Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) Robokutya


Robokutya
senior tag

NA egy hét múlva nem fogjátok tőlem azt hallani hogy nincs lóvém :)
Jelenleg 56 milla van félretéve a http://sto.gamepedia.com/Suliban_Cell_Ship hajóra már csak 10 milla kell és megvan:)

(#7852) Konfigos válasza Robokutya (#7851) üzenetére


Konfigos
őstag

És mi fog valtozni ha meglesz?Nekem is megvan,egy ec-t nem kerestem még vele.Sokkal jobban jársz ha az egyik flottatasadtol kersz invet rá és úgy inditod az assigokat.Azt se felejtsd el hogy karinkent egy darab assig futhat max,és az is 5napos.Ha ebből reméled a gazdagságot ne várj tőle semmit.Sokkal több értelme van kérni invet minden kariddal,10karival és jó doffokkal már megvan az esély rá hogy 5naponta legalább egy lilat kapjál.Gondolom nálatok is sokaknak van ilyen hajója.

(#7853) XTheTagX


XTheTagX
csendes tag

Udv mindenkinek! Kivancsi lettem erre az mmo-ra mivel gondoltam e teren beujitok. Erdemes most elkezdeni a jatekot? Sokan jatszanak rajta? Milyen a kozosseg? Elore is koszi :)

(#7854) FireKeeper válasza Robokutya (#7851) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én se látom az összefüggést, miért gazdagodnál meg hirtelen attól, hogy veszel egy cell ship-et.

gerisz23: nyilván a promo időtartama után már nem fog esni bogár, ez evidens. az, hogy megmarad-e promo pakk formájában, vagy átkonvertálódik-e survivor pakkra, na azt viszont nem tudom. lehet megmarad, és majd a legközelebbi limited time hajónyerő eventnél megint dob lobit meg hajót. szerintem se tárazz be belőlük. inkább romu pakkból, meg mondjuk dampeners-es doffból (matter-antimatter).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7855) gerisz23 válasza FireKeeper (#7854) üzenetére


gerisz23
őstag

Értem,köszi:)Neked is Konfigos!
Így már értem miért jó a cell ship.Tegnap már nézegettem mit lenne érdemes megvenni,megvettem egy eng doffot 600e ért,ma reggelre elvitték,7 milláért tettem vissza:D
Majd apránként veszek rom doff packokat,a kérdés az,hogy mikorra mászik vissza az áruk.Nomeg kulcsokat is akarok venni,így ami promós pakkot veszek rakom exre,kell az EC:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7856) Robokutya


Robokutya
senior tag

engem már 50 milla is az egekbe repít:)
kigyúrok egy külön accon egy külön karit
szerintem ha ilyen dofokat gyúrok már jobban fogom érezni magam 5 naponként.

[ Szerkesztve ]

(#7857) Konfigos válasza Robokutya (#7856) üzenetére


Konfigos
őstag

Arra hogy 5 naponta egy drága lilat kapsz konkrétan nulla az esély.Jó esetbe fogsz kapni havonta 1-2db-ot.Mégegyszer leírom hogy ne vegyél ilyen hajót,vegyél jó doffokat az assighoz inkább,és kérj invet karinkent attól akinek van a flottaba nálatok.Minél több karival csinálod annál inkább nő az esélyed,logikus.Haveszel ilyen hajót kb jobbik esetbe is több mint fél év lesz mire csak a hajó ára is visszajön.De hiába koptatom neked a szám..megszoktam már tőled.Vedd csak meg inkább :D

(#7858) FireKeeper válasza Robokutya (#7856) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt azért elfelejtheted hogy ebből komoly összegeket szerválsz. egyrészt ugye csak azzal a karival tudod használni, amivel megveszed. ha több alttal akarod tolni, ahhoz mástól kell meghívót kapj.
másrészt ugye 5 napos az assigment, tehát tegyük fel a legeslegjobb esetet, hogy csakis lilát kapsz (ilyen nincs), azt is maximum 5 naponta.
az hogy lila, még nem jelent semmit, mert van 10 milliós lila, meg n*100ezres is. jellemzően az utóbbiakat szokta dobálni...
már ahhoz, hogy viszonylag jó eséllyel dobjon lilát, elég jó doffok kellenek (5 lila, minimum 2-3 trait), de még ebben az esetben is csak 30% körül van annak az esélye, hogy lilát dob.

