Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-10-11 09:13:47

LOGOUT.hu

1. Izgulni mindig jó.
2. Ha nem izgulsz eleget, nem is éltél.
3. Jobb ma egy izgulás, mint holnap egy sem.
4. Az izgulás függőséget okoz, de nem kell félni tőle.
5. Az együtt izgulás a legjobb.
6. Egyedül is lehet izgulni, de úgy nem olyan izgalmas.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) Serpiko válasza albert8 (#2850) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem annyira szabad a világ mint gta 4-ben ehhez képest a gta sokkal jobb nem kell hasonlítani akkor nem ér csalódás. Olcsóért vettem itt aprón 2.000.- forintért kupon formában. Nekem nagyon tetszet a kínai hangulat nagyon adja a filinget. A story is jó a bunyók fantasztikusak a lövöldézés felesleges bele és rossz is. Itt mindenkit pusztakézzel kell aprítani ez a lényeg. Az elején nehezen fog menni a bunyó, de ahogy haladsz előre a történetben annál jobb leszel, mert a dozsoban oktat a mester. A végére mindenkit simán levertem az elején kicsit szenvedés volt, de megérte. Egyszó mint száz nekem bejött nagyon nem tudtam lerakni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2852) Serpiko


Serpiko
addikt

Kezdödik a kukszi ajánlat már hiányzott Viking: Battle for Asgard -66% 4,41 euro

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2853) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Sugar Cube: Bittersweet Factory -66% 2,03 euro. És visszatért a napi kukszi YES! :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2854) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Death Rally Steamgifts felajánlásom (privát link!), sorsolás 21:30-kor.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2855) Serpiko válasza SenorGrande (#2854) üzenetére


Serpiko
addikt

Erről lecsusztam kicsit hosszú volt a film most lett vége. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2856) genndy válasza Serpiko (#2855) üzenetére


genndy
addikt

Filmet nézünk izgulás helyett, mi, hát milyen dolog ez?!?! :DDD
Na jó, beírtad a napi kukszit, elnézzük. :K
Mi volt a film?

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2857) albert8 válasza Serpiko (#2855) üzenetére


albert8
addikt

Tényleg szeretnél egy deathrallyt? :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2858) Serpiko válasza genndy (#2856) üzenetére


Serpiko
addikt

Hat töltény ára. Van Damme film egynek elmegy meglehet nézni-lazza esti kikapcs. Most meg megyek és kockulok a spec opsszal. Jó kis gém Zamitól kaptam. Köszönöm. :R

(#2857) albert8: Akar a ráknak csak illik megköszönni a lehetőséget. Nekem a plusz egy sor miatt nem kell. Csak olyan gém kell amivel játszok is. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2859) Serpiko


Serpiko
addikt

Mikor az előző hsz-t írtam jött egy ajándék steamon senor Grande-tól kaptam egy deathrally gémet. :R Mondom lol rögtön "steamon" ráírók és magyarázkodok rosszul fogalmaztam itt az előbb. Megköszöntem neki az ajándékot mondom visszaadom és annyiban maradtunk keresek egy olyan tagot akinek tényleg kell a gém és nem csak a plusz sor miatt.

Ha van itt olyan akinek kell a gém és komoly szándékai vannak vele annak odaadom. De erről megkell győznie elég keményen. Na rajta várom a jelentkezőket. :K

ui: THX senor Grande :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2860) albert8 válasza Serpiko (#2859) üzenetére


albert8
addikt

Én nem mertem meglépni ezt, ezért kérdeztem. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2861) SenorGrande válasza albert8 (#2860) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én azt hittem tényleg érdekli, és megsajnáltam, hogy lecsúszott róla. :B

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2862) Serpiko válasza albert8 (#2860) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor +1 mindkettőtöknek így utólag is. Na várom a komoly szándékú jelentkezőket a gémre remélem betéved valaki ebbe a topikba érte. :B Ha nem a tárólóban fog megpórosodni. :P

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2863) Serpiko


Serpiko
addikt

Csak annyit modok kuka: Governor of Poker 2 - Premium Edition -75% 4,99 euro

Nos valakinek deathrally játék? részletek fenti hsz-ekben. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2864) Serpiko


Serpiko
addikt

Ismét egy kuka ezt nevezem nem szégyellik magukat. Napi ajánlat: Gateways -66% 1,35 euro

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2865) KubanitoS válasza Serpiko (#2862) üzenetére


KubanitoS
veterán

Megnéztem mi is ez pontosan és elég poénosnak tűnik, amolyan Ignition és Micro Machines keverék. Én örömmel elfogadnám, ha felajánlod! :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2866) Serpiko válasza KubanitoS (#2865) üzenetére


