Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker

Hozzászólások

(#2651) #79335424 válasza Bozek (#2650) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt nem tudom. Van Sony -m, de ezt nem próbáltam. A Samu biztos írja és ahogy olvasgattam az XDA -s topikot, ott is volt szó a jelenségről. Emiatt is nehézkes ez a módszer. Egy "csomó" várakozás van beiktatva a műveletek közé. Más funkcióhoz csináltam már érintésemulációs kapcsolást és azt tapasztaltam, hogy bizonytalan a végeredmény, ha nem iktatok be szünetet a műveletek közé.

(#2652) glaci válasza #79335424 (#2651) üzenetére


glaci
őstag

A háttér dolog tényleg érdekes.
Egyébbként, mint sokminden másnál is, azt lenne jó tudni, hogy a droid hol, melyik fájlban tárolja ezt a beállítást, és akkor root jog esetén a fájl közvetlen átírásával lehetne kapcsolgatni az automatizáló programokból!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#2653) atillaahun válasza #79335424 (#2645) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem biztos hogy jól értem, de szerintem ő nem az SMS gyors válaszokra gondol (vagy hol hogy hivják), hanem a kisujját sem akarja megmozdítani, hanem auto SMS küldeni amint egy hívás nem fogadott lesz.
Mindjárt nézem, de attól tartok itt már át kell majd adni a telefonszámot egy változóval.

(#2654) Bozek válasza atillaahun (#2653) üzenetére


Bozek
nagyúr

Automatikusan elutasítja a hívást és küld egy SMS-t. A hívás elutasítása üzenettel ott van a bejövő hívásnál elvileg, tehát azt kellene valahogy lekezelni Tasker-el.

(#2655) atillaahun válasza Bozek (#2654) üzenetére


atillaahun
veterán

Elméletileg megvan,
IF Event > Phone Ringing THEN Phone > End Call + Send SMS To %CNUM

Csak mivel az End Call-ból valamiért kimaradt a help, nem tudom elutasításra is használható-e, vagy csak fogadott hívás megszakítására.

[ Szerkesztve ]

(#2656) #79335424 válasza atillaahun (#2653) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most nincs időm tesztelni, de később kipróbálom. A megoldás egy Samuhoz kell és amit írtam, az sztem nem Android, hanem Samu feature. Konkrétan "elutasító üzenet" a neve.

(#2657) Bozek válasza #79335424 (#2656) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sony-ban is van, de ott csak akkor megy, ha kézzel utasítja el az ember és erre külön megoldás van. Ha jól emlékszem, alul van egy ilyen szöveg, amit felfele kell húzni.

(#2658) atillaahun válasza #79335424 (#2656) üzenetére


atillaahun
veterán

Ja értem, azt nem tudtam hogy ilyen innovatív a samu. :)
Te teszteled le? Azt hittem a másik tagnak kell.

(#2659) #79335424 válasza atillaahun (#2658) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mindegy. Kíváncsi vagyok rá, hogy mi is ez. Csak most tavaszi rendrakás van, nem lehet kütyüzni, mert akkor előbújik a sárkány a szösziből és nincs rajtam tűzálló védőruha.

(#2660) atillaahun válasza #79335424 (#2659) üzenetére


atillaahun
veterán

Tavaszi rendrakás? Uhh. Elég természetellenesnek hangzik. Mintha valaki szándékosan találta volna ki. Ne hagyd magad átverni. ;)

(#2661) glaci válasza glaci (#2548) üzenetére


glaci
őstag

Frissítettem a Taskert ...
Azóta van néhány profil, ami nem működik, ill. nem úgy, ahogy kellene (eddig jók voltak).
A fene sem érti ezt.

Szerintetek, ha downgradelek a régi verzióra, akkor újra jó lessz?
(Nincs sok kedvem újra beállítani mindent.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#2662) Teasüti válasza #79335424 (#2643) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Azért próbálok ráhúzni egy függvényt, hogy ne kelljen csinálnom hozzá n számú parancsot egyenként megfeleltetve a bemenetet a kimenetnek. Az elég primitív módszer lenne. E helyett az lenne logikusabb, ha a telefon számolná ki mennyi az annyi. Egy sor az egész. Csak... mindegy. Majd próbálkozom vmi szakértői fórumban. :B
Vagy lemérem a csengetési hangerőt és kikövetkeztetem a szabályozás működését.