mint mondtuk, egyszerűbb, ha meghívatod magad valamelyik flottatársad hídjára, biztos van köztük akinek van cell shipje.

arra, hogy meggazdagodj/pénzt szerezz van a cell shipezésnél százszorta jobb és hatékonyabb módszer is. persze olyan szempontból jó, hogy van rajta bank, ex, mail, craft, doff toborzás, hajó váltó, transwarp clusterekbe... de ez jellemzően olyan valakinek jó, aki nagyon sokat assigmentezik, és már több pénze van, mint amennyivel tud mit kezdeni.

ha viszont mégis megveszed, utána egy BÜDÖS SZÓT NE HALLJUNK itt a topikban arról, hogy "jaj nekem most nincs pénzem", meg "bezzeg ti könnyen beszéltek a sok millió EC-tekkel", mert ez megint olyan tipikusan robokutyás ötlet, hogy kitalálod, leírod, mi egybehangzóan elmondjuk hogy hülyeség, ne csináld, majd csakazértis megcsinálod...

konfigos: lol :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7859) Wolverine válasza XTheTagX (#7853) üzenetére


Wolverine
félisten

Érdemes-e elkezdeni? Ezt neked kell eldöntened; ha szereted a Star Treket, ismered a filmeket (az utolsó kettő nem igazán számít, bár a 2009-esre utalnak a játékban) és a sorozatokat, akkor igen, sok ismerőst fogsz viszontlátni.
Sokan játszanak-e? Ez relatív. Vannak dolgok, amikre nem nagyon fogsz embert találni; ugyanakkor bármerre mész a galaxisban, mindenhol látni fogsz elég sok játékost. A questelés simán lemegy szólóban is kezdő játékosként.
Közösség... a szokásos, amire egy MMO-ban számíthatsz. Itt a fórumon biztosan kapsz tanácsokat, ha kérdezel valami konkrétumot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7860) DonCapello válasza FireKeeper (#7854) üzenetére


DonCapello
tag

Only packs purchased during this promotion can be opened for the ship, but those packs can now be opened any time after the event ends to still get a chance at the ship.

(#7861) FireKeeper válasza DonCapello (#7860) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na ez új. akkor lehet a promo pakknak még inkább felmegy az ára ha lejár az event...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7862) Konfigos válasza DonCapello (#7860) üzenetére


Konfigos
őstag

Akkor ezek szerint tévedtem..:D Bár nem hinném hogy olyan drága lenne majd utána a pack,gondolom az esély hasonló lesz mint most,kb 40-50 pack után jön joesetbe bogár,szóval kétlem hogy 10m fölé menne majd a pack,de addig viszont esélyes hogy elmegy így.Főleg ha a surv pack is visszaáll a 5-6m árra.

(#7863) gerisz23 válasza DonCapello (#7860) üzenetére


gerisz23
őstag

Hmmm...:Dlehet megtartok majd párat,2 nap alatt bejött így is csak ezekkel 24 milla.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7864) gerisz23


gerisz23
őstag

Létezik olyan assigment amivel sok dilithiumot kilehet szedni?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7865) DonCapello válasza gerisz23 (#7864) üzenetére


DonCapello
tag

Contrabandot tudsz beváltani dilithiumért, asszem négy contrabandért kapsz 2000 dilit, 4 órás mission.

(#7866) gerisz23 válasza DonCapello (#7865) üzenetére


gerisz23
őstag

És azt merre fele lehet felvenni?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7867) DonCapello válasza gerisz23 (#7866) üzenetére


DonCapello
tag

ESD, középen, egy biztonsági tisztnél.