Serpiko
addikt

Fel hát neked Kuba naná ez nem is kérdés. Holnap sortkerítünk rá ígérem. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2867) SenorGrande válasza Serpiko (#2866) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Már annyira izgulsz a holnapi kuka miatt, hogy nem tudsz aludni? :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2868) Serpiko válasza SenorGrande (#2867) üzenetére


Serpiko
addikt

Pontosan te is ismersz már úgy mint a rossz pénzt. :DDD Egyébként NBA mecset nézek élőben az a fránya időeltolódás. Ez van, ha valaki mint én NBA függő. :B

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2869) Serpiko


Serpiko
addikt

A deathrally játékot Kubanitos kaptam meg. Más jelentkező nem volt így könnyű dolgom volt a döntés során. Tudom jó helyre került... :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2870) albert8 válasza Serpiko (#2869) üzenetére


albert8
addikt

Boldogat Serpi! :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#2871) Serpiko válasza albert8 (#2870) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm. Lesz ma erezd el a hajam. De előtte még 19 órási kukszit megvárom addig is izgulok miatta. :DDD

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2872) genndy válasza Serpiko (#2871) üzenetére


genndy
addikt

Boldog születésnapot!

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2873) Serpiko válasza genndy (#2872) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm! De előbb a napi ajánlat jöjjön addig nincs szülinapozás. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2874) KubanitoS válasza Serpiko (#2869) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nagyon szépen köszönöm, igazán remek cuccosnak tűnik a dolog! Már töltöm is, de lehet csak holnap próbálom ki, mert már úton van egy Xbox kontroller. :)

Boldog szülinapot kívánok én is, ez az idei számomra is emlékezetes lett. :R

(Amúgy a többiek honnan tudták, hogy most van a neves dátum?)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2875) Serpiko válasza KubanitoS (#2874) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm a jókívánságokat! :R
XBOX kontroller nekem is van fehér színű vezeték nélküli nagyon adja a cucc. NBA2K13 tolom vele eszméletlen jó plusz néha autós gémeknél is használom.

Nem tudod mikor van a szülinapom szégyelld magad. :DD Amikor megszülettem ezen a napon mindenki örömkönnyeket ejtett, hogy itt a kis izgulós Serpi.

Igazából onnan tudják, hogy a beszt of ededeti játék topikba beraktam az Origintől kapott -10 dolláros kódomat, mivel nekem nem kell. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2876) genndy válasza KubanitoS (#2874) üzenetére


genndy
addikt

Én speciel csak a másik topikból... :B

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2877) KubanitoS válasza Serpiko (#2875) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor valszeg a szülinapodról származik ez a sok izgulás, a szüleid izgulása átragadhatott a kis Serpire. xD

Amúgy vezetékes kontrollerem lesz, mivel utálok szarakodni az elemekkel. A vezetékes bedugom oszt' jóvan. :DD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2878) Serpiko válasza KubanitoS (#2877) üzenetére


Serpiko
addikt

Ha még tesom is lenne akkor izgulási közös többszőrös jött volna létre. :))
Nekem nincs gond az elemmel vettem minőségi tölthető elemet, drága volt, de megérte. Így legalább az elem árát megspórolod. Nyüstölöm sokat, de kb. 2 hónapot kibír utána kb. 15 óratöltés és megint 2 hónap, de ez a drágább fajta tölthető elem nagy amper vagy mi a fene számmal. Nincs jelentősége amúgy vezetékes vagy nélküli.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2879) Serpiko


Serpiko
addikt

Protal 2 azért ez nem rossz végre egy nem napi kukszi! :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2880) Samus


Samus
addikt

Egy Left 4 Dead első rész jöhetne 66-75% akcióval...Megnéztem a Call of Duty első részét. 20 euro. Normális?
Skyrim-re fáj a fogam már jó ideje, de mire az idáig eljut...a külföldi más régiósokkal meg nem tudom...félek tőlük...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2881) Serpiko válasza Samus (#2880) üzenetére


Serpiko
addikt

Most volt a karácsonyi szélben Left akció. Nyugi lesz Left, ha előbb nem húsvéti szélen tuti. Izgulunk miatta, hogy legyen előbb mondjuk egy őrület a hét közepénben. Skyrim arra várhatsz, szerintem gyorsabb, ha elballagsz a boltba és megveszed ott. A boltit is tudod aktiválni „steamon”.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2882) Samus válasza Serpiko (#2881) üzenetére


Samus
addikt

Ezért nem veszek bolti dobozos játékot. DVD, arról telepíteni, macera, Steamen minden kéznél van, bármikor, bárhonnan telepíthetem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2883) Serpiko válasza Samus (#2882) üzenetére


