Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) BullKoxa válasza adamkaa777 (#1297) üzenetére


BullKoxa
őstag

Hello!Nekem ilyennel van megoldva mert nem ért fel ahova kellett Pedig komoly tápom van 625W, és 55cm hosszú gyárilag a kábele.a Ventiket,egy Scythe Kaze Q, Fekete szabályzóval szabályzom,mert kell ha játék megy a 3 Vga fűti egymást mintha kellene.

Más:És végre jó a VGA-k hűtése is,szerintem ennél jobb nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1302) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

amugy a táp nektek hogy áll ? (sose volt also tápos gépházam) gép alol szivja a cuccot ? mert akkor ránézésre elég kicsi a rés vagy az nemgáz ?

El. Psy. Congroo.

(#1303) madd dogg válasza adamkaa777 (#1302) üzenetére


madd dogg
senior tag

Alulról szívja, pont ez a lényeg, hogy nem a ház melegét eszi. És még ha kicsinek is tűnik, nem az. A régi felsőtápos házamban mindig felpörgött a táp játék alatt, mert a proci befűtött neki. Ennél a rácsok alá még szúnyoghálót is tettem porszűrőnek, de azóta sem hallottam a táp hangját. Némán teszi a dolgát.

(#1304) adamkaa777 válasza madd dogg (#1303) üzenetére


adamkaa777
senior tag

apropo por szűrő lehet venni valahol?
van talán 1 női harisnya elég ?:D

El. Psy. Congroo.

(#1305) BullKoxa válasza adamkaa777 (#1304) üzenetére


BullKoxa
őstag

Hát én is vennék Porszűrőt,de nem találok.Még azt sem tudom hol vegyek üvegszálas szúnyoghálót,ezért marad a Harisnya csak asszonynak nincs fekete csak barna ,de az is jó! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1306) sestertius válasza madd dogg (#1300) üzenetére


sestertius
őstag

A pottyantós által ajánlott zalmit én is itt vettem 5k-ért... és az még drága is volt...

[ Szerkesztve ]

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1307) madd dogg válasza BullKoxa (#1305) üzenetére


madd dogg
senior tag

sima fekete véköny szövet szúnyogháló kell. A baj, hogy mivel nincs szúnyogszezon, szinte sehol sem fogsz találni. Én sem találtam októbertől egészen májusig...

(#1308) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Sziasztok!

Bocs, hogy ide piszkítok ezzel, de a HAF 922 ház tulajdonosainak segítségét kérném: [link] :R

(#1309) madd dogg válasza ThaBoss (#1308) üzenetére


madd dogg
senior tag

Nem piszkítasz nagyon, de mit csináltál a meglévőkkel? Elrontott mod? :)

(#1310) ThaBoss válasza madd dogg (#1309) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Nagyon jól sikerült kis kapcsolórendszert építettem az egyikbe ([link]), és szeretném folytatni a moddolást mindenféle vacakkal (LCD kijelző, ventiszabályzó, stb...), ehhez kellene még előlap, aztán majd mikor milyen napom van, azokat teszem be a gépbe, vagy akár eladom az átalakított előlapokat a kedves HAF tulajoknak... ;)

(#1311) sestertius válasza madd dogg (#1307) üzenetére


sestertius
őstag

Nálam maradt fekete műanyag szúnyog háló, ha valakinek esetleg kell...

ThaBoss: szép munka! :C

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1312) ThaBoss válasza sestertius (#1311) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Köszönöm szépen! :R
Még kicsit fel lesz javítva, a ledek eltűnnek, helyettük a kapcsolókba lesznek beépítve. Lehet, hogy fedeles lesz, még nem biztos és talán lesz egy 5. kapcsoló is...
A leendő kapcsolóról egy kép: valami ilyesmi :)

(#1313) sestertius válasza ThaBoss (#1312) üzenetére


sestertius
őstag

Aha... turbo boss fokozat... :DD
Egy igazi építész veszett el benned! :D :R

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1314) ThaBoss válasza sestertius (#1313) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Hehehe... :D Ez jó volt! :R

(#1315) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Hi!Ismét én.Szerintetek ha a ház oldalán ami van venti nem teszek elé semmit ami megszűrné a levegőt az baj?Csak mert ha harisnya van ott ami megfogná a port akkor melegszenek a karik 95 C°-ra,ha pedig nincsen ott semmi akkor meg csak 80 C°-ak.

Volt fent ronda zöld Szúnyogháló is,de akkor sem volt ilyen jó a hűtés FurMark Multi GPU Stabilitási teszt alatt 8x élsimivel.

[ Szerkesztve ]

(#1316) pottyantós válasza BullKoxa (#1315) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Nem baj csak 1 idő után szépen teli lövi piszokkal ami bekerül a vga-ba is.... Sűrűbben kell majd takarítani! :K

Hát én kicsit sűrűbb szövésű sz. hálót dobtam fel,( majdnem harisnya de mégsem.. :N ) nem harisnyát, és elég szépen átengedi a levegőt de még meg is foglya a piszkot...