(#7868) FireKeeper válasza gerisz23 (#7866) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ESD-n, DS9-on, meg talán még egyéb nagyobb központokban, a Security Officernél
FED-nél egy Caitian csaj karakter, piros egyenruhában, ESD-n a középső csarnok-szerűségben van az egyik sarokban egy konzol előtt.
Klingonnál egy sima klingon harcos ruhájú karakter, QFC-ben a kancellár csarnokában, a bejárattól balra lesz.
DS9-nél ott van mindkettő, az exchange-hez vezető folyosóval szembeni székeknél állnak és beszélgetnek.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7869) Robokutya


Robokutya
senior tag

;] :P

(#7870) Konfigos válasza Robokutya (#7869) üzenetére


Konfigos
őstag

Ollè!!!!Hamarosan csatlakozhatsz a százmilliomosok klubjához!! :)))

Gerisz: Én 14 karival tolom a contrabandot,ha otthon vagyok és van 5 percem 4 óránként napi 1000zent kiszedek belőle,2k dili 200k ec ha veszed ahogy én,viszont még ugy is megéri,számolgattam már hogy ha kulcsot veszel belőle és eladod közel 7-8m tiszta biztos haszon van rajta.Bár én nem erre használom.

[ Szerkesztve ]

(#7871) FireKeeper válasza Robokutya (#7869) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

minek örülsz? kidobtál 50+ milliót az ablakon. ezennel hivatalosan és véglegesen lemondtam rólad. f*szé' tépjem a számat ha semmi foganatja nincs.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7872) gerisz23 válasza Konfigos (#7870) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem szerintem megvan a 100,vennem kéne egy cell shipet xd.
Köszi az infót mindenkinek majd holnap megnézem ezt a kontrabandost,amúgy dysonozni járok minden nap csak nagyon unalmas.Azt hiszem ilyen contrabandom meg van is valamennyi.
Romulán pakkokat meg gyűjtögetem,így ráérős eladni event után,hátha nagyobb lesz a haszon:P

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7873) Robokutya


Robokutya
senior tag

Erre csak ennyit mondok

Nekem nincs 10enakárhány karakterem csak 6 és ezekkel jól elvagyok
nekem nem kell napi 100 millás bevétel
Nem vagyok még akkora kocka mint ti.
Hál istennek hogy lemondtál rólam van máshol is lehetőségem bárkitől is értelmes segítséget kérnem.
Egyik ötök se ajánlotta fel hogy felhív a hajójára pénzszerzés céljára.Így muszáj volt befektetnem..
hiába offolod így is látom.

(#7874) FireKeeper válasza Robokutya (#7873) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem sincs tizenakárhány karakterem. 9 van összesen, de azok közül átlagosan 1-3db/nap van, akikkel van is időm 5-10 percnél többet foglalkozni, már ha odajutok az STO elé egyáltalán.
manapság alig van időm játszani, úgyhogy szerintem a "ki mekkora kocka" kérdést inkább ne feszegessük.
nekem sincs 100 milliós napi bevételem, és nincs is rá huzalmam hogy ilyen szintű grindfestet mutassak be.
előre sajnálom azokat akik majd ugyanúgy próbálnak segíteni neked, mint mi tettük/én tettem itt a fórumban, hogy aztán ők is azt lássák, hogy láthatóan magasról teszel rá, mit tanácsoltak neked.
sose kértél invet tőlem, se itt, se játékon belül, pedig meg tudtuk volna oldani.
nem, nem volt muszáj "befektetned"
nem azért raktam offba hogy ne lásd, hanem mert off volt. és ez is az. és részemről én itt befejeztem.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7875) Konfigos válasza Robokutya (#7873) üzenetére


Konfigos
őstag

Nekem csak annyi a kérdésem hogy milyen ötökről van szó?Tudtommal heten vannak a gonoszok.:DDD Viccet félre téve,mi csak neked akartunk jót azzal hogy elmondtuk semmi értelme annak amit csinálsz,ha leírtad volna normálisan a véleményed arról hogy megertetted de nálatok nincs senkinek ilyen hajója(nehéz elhinni) és szeretnél kérni 5naponta egy kör invet tőlünk biztosan kaptál volna.Általános tévhit hogy ha valaki más csapatba van akkor nem kap segítséget,ott van példának gerisz is .Te rád azért pikkelnek páran mert konkrétan lesza*od amit mondanak neked,és nem egyszer,nem kétszer..92x.Ezek után magadra vessél ha mész a fejed után.Nem kell ahhoz kockanak lenni hogy rendesen csináld amit csinálsz,sokszor le lett már írva miből tudsz rovid időn belül pénzt csinálni de téged az se érdekelt.Pontosan akkor miért is háborodsz fel?:)

(#7876) madgie válasza Robokutya (#7873) üzenetére


madgie
titán

Akkor most elmégy? :DDD

(#7877) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Sziasztok!mi ez a felhivsz valakit a hajojata penz szerzes celjabol?lehet ilyet csinalni?

