölt be, végtelen buffer jel.
User manual nem nagyon járt hozzá, csak a nagyon alap dolgok.

Szóval amit így ki akarok ebből hozni, hogy lehet megéri drágábban venni valamivel, ezeknek az elkerülése végett.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.