Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) Serpiko válasza Zamery (#2750) üzenetére


Serpiko
addikt

Egyenlőre nem tartogatom a szabadságom idejére, de lehet nem bírom ki addig. Kifogom játszani vagy 3 szor. Egyenlőre a Mirror edgét tolom nagyon jó előbb ezt aztán a spec opszot. Szép sorban mindent.

A mai ajánlat nem rossz az F1 gémen gondolkodok, de szerintem nyáron kap majd egy -75%-ot lehet ki kéne várni. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2752) BomiBoogie válasza Serpiko (#2749) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az OSMOS erősen chillout játék, de valóban meg tudja nyugtatni az embert, érdemes azért kipróbálni. :)

(#2753) maross válasza BomiBoogie (#2752) üzenetére


maross
veterán

hat az utolso porgos palyak nagyon fel tudtak huzni...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2754) Serpiko válasza BomiBoogie (#2752) üzenetére


Serpiko
addikt

Na majd, ha nyugtalan, ideges leszek kipróbálom. :DDD Most izgulok tovább lassan itt a 19 óra.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2755) BomiBoogie válasza Serpiko (#2754) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor ma lesz a napi akciókból válogatás szél?

(#2756) Serpiko válasza BomiBoogie (#2755) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizzom benne, hogy tudok majd válogatni a gémek között. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2757) Serpiko


Serpiko
addikt

Még 4 nap kíváncsi vagyok mi lesz még itt a következőkben. :K Várhatunk még nagy dobást mit gondoltok... :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2758) genndy válasza Serpiko (#2757) üzenetére


genndy
addikt

Ugyanazok pörögnek már csak körbe :( Fallout franchise se volt még, és szerintem már nem is lesz.
Kitehetjük mi itt a lelkünket izgulásban a szélért, de nem nagy durranás ez most :O

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2759) Serpiko válasza genndy (#2758) üzenetére


Serpiko
addikt

Azért még várok a csodára aztán lehet neked lesz igazad. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2760) BomiBoogie válasza Serpiko (#2757) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, javítom is magam, azt hittem, hogy csak jan. 2-ig tart, de most nézem, hogy van még pár nap.
Lesz Fallout franchise, nem kell aggódni, nem bolondok, hogy kihagyják, amire nagyon sokan várnak. Csak most a végére lesz a tobzódás. :)

(#2761) Serpiko válasza BomiBoogie (#2760) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem TDU2 kéne -75% ért ezt várom :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2762) genndy válasza BomiBoogie (#2760) üzenetére


genndy
addikt

Legyen igazad... <csuriba tett ujjú szmájli>

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2763) KubanitoS válasza Serpiko (#2740) üzenetére


KubanitoS
veterán

Bocsi, mostanság többször vagyok részeg, mint józan. Most is csak a másnaposság miatti szenvedés miatt jöttem ide izgulni. :DDD

Egyébként a mostani szél egy kalap szar, vagy mondtam már? ;] Nincs mit venni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2764) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mass Effect szél nem volt még, ugye?

(#2765) KubanitoS válasza BomiBoogie (#2764) üzenetére


KubanitoS
veterán

De volt már. 10 euró volt a kettő együtt.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2766) SenorGrande válasza BomiBoogie (#2764) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Vótmá, de az eddigi tapasztalatok alapján még lehet. . .

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2767) BomiBoogie válasza KubanitoS (#2765) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm. :R

(#2768) Serpiko válasza KubanitoS (#2763) üzenetére


Serpiko
addikt

Nincs mit venni ezt jól mondod eddig nem vettem semmit és mindjárt vége a szélnek. brrr. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2769) BomiBoogie válasza Serpiko (#2768) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Te, a fő izgulátor, csak szítod az indulatokat, vásárolni meg smafu? Hány százalékot is kapsz Szelepéktől? ;]

(#2770) Serpiko válasza BomiBoogie (#2769) üzenetére


Serpiko
addikt

60% százalékot minden ember után akit rávettem a vásárlásra. :B Még van pár nap veszek valamit magamnak is a nem vettem semmit így értem, hogy magamnak nem vettem. ;)

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2771) Serpiko válasza BomiBoogie (#2764) üzenetére


Serpiko
addikt

Most is van Mass Effect nézd meg "steamon" gyorsan. :K Megérte izgulni bejött megint... :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2772) BomiBoogie válasza Serpiko (#2771) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, látom, köszönöm.

