Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) FireKeeper válasza gerisz23 (#7748) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sajnos igen. teljesül a küldi amint belekezdesz a bányászatba, így nem tudsz átosonni másik kristályhoz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7752) Robokutya


Robokutya
senior tag

Kezdem megszokni ezt a szépséget lassan átalakul fleetesre majd :)

(#7753) Konfigos válasza Robokutya (#7752) üzenetére


Konfigos
őstag

Oly rég keresem benned a logikát vulkáni barátom,de nem lelem. :D

(#7754) Robokutya válasza Konfigos (#7753) üzenetére


Robokutya
senior tag

wtfk van má megint??
:(((

(#7755) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

kiesett egy bogárka, íjáíjáóóó
elvertem rá vagy 350 milliót, íjáíjáóóó

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7756) madgie válasza FireKeeper (#7755) üzenetére


madgie
titán

Eladod nekem kéccázé, ijáijáó :D

(#7757) FireKeeper válasza madgie (#7756) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem-fogok-jófejségből-mégegyszer-százmillákat-bukni, íjjáíjjáóóó :N :DDD ;]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7758) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jól látom, hogy az 1 óra / 150 pont a dyson mark beváltásának a módja és nem lehet egyszerre sokat beváltani?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7759) madgie válasza FireKeeper (#7757) üzenetére


madgie
titán

Dehogynem :D

(#7760) FireKeeper válasza madgie (#7759) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igaz is, nem százmillákat buktam azon az üzleten, csak tízmillákat :D

mennyiért is adtam el? 250 vagy 350?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7761) madgie válasza FireKeeper (#7760) üzenetére


madgie
titán

Már nem emlékszem, de jófej voltál :D

(#7762) DonCapello válasza FireKeeper (#7755) üzenetére


DonCapello
tag

íjáíjágyűlöllekáóó :D

(#7763) FireKeeper válasza DonCapello (#7762) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

most kaptam e-mailt a cryptictől "Looking fog a Jem'Hadar Attack ship?" címmel :D
válaszoljam nekik hogy van egy a hangárban meg egy az inventory-ban? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7764) madgie válasza FireKeeper (#7763) üzenetére


madgie
titán

Másnak csak a hangárban áll kettő :P (drenya petek)

(#7765) Konfigos válasza Robokutya (#7754) üzenetére


Konfigos
őstag

Elárulok neked valamit,legtöbb konzolnal jobb gomb,info,kiírja milyen skillek hatnak rá.Esetleg próbálj meg úgy skillezni máskor.És könyörgöm filleres a polaron meg a phased polaron,csak dual cannonokra futja?De én már rég feladtam a reményt veled kapcsolatba,flottaba 2 hét játék után már tiszta minden új játékosnak a legtöbb dolog,neked ez két év alatt se sikerült,pedig a hszek 10% kb neked való tanács volt,ezek után min csodalkozol? :/

(#7766) madgie válasza Konfigos (#7765) üzenetére


madgie
titán

Ősi romulán közmondás, de nagyon igaz: neutornium nélkül még sétahajókázni sem megyek :D

(#7767) FireKeeper válasza Konfigos (#7765) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

:DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7768) FireKeeper válasza Konfigos (#7765) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

amúgy a karakter skillezést még sztem én csináltam neki, de az a temporalhoz lett igazítva, amit azóta se értek hogy miért nem használ. nem mintha nem értenék egyet azzal amit írsz, de hogy ha a skillezése szar, az inkább az én saram.

a gear-t és a boff skilleket viszont egyedül követte el :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7769) Konfigos válasza FireKeeper (#7768) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem hinném hogy plasmo konzolt raktál be neki 0 skillel,meg szinte 0 skillel ennyi torpot stb :D De legalább ha jól láttam telefonnal végre elhagyta a petgyilkoló konzolját ;] Én mán feladtam nála tényleg.

(#7770) Robokutya válasza Konfigos (#7765) üzenetére


Robokutya
senior tag

Ismétlem nálam hiány az ECredit kemény 5 fleet modulra való kpm van
A skillezés is ahogy mondod a mobiuszé, de mint mondtam nincs annyi sütnivalóm hogy minden szirszar próbálkozásomnál eldobáljak 500 zeneket.
A mobiuszt meg selejteztem kezdem unni.

