Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) Lanny válasza FireKeeper (#6584) üzenetére


Lanny
aktív tag

Látszik hogy az entrópia itt is feltűnik és elvégzi a dolgát, mint mindenhol. :K

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6602) gerisz23


gerisz23
őstag

Nekem Eliten egy kocka Scivel zsír egyedül pet nélkül 2-3 perc max.
Amúgy úgy vettem észre hogy hiába a dps tactnál-úgy igazán még csak a kumari van meg-akkor is a scivel lettem zsinórba ma 4 x első(persze cooldown után),és csak annyit csináltam,hogy GW,scan,bioneural warhead,tyken,torpedó spreaddel 10 mp alatt tűnik el 20-25 hajó,a 20 célpontból 5.
Szeretem a tactot,meg ezt is,remélem még sokáig lesz kedvem játszani,aztán sokféle buildet meg tudok próbálni.
Jah a 4 meccs rewardja hozott vagy 6 Mill EC-t

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6603) Konfigos válasza FireKeeper (#6596) üzenetére


Konfigos
őstag

Simán megoldható,nekem nagyon bejött ez a stílus,na meg van most egy sunyi modszerem is,mivel van már álcám is közel jövök ki álcából 7kmnél kb,és rádobok mindent az ellenre csak a heavy gravi torpot nem,azt akkor amikor levált minden rendszere és full közel érek hozzá,és akkor bumm,volt már vele 40k-s critem is,a másodlagos gravi rfitről nem is beszélve.De borg ellen is nagyon jó,ott a gw-t dobom rá és szintén gravi torp,közbe egy fordulóval kieresztem a cluster torpit is,kb 20 sec alatt kb 5 gömböt kapok szét úgy hogy 20% hulljuk marad.

#6597: voth Palisade sci hajó,és ha megveszed hozzá a bastiont is lesz álcád is,meg pici resist is,na meg ugye annak a konzolnak van egy 100%reflect dolga is 20 secig,az se kutya ha valaki beleszalad vége is a dalnak :DDD

#6599:171 szerintem elég pve-re simán,pvpre meg mint írtam a 250 is kevés tractor beam nélkül,valahol 300 felett jön el a csoda,amit egy gw okoz,hogy úgy ragaszt bele a gwbe hogy semmi se hoz ki,se ramming,elusive,em to engine,semmi,ott bizony kivárod a végét :D De ehhez egy teljes build kell,pvpn kivül értelmetlen,és ott is csak csapatjátékba van szerepe.

#6600: Eskü most nem rád gondoltam,hanem John eng hajójára,ott jobban figyeltük az energiaszinteket.Nálad ennyire szar volt ezek szerint a hajó? :D Pedig akkor még nem volt meg a bastion se,utána vettem meg este,akkor kicsit bántam,de pár kör pvp után rájöttem megérte,de nem a resist miatt.Plusz nagy hülyeséget csináltam mert plasma növelős konzolokat vettem emben,és ráment az összes fc-m,pedig nem növeli a torp erejét,holott egy forumon erről olvastam.Szóval adtam a **rnak egy pofot velük és kidobtam 100k fc-t,a nagyobbik gond hogy nagyon nehéz mostmár fc-t is szerezni.

(#6604) Lanny válasza Konfigos (#6603) üzenetére


Lanny
aktív tag

Ok nem gond, beírtam néhány számot de azok az energiaszintek is tág határok között ugráltak mindenhol.
Nem tudtam volna mintavételezni és figyelni egyszerre úgy hogy le ne szednél.
Amúgy igen, tényleg nem voltak flottás cuccok rajta, de majd "háromszor veri ezt kenden Lúdas Matyi vissza"! ;]

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6605) Konfigos válasza Lanny (#6604) üzenetére


Konfigos
őstag

Most nem tudom jól értem-e,de ha igen akkor az a terved hogy 3x is kilövöd a hajót? :DDD Csak mert ha igen akkor ne várj semmi hasonló megváltást a flottás dolgoktól,ekkora resisten ilyen skill mellett nem tud átjutni egy tact se,szóval ez nem te érdemeidet becsmérli,ez tény :D Mint ahogy oly sokszor elmondtam,ha egy sci,vagy eng ha jól van skillezve a megfelelő felszereléssel, és jól is használja a dolgokat,akkor egy darab tact soha de soha nem tudja kilőni,akár bogárba van,akár borg kockába.Még 2nél is csak úgy van esély rá ha nagyon összehangolják a támadást.

