Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Murderer69


Murderer69
őstag

Sziasztok!
2 vállas tatyit keresek és még nem igazán találtam meg a megfelelőt remélem itt azért kiokosodok :D
Lényeg az lenne hogy elférjen benne 1 váz(20d) grip 2db 50mm 1db 135mm egy 300mm obi egy kisméretű vaku és a szokásos apróságok a lehető legolcsóbban szeretném megúszni mert nem kell a mindennapokhoz de most így előreláthatólag kelleni fog 1x-2x...
Előre is köszönöm a aki szán rám egy kis időt :R

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#752) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Sziasztok,

szemezgetek a lenti tatyóval. Valakinek van vele tapasztalata? Olyan hátizsákot keresek, amit könnyen előre húzok és kikapom belőle a gépet.

[link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#753) Necc válasza Real_Necro (#752) üzenetére


Necc
addikt

A hátizsák nem tartozik abba a kategóriába, hogy bármikor kéznél van és egy gyors (csukló)mozdulattal bármikor előkapod a gépet. Oldaltáska vagy testtáska a te barátod ilyen szituációkban.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#754) Real_Necro válasza Necc (#753) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy kisebb oldaltáskám van, Samsonite Trekking 200, viszont abba összvissz a D90 váz fér a rászerelt 18-105 kitobival. Az első rekeszbe még töltő meg egyéb apróságok és kifújt.
Egy olyan tatyót keresek, amibe bele tudok rakni még egyéb dolgokat, mint kulcs iratok, prospektus, tárca stb. valamint egy 29cm-es állványt hozzá tudok rögzíteni (vagy bele rakni).
Ez a tatyó annyiban tetszett, hogy előre húzva oldalról nyitható és viszonylag könnyen lehet "pakolni". Tudsz esetleg hasonlót ajánlani? Ezt a tatyót amúgy féláron be tudnám szerezni.

Találtam egy ilyet, csak cégnél nem tudom hanggal megnézni. Képről ítélve mintha nem lenne megelégedve vele srác:
Classified Sling 180 AW video

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#755) Necc válasza Real_Necro (#754) üzenetére


Necc
addikt

A képek alapján nehezen tudtam elképzelni hogyan lehet azt a bazinagy táskát elöl hordani de ezek szerint nem lehetetlen, legfeljebb terhesnek néznek és előre engednek :D

Alternatívának csak azt tudom mondani ami nekem van, háromszög alakú koncepció, 1 váz + rajta bármilyen obi, +további 2 obi +1vaku + 2 hely apróságoknak (ideértve a pénztárcát is) + 1 hely mobilnak. Ennyi fér bele, prospektusok meg ilyenek nem hiszem vagy csak korlátozottan, állvány pedig... ha majd egyszer lesz csak úgy tudom megmondani, elvileg az aljára ráfabrikálható :D

Ha féláron meg tudod szerezni az általad említett táskát akkor szerintem inkább azt vedd mert nagyobb és biztosabban elfér benne az ami neked kell, igaz cserébe ha elöl hordod, kényelmetlen lesz viszont gyorsan elő fogod tudni kapni a készüléked amikor kell.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#756) Real_Necro válasza Necc (#755) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem arra gondoltam, hogy elöl hordom, hanem hogy előre tudom forgatni.esetleg kar alatt hordani, bár ez nem tudom mennyire praktikus. Minden esetre nézegetek még tovább, esetleg oldaltáskák terén is, csak azt sem akarom, hogy napokon keresztül 5-6kg csak az egyik vállamat húzza.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#757) Real_Necro válasza Real_Necro (#756) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sikerült hanggal megnéznem a videót. El is ment a kedvem a tatyótól. Eléggé nem komfortos a tatyó... :F

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#758) zolka78 válasza Real_Necro (#757) üzenetére


zolka78
senior tag

Itt ezeket nézd meg. Nagyon jó minőségű táskák.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#759) aleister válasza zolka78 (#758) üzenetére


aleister
veterán

Ha már szóba hoztad...ilyen Heralder 28-ast vajon hol lehet kapni kis hazánkban?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#760) aleister


aleister
veterán

Sry a dupláért!
A Case Logic tatyókról mi a vélemény? Konkrétan ezt néztem ki.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#761) zolka78 válasza aleister (#760) üzenetére


