Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6011) FireKeeper válasza Robokutya (#6010) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mostanában már egyáltalán nem szoktam EC-t farmolni, inkább csak a vagyonomat forgatom.
a játék elején minden szart recikláltam, amit találtam, értelmesebb tárgyakat egyből fel az exre.
aztán egy rövidebb ideig kerestem pénzt azzal, hogy craftoltam cuccot és azt adtam el.
egy időben sokat jártam Tour de Galay-ra, az 1M-t hozott alkalmanként, igaz, egy óráig folyamatosan kellett vele foglalkozni.
viszonylag sok pénzt kerestem azzal, hogy DOff-okat adtam el, lilákat/kékeket, némelyik akár milliókat is érhet. DOff toborzásról/fejlesztésről sokszor volt már szó a topikban.
aztán ott volt a konzolgyártás, azzal sok ideig foglalkoztam, nekem be is ütött pár igazán szép példány...egy-egy jól sikerült darabbal több tíz milliót is kaszálhattál, de sajnos mostanában a flottás konzolok miatt nem érnek már annyit a jó konzolok sem.
szóval ezekkel alapoztam meg az első 100+ milliómat, ennyi pénzzel már lehet menni exre, nagyobb mennyiségben felvásárolni/eladni cuccokat, befektetni kulcsba, hajóba, doffba, és a lockboxozással is meg lehet próbálkozni.

persze az igazán nagy fogás ha hajó esik, nekem esett egy bogár, abból jött a vagyonom legnagyobb része (illetve kettő esett, de az egyiket kibontottam :D). még nagyobb is lehetett volna ha nem Madgie-nek adom el áron alul, aki azóta is baszik feljönni STO-ra... :N ;]
de ez van, nem panaszkodom, még így is van összesen a kariknál kb 400-450M-nyi készpénz, meg szintén több tíz milliós nagyságrendnyi egyéb vagyon (doffok főleg, rare commodities, contraband, doff pakkok).

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.