Amik kivételes esetek azok az alfa strike-ok,ugyanis ott ha nem reagálsz elég gyorsan akkor bizony vége a dalnak,de ezt csak álcás hajóval tudod megoldani,és elég közel is kell jutni,ahol meg már megláthatnak.Szóval ördögi kör,de a legtöbb amit eltudsz érni az hogy a pajzsot leszeded és mondjuk a hullból egy kicsit pár másodpercig(utána visszahealeli magát),ennél többre maga a játék nem ad lehetőséget.Én pl felrakom az inertial damperst amint gond van,közel jön az ellen vagy hasonló,és akkor ott nem jut át semmi addig ameddig fent van mert 60% körüli resisten semmi se jut át,még a borg heavy torp se,kereken 6 másodpercig sebezhető rendesen nálam a hajó,de addig meg felrakom a többi dolgot,így lényegébe sosincs vége.És arról nem is beszélek hogy még a dyson reputom is üres vele,ami mint észre vettem nem keveset dob a hajókon.

Őszintén megmondom neked hogy több breen hajóval is találkoztam már pvpn a napokba,de nagyságrendekkel rosszabbak mint a romu hajók vagy a bogár,sőt talán egy definél is.Tegnap pl a TNT flotta panaszkodott miután sorba lőttem ki őket hogy még a tvaro hajonál is jobban sérülnek.Nálam kumari szint sajnos,én a helyedbe biztos a flottás arkiffal próbálkoznék,vagy a flottás hapax vagy milyen hajóval,sokkal komolyabb gépet lehet velük csinálni.Sebzésbe jók,de annyira sérülnek hogy nem alkalmasak még csapatjátékba se.Példa erre az is amikor egy premade flotta ellen mentem ahol 2 kumari votl a tact hajójuk,1-2 másodperc után hozták vissza 5-10% hullról fullos hajóra.De az esetek nagy részébe nem is volt esélyük,mert azonnal vége volt a kumarinak amikor arkiffal mentem.Szóval szerintem zsákutca mind a két hajó,persze ha előbb lövöd ki mint ő téged akkor jó.

(#6606) Konfigos válasza Konfigos (#6605) üzenetére


Konfigos
őstag

Aux to dampners,csak mar zizi vagyok :D

(#6607) FireKeeper válasza Konfigos (#6605) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

figyimár, te vetted meg az acc3-as DHC-met? :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6608) madgie válasza FireKeeper (#6607) üzenetére


madgie
titán

Szerintem tuti ő, halmozza a készletet, mikor meg fellendül az ára, nagy' kegyesen odaadja tripla annyiért :D

(#6609) FireKeeper válasza madgie (#6608) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

és ez komoly, tegnap három darab volt fenn 40-50 millióért, most kettő van csak fenn, 150 millióért :D

konfigos, te beteg vagy :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6610) madgie válasza FireKeeper (#6609) üzenetére


madgie
titán

Nem viccelt azzal a fél bogár árával :D

(#6611) Konfigos válasza FireKeeper (#6607) üzenetére


Konfigos
őstag

:DDD :DDD :DDD Elachit nem vettem,de 10m-ig megvettem minden voth dhc-t,7m-ról indultak,mind tudjuk mennyi lesz ha kimegy a doboz,kb 20m. Kis matek és kész a fél bogár csak ebből :D

madgie: És ez a baj? ;]

[ Szerkesztve ]

(#6612) madgie válasza Konfigos (#6611) üzenetére


madgie
titán

Dehogy baj. Tegnap én is betáraztam "kicsiben" (pár Voth fegyver), meglátjuk, mennyire lesz igazad :))

(#6613) gerisz23 válasza madgie (#6612) üzenetére


gerisz23
őstag

Ezeket phased polaron fegyókat érdemes tartogatni?van peár dbom fent dbja 2milláért,van amelyik több

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6614) madgie válasza gerisz23 (#6613) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, Konfigos a ferengi :D

Ami érdekes lehet: most filléres a sima Disruptor (milla alatt az Acc x3 DBB), ha ez egyszer újra felkúszik, azon is foghat az ember pár millát. Vagy itt marad és mégsem :D

(#6615) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

figy konfigos, annak a mogai build-nek utánanéznél ha szépen kérlek?

meg a bogarat is lehetne kicsit PvP-síteni, akár a ground kárára is....

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6616) madgie válasza FireKeeper (#6615) üzenetére


madgie
titán

Fog a fenét utánanézni...Elhív 1vs1-re, lealáz 14/1-re, majd kijelenti, hogy nem is olyan rossz a builded :D

(#6617) FireKeeper válasza madgie (#6616) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

vagy gondolatolvasó vagy, vagy elmesélte, vagy veled is ezt csinálta... :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6618) madgie válasza FireKeeper (#6617) üzenetére


madgie
titán

A legutolsó :))

(#6619) Konfigos válasza madgie (#6618) üzenetére


Konfigos
őstag

:DDD :DDD :DDD ezen most jót nevettem :D De jo az 15-0nak is.:D

Egyébként meglepően helyt állt fire..,szóval le a kalappal előtte. Én meg csiter vagyok.:D