zolka78
senior tag

Én annak idején amikor táskát kerestem azt vettem észre, hogy a Vanguard táskákat a Bluechip webáruház forgalmazza a legnagyobb választékban. Vedd fel velük a kapcsolatot lehet, hogy azt is betudják szerezni ami nincs a listájukban. Nekem az előző kompaktomhoz volt egy Case Logic táskám, és teljesen megvoltam vele elégedve, mind minőségileg, mind praktikusság szempontjából. Bár ez teljesen más kategória.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#762) Real_Necro válasza zolka78 (#761) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az Up-Rise 28 tetszik, de mintha kicsit nagy lenne.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#763) aleister válasza zolka78 (#761) üzenetére


aleister
veterán

Köszi!
Maradok a Case Logic-nál.Egyre inkább tetszik. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#764) gerjus


gerjus
aktív tag

Sziasztok,

Latom picivel lentebb felmerult megint vlkiben hogy olyan hatizsak kene amibol konnyen ki lehet venni a gepet es visszatenni. En aktiv turazashoz kerestem ilyen zsakot nagyon sokaig es vegul naluk talaltam meg [link] egy Contrejour 35 szemelyeben.

De erdemes megnezni a tobbi taskat is rengeteg ilyen problemas esetre kinalhatnak megoldast. Sajnos eleg nehez beszerezni bar mar van Europai disztributor de sajnos nagyon borsos aron.

Ugyanakkor mostmar rengeteg turan es mindenfele korulmenyek kozott teszteltem a tatyot es tokeletes, nagyon magas minosegrol beszelunk.

Ha valaki szeretne tobb infot privatban vagy itt is szivesen valaszolok, kepek stb

Udv
G

Never trust a computer you can't throw out of the window! - http://www.flickriver.com/photos/gerjus/

(#765) Real_Necro válasza gerjus (#764) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi az infót, az árát elnézve azért nem egy olcsó kategóriáról van szó. :) Én inkább városnézőset keresek, nem kifejezetten terepen kirándulósat. Ezért is gondolkodom oldaltáskában.

Eddig 2 táskára vagyok kíváncsi.

Az egyik a Vanguard Up-Rise 28, a másik a Case Logic SLRC-203. Aztán lehet még találok más típust is. Van még 1 hónapom a vásárlásig.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#766) Throme válasza Real_Necro (#765) üzenetére


Throme
veterán

Esetleg még nézd meg a lowepro inverse 100 aw táskát.
Ez vállra akasztható oldaltáska, de a derekadra is rögzítheted, mint egy övtáskát. Ez utóbbi funkció könnyebbé teszi a viseletet és nem lóg mindenfelé.
Ami pedig belefért nekem, az egy váz (D5000, ami minimálisan kisebb a D90-nél) 18-105 obival + 70-300vr ás még egy kis hely maradt amibe talán egy vaku elfér, de ha nem akkor tisztító eszközök, vagy pénztárca...stb. Van egy külső rekesz még ami zárt. Az nem kimondott obi tartó, de a 35mm fix éppen belefér. Ezen felül kívül van 2 zseb. Egyikben elfér egy fél lityós üditő, a másikban apróságok, mobil, obi kupakok...stb.
Ha ez kevés lenne, akkor ott a 200 aw amibe mégtöbb fér....
Az alján két műanyag kapcsos heveder. Ide felfogathatsz állványt vagy kabátot..ilyesmit.

(#767) Marseille199


Marseille199
senior tag

Sziasztok!

Óriási dilemmám van. Eddig javarészt hátizsákjaim, meg atommerev oldaltáskáim voltak.

Most lesz egy rendszerváltásom és ehhez már normális táskát keresnék. A cél, hogy puha legyen, ne 2 centi vastag hipernylon, meg mindenféle anyagból, ha nincs megpakolva, idomuljon a testemhez, nem kell csiricsárénak lennie, csak fontos, hogy puha legyen.

A mérete nem volna kritikus (Pana G3+14-42, Pana 20 1.7, Olympus 45 1.8+ egy analóg távmérős váz lesz benne, tehát nem nagy) , de fontos lenne, hogy bele lehessen szuszakolni 2 spirálfüzetet.

Domke-ra és Think Tank-ra sajnos nincs keretem, valami költséghatékonyabbat szeretnék.
Tudtok ajánlani?

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#768) zolka78 válasza Marseille199 (#767) üzenetére


zolka78
senior tag

Azért táskát választani mindenki az egyéni ízlése szerint szokott, és az alapján, hogy mit pakol bele. Itt hiába mondom meg, hogy szerintem mi lenne a jó neked, ez akkor is csak az én szubjektív véleményem lenne. Itt van 1-2 gyártó ami között szerintem megtalálod a neked tetszőt Kata, Lowepro, Vanguard. Én ezek között nézegetnék körül a helyedben, és tudsz találni neked valót.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#769) Marseille199 válasza zolka78 (#768) üzenetére


Marseille199
senior tag

Szia!

