Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#392) E-scapegoat


E-scapegoat
tag

vscotina: Nyíregyháziként sajnos túl messze vannak a pesti boltok, hogy csak úgy beugorjak egy kis "tapizásra".

kricsi81: ismerem a történetet. Engem ez a veszély nem fenyeget. Nincs sok esély rá, hogy a hegyek között az erdőben kósza tolvajok settenkedjenek mögém.

nord_: én is attől félek, hogy kicsi lesz. A kényelmetlen pakolhatóságtól nem tartok, egyáltalán nem zavarna, ha le kellene venni a hátamról hogy hozzáférjek a géphez. Jelenleg úgy túrázok, hogy hátamon hátizsák, a vállaimon balról tripod, jobbról fotóstáska, plusz egy övtáska a derekamon. :O Ettől az összeállítástól ez a hátizsák mindenképp kényelmesebb lenne. Megnéztem a Kata 3in1-t, de az még a DR-467-től is kisebb.

Dtomi: ez a Tamrac egyszerűen brutális. Méretben és sajna árban is... Az én igényeimnek megfelelne egy ettől szerényebb is (ha létezik).

Ha a hátizsák-övtáska-fotóstáska hármast ki tudnám vonni egy hátizsákkal 30-40 ezer forintból, már jó lenne. A tripod (Velbon sherpa 750, szóval nem egy súlyos darab) meg elfér a vállamon. Túrázáshoz meg nem viszem magammal a laptopot, viszont utazásnál jó lenne, ha nem kellene neki külön táska. Nehéz ügy... Lehet hogy inkább egy túrahátizsákot kellene vennem? :F

"Just freedom is only a hallucination / That waits at the edge of the distant horizon / And we are all strangers in global illusion / Wanting and needing impossible heaven"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.