Ui: annyira tudtam, h te azonnal lecsapsz majd az ötletre. ;]
Amúgy a plugin méri a zajt, Tasker alapból nem tud ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#2663) atillaahun válasza glaci (#2661) üzenetére


atillaahun
veterán

Nálam eddig nem jött elő ilyesmi, de attól még elképzelhető persze, hogy menüpontok átkerültek, vagy változók átneveződtek, nem tudom... Az én profiljaim mondjuk nem valami bonyolult alkotások, lehet ezért nem volt még gondom.
De mi nem működik pl? Bár kétlem hogy hamarabb rájövök a fix-re mint te, úgyhogy nem nagyon van választásod.

(#2662) Teasüti
Nem kötekedés képpen, de azt pl. hogy szándékoztok mérni, hogy milyen messze vagytok a telefontól? Csak mert gondolom annak is a függvénye hogy milyen hangosan kellene csörögnie. Én ezt a környezeti zajos dolgot kicsit erőltetettnek érzem.

[ Szerkesztve ]

(#2664) RCH válasza Teasüti (#2662) üzenetére


RCH
tag

Hm... Ha mélyen zsebben van a cucc, ott kicsi a környezeti zaj, tehát halkan fog csörögni -> nem hallatszik.

(#2665) #79335424 válasza atillaahun (#2663) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig sztem egyáltalán nem az. Az sokkal ritkábban fordul elő, hogy köztem és a teló között nagyságrendileg változna a távolság. Övemen van, szélvédőn, előttem az asztalon. De a környezeti zaj változása miatt már többször maradtam le hívásról. Egyébként a módszer ugyanúgy alkalmas mindkét szitura. Ha csendes a környezet, akkor messzebbről meghallom még alacsony hangerőn is.

[ Szerkesztve ]

(#2666) atillaahun válasza RCH (#2664) üzenetére


atillaahun
veterán

Zsebben egyébként is rezegni kell a telefonnak. Nálam ez letakart proxy-hoz van rendelve így hibátlan. Nem is értem ezt a gyártók hogy nem rakták még bele egyik telóba se, pedig szerintem alap dolog lenne.

(#2665) Somatom
A telókban lévő mikrofonokkal kb. 1 m-nél távolabbra már hiába mérsz bármit is.
Meg szerintem erre már rég kitalálták az emelkedő csengőhangot.
Ha meg valamit mégis elmulasztasz ott a LED-es értesítés. És még pittyegtetheted is folyamatosan az értesítést ha létfontosságú a gyors reagálás.

[ Szerkesztve ]

(#2667) #79335424 válasza atillaahun (#2666) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gondolom azért, mert így a proxy -nak állandóan aktívnak kell lennie, különben nem tudja érzékelni a közelség megszűnését.

(#2668) RCH válasza #79335424 (#2665) üzenetére


RCH
tag

Ha te mondod... :D
Nekem olyan csengôhangjaim vannak, amik halkan is fülbántóak, maximum hangerôn még robogón, sisakban is meghallom. Utálnak is miatta :D

[ Szerkesztve ]

(#2669) atillaahun válasza #79335424 (#2667) üzenetére


atillaahun
veterán

Régebbi Tasker-es tapasztalatból kiindulva én is azt hittem hogy ettől merülni fog a teló mint a kő, és őszintén szólva most se értem hogy, de éjszaka repülő módban kerek 0% a fogyasztás. Úgyhogy gondolom használat közben sem nő ez meg különösen.
Sok mindent nagyon jól lehet optimalizálni ha ráfekszenek.

(#2670) #79335424 válasza RCH (#2668) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem szeretem a fülbántós csengőhangokat, mert ettől negatív hangulatban fogadom a hívást. Fontos a pozitív sugallat. :) Ezért évek óta ugyanaz a csengőhangom. Iron Maiden: The Number Of The Beast eleje, Audacity -vel tuningolva.
"Woe to you, Oh Earth and Sea, for the Devil sends the beast with wrath, because he knows the time is short..."
Sisakban nem érdekel, hogy ki hív, mert akkor motorozok és sz..k a telefonra. Nyitott csőnél úgysem lenne értelme.

