Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) sz.j válasza sestertius (#150) üzenetére


sz.j
nagyúr

Esetleg kérdezz rá SimonYana-ra, valszeg ő a Te embered.
Az ára engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#152) sestertius válasza sz.j (#151) üzenetére


sestertius
őstag

Oksa!
Köszönöm! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#153) 0805


0805
tag

1kis Reklám!:D
[link]

(#154) sp@rtan válasza 0805 (#153) üzenetére


sp@rtan
senior tag

:Y

Dekár hogy most éppen...$

(#155) sz.j válasza 0805 (#153) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ez egy másik topikba való, ide inkább "jóárasított" HAF922-t linkelj.

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#156) sestertius válasza sz.j (#155) üzenetére


sestertius
őstag

Úgy igaz! :C
Akárhogy is nézem, nem csak hogy felesleges lenne 932-est vennem, egyszerűen közel nem tetszik annyira, mint a 922-es...
Nagyon gondolkozom az azonnali vásárláson, csak hát jobb lenne, ha nem állna itt a másik házam... :K
Üdv!

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#157) sestertius válasza sz.j (#151) üzenetére


sestertius
őstag

4000!
Felrakta a hirdetést SimonYana kolléga!
UP neki! :C

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#158) sestertius válasza sz.j (#155) üzenetére


sestertius
őstag

Ja: ez lemaradt: itt volna!

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#159) LLKobe válasza sz.j (#155) üzenetére


LLKobe
veterán

Szép házikó, de nekem akkor is jobban bejön ami nekem van jelenleg:) Amit tőled vettem :D :B Milyen házzal operálsz jelenleg?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#160) sz.j válasza LLKobe (#159) üzenetére


sz.j
nagyúr

Örülök, hogy elégedett vagy az Antec SLK3000B házzal, használd sok síkerrel. :K
A jelenlegi házaim egyike egy Compucase 6A21B, a másik, a kedvenc, HAF922 házam.

@ sestertius

Köszi az infót.

:K

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#161) LLKobe válasza sz.j (#160) üzenetére


LLKobe
veterán

Szép ez a HAF de ennyit én már nem adnék egy házért :B Az előző házad meg jó helyre került:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#162) sestertius válasza 0805 (#153) üzenetére


sestertius
őstag

A meggyőzés és rábeszélés /magamra-magamnak/ eredménnyel zárult! :DD
Isten bocsássa meg nékem, de el kell hagyjam a tábort: megvásároltam a 0805 kolléga által a #153-as hozzászólásában bemutatott "reklám-áron" lévő HAF 932-es kuckót... :C /Már le is vették a bolt honlapjáról, úgy tűnik, elfogyott.../
Holnap kapom meg... tűkön ülve várom...
Mindenesetre köszönet érte! Ha nem hoznak útjaim erre a fórumra, ez nem történt volna meg... :) de egyben biztos vagyok: megbánni nem fogom! :N
Tisztelet! :R

[ Szerkesztve ]

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#163) sp@rtan válasza sestertius (#162) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Hát akkor te szerencsés vagy hogy neked jutott...:/ :(

(#164) sestertius válasza sp@rtan (#163) üzenetére


sestertius
őstag

:N .. nem jutott... finoman fogalmazva kamu volt az egész.
Ma - mikor már ki kellett volna szállítani a motyót - rám telefonáltak, hogy sajnálattal közlik, de nem tudják szállítani a terméket, mert sajnos "elnézték" és nincs a raktáron :DD
Ekkora dumát...
Természetesen újabb beszerzése esetén tudják teljesíteni a termék szállítását - majd az akkori áron, azaz... kint volt reklámnak, és kamu volt az egész.
Kicsit csalódtam a boltban, össz-vissz ez az, ami bánt. Tehát: maradok a klubban! Mert közel 40-et nem fogok adni egy házért, a 922-es viszont megfizethető. A sztori ennyi.
Lehet sajnálni... :O :O :O /ááá.. csak vicceltem :R /

Üdv! :)

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#165) sz.j válasza sestertius (#164) üzenetére


sz.j
nagyúr

"... Tehát: maradok a klubban!...."

Most már csak az a kérdés, hogy "visszafogadjunk" e egy ilyen "tévelygőt". :DDD :D

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#166) sestertius válasza sz.j (#165) üzenetére


sestertius
őstag

:)
Jogos... igyekszem most már nem tévelyegni, és rászolgálni a bizalomra! :R
Tisztelet...

