Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) blattida válasza Szten Márs (#145) üzenetére


blattida
nagyúr

Akkor válaszd a Nova 4 AW-t, az csak 15 ropi...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#152) grabber válasza adik (#150) üzenetére


grabber
addikt

Igen az jónak tűnik,de az elégé pánrázott,hogy megvédje a gépet.Mert elég vékon a képeken a borítás.Valahol meglehet ezeket a táskákat nézni?Méret,anyag,kényelem miatt?ED-ben nincs kirakva,sat..-ban meg nem nagyon vannak ilyenek(nem láttam)
Amúgy nem kényelmetlen a Reporter-t oldalt cipelni?

(#153) adik válasza grabber (#152) üzenetére


adik
őstag

Nekem nem kényelmetlen, de az meg egy másik, hogy engem a málhás-szamár üzemmód sem zavar, ha a hobbimról van szó. ED-ben meg ha nincs kirakva, hát kérd meg az egyik értékesítőt, hogy bányásszon egyet ki a raktárból, aztán próbáld bele a Betlehemet. A Slingshot párnázása pedig nem vékony, najó, vékonyabb, mint a Nováé, pláne mint a S.Reporteré, de azért elég az. Azt azért megjegyezném, hogy a SR kényelmesebb, mint a Nova.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#154) adik válasza blattida (#151) üzenetére


adik
őstag

+1 szavazat.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#155) as_Rock


as_Rock
őstag

Csak egy gyors kérdés: Nova 3 AW méreten és a felső, gyorsan hozzáférést biztosító cipzáras megoldás hiányán kívül miben gyengébb még a a reporter 300-nál?

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#156) Zola007 válasza grabber (#152) üzenetére


Zola007
veterán

Ez lesz a te boltod: [Nika]
Itt nagyon készségesen megmutogatják a tatyókat és nem néznek ki az üzletből egy életre, ha azt mondod, hogy még nem vennéd meg v. gondolkozol rajta.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#157) grabber válasza Zola007 (#156) üzenetére


grabber
addikt

Köszi,mindeképp megszeretném nézni a táskát,mert a valóságban egy-két táska rohadt nagy így valóságban sose venném meg,pedig adatok szerint csak az lenne elég.

(#158) adik válasza as_Rock (#155) üzenetére


adik
őstag

Kevesebb belső, egyébként valóban praktikus zseb, kevésbé profi vállszíj, nem lehet rá felaggatni annyi mindent (Lens Case, Bottle Bag - ez utóbbi kb kötelező darab), meg nem jár hozzá mem.kártya-tartó tok, és jobban eláll a testedtől. (Meg nem néz ki olyan jól.)

[ Szerkesztve ]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#159) as_Rock válasza adik (#158) üzenetére


as_Rock
őstag

Öhm, izé kicsit zanzás lett amit írtál :U
Tehát a reporteren van olyan praktikus zseb, ami a nowa-n nincs?
A nem lehet rá felaggatni annyimindent az mit jelent, mi az amit lehet és mit nem?
"Lens Case, Bottle Bag" ezek mik?
A kisebb méret annyira nem zavar, általában kiccsaládommal mozgok, így sok cuccot egyébként se viszek magammal :(

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#160) philoxenia válasza as_Rock (#159) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lencsetisztító? Csatos üveg? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#161) as_Rock válasza philoxenia (#160) üzenetére


as_Rock
őstag

Igaz-igaz, csak pünkösd után korán volt még :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#162) adik válasza as_Rock (#159) üzenetére


adik
őstag

Tehát a reporteren van olyan praktikus zseb, ami a nowa-n nincs?

méghozzá több is.

"Lens Case, Bottle Bag" ezek mik?

pl. ilyesmik, ezeket nem lehet felaplikálni a Novára.

igen ám, de a kisebb külső méret kisebb belső méretet is jelent, ami értelem szerűen kevesebb holmit tud elnyelni. Bár nincs is annál bájosabb, mint amikor egy mobiltelefon tokból húz elő az ember egy ikás íróasztalt és egy notebookot. ;]

Kettő, csipkebokor vessző!