Más. Próbáltam ezt az elutasító üzenetet, de semmi sem történik. Nem küld semmit, de még ablakot sem dob. Ennyire nem lehet nulla, biztos rosszul állítok be valamit. Vagy csak manuális elutasítás esetén aktiválódik? Nem tudom. Marad a Taskeres megoldás.

(#2671) atillaahun válasza #79335424 (#2670) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát kétlem hogy azt az sms elutasítást teljesen automatára tervezték volna. Elvégre ha minden hívást el akarnál utasítani, akkor beállítanál egy hangposta üzenetet, és átnyomnád repülő módra a telót. Bár én inkább csak e-mail-ezek melóban, - mert ha valami nincs leírva az kb. meg sem történt... (mondjuk egy ideje már fent figyel a CallRecorder is) - úgyhogy annyira nem vagyok járatos a híváskezelésben.

[ Szerkesztve ]

(#2672) #79335424 válasza atillaahun (#2671) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Samsungban van külön híváselutasítás opció. Azt gondoltam, hogy arra majd reagál valamit. De nem. De akkor mire való az "elutasító üzenet" ?

(#2673) Teasüti válasza atillaahun (#2663) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A gyakoribb eset, hogy házon belül indokolatlanul hangosabban csörren meg azt a késztetést kiváltva, hogy pattanjak fel a nyugalomból és minél gyorsabban iktassam ki a zavarás forrását.
Ha meg nem vagyok hatótávban, akkor nekem már amúgy is mindegy miként szólal meg, de a többieknek akkor sem. Nem mindegy, hogy egy vasárnapi punnyadásnál diszkréten vagy tolakodóan szólal meg, ugyanez igaz egy szombat délelőttre, hogy felébreszti az egész házat és álmomból kell felpattannom, vagy nem.
Sokáig variáltam időszakokkal meg helyekkel profilokban, aminek egy része egész jól működött sokáig (pl "otthon vagyok és este van") de ennél szofisztikáltabb megoldás, ha a telefon önmagától el tudja dönteni hogy is kéne megszólalnia.

A zsebes témához: nem tompít akkorát a ruha, hogy lényegesen halkabbra vegye a hangerőt, mint kéne.
Rezgést meg vagy megérzem, vagy nem.
Az emelkedő hangerő sem tetszik, mert megint arra késztet, hogy gyorsan kapjam fel, vagy esetleg észre sem veszem sokáig. Ez már a 3330-asomnál sem játszott 15 évvel ezelőtt.

A lényeg, hogy egy általános hangerő nekem nem felel meg bármilyen körülmények közt.
Sokszor vagyok úgy, hogy túl hangos, vagy túl halk.
Így nekem reális igény a dinamikus hangerő.

De ha nagyon variálni akarnám, akkor egy BT 4.0-ás karóra, oszt' meg lenne oldva a távol vagyok kérdés is.
De nem vagyok ennyire fontos ember, pénz pazarlás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2674) atillaahun válasza #79335424 (#2672) üzenetére


atillaahun
veterán

Nálam tudom mit csinál. De hogy nálad... :F Száradjon le a kezem ha még egyszer szamszunghoz nyúlok. :K

[ Szerkesztve ]

(#2675) #79335424 válasza atillaahun (#2674) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem nincs bajom Samuval. Vannak furcsaságai, de a mérleg másik serpenyőjében is akad ez-az. Ez az S2 elég jól sikerült cucc. Megérett már a váltás, de még nincs meg az utód. S2 magasra tette a lécet. Biztos rájönnék az üzenet-módira, ha az én ügyem lenne. Aztán ha úgy nem megy, akkor sem dőlnék a kardomba, megoldanám máshogy. De az biztos, hogy ezzel a Knox -dologgal Samu nálam is kiesett a pixisből.

