Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) jeni válasza megema (#550) üzenetére


jeni
félisten

én inkább benyomom a szélét oldalról egy kicsit és a furat tökéletes :R
Nem szedem le naponta legfeljebb 30 naponta

(#552) megema válasza jeni (#551) üzenetére


megema
őstag

Én se szoktam leszedni sokszor, de nálam -ha benyomtam is - kicsit szűk volt a hely a csavarnak és nehezen találta a menetet :)

(#553) mrbig25


mrbig25
őstag

Bocsi az offért:

Valaki nem akar megválni a HAF 922-esétől egy ilyenért cserébe?! :U

...

(#554) csubasz


csubasz
csendes tag

Sziasztok!

Most készülök összedobni egy új gépet, és egy ilyen házra gondoltam. Egy Radeon HD 5970 elfér a házban?

(#555) jeni válasza csubasz (#554) üzenetére


jeni
félisten

huuuuu
ha megadod a 5970-s karinak a méretét akkor lemérem neked,bár az méreg drága kártya

(#556) csubasz


csubasz
csendes tag

pontos hosszt sajnos nem találtam, 34-35cm körülinek írják mindenhol, és előre is köszi :)

szerk.: találtam egy pontos hosszt: 30.5 cm

[ Szerkesztve ]

(#557) sz.j válasza csubasz (#556) üzenetére


sz.j
nagyúr

[link]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#558) csubasz


csubasz
csendes tag

köszi szépen :)

(#559) pottyantós


pottyantós
aktív tag

A felső venti nem kapcsol ki ha nincs szükség komoly hűtésre? Ismerősömnek 1 idő után leáll! Win7 van rajta, talán az kapcsolja ki?

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#560) jeni válasza pottyantós (#559) üzenetére


jeni
félisten

nem is szabad le állnia a felső ventinek,mert az 12Voltról müxik és azt nem az alaplap szabályozza.
a win7 ilyen téren nem szól bele a ventik működésébe
nálam folyamatosan pörög,annyit talán,hogy nem elsőre indul be vár egy darabig,és utána indul be
viszont a gép leállásnál( kikapcsolás után ) tovább pörög és idő után áll meg

(#561) pottyantós válasza jeni (#560) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Érdekes! :DDD Kikapcsolás után meddig pörög? Amíg a lendület viszi? Nálam addig!

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#562) jeni válasza pottyantós (#561) üzenetére


jeni
félisten

igen pontosan,bár a többi gyári Cooler Master ventik előbb leállnak,és oldalt ahova szintén tettem egy 20-s Ledes CM ventit,az előbb leáll.

[ Szerkesztve ]

(#563) sestertius válasza jeni (#562) üzenetére


sestertius
őstag

Ez nem csak az elhelyezkedés miatt van? Pl. mert a vízszintesen állónak kedvezőbbek a "súrlódási" mutatói...
Ám lehet, hogy birka vagyok.... :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#564) jeni válasza sestertius (#563) üzenetére


jeni
félisten

elméletileg lehetséges,de lehet,hogy hiába egy gyártótól van a két venti,de lehet,hogy eltérő fizikai paraméterekkel rendelkeznek.

(#565) kmisi99


kmisi99
addikt

Ez érdekes én azt hittem azért áll le a ledes oldal venti hamarabb mert raktam rá harisnyát porfogónak :DD

(#566) sestertius válasza jeni (#564) üzenetére


sestertius
őstag

Már csak azért, mert egyértelműen nálam is a felső forog a legtovább, és az első - ill. oldalsó is - sokkal hamarabb megáll....
És ez akkor is így volt, amikor oldalt még nem az előre való ledes venti volt, hanem egy másik 922-esből való felső venti... azaz ugyanaz volt fent és oldalt! :K
Ezért gondolom, hogy ez csak a vízszintes helyzete miatt van...

[ Szerkesztve ]

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#567) pottyantós válasza sestertius (#566) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Rafinált ez a fizika :DDD

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#568) pottyantós válasza pottyantós (#567) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Valaki megtudná mondani, hogy a CM Silent Pro 500W tápnak a kiegészítő táp csatlakozója felérne az alaplap tetejéig?

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#569) Pécsi_PC


Pécsi_PC
csendes tag

Üdv!