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#167) Henker2


Henker2
addikt

Üdv! Az első piros ventit, hogy tudom megtakaritani? Szedte le már valaki a burkolatot? Hogy műxik?
Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#168) sz.j válasza Henker2 (#167) üzenetére


sz.j
nagyúr

Előszőr vedd le az előlapot, majd csavarozd le a ventit.
[link]

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#169) 0805 válasza sestertius (#164) üzenetére


0805
tag

Szia!
Sajnálattal hallom h Neked már nem jutott:(.
Bár kicsit fura is volt h hirtelen ilyen olcsón kirakták....dehát ha vmi ócsó azt viszik mint a cukrot:D

(#170) sz.j válasza 0805 (#169) üzenetére


sz.j
nagyúr

Vagy csak blöfföltek ..., esetleg elírták az árát.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#171) Henker2 válasza sz.j (#168) üzenetére


Henker2
addikt

Te vetted már le az előlapot? Milyen módszerrel működik?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#172) sz.j válasza Henker2 (#171) üzenetére


sz.j
nagyúr

Belülről, az előlap mindkét szélén lévő 2×3 db csavart kell kicsavarni.
Az előző hsz-ben lévő linken, a levett előlapon, homályosan bár, de látszik a csavarok helye.

;)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#173) Henker2 válasza sz.j (#172) üzenetére


Henker2
addikt

Ahha! :K
Most már világos!
Köszi
Még jó hogy nem kezdtem el simán feszegetni ;)

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#174) --Jasix--


--Jasix--
csendes tag

Hello!
Már énis nagyon vágyom erre a kuckóra, hamarosan ha minden jólmegy veszek is egyet. Ha a táp alul van az nem lesz rossz neki, vagy éppen az a jobb? Ha valaki vett már boltból az nem tudja hogy ráccsal adják vagy plexivel? Plexi szvsz inkább jobb mert kevésbé porosodik, meg nem is kell vigyázni hogy este bele ne löttyintsem a létet:)

(#175) sestertius válasza sz.j (#170) üzenetére


sestertius
őstag

A blöffre tippelnék.. vagy reklám... nem is tudom. De hogy nem tetszik, ha az embert hülyének nézik, azt tudom...
Ez van, ilyen világot élünk. Mindenesetre nem jól alakul a forint, egy ezressel megnyomták az árát már a 922-esnek is /932-t meg itt azóta sem kapni.../
Szerintem SimonYana kollégától lesz a vásárlás, mert nála még mindig 25.. és úgy tűnik, viszik a házamat, tehát.. no de nem kiabálom el megint.
Üdv! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#176) dangerzone válasza sestertius (#175) üzenetére


dangerzone
addikt

Én is Yanától vettem. Ő nem fog átverni. :)

(#177) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Megvettem éni is ezt a házat SimonYanától!
Megy mindhárom ventillátor és elég hangos a szélzaj...
Ráadásul a videokártyám ventillátorja is zúg rendesen - jobban, mint a régi házban.
De legalább a vinyók nem rezonálnak :)

(#178) sz.j válasza gilfoyle (#177) üzenetére


sz.j
nagyúr

Talán érdemes lenne lecserélned a hátsó 120-as 1200rpm-es ventit, mert (legalábbis nálam) annak volt kellemetlen hangja. Most egy 1600rpm-es NB van helyette és teljesen jó!

Mivel a ház, a ventikkel együtt, nagyon jól hűt ("túl hűt" :DDD ), ezért ha ekkora hűtésre nincs szükséged, akkor praktikus lenne a ventik fordulatát szabályoznod. Az egyszerűbb zalmi 1k-s kütyüvel vagy egy komolyabb előlapi szabályzópanellal.

Én egy ötcsatornás előlapival szabályzom az összes (5db köztük egy 38 mm-es 2000rpm-s-es Ultra Kaze-t, egy 1900rpm-es S-FLEX) és ha kell bruttál mód hűt, ha nem kell akkor leszabályozva teljes csend van.

;)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#179) gilfoyle válasza sz.j (#178) üzenetére


gilfoyle
őstag

Igen, a hátsó ventit le fogom cserélni egy SFlex-re, az nagyon csendes.
A szabályozó jó ötlet, beszerzek egyet.

(#180) gilfoyle válasza gilfoyle (#179) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nem csendesebb az SFlex... marad a gyári. :R

(#181) sz.j válasza gilfoyle (#180) üzenetére


sz.j
nagyúr

Hát ez nagyon meglepő!

Nálam a 120-as 1200rpm-es CM ventinek nagyon kellemetlen hangja volt ..., még az 1600rpm-es Noise Blocker SX2 is csendesebb teljes fordulaton ....

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#182) gilfoyle válasza sz.j (#181) üzenetére


gilfoyle
őstag

Nálam az alaplap vezérli és 800 körül forog. Az SFlex 700 körül ment.

(#183) sz.j válasza gilfoyle (#182) üzenetére


sz.j
nagyúr

Jaaa, hogy 800-ra le van szabályozva, úgy már lehetséges.
Nálam relatíve sűrűn mennek a ventik teljes fordulaton és ott volt hangja a CM-nek.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#184) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok.

Hangban mennyire hangos ez a ház? :U
Valamint még a méreteire lennék kíváncsi. :K

[ Szerkesztve ]

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#185) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Hello

Egy hosszú vga elfér benne ?
Mert beválsztottam egy Aerocool V touch pro személyében, és nem fér el a vga karim.
Jelenleg nvidia 8800 gtx van.