[ Szerkesztve ]

(#2676) Bozek válasza #79335424 (#2675) üzenetére


Bozek
nagyúr

Lehet, hogy az S2 magasra tette a lécet, de ott van a Z1 Compact, az is 4,3"-os kijelzővel van szerelve és csúcs hardvert (Snapdragon 800, 2 GB RAM, Android 4.4.2-vel) kapott. A Galaxy S4-et szintetikus tesztekben agyonveri. És ott még hangpostát se kell használnod, mivel a telefon maga kapott egy üzenetrögzítő funkciót, így azért, hogy lehallgasd az üzeneteid, nem kell percdíjat fizetned.

(#2672) Somatom: Az elutasítás üzenettel módszert nálam már leírtam, hogy hogyan működik a Sony-nál. A Samu-nál máshogy van?

[ Szerkesztve ]

(#2677) #79335424 válasza Bozek (#2676) üzenetére


#79335424
törölt tag

A következő biztos, hogy tepsifon lesz, de a Z ultra mérete már nekem is túlzás (pedig bejövős). De olyan kéne, ami tudja a CIFS csatolást, vagy OTG -ről soros port kimenetet. Ezek az S2 nél adottak a Dori kernellel. Meg még nagyon sok egyéb. Pl. az egyik governor -t kineveztem spórolósnak és átállítottam benne, hogy az 1. mag milyen terheléseinél lépjen be és ki a 2. mag, és hogy lassabban reagáljon a terhelésváltozásra. Ehhez a GPU frekvencialépcsőit is áthangoltam. Az S2 nem egy Gamer teló, én sem vagyok Gamer. De van egy játék, amivel szívesen szórakozom. Csináltam rá egy csúcsrajáratós governort, amit a Robot aktivál, ha indítom a játékot. Igaz, hogy zabálja az akkut, de kit érdekel. Aztán azon is állítottam, hogy a rendszer milyen memóriakorlátnál kezdjen bezárogatni. Olyan telót szeretnék, amivel ilyeneket megtehetek.

Nem tudom, hogy az elutasítás üzenettel hogy működik, mert nem sikerült életre keltenem. Csak kíváncsi voltam rá, mert itt felmerült egy ilyen igény. Nekem még soha nem kellett (szerintem nem is fog), de ha kellene, akkor tudom, hogy miként oldanám meg.

[ Szerkesztve ]

(#2678) Maxximus válasza atillaahun (#2653) üzenetére


Maxximus
őstag

Pontosan erre gondoltam. 4 éve vagyok samus. Mondhatni a menüt ismerem. ;)
A taskert viszont nem. Egyszer mikor akciós volt megvettem,de nem használtam.

Régen a z s2 vel ment az autó SMS.
Az s4 minivel fél éve nem,de megpróbálom akkor ezt mégegyszer.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#2679) atillaahun válasza Maxximus (#2678) üzenetére


atillaahun
veterán

Egyébként ITT volt a megoldás ha esetleg elsiklottál felette, csak nem neked címeztem végül.

(#2680) zsirfecske válasza RCH (#2599) üzenetére


zsirfecske
addikt

google keep alkalmas rá, az nem oké? rögtön a felhőbe is kerülne nem kéne text fájllal bohóckodni se.

szerk.: hopp, nem az uccsó oldalt néztem, közben írták már ezt. amúgy "note to self" a hangparancsa. nálam elsőre pöpecül működött, és mivel nexus 5-ön próbáltam nem is kell hozzá semmi csak bekapcsolt kijelző.

[ Szerkesztve ]

(#2681) Maxximus válasza atillaahun (#2679) üzenetére


Maxximus
őstag

De láttam,köszi. Csak feltételes módban tetted a működését. Lesz egy kis idom ki is fogom próbálni.
A fenti progit megvettem végül ,a fizetős ugy néz ki megy normálisan. ( auto SMS )

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#2682) RCH válasza zsirfecske (#2680) üzenetére


RCH
tag

Pont tegnap fejeztem be a "Hangjegyzet" projektet.
Az volt a cél, hogy ne kelljen más progit letölteni/használni és vezetés közben kéz nélkül mûködjön.
Van még 1-2 apró ötlet, amivel jobbá lehet tenni, de a fô feladatát ellátja.
(Pluginek: AutoVoice, a hanggal indításhoz, Autonotification, a figyelmeztetôhöz, valamint SVOX - Mariska, a jegyzet visszaolvasásához rögzítés elôtt.)
Ha valakit érdekel, bedobom a közösbe.