(#7771) FireKeeper válasza Robokutya (#7770) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na álljon meg a békemenet, már megint azzal takarózol hogy jaj nincs pénzem erre-arra, ez egyrészt nem annyira pénzkérdés, másrészt, ha nem vernéd a pénzed kéthetente valami indokolatlan konzolra, vagy számodra szükségtelen hajóra, akkor lenne pénzed. én is és konfigos is úgy játszunk, hogy valódi pénzt egy fillért nem tolunk a játékba, és ő konkrétan később kezdett el STO-zni mint te, szóval simán tarthatnál ott ahol mi (pénzügyileg).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7772) gerisz23 válasza FireKeeper (#7771) üzenetére


gerisz23
őstag

Kb 70 millám van most,meg egy kevés doffokban,csak nem nagyon viszik a cuccot,mindenki attack shipet akar,flottában egy srác állítólag nyitott 2-öt,csk 20dolcsijába került.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7773) FireKeeper válasza gerisz23 (#7772) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem monjduk "ingyen" volt, de 350M-t elvertem promo boxokra.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7774) madgie válasza FireKeeper (#7771) üzenetére


madgie
titán

Nekem sincs annyi pénzem, mint nektek :D

Persze nem árt, ha tényleg nem össze-vissza szórja az ember a pénzt, tegnap is annyi befektetésem volt, hogy vettem 20 polarized disruptor dobozt (270 ezer darabja), amiből kiesett vagy nyolcmilliónyi fegyver. Nem egy nagy kaland, de ha néha kidob egy-egy jobb XII beam array-t, akkor azon lehet többet is keresni.

(#7775) FireKeeper válasza madgie (#7774) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

így lehet pénzt keresni :K most hogy a bogarazás után a készpénzkészletem lezuhant 350M-ra, újra neki kell állni pénzt csinálni :D
bár van még a bankban egy JHAS ugye, meg két lobis hajó.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7776) gerisz23 válasza madgie (#7774) üzenetére


gerisz23
őstag

Én phased polaront szoktam nyitogatni,újabban a grounds fegyókat is viszik,350ért rakok be mindent,hogy a doboz ára visszajöjjön,a beamek,dhhck meg egész jól hoznak.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7777) Robokutya válasza FireKeeper (#7771) üzenetére


Robokutya
senior tag

Elverni a pénzemet ehhh... egyáltalán pénzem semmi, ha van akkor is fundriból esik pár 100 ezer és ha mákom van akkor abból tudok kreálni pár millát, utoljára conzot a plasmot sajtoltam ki magamból.
A mindennapi játék nálam abból áll hogy megoldom az épp aktuális farmolós bulit meg beruccanok pár stfre lejátszok ha van kedvem egy fundryt, foglalkozom kicsit a reputációimmal, bányászgatok azt annyi.
Ebből sok kpja nagyon nem lesz senkinek.
Valószínűleg tartanék is ha mondjuk bandáztam volna vagy lenne pár értelmes magyar leírást tartalmazó honlap gyűjteményem amiből okosodhattam volna.

(#7778) FireKeeper válasza Robokutya (#7777) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

végülis csak egy JHHEC és egy temporal destroyer van a hangárodban, ez alsó hangon 180millió.

az meg hogy folyton a gyenge angolod mögé bújsz... tényleg hányszor rágtunk a szádba dolgokat, magyarul, újra és újra és újra, és láthatólag szartál rá? konfigos nem lőtt nagyon mellé azzal hogy a topik 10%-a te istápolásodra ment el... látszólag nem sok eredménnyel... :(

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7779) Wolverine válasza Robokutya (#7777) üzenetére


Wolverine
félisten

Értelmes magyar leírás van ebben a topicban. Sokszor pont neked volt címezve :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7780) akira76


akira76
csendes tag

Sziasztok !