Köszi, hát nem tudom, ismerem mindhárom márkát, de egyiknél sem tudok nem betonmerev típusról, az a baj :S :O :O :O :O Annyira durva, hogy trend lett a merev táska, már csak a régiek gyártanak nekem szimpatikust :(

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#770) nord_ válasza Marseille199 (#769) üzenetére


nord_
veterán

Domkét javasoltam volna, de látom, az nem játszik.

Másik megoldás: Kata DB-455. Ha kiveszed a belső tartót, akkor füzet nélkül jól idomul a testhez, nem néz ki fotóstáskának. A füzetek beférnek a hátsó, elkülönített részbe, a laptop helyére.
Én a kistesót használom, ez ebből a szempontból még jobb. (Nekem szerencsére elég, ha az iPad belefér, A4 méretű füzeteteket nem kell vinnem.) A belső, kivehető tartót nem használom, a GF1 + Pana 20 F1.7, Zeiss 50 F1.7 páros + pénztárca, alma jól elfér benne enélkül is, és így inkább néz ki hagyományos oldaltáskának, mint fotósnak.

(#771) Marseille199 válasza nord_ (#770) üzenetére


Marseille199
senior tag

Játszhatna, csak sajnos diák létemre örülök, hogy most kiköhögöm a G3-at, nincs pénzem mellé még ilyen fullos táskákra. Mert néztem én az F5xB-t, meg az F6-ot is, de még inkább a Think Tank Retrospective vonulatot, de hát horror. Viszont ez a DB455 ez igen szimpatikus, meg még árban is belefér. Ahogynézem a belső rekesz elválasztóiból lehet fabrikálni egy kis részt a G3+kitobi kombónak, aztán amint gyűlik a pénz a 20 1.7 már nem kihívás, báhova befér :))) Abban is igazad van, hogy füzettel már veszít a testhezállóságából, de az is fontos nekem, hogy ha nincs tele, akkor se legyen olyan merev, tehát ne maradjon meg az alakja. Nézegettem Crumplereket is, évek óta nagy elégedettséggel használom a Nikon This tatyójukat, de egyre inkább érzem, hogy oldaltáska kell :)

Nekem is ilyesmik lennének benne a pluszok, tehát pénztárca, egy szelet müzli, max fél literes palack víz, de az nem akadály, ahogy nézem.

Hol tudom én megfogdosni ezt a táskát egyébként ?

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#772) Marseille199 válasza nord_ (#770) üzenetére


Marseille199
senior tag

Az létezhet, hogy most DPS néven futnak és ez tiéd?

http://www.bluechip.hu/termek/kata-dps-453-fotos-valltaska-1

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#773) nord_ válasza Marseille199 (#772) üzenetére


nord_
veterán

Ránézésre ez az, de szerintem csak elírták a nevét a bluechipesek.

(#774) nord_ válasza Marseille199 (#771) üzenetére


nord_
veterán

A Tripontnál, edigitalnál, Artworknél szokott lenni ilyen táska - hívd föl őket, ha van, meg szokták engedni a próbát. Sőt, a Tripontnál nagyon helyesen azt mondják, fotós táskát csak kipróbálás után szabad venni.

(#775) Marseille199 válasza nord_ (#773) üzenetére


Marseille199
senior tag

No, jövő héten utánanézek élőben is. Amúgy nem írták el, ez a DB-455 (DPS series) így jelzik külhoni oldalakon. Kíváncsi vagyok rá. Csak az a baj, hogí még mindig jobban tetszik a ThinkTank. Meg közben néztem Crumpler cupcake 7000-et, esetleg 6 million dollar home-ot. Nem egyszerű ez. Miért kell még tanulnom? :)))) Ha már nem kellene, akkor jó lenne az F5xB is és azt még ki is fizetném :))))

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#776) Gondwana


Gondwana
addikt

Rendeltem egy Kata 3N1-22-t, meg is érkezett. Az első csalódás, hogy közel nem olyan könnyen pakolható, mint a netes videókban. OK, hogy belegyömöszölhető minden, de a könnyű hozzáférhetőség jó része ugrik.
(EOS 7D+grip, 17-55 f/2.8, EF-S 10-22, EF-S 60macro, 70-200 f/4, EX580II, ThinkPad X201 - de csak a 4 cellás akkuval fér bele, a 6-ossal már nem)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#777) atm*RefeeZ


atm*RefeeZ
tag

Sziasztok!