Valamint, A ledek azok milyen szinnel világítanak ?
A tápom kék ledes, nem kikapcsolható, így kék ledes világítás jöhet csak szóba.
Vagy kapcsolható szín összetétel.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#186) sz.j válasza Core2duo6600 (#185) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nem tudom, hogy mekkora a vga-d, de a kép alapján talán tudsz viszonyitani (a vga-m: silent 8600gt), de szerintem nagy valószinűséggel elfér.

A front-venti piros ledes, ami kikapcsolható, a többi nem világít.
De kapható hozzá kék led-es is.

@ Sziszifeca

A topik hsz-iban választ kapsz a hanggal kapcsolatos kérdésedre, a ház adatait itt láthatod

;)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#187) Core2duo6600 válasza sz.j (#186) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Akkor inkább úgy kérdezem, hogy winyo keret oldala és a ház hátlapja között mekkora a távolság ?
A jelenlegi karim 27 cm hosszú, de legalább 30 cm távolság kellene, hiszen a jövőbeni kariknak is el kell férniük.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#188) sz.j válasza Core2duo6600 (#187) üzenetére


sz.j
nagyúr

A vinyókeret oldala és a vga hátlapi felfogatása közötti táv 33,5 cm.

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#189) Core2duo6600 válasza sz.j (#188) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Akkor lehet ez lesz a befutó feltéve, hogy a másikat azt visszaveszik, amiben egy másodpercet sem ment még a gép.

Most a régi házban van a nagy gépem, be sem kapcsolom, mert gyalázatos a szellüzése, a kis gépről írok, amit beépítettem az asztalba.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#190) gilfoyle válasza Sziszifeca (#184) üzenetére


gilfoyle
őstag

A ventillátorok nem hangosak, a levegő suhogását lehet hallani. Gondolom ha leszabályozod a két nagyot, akkor még suhogás sem lesz.

(#191) sestertius válasza sz.j (#188) üzenetére


sestertius
őstag

Üdv! :)
Ezért váltanék én is házat.. nem éppen "kártyabarát" a Thermaltake házam... az egész keretet ki kellett vennem és az 5,25"-ös helyre beraknom, mert a 8800 GTX-em nekem sem fért el. Ebben nem lesz gond... csak tudnám már eladni a sajátomat.
Még valami: ezeknek a ventiknek a HAF 922-ben nem molex csatlakozójuk van? Mert szabályozni ezzel a Zalman kütyüvel csak a 3 PIN-es csatival rendelkező ventiket lehet. A képen, amin a gyártó mutatja a 200-as ventit, molex csatlakozóval van...?? /ha jól láttam.../

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#192) Sárpac válasza sestertius (#191) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nem molex sima 3pines legalábbis a haf 932ben.:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#193) sestertius válasza sz.j (#186) üzenetére


sestertius
őstag

Most néztem a házról készült képedet! Hát ebben aztán eltűnik minden, akkora! Pöpec! Hely is van bőven, ráadásul a kábeleket is szépen el lehet bújtatni/rendezni...
Frankó! :C :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#194) sestertius válasza Sárpac (#192) üzenetére


sestertius
őstag

Üdv! De abban nem is 200-as, hanem 230-as venti van.. a gyártó szerint.. Nem? Mondjuk ettől még lehetne ugyan az... De ez alapján, hiába van átalakító, abban csak két vezeték van az áram-ellátáshoz, és annyi...

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#195) sz.j válasza sestertius (#191) üzenetére


sz.j
nagyúr

A ventik csatija 3 pines.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#196) sestertius válasza sz.j (#195) üzenetére


sestertius
őstag

Aha..! Akkor ezek szerint csak az után-gyártott ventinek van más csatlakozója... Köszönet! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#197) sz.j válasza sestertius (#196) üzenetére


sz.j
nagyúr

Nem!
Azok is 3 pinesek csak adnak hozzá olyan átalakítót mint amit belinkeltél. Ezt akkor kell használni, ha közvetlenül a tápra akarod csatlakoztatni a ventit.

De ha jól tudom a házhoz is adnak, bár ebben nem vagyok biztos, mert innen-onnan már annyi "kacat" gyűlt össze, hogy nem is tudom mihez adták ....

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#198) sestertius válasza sz.j (#197) üzenetére


sestertius
őstag

:R
Valóban!
Most szereztem egy ilyen ventit, és így van, 3 PIN-es! Ez tök jó! /már csak ház kellene hozzá... :K /
Üdv!

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#199) #96927232


#96927232
törölt tag

Sziasztok! Hosszas gondolkozás után, végre megrendeltem a házat :DD Pénteken megjön, már nagyon várom a beköltözést :) Remélem nem lesz semmi probléma vele.

(#200) sestertius válasza #96927232 (#199) üzenetére


sestertius
őstag

Na majd mint új használónak, kíváncsi leszek a véleményedre...
Majd közvetíts!
Üdv! :)

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.