Science karakter indításán gondolkozok. (újra) Volt már sci karakterem, de valahogy nem igazán tetszett. Inkább a taktikai karakteremet fejleszetettem, az már ki van maxolva gyakorlatilag (csak pve-n játszok, oda elég az a konfiguráció. repuk kimaxlva, accoladek közül csak néhány hányzik)
Igaz még nem határoztam el magam, hogy föderációs, klingon, illetve romulán indítsak. A romulánnal egy gondom lenne, hogy az álcázásnak pvp-n kívűl nem látom értelmét, és a kisebb energia szint sem lehet annyira megfelelő, hiába lehet variálni a singularity képességekkel. A klingont annyival jobbnak tartanám, hogy ott az energia szintek jobban néznek ki. A föderáció meg csak föderácó:) (ez állna talán a legközelebb, bár a többi is megfelel)

Tudom, a sci nem egy sebző, de ebben a dps orietált játékban talán az is fontos.
Gravity wellre építenék, magas aux szinttel. Az energia elszívást azért tettem be, hogy egy kicsit megemelje az energia szintet. Anno, tetszett a scinél, hogy gw-vel összehúzom, és egy torpedo spreaddel "berobbantom" az egész brigádot.
Csináltam egy buildet, rá kéne pillantania aki ért hozzá. (úgy tudom, hogy "konfigos" foglalkozik ilyennel, illetve még néhányan értenek is hozzá)
illetve szívesen veszek bármi féle építő hozzászólást, javaslatot.
Főként zenes hajókban gondolkodnék, illetve azok fleetes variációiban. A konfogurációra maximum 50millió ec-t szánnék, bár kevesebből is kijöhet:)

http://www.stoacademy.com/tools/skillplanner/?build=sciesgw_0

(a föderáció, nem követelmény, csak úgy, hogy nem adok meg hajótípust nem lehetett skill plannerrel dolgozni. megadhattam volna akár dyson hajót is)
Föként, 99%-ban pve-n használnám. a maradék 1%, az kerrat.

Köszönöm előre is

[ Szerkesztve ]

(#7781) gerisz23 válasza akira76 (#7780) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem fedes meg romulan scim van,a fedes bejövôs,nem tudom klingon milyen,az még várat magára nálam.gw torp tykennel vagy GWvel darálós pven az biztos:)én full protonic polaronnal megyek most,a set bónuszok miatt,meg többet sebzek vele mint a phased polaronnal.majd otthon ránézek mi raktál össze,nemtudom kimásolni a linked telón,ha tudom vmi okosságot majd leírom:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7782) akira76 válasza gerisz23 (#7781) üzenetére


akira76
csendes tag

Romulán scim, csak 50-es szinten van az klingonhoz csatlakozott.
Nekem, nehéz volt 50-ig eljutni vele, hiába volt fedes scim, és van klingon is (sci), így nagyjából képben vagyok scivel kapcsolatban.
(ezek klingon oldalhoz csatlakozottak, a marauder küldik miatta, amik farmolnak gyakorlatilag a fedes tac karaktaremnek plusz még van 4 másik is csak farmolni)
Scinek próbálta, a tyken 3+tractor beam kombót is, az sem volt rossz, de az csak 1 célpontra sebez így, mert a többi elmegy a tyken riftből. Próbálkoztam tachyon beamekkel is, annak nem sok hatását láttam. (illetve láttam, de annyira nem találtam hatékonynak)
Próbáltam charged pb-t is, de szerintem, ahogy tapasztaltam, abból az 2-es vagy 3-as ami komolyabban sebez is.
Így ismét gravity wellnél kötöttem ki:)
Fegyverzetben, sci vestám volt/van, aux phaserekkel, de.... az sem az igazi (nekem).
Beam arrayokkal jobban tetszett, igaz csak faw1 van így hozzá, de akár sb24-en vagy gorn minefilden számonra jobban tűnt használhatónak, mint a dhc.

[ Szerkesztve ]

(#7783) gerisz23 válasza akira76 (#7782) üzenetére


gerisz23
őstag

Nálam faw1,meg spread 3 van,az utóbbival tudok a tömegekre hatni.pvpn tyken,meg repulsors,supportolni meg buffokat leszedni megyek scivel,ha jól használja az ember akkor veszélyes tud lenni:)a vestát én is ki akarom majd venni.

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7784) madgie válasza gerisz23 (#7783) üzenetére


madgie
titán

Tholian Recluse, két feedback pulse-zal, combos kis petekkel oszt csók.