Ez a Mass Effect amúgy hogyan van? Számít az is, hogy az 1-ben mit érsz el és a kettes részt onnan kezded? Vagy ennyire azért nem függ össze? :)

(#2773) KubanitoS válasza BomiBoogie (#2772) üzenetére


KubanitoS
veterán

Az első rész dolgai a harmadik részben is számítanak. Csöppet durva cucc.

Ja és a második részhez van egy pár kötelező történeti DLC, ezeket nem tartalmazza a Steames változat. Ha elnyeri a tetszésedet a sorozat, akkor ezekre mindenképpen érdemes visszatérni.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2774) genndy válasza BomiBoogie (#2772) üzenetére


genndy
addikt

Bizonyos döntéseket és következményeit igen, átviszed a következő részbe (ha azzal a karakterrel folytatod). Sokat hozzáad a játékhoz, és ezért is megéri többféleképpen végigjátszani az első résztől.
A fő történet azért nagy vonalakban ugyanaz, de jó találkozni olyannal a 2-ben, akinek az 1-ben segítettél, stb. Sőt, még a 3-ra is erős kihatással vannak olyan döntések, amit az 1-ben hoztál!

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2775) BomiBoogie válasza genndy (#2774) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm a válaszokat, kollégák. Az elsőt elkezdtem, kicsit megviselt a nehézkes fedezékrendszer, de tudom, hogy a csapatirányításon van a hangsúly, lehet, majd kontrollerrel is kipróbálom.

A sztori és a karakterek viszont érdekeltek, szeretem a sci-fit, mint műfajt, olvasni is, ez nekem olyan, mint egy interaktív regény.

(#2776) Serpiko válasza BomiBoogie (#2772) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem nincs meg a Mass így nem tudom milyen gém, de sokan dicsérik ezért biztos jó lehet. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2777) genndy válasza Serpiko (#2776) üzenetére


genndy
addikt

Na akkor máris megvan hogy mit vegyél meg. :K
Tényleg nagyon jó sci-fi játéksorozat.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2778) BomiBoogie válasza Serpiko (#2776) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm, ez is egy vélemény. :DDD

Mondjuk a 2 még mindig kicsit drága Steam-en, nem lehet máshonnan vettet aktiválni vajon?

[ Szerkesztve ]

(#2779) Serpiko válasza genndy (#2777) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem nem kell nem a világom a szifi műfaj ezért kihagyom meg igazából videok alapján sem jött be nekem. A maiban sem találtam inyemre való játékot nem tudom mi lesz lehet megmarad a pénzem. :DDD

(#2778) BomiBoogie: A dobozos Mass efektet nem lehet aktiválni steamen sajna, akkor lesz steames a gém ha ott veszed ennyi. :O

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2780) genndy válasza BomiBoogie (#2778) üzenetére


genndy
addikt

Akkor ne a csomagot vedd, mert abban a Digital Deluxe van. A sima ME2 csak 4,99€, az is most -75% akcióban van.
Vagy ha ez még mindig drága, vedd meg csak az 1-et, játszd végig, aztán meglátod hogy kell-e a 2 is, aztán arra is vársz egy akciót.
Sajnos a DLC-k mindenképpen drágák lesznek, piszok EA :(

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2781) BomiBoogie válasza genndy (#2780) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Áhá, hogy van sima is. Ezt nem tudtam, köszönöm. Persze a legjobb, ha a nyári akcióig végigjátsszom az egyeset, aztán meglátom, mi sül ki belőle. Rá kell azért hangolódni. :)

(#2782) KubanitoS válasza BomiBoogie (#2778) üzenetére


KubanitoS
veterán

Lehet venni dobozos Mass Effect 2-t boltban is, csak arra figyelj, hogy ne az 1000 forintos kiadás legyen, ahhoz nincs online kód sem és nem lehet rá aktiválni a DLC-ket.