(#7878) FireKeeper válasza Ice_Man22 (#7877) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a suliban cell ship hídjáról lehet indítani speckó toborzós doff assigmenteket, és az a jó benne, hogy akkor is működik, ha csak meghívnak a hídra, szóval neked nem kell rendelkezned a hajóra.
olyan aktív buffal rendelkező doffokat dobál, mint amit a romulan survivor pakk, de egyszerre csak egy fajta (operations, tactical, science, stb) toborzás futhat, az is 5 napig tart, és jó doffokkal se lehet 40% fölé vinni a lila esélyét, úgyhogy azért itt biztos meggazdagodásról szó sincs.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7879) gerisz23 válasza FireKeeper (#7878) üzenetére


gerisz23
őstag

Nah,én majd valamikor kérnék is egy invet,annak még úgyse láttam a hídját:)ez a 2000 dilithiumos contrabandos mennyi cool downal van?reggel indítottamis párat,remélem lesz dil event,toononként kiakarok szedni 200 ezret:d
Itt valóban sokat segítenek,és jó tippeket kapok,amiket még flottán belül sem így ott is tudok tippeket adni.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7880) Ice_Man22 válasza FireKeeper (#7878) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

En is szetetnek egy ilyen meghivot valamikor.
Igen jo kis forum ez.Toluk kaptam az,infokat hogyan turbozzam,fel a vestat meg az odysseyt is.

(#7881) DonCapello válasza gerisz23 (#7879) üzenetére


DonCapello
tag

Ha jól rémlik azonnal ismételhető.

Akinek cellship invite kell, dobjon egy friend requestet/privátot játékban, @dondarednose a handler.

(#7882) gerisz23 válasza DonCapello (#7881) üzenetére


gerisz23
őstag

Igen azonnal:)köszi az infót ,küldtem kérelmet:)
Számolgattam,41000 körül van bent contraband exen,ha egyenként veszem a kulcsot akkor 1,6 millába kerülne kb,mondjuk úgyis 10-esével tervezek majd venni úgy kicsit jobb az arány:)Ami van contrabandom azt elhasználom a nem 50-esek kariimal,arra nagyon jó lesz + még a napi lore mission 480 dilért.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7883) John_Doe


John_Doe
senior tag

Akinek inv kell valahova és esetleg nincs fent ismerős aki meghívná létezik erre egy csatorna Public Service a neve. Ide szépen írsz egy angol üzenetet hogy kérek egy invet mittomén cell shipre. És ha van fent aki ráér és van neki akkor küldi az invet.

Shal'kek nem'ron!

(#7884) John_Doe válasza John_Doe (#7883) üzenetére


John_Doe
senior tag

Hopp most nézem közben privát lett a csatorna. :B

Shal'kek nem'ron!

(#7885) gerisz23 válasza John_Doe (#7884) üzenetére


gerisz23
őstag

Reggel mentem gyorsan crystalinet,kaptam XI-es phaser tact consolt,majd megnézem mennyiért megy exen:d

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7886) madgie válasza gerisz23 (#7885) üzenetére


madgie
titán

A phaser elég gatya mostanában, jó fél éve még az egyik legdrágább fegyvertípus volt, mostanában meg úgy megzuhant át ára, hogy ihaj.

(#7887) gerisz23 válasza madgie (#7886) üzenetére


gerisz23
őstag

Esett múltkor XIes acc3-as phased beam,sajnos még nem vitték el,úgy veszem észre mki romulan örületben van.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7888) FireKeeper válasza gerisz23 (#7887) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az xi sose volt olyan kapós mint a xii.

most amúgy phaser vagy phased *valami*? mert nem mindegy.

fogalmazzunk pontosan emberek :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7889) gerisz23 válasza FireKeeper (#7888) üzenetére


gerisz23
őstag

Bocs! telórol voltam fent,későn vettem észre az elgépelést,nem tudtam javítani,sejtettem hogy belémveszel:)
Phaser beam array XIacc3.Én tesztelésre általában XI-est veszek,PVEre szerintem elég,pvp már más kutya:)
Valami hír arról hogy meddig lesz hosszabbítva az event?Az egyik karimmal csak pár napja csinálom,most lett 50 nemrég,nem hiszem hogy betudom fejezni de hátha:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7890) Konfigos


Konfigos
őstag

[link]

Érdemes átnézni,alaposan atdolgozzak a repukat..

