Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Wolverine válasza CPT.Pirk (#6899) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondjuk azt vicces, hogy még mindig Voyager-féle egyenruhában van... Ezt szerintem kár volt így megoldani.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6902) FireKeeper válasza Wolverine (#6901) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezen én is csodálkoztam, hogy miért ilyen egyenruhában van, bár az STO sztorija szerint a tisztek maguk választhatják ki az egyenruhájukat. lehet hogy Tuvok csak szimplán szentimentális :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6903) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#6902) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Végül is uniformist váltani nem logikus! :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6904) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Infó az anniversary hajókról! science-destroyer vagy mifene lesz a besorolásuk, és tényleg dupla deflektorral érkeznek!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6905) Konfigos válasza FireKeeper (#6904) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem is rossz,olyan avanger féle keverék,harcos sci hajó.Kár hogy nem megfelelő az eng pultja nekem,bár tuti kipróbálom majd.

[ Szerkesztve ]

(#6906) Wolverine válasza FireKeeper (#6904) üzenetére


Wolverine
félisten

És aktiválható tactical móddal, amikor képesek lesznek dual heavy cannon használatára, valamint a Commander sci + Lt. Commander tac kiosztás átalakul Lt. Commander sci + Commander tac kiosztássá :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6907) Wolverine


Wolverine
félisten

A jövő héten megint ingyen C-Store itemeket osztogatnak hétfőn, kedden és szerdán; részletek később.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6908) Konfigos válasza FireKeeper (#6904) üzenetére


Konfigos
őstag

Telefonnal tolom,de egyik gyerek azt írta hogy tetryon disruptor lesz a speci fegyo,olvastal erről valamit?

(#6909) DonCapello válasza Wolverine (#6901) üzenetére


DonCapello
tag

a legújabb screenshotokon már Jupiter-ruhában van, katt

(#6910) FireKeeper válasza Konfigos (#6908) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én valami burn tetryont hallottam. a nanite óta átszokott a crytpic az "adjunk hozzá egy másik proc-ot az egyik módosító helyére" módszerről arra, hogy teljesen új proc-okat találnak ki a hibrid fegyókhoz (lsd: nanite, elachi, voth), így engem meglepne, ha csak simán összeboronálnák a tetryont a disruptorral. plusz már amúgy is elég unalmas a disruptor, nem? (polarized disruptor, nanite disruptor, elachi, romulan plasma disruptor).

amúgy azt néztem, a plasma fegyók nevetségesen olcsóak, ez jó hír a majdani arkif build-hez.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6911) DonCapello válasza FireKeeper (#6910) üzenetére


DonCapello
tag

plasma mindigis az volt, nem véletlenül azzal csinálják a legtöbb budget-buildet :)

(#6912) FireKeeper válasza DonCapello (#6911) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

érthető, pvp-re nem a legjobb olyan szempontból, hogy az omega repus pajzsok mind plasmára adnak resistet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6913) madgie válasza FireKeeper (#6912) üzenetére


madgie
titán

A tetryon még olcsóbb volt, most ez változni fog.

Ami még engem mindig kiakaszt: Disruptor DBB ACCx3 ára. 200k alatt van már, gyakorlatilag ingyen mérik... nekem meg van vagy 15 darab belőle talonban :))

(#6914) FireKeeper válasza madgie (#6913) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ne is mondd, a nanite DBB is a béka segge alatt van, nem értem miért.

amúgy nem hiszem hogy a sima tetryon ára változna, miért változna? ha autentikus hirogen hajót akar az ember, úgyis a boxos fegyókból vásárol be.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6915) madgie válasza FireKeeper (#6914) üzenetére


madgie
titán

Végül is ja, igaz, inkább a konzolok ára ugrik meg.

A másik: ACC x3 Polaron DBB meg sehol nincs egy ideje, még drágán sem :( Kéne még egy olyan a bogárkára, most van egy flottás ACC/DMG x2, meg egy Phased Polaron ACC x2 DBB-m, jóvón egy "fullos", ha már Beam Overload III-mal operálok.

(#6916) FireKeeper válasza madgie (#6915) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

acc x2 crtd kukásolcsó, vegyél olyat.

kicsit nézelődtem az STO fórumán, hogy milyen build-ek vannak te jó ég. tactical-ok cruiserben, egy rohadt páncél nélkül. és olyan sebzéseket csinálnak hogy eszméletlen.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6917) madgie válasza FireKeeper (#6916) üzenetére


madgie
titán

Öö, ja, az van rajta most is, dehülyevagyok. Mindegy, acc x3 kéne, pvp-n ölég fontos, hogy az overload dbb be is találjon.