Egyébként bárhol vásárolt Mass Effect játékot az Origin-ben lehet regisztrálni. Az elsőt is, csak kicsit nehezebben.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2783) BomiBoogie válasza KubanitoS (#2782) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, ez az a supportos megoldás. Bár engem Steam érdekel úgyis, itt meg meg tudom venni majd 5 EUR-ért a második részt és készen van.

(#2784) genndy válasza BomiBoogie (#2781) üzenetére


genndy
addikt

Hopp, tényleg, fontos kiegészítés: boltban vett ME 1 és 2 magyar nyelvű, de Steamre nem regelhető! (Originre igen, ahogy KubanitoS is írta). Steames ME-kben viszont nincs magyar nyelv! (bár rá lehet hekkölni)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2785) BomiBoogie válasza genndy (#2784) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem a filléreskedés a lényeg nekem, csak, hogy korrektül meglegyen majd, angolul is tökéletes, sőt. :)
De köszönöm a részletes tájékoztatást. :R

(#2786) KubanitoS válasza BomiBoogie (#2785) üzenetére


KubanitoS
veterán

Egyébként a helyedben én a Mass Effect Trilogy-re hajtanék, persze én nagyon elfogult vagyok, ha ME-ről van szó. Ez most azt hiszem 30 dollár Amazonról, ami kevesebb, mint 7 ezer forint és regelhető Originre.

Persze a DLC-k ebben sincsenek benne sajnos, amelyek közül néhány különösen a második részhez must have.

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2787) BomiBoogie válasza KubanitoS (#2786) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm, előbb azért az első részt illik végigjátszani, aztán első lépésben megveszem a másodikat majd Steam-en. Akkor ezek szerint, ahogy nézem, a 2-höz DLC nincs Steam-en, csak Origin-on? :F

(#2788) genndy válasza BomiBoogie (#2787) üzenetére


genndy
addikt

A lényeges DLC-ket csak Originről tudod beszerezni, jó drágán.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2789) BomiBoogie válasza genndy (#2788) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tehát ha megveszem Steam-en a 2-t, össze se tudom kapcsolni a DLC-vel?

[ Szerkesztve ]

(#2790) genndy válasza BomiBoogie (#2789) üzenetére


genndy
addikt

De igen, csak megvenni nem tudod a DLC-ket Steamről.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2791) BomiBoogie válasza genndy (#2790) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor ez öröm az ürömben. Most pedig megnézem, MENNYIRE drága az az annyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#2792) BomiBoogie válasza genndy (#2790) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Lejárt a szerk. idő, bocsi. Csak én vagyok láma, hogy nem találom a ME2 DLC-ket az Origin Store-ban?

(#2793) genndy válasza BomiBoogie (#2792) üzenetére


genndy
addikt

Bocs, kevertem már a 3-mal. Bioware oldaláról töltheted le a DLC-ket, pontokért. Pontokat meg tudtommal csak itthoni boltban tudsz venni (4000 Ft-ért 1600 pontot, vagy valahogy így).
Folytassuk inkább az ME topikban, mert ez már itt nagyon off, aztán Serpiko kivág minket :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2794) BomiBoogie válasza genndy (#2793) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

(#2795) Serpiko


Serpiko
addikt

Megint a szokásos semmi fordulat egy átlagos kukszi fél. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2796) BomiBoogie válasza Serpiko (#2795) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Fogadjunk, hogy egész akció alatt semmit nem veszel. Fő izgulós. :DDD

(#2797) Serpiko válasza BomiBoogie (#2796) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem vettem eddig semmit magamnak ez így igaz. mint már fentebb volt róla szó ami jó gém az már megvan ait meg akcioznak nem kell. Vagyis lenne pár dolog ami kéne de nem tolják rá a megfeleő százalékot. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2798) Serpiko


Serpiko
addikt

Ezért tényleg kár volt izgulni nem hiszem el ezt legyen már valami most rögtön. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2799) BomiBoogie válasza Serpiko (#2798) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ez is valami.

(#2800) Serpiko válasza BomiBoogie (#2799) üzenetére


Serpiko
addikt

He? Nem tudok inglisül nem értem mi van ne beszélj velem csunyán. :DD Bocsi, de mit írnak pár szóben lécci hun-ul. :B izgulok mi lehet ott írva. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.