Nálam ennyi a sci :DDD Nem PvE császár, de az új Mirrorban vagy PvP-n kitűnően lövi szét magát az ellenség (AP beta a petekkel, plusz a szinte folyamatos feedback pulse)

(#7785) gerisz23 válasza madgie (#7784) üzenetére


gerisz23
őstag

Az se rossz:D Kicsit troll,de azért megpróbálom majd valamikor :P

Megnéztem a skillezést,meg buidet,én nem használnék plasmát,max majd a rom tactommal később.Meg inkább GW torp a scinek ahogy korábban írtam,persze akkor kell pontot raknod a torp skillekre,meg jó ha van hozzá chanced.Ahogy nézem sokat nem akarsz rá költeni,anélkül meg nagy durranásra is ne is számíts,pve-re jó lehet,habár sztem oda is kevés ha az ember haladni akar,és minél előbb végezni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7786) Lanny válasza akira76 (#7780) üzenetére


Lanny
aktív tag

Szia!
Összeállítottam egy buildet neked.
Őszintén nem tudom hogy milyen aux növelő singularity core kéne, fel kéne frissítenem a tudásom. :P
A deflektor és a hajtómű is lehet más, ami szintén növeli a sci képességeket (pl. reman).
A reman kdf-es sci karim most jelenleg 21-es szinten áll, annak is ilyen buildet terveznék. :K
A leírásban felsoroltam a boffokat és a doffokat (képességek szerint).

Szinte ordít hogy hova szánnám! :DD

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#7787) DonCapello válasza madgie (#7784) üzenetére


DonCapello
tag

van egy reklúzom de csak filózom rajta hogy eladjam e vagy mi a makkom legyen vele, scinek ott a wells.

(#7788) Lanny válasza FireKeeper (#7763) üzenetére


Lanny
aktív tag

Szerintem mindenki kapott ilyen üzit, az más kérdés hogy tényleg akar-e ilyet az illető vagy nem.
Kicsit vulkáni megfogalmazással megmondtam a nyilvánvalót! :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#7789) Lanny válasza DonCapello (#7787) üzenetére


Lanny
aktív tag

Add nekem öccázért, úgyis fáj ilyenre a fogam! :))

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#7790) Lanny


Lanny
aktív tag

Április vége fele már bejön a S9!

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#7791) FireKeeper válasza akira76 (#7782) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sci-nek romulánt csak akkor ajánlok, ha boxos/lobis sci hajóval, esetleg zenes science destroyerrel akarsz repülni, mert romulánnál nem igazán van értelmes hajó science-nek.

klingon illetve fed oldalon több keresnivalód van már. klingonnál nyomulhatsz voquv vagy karfi carrierrel, esetleg valamilyen zenes science shippel, illetve itt zen store-ból tudod kiszedni mondjuk a plasmot, vagy az aceton assimilatort. fednél pedig ott az atrox, a vesta, vagy a tonnányi jobbnál jobb flottás science ship.

persze ha boxos/lobis hajót vinnél, akkor inkább olyan szempontok döntenek mint: milyen boffokat használnál szívesen (human leadershippel, saurian/letheam efficient-el, nausicaan pirate-el, romulan operative-el, reman infiltrator-el), milyen speckó zenes/cross faction konzolokat használnál (most szólok, a fedes plasmo ultra drága lett).

van amúgy egy eladó recluse-om és egy voth palisade science shipem.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7792) CPT.Pirk válasza akira76 (#7782) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sci vestával nyomulok én is.

A Tachyon beamnek talán pvp-n van értelme, pve-n meg sem érzik. Nekem a GW3, energy syphoon és tractor beam repulsor van berakva (pve build), ezekkel jól tudok szórakozni. A TBR-t persze nem a GW-nél nyomom el, hanem ha kell egy kis helyet csinálni vagy nagy méretű a célpont meg persze a probe-ok helyrerakására.

GW3-at meg úgy érdemes tolni, ha megvan a kellően magas GG skilled, (pve-n 180 körül), akkor gyöngyőrűen összehúz mindenkit igen nagy távolságból. Ez mellé be kellene szerezni még a gravimetric photon torpedót és belőni oda, ahová összehúztad a dögöket, én ezen dolgozok most. No meg van olyan DOFF, aki eléggé rásegít a GW skillre, őt is érdemes beszerezni és akkor lesz pár extra GW is ingyen.