(#163) as_Rock válasza adik (#162) üzenetére


as_Rock
őstag

Amit tudnia kell a táskának: Férjen bele egy DSLR rajta 70-300-as obival, nyakpánttal, és még 2 átlag obi (pl. sigma 17-70, Tamron 90/2.8), a kisebb zsebekben meg tartalékaksi, tisztítókészlet, 1-2 szűrő, apróságok.

Ha ezt hozza a nowa 3 nekem megfelel, ha 1 évben 2X kimondottan fotózni indulok és több cucc kell arra ott a hátizsák, vagy beszerzek 1-2 övre csatolható cuccot.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#164) as_Rock válasza adik (#162) üzenetére


as_Rock
őstag

Nézegettem nowa 3-at, ezen nincs gyors zippzáras nyitási lehetőség mint a reporteren :O

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#165) adik válasza as_Rock (#164) üzenetére


adik
őstag

azon a gyors zipzáron azért eléggé nekifutásból kell átrántani a K10d + 17-70 kombót, szóval túl azt sem kell dimenzionálni, bár efektíve működik, az tény.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#166) as_Rock válasza adik (#165) üzenetére


as_Rock
őstag

Szoros, karcolja a vázat, beleakad, vagy csak szimplán szűk a hely és figyelni kell, nehogy az előző esetek valamelyike történjen?

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#167) adik válasza as_Rock (#166) üzenetére


adik
őstag

Legalábbis én figyelek rá, bár nem tartom vitrinben a gépem, és a cipzár is elég jól el van takarva. Inkább szűk, meg nekem kapásból fordítani kell a vázat még a táskában, hogy kiférjen. Kb mint egy kezdő nőgyógyász, úgy érzem magam, bár legalább zavarba nem jövök. :U

Kettő, csipkebokor vessző!

(#168) philoxenia válasza adik (#167) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem a K10D ilyenben van, elfér kényelmesen. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#169) as_Rock válasza philoxenia (#168) üzenetére


as_Rock
őstag

Helyes, de nyáron nem bírom a hátizsákot, nehezen viselem, ha izzad a hátam, mert nem szellőzik miatta:)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#170) philoxenia válasza as_Rock (#169) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem rábeszélni akarlak, mert lehet nem is kapnál ilyet könnyen, de ez nem igazán hátizsák, inkább olyan táska-hátizsák átmenet.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#171) as_Rock válasza philoxenia (#170) üzenetére


as_Rock
őstag

Értem és köszönöm:R
Kb. mekkora méretű, mennyire pakolható?

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#172) philoxenia válasza as_Rock (#171) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyjából 40x20x20 kb. belefér a váz egy obival plusz két obi mellé, apróbb cuccoknak vannak kisebb rekeszek, fölül egy nagyobb rész marad 20 -as átmérőjű kör fele nagyjából. A nagyobb fiók külső részén van még egy zseb, nagyjából igazolványtárca méretű. Elég vastagon párnázott a táska, kisebb ütődések, vagy esések kivédésére is alkalmas.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#173) as_Rock válasza philoxenia (#172) üzenetére


as_Rock
őstag

Biztató, majd utánanézek, hátha e-bayen belefutok egybe:R

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#174) philoxenia válasza as_Rock (#173) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#175) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

kis táskának látszik.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#176) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Üdvözletem!

Segítségeteket kérném! Egy Lowepro Apex 20 AW-be beleférne rendesen egy Canon A720IS? :F

(#177) philoxenia válasza csabooooo (#176) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem nem. Inkább ez a méret az övé.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#178) csabooooo válasza philoxenia (#177) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Ne má'! Ez a 110-es bazi nagy! Bridge fényképezők mennek bele simán. Akkor már inkább a 60-as, de sztem még az is nagy. A lényeg, hogy a gép elférjen + 2 ceruzaakku.

(#179) philoxenia válasza csabooooo (#178) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hirtelen ezt találtam abban a márkában. :D
Ha nem fontos a márka, akkor inkább ez a Minoltához már vagy négy éve van Samsonite táskánk, semmi baj nem volt még vele.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#180) csabooooo válasza philoxenia (#179) üzenetére


csabooooo
aktív tag

A helyzet az, hogy elég sokat mozgok a természetben, ezért szerintem nem ártana, ha eső esetén a táska rendelkezne valamiféle vízállósági tulajdonsággal. Elsősorban ezért gondoltam az apex sorozat valamely tagjára.