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#1317) BullKoxa válasza pottyantós (#1316) üzenetére


BullKoxa
őstag

Hát szerintem én így hagyom aztán más nem majd takarítom 2-3 havonta jó kis hajópumpával.A koprocesszor erős lenne hozzá.

(#1318) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Találtam porszűrőt [link] mérete elég kicsi

El. Psy. Congroo.

(#1319) sestertius


sestertius
őstag

Nálam fekete szúnyogháló mindenhol... Átmegy rajta a por, de "meglepően" sokat is felfog, a levegőt pedig nem igazán, tehát én elégedett vagyok vele. Azért takarítani így is kell, de egy elő szűrőnek tökéletes... szerintem. :)

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1320) BullKoxa válasza sestertius (#1311) üzenetére


BullKoxa
őstag

Szia !Én pályáznék a szúnyoghálóra amit ajánlasz.

(#1321) sestertius válasza BullKoxa (#1320) üzenetére


sestertius
őstag

Írtam is korábban, hogy nekem még maradt belőle... :K
Lemérem pontosan mennyi az, ami van...

[ Szerkesztve ]

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1322) BullKoxa válasza sestertius (#1321) üzenetére


BullKoxa
őstag

Okés köszi előre is és írd le PÜ-ben mennyi az annyi.

(#1323) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

A szellős jó, mert szellőzik. Viszont ha nem vigyázunk könnyen porolódik ...

(#1324) pottyantós válasza DJ WOKKY (#1323) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Te kretén most minden topicba beírsz valami baromságot ami a PH-n van??? :F

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#1325) sestertius válasza pottyantós (#1324) üzenetére


sestertius
őstag

:)
Én is találkoztam más topikban az elvtárssal... Biztosan csak aktív érdeklődő... :D

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1326) mixi80


mixi80
aktív tag

Sziasztok!

A ház elején található CM MegaFlow Led-es venti igazából milyen?
Lehet-e hinni a gyári értékeknek?

Speed (R.P.M.) 700 RPM
Air Flow (CFM) 110 CFM
Noise 19 dBA

Azért lenne fontos számomra, mert én is veszek egy CM házat csak a kistesót (HAF 912 Plus)!
Kíváncsi vagyok a hangjára és légszállítására, mivel az egyik tulaj azt írta, hogy hangos a venti?
Tapasztalatok?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv!

(#1327) madd dogg válasza mixi80 (#1326) üzenetére


madd dogg
senior tag

Motorhang szinte nincs, a nagy légszállításból adódóan szélzaj van, de ne úgy képzeld mint egy 12-es ventinél, hanem nagyon mély. Megéri vásárolni a házhoz egy szabályzót.

(#1328) mixi80 válasza madd dogg (#1327) üzenetére


mixi80
aktív tag

Köszi a választ!

Nekem van szabályzóm, akkor gondolom így nem lesz vele probléma!
esetleg érdemes lecserélni 2x12-es ventire?

Üdv!

(#1329) BullKoxa válasza mixi80 (#1328) üzenetére


BullKoxa
őstag

Nem kell cserélni,elég az.Csak ha nagyon sok levegőt akarsz bejuttatni akkor érdemes nekem 3 VGA miatt van oldalt egy komoly Coolink venti aminek a légszállítása nagyon jó (Légszállítás: 60.4-127.6 m3/h). Itt láthatod mihez kell a sok friss levegő.

[ Szerkesztve ]

(#1330) mixi80 válasza BullKoxa (#1329) üzenetére


mixi80
aktív tag

Kösz szépen!

Ismerem a coolink ventit amit írtál, nekem is van a jelenlegi házamban 2, nagyon jók, de szabályozni érdemes őket, ha számít a csend.
Azért is kérdeztem, mert ahogyan írtam, azt az infót kaptam, hogy hangos ez a venti (olyan mondta akinek már van ilyen háza).
Szerintem, ha meglesz a ház, akkor kipróbálom, azt majd eldöntöm, hogy cserélem vagy sem.
Lehet ezeket ki-be kapcsolni? (nekem haf 912 lesz és nem nagyon láttam, hogy erre lenne lehetőség)

Üdv!

(#1331) kmisi99


kmisi99
addikt

Tudnátok valami ötletet a hdd rezgéscsillapítására? Az egyik maxtor hddm elég szépen rezegteti a házat és nagyon idegesítő hangja van!