[ Szerkesztve ]

(#2683) Oldman2 válasza RCH (#2682) üzenetére


Oldman2
veterán

Természetesen érdekel mindenkit!

Köszi

(#2684) RCH válasza Oldman2 (#2683) üzenetére


RCH
tag

Este még foltozom, aztán feldobom valahova a v1.0 projektet.

(#2685) Oldman2 válasza RCH (#2684) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszike.

(#2686) RCH


RCH
tag

Monnyátok, lehet tasker scene-ben "share" gombot készíteni?

(#2687) RCH


RCH
tag

Na, itt a hangjegyzet projektem:
https://drive.google.com/file/d/0B0pxU1dLowswVHhTWUZMY0pRRW8/edit?usp=sharing

Ez a saját igényeimre szabva készült, a saját (1280x720-as) telefonomra, az autóvezetés közben felmerülô ötletek feljegyzésére

Hozzávalók:
SVOX + Mariska, Tasker, AutoVoice, Autonotification

Mûködés:
Indítás szóban a "Jegyzet" paranccsal történik. (Én proximity szenzorral aktiválom az Autovoice-t)
Mariska megkérdezi mi lesz a jegyzet, majd a bediktálás után visszaolvassa.
"Igen"-nel lehet jóváhagyni, "Nem"-mel újra próbálni.
Ha rendben van és jóváhagytuk, megjelenik egy értesítés "Hangjegyzet" néven.
Alkalmas idôben az értesítésre bökve megjelenik egy "popup" (avagy scene) a rögzített jegyzettel.
Itt az alábbi lehetôségek vannak:
Bezárás (megmarad a jegyzet és az értesítô)
Törlés (törlôdik a jegyzet és az értesítô)
Bôvítés (újabb jegyszet hozzáadása szóban, megmarad az értesítô),
Vágólap (a teljes jegyzet clipboardra helyezése, értesítô törlése).

A szövegmezô kézzel is módosítható, a scene bezárása után a módosított tartalom megmarad.

Várom a véleményeket, javaslatokat!

(Még sosem exportáltam projektet, remélem rendben mûködik a fenti xml)

[ Szerkesztve ]

(#2688) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, teljesen új vagyok tasker téren.
Egy nagyon egyszerű feladatot szeretnék létrehozni: minden kimenő hívás automatikusan bontva legyen 5 percnyi beszélgetés után.

Hogyan kezdjek hozzá?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2689) RCH válasza Zirowe (#2688) üzenetére


RCH
tag

Új profil:
State > Phone > Call > Outgoing

Ehhez hozzárendelni egy taskot:
Task > Wait > minutes: 5
Phone > End Call

Legalább is szerintem.
Azt viszont nem tudom, hogy a tárcsázáskor, vagy a telefonhívás fogadásakor indul a visszaszámlálás.

(#2690) Bozek válasza RCH (#2689) üzenetére


Bozek
nagyúr

Le kell tesztelni a szolgáltató telefonszámával (pl. 1270 a Vodánál). Az még ingyenes is és csak gép jelentkezik, szóval tökéletes erre a célra. Mondjuk tesztként elég 1 perc vagy fél.

(#2691) Zirowe válasza RCH (#2689) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi, ezt most megcsináltam, a profilnál onra van állítva, az értesítési sávban viszont azt írja, hogy no active profiles és nem is bontja a hívást.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2692) RCH válasza Zirowe (#2691) üzenetére


RCH
tag

Meglehet, hogy a telefon szoftvere nem támogatja a hívásmegszakítást.

(#2693) zsirfecske válasza RCH (#2687) üzenetére


zsirfecske
addikt

ez elég zsír, azért profibb mint a keep-es megoldás :)

egy kérdés, a proximity-s autovoice gondolom egy szenzor előtti jedi mozdulatot takar, de ehhez be kell kapcsolnod a kijelzőt, vagy folyton figyeli? utóbbi esetben az akksit eszi rendesen, nem?