Egy picit lehet off. Tudja valaki mi a külömbség a HAF-932 és a HAF-932M között?
Rohadtul nem találom sehol.

||| www.pecsipc.hu ||| 06-30-141-2002 ||| 9 - 17 óra között ||| Pécs, Veress Endre 17

(#570) biggamer válasza Pécsi_PC (#569) üzenetére


biggamer
veterán

Esetleg itt ??? [link] ;)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#571) pottyantós válasza Pécsi_PC (#569) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Van HAF 932M ilyenről se hallottam még :DDD

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#572) sestertius válasza pottyantós (#571) üzenetére


sestertius
őstag

Hm.. akkor erről hallottál már? #522

Nem néz ki rosszul... :K

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#573) pottyantós válasza sestertius (#572) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Arról hallottam :DDD
A kinézete pedig nagyon tuti!
Már csak 1 ár kéne!

[ Szerkesztve ]

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#574) sestertius válasza pottyantós (#573) üzenetére


sestertius
őstag

Ja.. arra én is kíváncsi volnék...
Érdekes, hogy csak a 932-esből készültek "átépített-csinosított" változatok, a 922-esből nem... legalábbis én nem tudok róla, ami nem jelenti azt, hogy nincs.. Vajon van? :)

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#575) pottyantós válasza sestertius (#574) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Ha lenne belőle akkor, biztos hallatott volna magáról! Szerintem a HAF széria nagyon sikeres, és ha az új modellt viszik mint a cukrot akkor a 922-s lesz a következő alany.... remélem! :)

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#576) jeni


jeni
félisten

hello

tud valaki a HAF 922-z kapható oldalsó venti elé egy szúnyoghálót vagy naphálót? hol vehető meg? gyárilag van elől,fentire szerintem nem kell mert ott csak kifúja a poros levegőt,amiatt se tenném nehogy összegyűljön ott.hátulra sem kell szerintem mert onnan is csak távozik a levegő.

elvileg még egy porszűrő szivacs vagy filter is jól lehet oda, de azt gondolom nehezebben tisztíthatók

(#577) megema válasza jeni (#576) üzenetére


megema
őstag

Oldalt nem ugyanúgy kifelé kéne fújni? :F

(#578) jeni válasza megema (#577) üzenetére


jeni
félisten

a leírás alapján onnan is mennie kell befelé a VGA felé a hűtésnek,vagy én tudom rosszul?
Valahol láttam erről képet és ott az volt,hogy oldalról is friss levegőt vigyen a VGA felé.

(#579) jeni válasza megema (#577) üzenetére


jeni
félisten

(#580) megema válasza jeni (#578) üzenetére


megema
őstag

Mondasz valamit... De egyébként ez függ a VGA-tól is szerintem, mert ha oldalt is tol ki meleget, akkor ki kéne fújni. Viszont, ha zárt hűtésű, akkor be kéne szívni oldalt a levegőt.

Eddig nekem eszembe se jutott, hogy oldalt befelé kéne szívni a levegőt :U Mondjuk lényegtelen a kérdés számomra, mivel a másik 20 cm-es venti a ház tetejében foglal helyet, oldalt pedig nincs semmi egyelőre :)

(#581) sz.j válasza sestertius (#574) üzenetére


sz.j
nagyúr

Érdekes ..., mert itt azt írják, hogy a HAF X a 922-es továbbfejlesztése.

Na akkor hogy is van ez?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#582) pottyantós válasza sz.j (#581) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Hát...az eleje Inkább a 932-ez hasonlít a teteje + a 922

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#583) sestertius válasza sz.j (#581) üzenetére


sestertius
őstag

Hm.. valóban.... :R
Kicsit fura... de emellett szól, hogy 20-as - és nem 23-as - ventikkel van szerelve... illetve a méretei is ezt igazolják...
Korábban átsiklottam ezen... hiba volt! Csere lesz!!! :C

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#584) sestertius válasza sz.j (#581) üzenetére


sestertius
őstag

:D vicc volt... nem cserélném le, tökéletesen elégedett vagyok...
Sőt, a héten jön meg a várva várt harmadik kapcsolható ledes ventim, így mind a három ilyen lesz... ennyi modding belefér.... :DD

Azért kíváncsi vagyok, mikor jön ki.. tavaszt írtak, de még a honlapon sem találod meg...
ja és hogy mennyiért...? :F

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#585) pottyantós válasza sestertius (#584) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Hát a kezdőára szerintem 40+

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#586) glspeter1


glspeter1
őstag

Na megjött SimonYana úrtól a HAF 922-es házikóm :))
Pár pillanatkép (a hétvégén szépen egyesével beharisnyázom a kábeleket, meg majd próbálok szerezni egy olyan lapot amin az ATX csati a rendes helyén található :DDD ) :