(#1332) sestertius válasza kmisi99 (#1331) üzenetére


sestertius
őstag

Hm... Nekem próbálgatni kellett, melyik foglalatban nem jön ki a vinyó rezgése... tehát pusztán ennek változtatásával is lehet, hogy eredményt tudsz elérni! :K

[ Szerkesztve ]

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1333) kmisi99 válasza sestertius (#1332) üzenetére


kmisi99
addikt

hát csak ez nem úgy rezeg hogy hallható meg kicsit idegesítő! Ez olyan mint egy kávédaráló kb 5-8 méterről is hallani ezt a mértékű rezgést nem hiszem hogy csillapítaná a pakolgatás! A legfelsőben próbáltam meg az az alattiban és mindkettő ilyen volt

(#1334) sz.j válasza kmisi99 (#1331) üzenetére


sz.j
nagyúr

[link] vagy ezt kellene a HAF922-re átalakítani.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1335) kmisi99 válasza sz.j (#1334) üzenetére


kmisi99
addikt

kösz a tippeket! De azt hiszem nem fogok ennyit szenvedni egy vacak maxtor hdd ért! Inkább veszek még egy 1TBosat!

(#1336) sestertius válasza kmisi99 (#1335) üzenetére


sestertius
őstag

Ha gondolod, én bővíteni szeretnék, tehát nem kizárt, hogy eladom az 1TB-os vinyómat - ha nem mindkettőt... Majd beszéljünk róla, ha érdekel. Üdv!

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1337) sz.j válasza kmisi99 (#1335) üzenetére


sz.j
nagyúr

Mivel Te kértél megoldási javaslatot a hdd rezonanciára/zajra, ezért "bátorkodtam" a linkeket betenni ..., de ahogy gondolod.

Amúgy a bringa-belsős megoldás nagyon egyszerű, gyors és hatékony megoldás.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1338) sestertius válasza sz.j (#1337) üzenetére


sestertius
őstag

Ez a megoldásod már annak idején is szemet szúrt nekem, hogy jó lenne megcsinálni, de még mindig nem pedzem, hogyan is van ez... :N

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1339) kmisi99 válasza sz.j (#1337) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát csak még az is kicsit körülményes ha belsővel csinálom meg sok időbe telik! inkább belerakom a másik gépbe aztán ha kell valami hálózaton át leszedem róla!

(#1340) sz.j válasza sestertius (#1338) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Pofon egyszerű", ha lesz időm (és kedvem :B ) majd rakok fel erről is képet ....

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1341) BullKoxa válasza mixi80 (#1330) üzenetére


BullKoxa
őstag

Ki-be kapcsolni nem lehet,ami elől van annak lehet a piros ledét ki-be kapcsolni.Nekem a gyári CM 12cm-s a Coolink és még egy 12CM-s-t vezérlek egy Scythe Kaze Q val.

(#1342) sestertius válasza sz.j (#1340) üzenetére


sestertius
őstag

Várom! Üdv! :)

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1343) kmisi99


kmisi99
addikt

Nagy gond ha a táp alatt nincs porszűrő és nincs megemelve a gép? Corsair hx620 am van! Ha hátra rakom a kezem elég gyenge de hűvös szellő jön ki!

(#1344) pottyantós válasza kmisi99 (#1343) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Kinek mi! :)

De ha a tápod beszélni tudna azért biztos megköszönné! :))

Amíg nem volt megemelve és a pórszűrő kialakítva, 1 hónap után kicsit melegedett...

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#1345) kmisi99 válasza pottyantós (#1344) üzenetére


kmisi99
addikt

kb 1 év után meglestem mi a helyzet és por nem igazán volt benne! Belefújtam mint a hülye de még egy apró szösz se látszott! Úgy látszik neki így is jó :DDD

(#1346) pottyantós válasza kmisi99 (#1345) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Az már baráti.. :DDD

Én asztalon tartom de így is porolódik, pedig 3 naponta pór szívózok! Esetleg valami NASA fejlesztő laborban laksz? :DDD :R

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#1347) kmisi99 válasza pottyantós (#1346) üzenetére


kmisi99
addikt

áá! Nincs itt olyan nagy tisztaság :DDD Ez kb 4-5 hónap alatt lett ilyen szép poros!
[link]
[link]

De a táp valamiért taszítja a port :DDD

(#1348) sz.j válasza sestertius (#1342) üzenetére


sz.j
nagyúr

Elkészültek a hdd halkításról a képek, HAF922 háznál ennél egyszerűbb és olcsóbb megoldást nem tudok.
Ráadásul hatékony, mert megszünt minden rezonálás.

Íme: 1, 2, 3, 4, 5.

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#1349) sestertius válasza sz.j (#1348) üzenetére


sestertius
őstag

:C :C :C

Végre értem már... Valóban pofon egyszerű! Sőt még ráadásul stabil is!
Köszönet, hogy megmutattad! :R
Most kapom majd a harmadik hdd-t a gépbe, valami hasonlót össze fogok hozni...

Üdv!

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#1350) kmisi99 válasza sz.j (#1348) üzenetére


kmisi99
addikt

Szép! Csak aztán ki ne oldódjon mert az nem egészséges :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.