Amúgy az obelisk warpcore-t használom a 135-ös aux energia miatt. Így az aux DHC-k is igen jót sebeznek.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7793) DonCapello válasza FireKeeper (#7791) üzenetére


DonCapello
tag

Olyan jót röhögtem a múltkor a modellméreteken egyébként, kinn szektor űrben egy reklúz majdnem bezabálta a Ker'rat rendszert, annyival nagyobb volt a modellje :D Ugyanez pl DS9-nél is, iszonyatosan el van méretezve az is :D

[ Szerkesztve ]

(#7794) Lanny válasza DonCapello (#7793) üzenetére


Lanny
aktív tag

A simitárról nem is beszélve! :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#7795) Robokutya


Robokutya
senior tag

Ej mégse vagyok csóró ha bejön gazdagodni fogok:)
Felmentek a fleetmodulok árai 8,3 milla feldobtam gyorsba 50 millára 59 a culiban Lesz it kp túltengésem.
valaki 3 at rakott ki 30 ért.

(#7796) FireKeeper válasza Robokutya (#7795) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

baszki, nem először kérem, fogalmazz már értelmesebben, tagoltabban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7797) DonCapello


DonCapello
tag

No, én is nyitottam 10 polarised disruptor ládikót, ha elmennek piaci áron, esett 21 milla értékű cucc, jó profit az :P

(#7798) akira76 válasza FireKeeper (#7791) üzenetére


akira76
csendes tag

Sziasztok !

Igen, zenes vagy fleetes hajóban gondolkodok. Romulánnál az a gondom, hogy kevés sci hajó van. Lehet, hogy csak klingon marad akkor. Fedes sci már voltam:), viszont föderációnál a sok fajta hajó nagy előny. (mármint kinézere, mert a bof kiosztása majdnem ugyanaz, csak a hullban, illetve pajzsszorzóban van eltérés)
Holnap délelőtt még átrágom ezt a dolgot, most nem nagyon tudok gondolkozni.

Off.
Azért vagyok tiszta ideg, mert anyámnak a számítógépe elromlott még régebben, és azt csináltam.
Egy régi rambuszos gép, de legalább még jó (volt). Kitakarítottam neki, újrapasztáztam a procit, és ekkor derült ki, hogy a ps2 portja rossz. Így, nem tudok belépni a biosba, hogy leokézzam, a proci ki-betevés után a dolgot. Sebaj. elvittem az laplapot egy pc szrvízeshez, hogy forrasszuk újra a ps2 portot. (hiába van rajta usb, mivel nem alapértelmezett, és nem is tudok belépni a biosba, hogy az legyen:) )
Mondja az ember, hogy jobban járok, he veszek egy használt 775-ös 2.6-os celeronost-, mert az csak 4500 ft. Mondom oké, legyen, legalább erősebb is lesz, és van is otthon hozzá ramom. Hazaviszem beszerelem, elsőre jó (ja, ott kipróbáltuk, működik), de nem is meri fel a vinyót. Utána nem ismerte fel a dvd meghajtót. Illetve, ha mindkettőbe bedugtam a kábeleket, akkor egyiket sem látt. Ha csak simán a vinyód dugtam rá, akkor azt látta, ha csak a dvd írót, akkor csak azt. Már alapbeállítás, elsődlegesnek kiválasztani, mindent kipróbálta, mikor nagy fekete füst tör elő az alaplapnál a procinál.
Azonnal kihúztam a gépet, és szétkaptam, mi döglött meg. Első ránézésre semmi, de marha büdös az alaplap, bár égésnyomot nem látni rajta.
Holnap megyek vissza a sráchoz, és megkérdem majd, hogy most mi a rák van, mert szerintem valami nem volt jó.
(lehet probléma, hogy mivel öreg gép, egy 350-es mercurí tp van benne egy 1.7-es pentium prociva, ez meg 2.6 os celeron? szerintem annyival többet nem vehet fel a celeron, hogy a táp kifingassa az alaplapot)

(#7799) Konfigos válasza Robokutya (#7795) üzenetére


Konfigos
őstag

Vagy én vagyok még mindig részeg,vagy ismét sikerült valami nagyot alkotnod. 2x is nekifutottam,de nem értem.Kár hogy nem fejtek rejtvényt,ez jobb lenne helyette :DDD

(#7800) gerisz23 válasza akira76 (#7798) üzenetére


gerisz23
őstag

Ott valamelyik híd elszállt,béke poraira.Vegyél valami használtat ha nincs keret rá,én nem költenék area a gépre.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.