Serpiko
addikt

Megveszed boltban kinyitod a tokot bal oldalon kis papíron van a cd kulcs azt beíród steambe. Ezután a játék steames akár a dvd el is dobhatod. A Left4 dead 1-et anno így vettem a DVD-t egyszer nem szedtem ki a tokból.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2884) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat beszarás már megint ez a gém mint, ha let volna már párszor :DDD : Terraria -75% 2,49 euro

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2885) Zamery válasza Serpiko (#2884) üzenetére


Zamery
senior tag

Tegnap volt frankó kis Virtua Tennis 4, ráadásul Steames! Nem vetted meg?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#2886) Serpiko válasza Zamery (#2885) üzenetére


Serpiko
addikt

Már nem akarom régen akatam ezt a gémet. Most várok valami jobb teniszes gémre majd csak jön egyszer, ha meg nem akkor nem.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2887) genndy válasza Serpiko (#2883) üzenetére


genndy
addikt

:K

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2888) Samus válasza Serpiko (#2884) üzenetére


Samus
addikt

Ennyiért beruháztam rá. Impozáns méretekkel rendelkezik, kemény 24.5 mb :D
Tehát akkor megveszem a sima Skyrim-et, például itt 576, a CD kulcsot beírva Steam-be akár le is tölthetem, annak ellenére, hogy nálunk nem vásárolható meg Steam-en?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2889) SenorGrande válasza Samus (#2880) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én inkább a L4D 2-t ajánlanám. Vagy ha megvan, fölösleges az első rész is, mert a másodikban benne vannak az első rész pályái is.

(#2888) Samus:
Így van. A borító hátoldalán rajta is van, hogy el kell fogadnod a Steam SSA-t, és aktiválnod kell a játékot a zinterneten keresztül egy Steam acc-on.

BomiBoogie:
Micsoda turbo-csiga jelmez, pofás! :D És mit KORREKTORkodsz?

KubanitoS-nak jó szórakozást a Death Rally-hoz. :)

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#2890) KubanitoS válasza Samus (#2888) üzenetére


KubanitoS
veterán

Pontosan erről van szó.

SenorGrande, köszi szépen, még nem próbáltam ki, de ami késik nem múlik.

Amúgy én a Baldur's Gate Enchanted Editionre voltam ráizgulva, sikerült is Steam tréddel nagyjábol 2600 forintért beszerezni. A régi szép emlékek hátha visszatérnek. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2891) genndy válasza Samus (#2888) üzenetére


genndy
addikt

Így van. Bárhonnan, bárhogyan veszed, mindenképpen Steamre kell regisztrálni.
Ennél tudtommal nem is olcsóbb most sehol nálunk.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2892) Serpiko válasza Samus (#2888) üzenetére


Serpiko
addikt

így van, már leírták részletesen a hozzérő guruk. :B

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2893) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Izgulok a csütörtöki közgazdaságtan vizsga miatt. Ez beleszámíthat ebbe a sztímes témába?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2894) Serpiko válasza KubanitoS (#2893) üzenetére


Serpiko
addikt

Bele itt is gazdaságról van szó játékot adunk éás veszünk plusz még izgulunk is vajon mi lesz holnap. Na egy kalap kakait holnapra. És mars alaudni. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2895) genndy válasza Serpiko (#2894) üzenetére


genndy
addikt

Ne légy vele olyan szigorú, holnap még csak szerda lesz... :D

Mindenesetre KubanitoSnak tényleg nagy kalappal csütörtökre! Összevonjuk a vizsgádért való izgulást a Weekend Dealért valóval! :DD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#2896) lordjancso válasza KubanitoS (#2893) üzenetére


lordjancso
senior tag

Na ne offoljuk a komoly szakmai topikot kéremszépenalássancsinossssan. :Y :D

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#2897) KubanitoS válasza lordjancso (#2896) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2898) Serpiko válasza genndy (#2895) üzenetére


Serpiko
addikt

Tényleg holnap még csak szerda így összefolynak a napok, ha szabin vagyok, de lehet csak az izgulás ment az agyamra már. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#2899) KubanitoS válasza Serpiko (#2898) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez jóóóó. :D Amúgy meg csak az izgulás maradt mostanság? Már két napja offlány vagy. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2900) Serpiko válasza KubanitoS (#2899) üzenetére


Serpiko
addikt

Itt vagyok csak mostanában offlányban mivel NBA 2k13 tolom és ha online játszok rámirogatnak folyton. Hu milyen a gém fasza megijenek nem hagynak játszani. Meg Zamitól kapott Spec opszot tolom mikor megunom a zsákolgatást. :DDD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.