Szerk: hülye buildekért nem kell olyan messzire menned :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6918) FireKeeper válasza madgie (#6917) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

konfigos megfertőzött, régen nem voltál ekkora pvps :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6919) madgie válasza FireKeeper (#6918) üzenetére


madgie
titán

Most se, de a pve sokszor unalmas már, a dyson annyira nem fekszik nekem, meg hasonlók.

Mondjuk akkor érne fülig a szám, ha lennének XII acc x3-as antiproton (nem Voth!) cuccok az exen :))

(#6920) DonCapello válasza FireKeeper (#6916) üzenetére


DonCapello
tag

Persze, és mennyi lesz majd miután az FAW visszakapja a critet... Komolyan, hányok már a sok FAW beamboattól....

(#6921) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit lassan, de meglett végre ez a randaság - nem tudok rá jobb szót, ez tényleg az -.

Console-okkal kapcsolatban tudnátok kis segítséget adni, hogy milyen érdemes erre tenni? (Skilleket még nem osztottam el a karakteremnek)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6922) CPT.Pirk válasza CactuS (#6921) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

+shield cap, + siheld regen, meg egy olyan sci konzol, ami az aktuálisan használt képessége(i)det erősíti. De ez a hajó tényleg annyira ronda, hogy ott vettem helyette egy Nebula classt a zen storeból. Lépd át gyorsan azt a hajót.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6923) madgie válasza CactuS (#6921) üzenetére


madgie
titán

Menj Mirror Event-re, meg lehet nézni, mikor megy (egy óráig tart), ott lehet gyorsan fejlődni.

(#6924) gerisz23


gerisz23
őstag

Mit gondoltok,hajók is lesznek ingyen a jövő héten,vagy csak itemek?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6925) DonCapello válasza gerisz23 (#6924) üzenetére


DonCapello
tag

Igen, lesznek, a nem hivatalos lista elvileg:

Monday: Racing Uniform

Tuesday: Exeter/K'Tanco/Dhael

Wednesday: D'Kyr/Varanus/D'ridthau

(#6926) Wolverine válasza gerisz23 (#6924) üzenetére


Wolverine
félisten

Amikor legutóbb ingyen osztogattak cuccot, akkor kaptunk egyenruhát, small craft hajókat és lvl40-es nagy hajókat is :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6927) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

kicsit dolgozgattam rajtuk, jöhetnek a vélemények:

fed tac
tervezett doffok: 2 pattern cd csökkentő, 2 emergency power cd csökkentő, 1 shield power buff, 1 BO bleedthrough
boffok: 1 embes romulán tac, 2 effis saurian, 2 human

rom tac
tervezett doffok: 1 pattern cd csökkentő, 2 emergency power cd csökkentő, 1 shield power buff, 1 BO bleedthrough
tervezett boffok: 1 superior infiltrator, 4 superior romulan operative

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6928) FireKeeper válasza FireKeeper (#6927) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

illetve már elkezdtem gondolkodni a science destroyeres romulánon is:

tac team 1, rapid fire 1, torp spread 3, (pattern beta 3)
tac team 1
emergency power to weapons/shields (gondolkozom) 1, reverse shield polarity 1
pularize hull 1, jam sensorts 2
transfer shield strength 1, hazard emitters 2, gravity well 1, (scramble sensors 3)

1DBB, 1 DHC (ha nem lehet, akkor sima cannon), 1 dyson repus gravi torp, plusz a speckó ágyú
2 turret, kinetic beam

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6930) CactuS válasza madgie (#6923) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Próbálok/tam utána nézni, de Youtubeon azt írják, hogy kéne hozzá egy lvl50es emberke, aki csinálja a partyt. Vagy ez valami extra power lvl lenne? Timert se igazán találtam hozzá. :B Bementem egy Federation Fleet Alert nevűre, de ott igazából elbuktunk, eddig ennyi az össz PvE Queue tapasztalatom (azt nem tudom, hogy nekem be kellett-e volna mennem, vagy sem, nem biztos, hogy örültek egy ilyen alacsony szintű hajónak)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6931) FireKeeper válasza CactuS (#6930) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mirror eventre asszem 10-es szint után bárki mehet, veled kb azonos szintűekkel fog összerakni (tehát ha te mondjuk 24-es vagy, akkor 20-as és 30-as közötti karakterekkel). agyatlan pálya, ahol mindössze annyi a feladat, hogy ki kell nyírni mindenkit, aztán jön a boss némi kísérettel, és őt is ki kell nyírni (protipp: hogy minél többet meg tudjál csinálni egy óra alatt, érdemes csak a boss-ra koncentrálni, és amint ő megvolt, rögtön lépni ki, a kísérettel nem foglalkozni, majd menni a következőre).
ez az event csak bizonyos időben érhető el, hogy mikor, azt küldetés főablakban tudod megnézni az hourly event-eknél (mondjuk ez a rendszer pont jövő csütörtökön lesz átalakítva, még nem tudni pontosan hogy). ha elindult, akkor a PvE indítóban látni fogsz egy olyat, hogy Mirror Universe Incursion, és jutalomként expertise van feltüntetve. A pálya viszonylag gyorsan lemegy, alacsonyabb szinten olyan 7-10 perc talán, 10 ha nagyon gyengusz csapatot fogsz ki, de magasabb szinten általában 5-6 perc alatt ledarálják. Egy alkalom általában kb egy szintnyi (vagy kicsit kevesebb) XP-t ad, tehát egy óra alatt jó néhány szintet tudsz dobni a karaktereden.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6932) FireKeeper válasza FireKeeper (#6931) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, és ráadásul még dilithiumot is kapsz (480/run)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6933) gerisz23 válasza FireKeeper (#6931) üzenetére