A napokban készülök beruházni egy D90-be. Gyanítom, hogy egy darabig nem lesz pénzem új üveget venni hozzá, de mivel előreláthatólag előbb-utóbb bekövetkezik, így olyan táskát keresek, ami lehetőleg időjárásálló, és legalább két obi elfér benne. Nem kell, hogy laptop meg anyám kínja is beférjen melléjük, egy szimpla megbízható táskát szeretnék, amit akár évek múlva is a vállamra vagy hátamra vehetek. A váll/háttáska közül pl. melyik előnyösebb? Háton hordva kényelmesebb cipelni, mivel eloszlik a teher, viszont a válltáskából könnyebb kipakolni, ha valamit hirtelen akarok fotózni. Gondolom ezeknek fényében kellene eldöntenem, hogy melyiket szeretném inkább, de mivel egyelőre nem tudom, így mindkét fajtából ajánljatok bátran. Akár az is elég lehet, ha egy márkát feldobtok, utánaolvasok a mostani kínálatuknak, aztán megoldom onnantól, de mivel még sosem volt ilyesmim, ötletem sincsen, merre induljak el.

Köszöntem.

(#778) Throme válasza atm*RefeeZ (#777) üzenetére


Throme
veterán

Helló

"Háton hordva kényelmesebb cipelni, mivel eloszlik a teher, viszont a válltáskából könnyebb kipakolni"
Szerintem ez az egyik döntő momentum. Ezt Neked kell tudnod. Nekem elég nehéz volt választani és emiatt van ilyen is meg olyan is. Sőt a hátizsákok közt is van két pántos (kényelmes, lassú elővétel) és 1db, keresztpántos (nem olyan kényelmes, viszonylag gyorsan kivehető a cucc, de lassabb az oldaltatyónál). Oldaltáskáknál meg van a sima, ami ott fityeg az oldaladon és a derékhoz is csatolható, de vállpánttal is rendelkező.
Az is belejátszik, hogy milyen témákat lősz. Tájkép, akkor hátizsákon is érdemes elgondolkodni. Stúdiónál meg oldaltáska is lehet akár nagyobb mert nem lesz mindig a válladon. Nekem van lowepro és vanguard szütyőm. Minőségre mindkettő nagyon jó. Esőhuzat alap tartozék. Többiek majd ajánlanak más márkákat is.

[ Szerkesztve ]

(#779) nord_


nord_
veterán

Na, ezért mondják, hogy "egy táska nem táska". :)

(#780) atm*RefeeZ


atm*RefeeZ
tag

Csókolom.

Lowepro Fastpack 250-ről tud valaki nyilatkozni?Elég jónak tűnik, árban sem vészes, és ha időjárásálló amennyire kell, akkor gyanítom, hogy rövidesen beruházok egyre.

Előre is köszöntem:)

(#781) Throme válasza atm*RefeeZ (#780) üzenetére


Throme
veterán

Én is néztem ezt a táskát. Engem az zavart, hogy a lencsékhez úgy lehet hozzáférni, hogy előtte 2 helyen is ki kell csatolni egy külső, takaró zsebet/fület.

Ezek a táskák rendelkeznek esőhuzattal. Hogy mennyire illetve meddig állnak ellent az esőnek azt nem tudom, de nem is fogom kipróbálni :N .
Legutóbb egy esőben az esőhuzaton felül még zacskóba is bekerült a táska.

(#782) Marseille199 válasza nord_ (#773) üzenetére


Marseille199
senior tag

Esetleg vélemény erről?
Olcsóbb "puhább" és ésszerűbb tárolási variálhatóságú szvsz.

Most pedig ott voltam, hogy kiköhögöm az F5xB árát, de akkor inkább ez.

[link]

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#783) nord_ válasza Marseille199 (#782) üzenetére


nord_
veterán

Nem tűnik rossznak, nézd meg a boltban. :)

Domke: az F5xB-t én anno azért vetettem el, mert cippzáros... ott meg mindig meg van az eshetőség a karcolódásra...

(#784) haarmaan válasza Marseille199 (#782) üzenetére


haarmaan
tag

Itt van két video róla.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#785) Marseille199 válasza nord_ (#783) üzenetére


Marseille199
senior tag

Az lesz!

Domke: Nem kell becipzározni, emberi körülmények között a ráhajtófül is elég :)

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#786) Marseille199 válasza haarmaan (#784) üzenetére


Marseille199
senior tag

Köszönöm-köszönöm, tegnap én is ezeket találtam róla :)

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#787) nord_ válasza Marseille199 (#785) üzenetére


nord_
veterán

A gondot abban látom, hogy a két cipzáros rész kihúzva is keskenyebb helyet hagy, mint amilyen széles a gép. Innentől pedig minden egyes kivétel-betételnél fokozottan kellene figyelni... hosszú távon nem szeretetreméltó tulajdonság egy táskánál. :)

(#788) Marseille199 válasza nord_ (#787) üzenetére


Marseille199
senior tag

Ebben igazad van, bár nem hiába használja 40 éve minden profi, lehet nem karcol :))

Megvettem a Cullmann Madrid Maximát.