(#181) philoxenia válasza csabooooo (#180) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az apexből a 10-es és a 20-as is nagyon lapos gépeket fogad, bár a 20-asnál méreteket nem írnak. Mondjuk, ha igazán esik én nem bízom csak a táskára, kisebb esőtől meg megvéd ez is.[link]
ez esetleg?
Itt a méretei a 20 AW-nek : 70x35x112 a Canon pedig tudtommal vastagabb.
Ez belül 90x60x120 tehát valamivel nagyobb mint a gép, de nem fog elveszni benne azért.
98x67x42 nagyjából a gép.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#182) philoxenia válasza philoxenia (#181) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az egyetlen értékelő, pont A720-ast tart benne. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#183) csabooooo válasza philoxenia (#181) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Ez a National Geographic-os nagyon komoly! Pont, mint a Eurosport-os utazótáska. :DDD

(#184) csabooooo válasza philoxenia (#181) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Nah, szűkült a kör két tartóra. Lowepro Apex 60 AW és Canon DCC-80. Szerinted melyiket?

(#185) philoxenia válasza csabooooo (#184) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A Lowepro takarja jobban a tetejét talán...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#186) csabooooo válasza philoxenia (#185) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Jövő hétig még van időm, aztán majd hirtelen felindulásból megveszem valamelyiket. :) Kösz az eddigi segítséged! :R

(#187) philoxenia válasza csabooooo (#186) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#188) #34784256


#34784256
törölt tag

tárgytalan :D

[ Szerkesztve ]

(#189) zso79


zso79
őstag

Hali,

Tudnátok ajánlani egy övtáskát, amibe kényelmesen elfér egy pana tz5, pótakksi, esetleg igazolvány, kulcs, pénz?:)

Előre is köszi!

(#190) philoxenia válasza zso79 (#189) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyesmi? vagy ilyen?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#191) Zebu


Zebu
addikt

Ez szerintetek?
[link]

Csak azért mert egy Nova AW3 van jelenleg és kényelmetlen. Erdőben járok, vagy kirándulok és zavar, nem tudok úgy mozogni ahogy szeretnék....

[ Szerkesztve ]

(#192) philoxenia válasza Zebu (#191) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Milyen géphez kell? Ez aránylag drágának tűnik a méretéhez képest.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#193) johnjohn válasza Zebu (#191) üzenetére


johnjohn
addikt

Ez is tuti
Nekem egy ilyen van, rengeteg cucc belefér, és jó anyagból van. :K

(#194) Zebu válasza philoxenia (#192) üzenetére


Zebu
addikt

D50 és egyelőre egy 18-200-zas obi lenne benne....

JohnJohn: Jah csak az már 20 felett van. Az a lényeg, hogy ugyanannyiból hozzam ki, mint az AW3-mast....

A videó alapján elég lenne: [link]

(#195) philoxenia válasza Zebu (#194) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A videó alapján, nem túl jól pakolhatónak tűnik az erdőben.Ez mondjuk olcsó aránylag.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#196) Zebu válasza philoxenia (#195) üzenetére


Zebu
addikt

tényleg nem rossz, megnézem milyen belülről :)

yess és itt kártyával is lehet fizetni :)

(#197) Zebu válasza philoxenia (#195) üzenetére


Zebu
addikt

igaz kicsit aggódom a mérete miatt.

ez[link]?

(#198) Zebu


Zebu
addikt

Közben lett még két versenyző :)

Lowepro Trekker Day Pack: [link]
Lowepro Micro Trekker 200: [link]

(#199) philoxenia válasza Zebu (#198) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az első nagyon lapos, a Mini Trekker az megfelelhet. :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#200) adik válasza Zebu (#198) üzenetére


adik
őstag

De ugye tudod, hogy a Trekker DayPack II az nem fotós táska? Konkrétan egy db elválasztó elem, vagy vastag szivacsos izé sincs benne...

Kettő, csipkebokor vessző!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.