Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolffy


wolffy
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy Abit ST6 deszka PCI garfikus kártyával, 1100-es Celeronnal. Frissíteni akartam rajta a BIOS-t de valószínűleg valami nem sikerült. Induláskor BIOS hibát jelez és floppiról akar indulni, de hiába teszek bele bármilyen rendszerindító lemezt, mindegyikre azt írja, hogy tesgyek be egy rendszerlemezt.

Hogyan tudnék újra életet lehelni a gépbe, hogy menjen a BIOS???

(#2) Rover623 válasza wolffy (#1) üzenetére


Rover623
félisten

Persze nagy a baj...:O
De te már tag vagy, körültekintőbb is lehetnél a topicnyitással:[link]...;)
Vagy:[link]


[Szerkesztve]

primus inter pares

(#3) wolffy válasza Rover623 (#2) üzenetére


wolffy
aktív tag

Néztem ezeket és írtam is Dryman-nak BIOS javítás ügyben, de jó lenen első körből itthon helyre hozni. Az ST6-os topikban pont ilyen problémát meg nem találtam.

Induláskor kinyögi a gép, hogy BIOS checksum error és floppyról akar bootolni. Rá is néz, de olyan mintha sz*rna minden rendszerlemezre, csak vinnyog hogy níínóó-néénóó-níínóó-néénóó. Ennyi és kiírja, hogy pleas insert system disk... Nem tudok hozzászólni...

Bocs az új topiknyitás miatt, de most csak a belebarmolást láttam legkézenfekvőbbnek, mert már a fejem is belefájdult a dologba... :(

(#4) Winner_hun válasza Rover623 (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tegnap este nem vedlettél át:U;):D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) Bash válasza wolffy (#3) üzenetére


Bash
őstag

A topic-ot zártam, őszintén szólva nem hiszem, hogy ezt otthon meg tudod javítani. Vagy az ST6-os topic-ban folytasd a segtségkérést, vagy vedd fel a kapcsolatot Dryman-nel, ő minden bizonnyal tud rajta segíteni.

http://bashtravel.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.