A szilikon rögzítők elbírják a 20cm-es ventiket ? :D

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#587) sestertius válasza glspeter1 (#586) üzenetére


sestertius
őstag

Mutatós... :K
Természetesen elbírják, nekem az oldalsó van felfogatva azzal, most hétvégén pedig a felsőt cserélem, és az is azzal lesz felfogatva... szerintem.... :)

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#588) jeni válasza glspeter1 (#586) üzenetére


jeni
félisten

ELŐL A PIROS LEDES GYÁRI VENTI VAN ÉS villágít IS?,nálam az oldalsó venti az 20cm piros. Volt nekem zsír újban két 12cm Cooler Master ledes venti de inkább egy nagyra cseréltem mint két kicsi legyen benne. Már csak valami szúnyog hálót kellene vennem a por beszívása ellen.
Oldalt kifelé viszi a levegőt vagy befelé?

[ Szerkesztve ]

(#589) glspeter1


glspeter1
őstag

sestertius: Köszi!

jeni: Nálam az első gyári 20cm-es piros ledes, azon kívül a tetején van még egy 20-as de az sima. Az oldalsó venti befelé viszi a levegőt, a hátső és a felső viszi csak ki.

Bocs a "kicsit" nagy képekért, de az oldal nem méretezi át, én pedig lusta voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#590) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Ha veszek hozzá piros ventit, azon is van a ledeknek kapcsoló?

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#591) glspeter1


glspeter1
őstag

Szerintem nincs. :O
Gondolom csak a gyári elülsőkhöz adnak. Bár nem vagyok benne teljesen biztos. :)

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#592) jeni válasza pottyantós (#590) üzenetére


jeni
félisten

nincs csak az első kapcsolható. Elvileg ha megbuherálod a ledes ventit,akkor meg lehetne oldani a teljes led ki.-be kapcsolását

(#593) sestertius válasza jeni (#592) üzenetére


sestertius
őstag

Ezért szereztem én eredeti HAF 922-esből való első ventit hármat... mert ennek meg van oldva a kivezetése, és nem kell "buherálni", mert a hozzá kapható "Megaflow" nem kapcsolható típus...
Most hétvégén dobom majd össze - ha sikerül -, és akkor szépen az eredeti kapcsolóval lesz kapcsolható mindhárom venti... :C

Ui.: az oldalsó venti nagyon fontos, ha komolyan kell hűteni, mert az szállítja be egyenesen a legtöbb friss levegőt a vga-ra illetve az alaplapra is... tehát csakis befelé fúj! :K Oldalt-elől be, hátul-felül ki.

Tisztelet! :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#594) glspeter1


glspeter1
őstag

És persze alul is be. :DDD
Én is szeretnék még 2 piros ledes MegaFlow-ot (oldalra, felülre). Az már mind1, hogy kikapcsolható vagy nem, de azért ha ki lehet úgy az igazi. :C

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#595) sz.j válasza sestertius (#593) üzenetére


sz.j
nagyúr

"És persze alul is be"

Látom korrigáltál, ezért stonó a hsz-em.

;)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#596) edem1986


edem1986
csendes tag

Üdv! a segítségeteket szeretném kérni. szeretném kitakarítani a ház elülső részénél levő porszűrőket. levegővel valamennyire sikerült kifujatnom, de sajnos maradt bent egy két nagyobb gócban összeállt por. hogyan tudnám levenni az elején levő fekete burkolatot hogy ne sérüljön semmi?
eddig a tetejéről sikerült lepattintanom azt a műanyag tartó részt amin a bekapcsoló gomb is van. valaki le tudná írni hogyan tovább vagy esetleg nem tudtok youtube on olyan videót ami magyarázatot is ad mit hogyan?

előre is köszönöm a segítségeteket

Üdv EdEm!

(#597) glspeter1 válasza edem1986 (#596) üzenetére


glspeter1
őstag

Belülről tartja 6 menetes csavar, 3 a jobb és 3 a bal oldalon. Csak ezeket kell kicsavarnod és már le is tudod húzni (lefele kell) az előlapot. ;)

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#598) jeni válasza sestertius (#593) üzenetére


jeni
félisten

boltban kapható olyan venti ami éppen a HAF 922 házzal mellékelnek,bonthatós váltpzatban?

(#599) edem1986 válasza glspeter1 (#597) üzenetére


edem1986
csendes tag

Köszönöm! Tényleg ott vannak. majd kiszúrták a szemem. :)

(#600) glspeter1 válasza jeni (#598) üzenetére


glspeter1
őstag

Igen ;)

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.