(#2694) Zirowe válasza RCH (#2692) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Van ott egy csillag a call outgoingnál.

Most a rootolatlan telefon van nálam, azon teszteltem volna, de alapvetően egy rootolt készülékre lenne (édesanyám legutóbbi számláján megint volt pár két órás hívás), roottal vajon ez áthidalható?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#2695) RCH válasza zsirfecske (#2693) üzenetére


RCH
tag

Jedi mozdulat :D
Az Autovoice-ot csak az autóban használom, ott töltôn van folyamatosan a teló.
Van egy pici mágnes a töltôn és ha a mágneses szenzor érzékeli és a telefon függôlegesen van és töltôn, akkor autó profilra vált a teló, ami bekapcsolja a promixity figyelést, GPS-t, blablabla.
Ja és a Jedi mozdulat: a telefon tetejét érintem meg; ez még vállalható vezetés közben. (A folyamatos Autovoice szerintem jobban eszi az akksit ráadásul minden kocsiban elhangzott szót értelmezni akar.)

(#2696) RCH válasza Zirowe (#2694) üzenetére


RCH
tag

Passz.
Próbáld a State > Phone > Call helyett az Event > Phone > Offhook-kal indítani a taskot.
De ez valszeg beleszámolja a tárcsázás, kicsörgés idejét is.
Nálam az automatikus kihangosítás csak ezzel mûködik.

(#2697) RCH válasza zsirfecske (#2693) üzenetére


RCH
tag

Tök jó, hogy pont a kérdésedre nem válaszoltam. :D
Nem tudom, hogy a promixity bûvölés mûködik-e kikapcsolt képernyônél, mert mindig megy nálam a navigáció, ami ébren tartja a telót. Majd kiprábálom. Volt olyan beállításom, hogy autó módban a screen timeout 1 óra, de valamiért a visszaállítás nem ment megbízhatóan és nem vettem észre, hogy a teló folyamatosan világít.

Viszont adtál egy ötletet: ha elindítom a hangjegyzetelést, arra az idôre majd némítom a telót (pontosabban halkítom, hogy azért halljam, ha van valami esemény), hogy ne kavarjon be a hangrögzítésbe.
Ezt még beledrótozom.

Ezek után ki kell javítanom a szülinapi emlékeztetô projektet és akkor egyelôre kifogytam a Tasker ötletekbôl.

Az Autonotifcation új verzióját már nagyon várom, mert a mostani nem mindig lövi ki a felesleges értesítéseket, az új (beta) szemlátomást jobban paraméterezhetô.

(#2698) zsirfecske válasza RCH (#2697) üzenetére


zsirfecske
addikt

kösz a válaszokat, okos megoldásokat használsz.

amúgy részemről az egész ott bukna, hogy alapesetben nem dugom be tölteni a telót mert autón kívül qi töltőt használok és le van dugózva a port, meg ha rövidebb/ismert utakra megyek akkor nem navigálok stb.

igazából a legkényelmesebb autóba egy nfc matricás autós tartó + bluetooth hifi + moto x volna, ott mindent megoldasz minimálisan automatizálva és hands free :)

tényleg, off:
ha van aux in a car hifi-men, és szeretnék bluetooth-on keresztül zenét hallgatni/kihangosítani, arra van valami megbízható kütyü kínából? szivargyújtós megoldás pl, ami nem ég le és van jack kimenete a hifi felé. nem nagyon láttam csak fm transmittereket kérdéses BT opcióval.

[ Szerkesztve ]

(#2699) #79335424 válasza zsirfecske (#2698) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dension Car Dock for Smartphone2. De nem olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#2700) RCH válasza zsirfecske (#2698) üzenetére


RCH
tag

Szinte mindig megy nálam a Waze, nem azért, hogy odataláljak valahova, hanem hogy lehetôség szerint akadálymentesen érjek oda.
NFC-n gondolkodom egy ideje, de még várok vele.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Tasker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.