Első tapasztalatok:

Egész napi rendezvényfotózás alatt is kényelmes, relatíve jól pakolható, bár két kisebb rendező is jöhetett volna hozzá. De nagyon jó, nem néz ki fotóstáskának, sőt, megkockáztatom, hogy divatos:

[link]

Ami benne van:

-Panasonic G3 + 14-42 kitobi
-Zorki 1 + tubusos Industar-22
-Olympus XA
-Ey UV és egy sárga szűrő
-2 plusz akksi
-Adatkábel
-Plusz tekercs film
-Jegyzetfüzet,
-Svájcibicska,
-Kézfertőtlenítő
-Pénztárca
-Dohánycuccom (papír,filter,zacsi Drum :)
-Még lesz hely a palacsintának is, meg egy kis átrendezéssel még akármi is beleférhet :)

Jó vétel!

[ Szerkesztve ]

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#789) nord_ válasza Marseille199 (#788) üzenetére


nord_
veterán

Grat, jó ez! :K

A profik által használt Domke táskák nem cippzárosak. ;)

(#790) Marseille199 válasza nord_ (#789) üzenetére


Marseille199
senior tag

Köszi!

Ejjh, no de akkor is. :)))

Nem kell túlzottan félteni a felszerelést, no :)))

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#791) Zinho válasza Marseille199 (#788) üzenetére


Zinho
aktív tag

Jó táska, én is sokáig szemeztem vele! De én végül kicsinek találtam az "egyéb" pakolós részét :(

(#792) Marseille199 válasza Zinho (#791) üzenetére


Marseille199
senior tag

Hát nem tudom. attól függ mit akar beletenni az ember.
Nekem a fent leírt dolgok elvannak benne. Holnap meg iskolába menet kikerülnek a fimes vázak és belefér 2 spirálfüzet :))

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#793) eastsider


eastsider
nagyúr

A Crumpler táskákról mi a vélemény?
(konkrétan a hátizsákokról)

(#794) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

Ujdonsűlt tulajdonosa lettem egy Canon EOS 600D-nek. Portré markolattal és 18-55 +55-250-es obival.

Szeretnék hozzá egy egyszerűbb hordtáskát amiben tárolhatom is. 2hónapon belül még egy külső vaku beszerzése tervben van így jó lenne ha ezek beleférnérnének. Ki mit javasol?

Nagyon szépen köszönöm

Boldog Békés Karácsonyt kívánok
Üdv

(#795) kovta23


kovta23
tag

Sziasztok!

Nemrég vettem egy Pana Fz45-t. Szeretnék hozzá egy táskát.
Javaslat?

(#796) Songo


Songo
senior tag

Na nekem közben megtörtént a vásárlás egy Vanguard Up-Rise 46os lett a választott. Nagyon szimpatikus masszív táska.

(#797) Peetry


Peetry
senior tag

üdv

bár nem pörög a topic, de remélem lesz majd aki hozzá tud szólni. szóval én is fotóstáskát keresek, hátizsákot. aminek bele kéne férni
canon 500d obival (akár 70-200) - jó lenne markolattal
még 2-3 obi
vaku
egyéb apróságok (memkártya, töltők, elemek, stb)

A lowepro mini trekker-el szemezek, erről mi a vélemény?
szempont lenne hogy pesti viszonylatban biztonságban tudjam benne a felszerelést, de azért nem árt ha könnyen előlehet venni.

(#798) Songo válasza Peetry (#797) üzenetére


Songo
senior tag

mennyi a keret rá amiből tudsz gazdálkodni?

(#799) Peetry válasza Songo (#798) üzenetére


Peetry
senior tag

20nál többet nem szívesen költenék rá most, de ha valami nagyon bestbuyt ajánlanak akkor megfontolom.

mielőtt megkérded akkor hogy jön képbe a mini trekker, ebayen 15ért kapni

[ Szerkesztve ]

(#800) Songo válasza Peetry (#799) üzenetére


Songo
senior tag

Esetleg a vanguard táskák?

a BIIN 59 már nem is olyan pici. én egy Uprise 46os tulaja lettem és nagyon jó döntés volt.

http://www.firstshop.hu/termek/31963

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.