Szerk: ha valakinek kell inv sulihajora küldje el privibe a nevét,majd felveszem.

[ Szerkesztve ]

(#7891) FireKeeper válasza Konfigos (#7890) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Hát ez elég kibaszás mindenkivel aki végigszopta a repuk kigrindelését. Annyira tipikus cryptic.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7892) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#7891) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, de abban igazuk van, hogy ha végig is szoptad a repukat az a sok cucc elég OP lett együtt. Persze ezt már az elején tudniuk kellett volna.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7893) Lanny válasza CPT.Pirk (#7892) üzenetére


Lanny
aktív tag

The "Placate" effect of the Romulan Tier 4 Space ability has been replaced with "Weapons Offline"
Legalább ez maradjon már meg, ha bajban vagyok, legalább addig ne lássanak míg eliszkolok!

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#7894) gerisz23 válasza Lanny (#7893) üzenetére


gerisz23
őstag

Ha jól értelmeztem nem a repuk végén kapott képesség változik megmhanem az előtte elért passive trait,és ugye lehet token nélkül variálni majd,az azért nemrossz.4 karakteremnek húztam fel eddig,2 folyamatban,ha jól értem akkor ez elég pozitív változás,habár jobb lenne ha mindent átszerveznének úgy mint a dysonos reput.

Szerk.:már vágom miről van szó,gondolom ezért vesztek sokszor célt pvpn,na úgy jogos:S

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#7895) FireKeeper válasza Lanny (#7893) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

20%+ os crit chance-el rohangáló romulánoknál már nagyon durva volt az a skill. mondjuk a weapons offline is elég OP de azért arra valószínűleg hatni fog a subsystem repair

Pirk: az egy dolog hogy op, de mire egy karakterrel minden reput kihúzod maxra, az azért mark eventekkel együtt is ordas nagy meló.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7896) Konfigos válasza FireKeeper (#7895) üzenetére


Konfigos
őstag

Szerintem megint rossz irányból lett megközelítve a dolog a részükről.Épp elég meló van egy olyan karakterbe ami opnak tekinthető.Az hogy pvpn mekkora előnybe volt egyik játékos a másikkal szemben az csakis annak köszönhető hogy gyengébb összeállításba ment,ez idővel orvosolható.Az igazi gond továbbra is a pve-k szintjével volt,azt kellett volna átalakítani,normal helyére mehetett volna az elite,elite helyére meg egy kb 4-5x erősebb szint mint a mostani elite.Rögtön nem lenne probléma az hogy melyik build op.

(#7897) FireKeeper válasza Konfigos (#7896) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lassan annyi promo pakkot nyitok hogy csődbe megyek :D
de szvsz most kell még nyitni, aki akar, mert most még "csak" 7 milla, ad ugye fix 10 lobit, és esik belőle survivor pakk, ami az event után remélhetőleg újra bedrágul.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7898) John_Doe válasza FireKeeper (#7895) üzenetére


John_Doe
senior tag

Hát a tegnapi tribli note ezügyben elszomorított.
Players may choose up to 4 space reputation powers, 4 ground reputation powers, and 4 active reputation powers for a total of 12 powers.

Viszont a space setek változásai tetszenek.

[ Szerkesztve ]

Shal'kek nem'ron!

(#7899) CPT.Pirk válasza John_Doe (#7898) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A setek hogyan változnak? Azokról még azt hiszem nem írtak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7900) FireKeeper válasza John_Doe (#7898) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Csak 4-4 passzív? Na elmehetnek ezek a jó büdös kurv@ nénikéjükbe... Nem ezért grindeltem hosszú órákig, több karakterrel :(((

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.