Fire: Majd ha látom a srácot rá írok, de lehet nem fogja elárulni.Bogarkaval  meg kezdünk majd valamit,bika build lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6620) FireKeeper válasza Konfigos (#6619) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

vérszemet azért ne kapj, de a pénzt nem akadály ;) úgy van most főnixnél 330 millió, hogy nem adtam el suliban shipet, nem vettem ki és adtam el lobis hajót (bár ha konzolokat meg setet veszek ki store-ból akkor nem marad elég lobim nagyhajóra), és még van a piacon 50+M cuccom :D

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6621) FireKeeper válasza Konfigos (#6619) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

fogj vissza, hogy ne tapsoljam el a nehezen megszerzett pénzemet!!!!! :DDD ma is nyitottam 10 lockboxot :N

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6622) madgie válasza FireKeeper (#6621) üzenetére


madgie
titán

Na mi van, betárazod te is a Voth fegyvereket? :D

(#6623) FireKeeper válasza madgie (#6622) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egyelőre én nem csinálok ilyen hosszú távú befektetéseket :D

persze a lockboxokban (amiket ugye 18M-ból!!! nyitottam) volt egy cxp bónuszos token, 6 doff pakk, meg 3 fegyó doboz amiből csak hulladék pisztolyok estek XD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6624) madgie válasza FireKeeper (#6623) üzenetére


madgie
titán

Nekem meg lóvém nincs (a dilithium is elfogy pár napon belül), úgyhogy nem veszélyeztet a meggazdagodás réme :D

(#6625) FireKeeper válasza madgie (#6624) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a dili már nekem is elfogyott... mostanában kénytelen vagyok ráfanyalodni a contrabandra hogy legalább pár ezret lefinomítsak altonként.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6626) Konfigos válasza FireKeeper (#6621) üzenetére


Konfigos
őstag

Ha ez megnyugtat nyitottam én is 30 ládát,de annyira nem érte meg,viszont nekem 10m elachi fegyver esett ki belőle,meg majd 200 lobi. :D De így se érte meg.Bogár buildet majd megcsináljuk a héten.

(#6627) Lanny válasza Konfigos (#6626) üzenetére


Lanny
aktív tag

Találtam exen egész olcsón néhány accx3-a Mk XI voth turretet.
Szerinted a Mk XI-eseket is vinni fogják majd ha kimegy a voth doboz?
Ja igen, nanitos doboz 700k, elachi fegyó doboz 1,5 milla darabonként!
Nem tudom még hova akarják emelni az árukat? :F

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6628) FireKeeper válasza Lanny (#6627) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem az XI cuccok elég sokáig a nyakamon szoktak maradni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6629) madgie válasza Lanny (#6627) üzenetére


madgie
titán

A Nanite is drága? Van jó pár Tal Shiar Lock box-om, mondjuk kulcsom nincs, meg most zenem sem :D

(#6630) FireKeeper válasza madgie (#6629) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nanite is felment 500k környékére.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6631) madgie válasza FireKeeper (#6630) üzenetére


madgie
titán

Páff, ott figyeg a romu karim hajóján a Nanite DBB Acc x3, fillérekért vettem anno :D

(#6632) Konfigos válasza Lanny (#6627) üzenetére


Konfigos
őstag

Amikor kimegy egy doboz a benne lévő fegyodoboz is felmegy,vagyis egyre kevesebben nyitják majd azokat,igy a meglévő porteka is szep lassan elfogy, aminek a kovetkezmenye hogy dragabb lesz minden fegyver. Biztos dragabb lesz az is,de hogy mennyivel..passz.De ott az elachi dhc,XI accx3 most 5m+,amikor bent volt a doboz 500k körül ment.XII-t inkább nem is írom le.Ez nagy általánosságban igy megy,persze lehet lutri,de rafizetni tuti nem fogsz szerintem. Viszont ez a befektetés lehet csak 3 hónap mulva térül meg.Nekem pl most térül meg az elachis subspace uni konzolba befeketett mani

(#6633) gerisz23


gerisz23
őstag

Phased Polaron Beam Array Mk XII [Acc]x2
Most adtam el 7 milláért:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6634) FireKeeper válasza gerisz23 (#6633) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szép.

én mondjuk nem szeretem se a phased tetryont, se a phased polaront, se a polarized disruptort, mert ezek mind csak 2 módosítósak (egyet elvisz az extra proc).
ezzel szemben az elaci/crescent, a nanite és a voth is három módosítós.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6635) Konfigos válasza gerisz23 (#6633) üzenetére


Konfigos
őstag

Nekem is van 3db,de nemrég 15m+ felett voltak.Én vártam volna vele a helyedbe :D par hete 13m-ert adtam el egyet.