gerisz23
őstag

Íg húztam fel 38-ról 2 nap alatt 2eventel az engimet 50-re.de ha a story és érdekel netán,akkor csináld először a küldiket-persze a kérdezőnek szántam a dolgot.

Tegnap meglátogatott bennünk a flottába egy rabló,még szerencse hogy csak kérésre van nyitva a store.

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6934) Kaporc


Kaporc
csendes tag

Pár hónapja beléptem a HGF-be (Hussar Guardian Forces). Jó kedélyű és normális társaság, a militarista attitűdnek semmi nyoma, pozitívan csalódtam bennük. ;>
Tegnap az ESD lámpáin mászkáltunk (a jobb oldali vagyok én):

Egy kis PvP-t is nyomtam (nem a flotta tagjaival), eddig csak a klingonoktól kaptunk nagyobb zakót, bár a buildem abszolút nem PvP.

:))

[ Szerkesztve ]

"Az idézet a tömegember temploma." - Latornyos Kaporc

(#6935) gerisz23 válasza Kaporc (#6934) üzenetére


gerisz23
őstag

Hogy lehet oda felmászni?Xd

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6936) FireKeeper válasza gerisz23 (#6935) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

asszem a banknál van egy "útvonal"

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6937) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ki hány órát tolt bele a játékba a Steam szerint?

Azt hiszem a megjelenésekor megvettem a béta után, nekem 654 óra (~24 nap 4 év alatt) van benne. 2, egy rövid ideig 3 karival.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6938) madgie válasza CPT.Pirk (#6937) üzenetére


madgie
titán

Ki játszik Steam-en? :D

(#6939) FireKeeper válasza madgie (#6938) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

+1

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6940) CPT.Pirk válasza madgie (#6938) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem tök mindegy? :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6941) Lanny válasza madgie (#6938) üzenetére


Lanny
aktív tag

Nekem is Steam-es, de egy hiba folytán egy ideje már anélkül el tudom indítani a game-t. :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6942) DonCapello válasza CPT.Pirk (#6937) üzenetére


DonCapello
tag

471 óra, amióta Steamen elérhető.

(#6943) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm, mikor két Vesta összejön. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6944) gerisz23


gerisz23
őstag

A Tal shiaros shrapnel torpedó mennyit érhet?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6945) FireKeeper válasza gerisz23 (#6944) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem nem érdemes rá build-et csinálni, már ha erre voltál kíváncsi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6946) CactuS válasza CPT.Pirk (#6937) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem steamből indulás után megfagy, legalábbis miután betöltöm a karaktert, ezért nem steames. :(

Más: Köszi mindenkinek a tippeket és a segítséget. Sikerült átugrani a randaságot: [link], [link]. Alakul a kicsike. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#6947) Wolverine válasza CPT.Pirk (#6937) üzenetére


Wolverine
félisten

717 óra, de elég hektikusan játszom; most már egy hete nem voltam online :)

#6941: ez nem hiba, a kliens megy önállóan is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6948) FireKeeper válasza CactuS (#6946) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez már egy jóval potensebb hajó, ráadásul hajó kinézete is van. bár szerintem a sima intrepid skin jobban néz ki :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6949) gerisz23 válasza FireKeeper (#6945) üzenetére


gerisz23
őstag

Igazából arra ,hogy megtalálható-e vhogy exen.Kipróbálnám a Tal shiar Set bónust

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6950) gerisz23


gerisz23
őstag

Sztem rossz a steamem,fél év alatt 966óra....

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.