Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29552) wolfman válasza Habib[HUN] (#29548) üzenetére


wolfman
veterán

Egy maréknyi embernél voltam már gépet szerelni azzal az ukázzal, hogy ez a gép ennél sokkal gyorsabb volt, de most nagyon be van lassulva, kezdjél vele valamit kérlek!
Na most ezek az emberek rendszerint érkezésem pillanatáig játszanak a WoT-al, ahol is 10-15-20FPS-el fut a cucc, közel sem élvezhető állapotban. Mikor szétszedem a gépüket még hagyján, hogy a porcica ami kihullik a gépükből olyan súlyú hogy koppan a parkettán, de hamarosan kiderül, hogy az adott hardvereket bizony nem a WoT-ra tervezték, hanem utoljára talán a CoD2 ment rajtuk jól kisebb kompromisszumokkal.
Ekkor megbeszélünk valami köztes megoldást, hogy jól is járjanak és ne is kelljen soktízezret fizessenek, aztán a vége az lesz, hogy soha nem kérnek meg semmire, mert
1.: Windows tuninggal nem tudom megoldani a gyorsulást, mer ugye ez gyorsabb volt régebben
2.: nem tudom megoldani még olcsóbban mivel a gyerektartás, személyi kölcsön, banki adósságok törlesztése, házfelújítás, gyerek iskoláztatása mellett erre nincs pénze.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.