(#6636) gerisz23 válasza Konfigos (#6635) üzenetére


gerisz23
őstag

van méééég...:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6637) Wolverine


Wolverine
félisten

Tegnap/ma reggel 3 új Vice Admiral karakter lett meg, ma/holnap még 2-t tervezek... és akkor már csak a romulánok maradnak. És még nincs romulán engineerem. /sigh

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6638) CPT.Pirk válasza Wolverine (#6637) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

És mit csinálsz velük? Mindegyikkel nekiállsz pl. a repukat tolni? Napi mennyi idő ennyi kari kezelése?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6639) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#6638) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem 2 is elég egyenlőre:Dígy is csak 1-el játszom,szóval jó kérdés!
Amúgy ha kihúzod velük a repukat meg az ahoz tartozó küldiket akkor mondjuk dilithium refineolásra jók lehetnek,vagy ha szerzel nekik rich dil belépőt.

Konfigos!A phaser turret XI ACC 2x mennyit érhet?2 milláért vettem darabját,most nem láttam fent egyet sem,feltettem az enyémet 10 milláért...hátha valakinek kell

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6640) DonCapello válasza Wolverine (#6637) üzenetére


DonCapello
tag

jézusom, hogyan húzod őket?

(#6641) Konfigos válasza gerisz23 (#6639) üzenetére


Konfigos
őstag

Erősen kétlem hogy elmenne annyiert,tekintve hogy a XIIesek mennek 8korul :DD

Amugy pár hete 600-700k volt,napokba meg 1.5m körül.

(#6642) gerisz23 válasza Konfigos (#6641) üzenetére


gerisz23
őstag

Tegnap Bejött összvissz vagy 20milla:)konfigos,a scimnek milyen doffokat lenne érdemes beszerezni?GWre már van,meg ha jól emlékszem torpra is.Tactnak még kellene egy spec attack csökkentôs,de drágállom 10 milláért.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6643) Konfigos válasza gerisz23 (#6642) üzenetére


Konfigos
őstag

Hát,te tudod milyen képességeket használsz,ahhoz mérten kell keresni mindig.De ha leírod őket adok pár tippet.Én védelemnek továbbra is az aux to dampnerst ajánlom,igaz a lila nagyon drága de megéri,kék is megteszi,az nem drága.

(#6644) gerisz23 válasza Konfigos (#6643) üzenetére


gerisz23
őstag

Amiket a buildembe beleraktál:)Tyken-es doffot beengedi rakni gw-s mellé?a cool down csökkentöst nem engedte

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6645) Wolverine válasza CPT.Pirk (#6638) üzenetére


Wolverine
félisten

Casual vagyok, egyszerűen azzal játszom, akivel épp jólesik :) Még a mainemmel sem szoktam reput grindelni vagy STF-ezni. Mondjuk dilítiumfarmra ideális ez a park, ami meg hosszú távon zent jelent :)

#6640: Lvl40 felett egy-egy quest 10k xp-t adott; iszonyatosan gyorsan lehetett haladni, gyakorlatilag 3 küldetés 2 szintet jelentett mindegyik karinak.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6646) Robokutya


Robokutya
senior tag

Amikor a szerencse összehoz egy Bogárral egy stfen az áldás is lehetne..... , de amikor azt látom hogy a bogár általában 30 50% os hpval kanyászik a pályán ráadásul beamekkel van felszerelve lehervad a mosoly az arcomról plusz az az érzés amikor másodszor javítják vissza a generátort Felül múlhatatlan Nubozási rohamot vált ki nálam és csapkodom az asztalt :) Nem tudom ti hogy használjátok a bogarat de én értelemszerűen canonokat tennék fel rá hisz ezt a harcmodort kívánja. Gondolom az alapszerkó is az rajta.
Az pluszban jól esik amikor egy enginer nyugtat egy Advanced Research Vessel vezetése közben:)

(#6647) FireKeeper válasza Robokutya (#6646) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azok után, amilyen karakterekkel te beleültél amilyen hajókba, amilyen felszereléssel, én a helyedben inkább csendben maradnék e témában...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6648) Lanny


Lanny
aktív tag

Halljátok, ezt a videót nézzétek meg! :Y
Ha ez nem egy op hajó, akkor nem tudom mi lehet. :R

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6649) Robokutya válasza FireKeeper (#6647) üzenetére


Robokutya
senior tag

naa de azóta tanultam és azt mondom hogy most már van valamim amivel lőni is tudok:)
Akinek baromi sok kp van a zsebébe és nem egyik napról a másikra tengődik annak könnyű a kísérletezés
Ja és nem az egész napját ezzel tölti el.

(#6650) madgie válasza Robokutya (#6649) üzenetére


madgie
titán

Vagy csak nem kell hatvanszor leírni neki valamit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.