Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) Robokutya


Robokutya
senior tag

Új karakterem van:)
Romulán Alien Klingon szövetségben:)

Ilyenkor döbbenek rá milyen kicsi is ez a risai csónakocska:)

[ Szerkesztve ]

(#6252) gerisz23 válasza Konfigos (#6250) üzenetére


gerisz23
őstag

Melyik is pontosan az a "bogár"?
Felhúztam végre a scit-is,bejön a siphon-gravity well combó:)még vmi jókis hajót kellene szereznem.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6253) madgie válasza gerisz23 (#6252) üzenetére


madgie
titán

(#6254) Konfigos válasza gerisz23 (#6252) üzenetére


Konfigos
őstag

Ha látványos szívást akartok próbáljátok ki a tractor beam III,,min syphon II,tyken III egyszerre(+plasmo),úgy nullaza a rendszereket mint a pinty,hasonló builddel 3-4sec után pajzs nelkulive teszek bármit és teljesen tehetetlen is lesz.Persze kell hozzá extra magas flow is,250koruli.Bár én már nem ilyen builddel megyek de iszonyat szivatos tud lenni pvpn es pven is,tact kockát is nullaza.De kell 150-200korul skill a pg-ra is hogy tractor ott tartsa biztosan,persze ez csak pvp,pvere eleg sima 99es kimaxolt skill is.Egyébként ha érdekel valakit pár napja teszteltuk player vs player felállásban hogy mégis mennyi skill az ami mar hatasosnak mondható pvpn is,intertial dampersen ha van 3-6potty az mar egy hasonló dolog ellen hatásos tud lenni,egészen kb addig amíg a pg skill nem lépi át a 300at(ez mar csak teljes builddel lehetséges) Utána mar az isten se segíthet kijönni GW-ből vagy hasonlo.

(#6255) Jakuu válasza madgie (#6253) üzenetére


Jakuu
őstag

Pedig a kullancs nem bogar, hanem izeltlabu. :P

(#6256) CPT.Pirk válasza Konfigos (#6254) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mivel lehet ilyen magas PG meg Flow Cap értékeket összeszedni?

Nálam ez van, ha csak az említett dolgokra ható cuccokat nézem:

-astrophisycist, MACO set, maxos PG és FC skillek, majdnem max subspace dec skill., 1 darab Grav gen XI konzol, ezek adnak ennyit mindössze:

FC: 127
Grav Gen: 167
PG: 133
Subspace dec: 113

Azt szoktam csinálni, hogy Grav well 1-et és Viral Matrix 3-at egyszerre használom, meg ha van akkor rátolom a scan targetet és a subnucleonic beamet is az ellenségre. Ha meg pl. a kristály lény ellen megyek, akkor a viral matrixos tisztet lecserélem olyanra, aki tud tyken's riftet nyomni, mert neki nincsenek alrendszerei.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6257) Lanny válasza CPT.Pirk (#6256) üzenetére


Lanny
aktív tag

Kdf oldalon van az aceton assimilator, meg a power siphon drone, orion interceptor petek, talán ezek még fokozhatják a hatást. Nemegyszer már sikerült engem is lebénítani ilyen cuccokkal szinte teljesen, hiába volt resistem. :D

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6258) Robokutya


Robokutya
senior tag

Gyengébb idegzetűek ne olvassák tovább
Új bulid enginernek
A karakter kezdő tehát még repje sincsen istenigazából ezért ragaszkodik az aegis szetthez


Azt hiszem ezt meg annó valaki ajánlotta :)
Azé rendesen tud ütni még ezekkel a fegyverekkel is :) bár nagyon ott kell lennem hogy ne harapjak fűbe.

(#6259) CPT.Pirk válasza Robokutya (#6258) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mielőtt a többiek is ráugranak erre, vegyél szépen olcsó MK XI fegyvereket azonos típusból és azokat használd, mert így az egésznek semmi értelme. - különös tekintettel a 3 darab phaser relayre, amik csak fézereknek adnak pluszt, az AP fegyvereknek nem. :)

Az aegissel meg simán el lehet lenni, jelenleg én is azt használom cirkálón, csak rá kell gyúrni a pajzs heal képességekre mert regenerációban gyenge.

Lanny: csak fed oldalon vagyok.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6260) FireKeeper válasza Robokutya (#6258) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

édesjóistenem

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6261) Robokutya válasza FireKeeper (#6260) üzenetére


Robokutya
senior tag


:DD :DD

Na mesélj mi a baj vele?:)
tudom retrofit :)

[ Szerkesztve ]

(#6262) Robokutya


Robokutya
senior tag


Kellemes ünnepeket mindenkinek :)

(#6263) Konfigos válasza FireKeeper (#6260) üzenetére


Konfigos
őstag

Mondok jobbat.Cirka 100m fegyvert nyitottam nemrég, 90m haszonnal :D Pirk: embes konzolokkal lehet elérni, plusz nem az adapted a legjobb rá ha a gw a cél hanem a romulan a best.Adapted egy jó köztes, mindenre tól kicsit, de nem számottevő, 16vs40 skill kb.

Madgie: találtam 3db accx3 dual bankot ha érdekel :D

[ Szerkesztve ]

(#6264) Lanny válasza CPT.Pirk (#6259) üzenetére


Lanny
aktív tag

Te büdös föderációs kutya! ;]
Stovokor melyik bugyrában vesztetted el a becsületed? :P

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6265) Lanny


Lanny
aktív tag

Kellemes ünnepeket és Star Trekben gazdag új évet kívánok! :DDD

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6266) gerisz23


gerisz23
őstag

A scimnek nyitottam pár fegyvert,phased polaron mk12,meg két konzol hozzá nem volt 2 milla.gornon 3. lettem,dobott egy antiproton mk XI Purple konzolt,elvitték 4 milláért.meg bent van pár cannon meg Beam a dobozokból még. exchangen..Énis kellemes ünnepeket kívánok!

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6267) madgie válasza Konfigos (#6263) üzenetére


madgie
titán

Milyen fajtát? Disruptorom van, Sukinak kéne már egyszer egy Polaron DBB Acc x3, de sóher vagyok annyit adni érte, amennyiért az exen megy :))

(#6268) CPT.Pirk válasza Konfigos (#6263) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jah értem. A teljes set cserét nem teszem meg, inkább maradok a mindenesnél. Most úgy is a Maco resi pajzsra gyúrok, azt tervezem ötvözni az adapted deflektorával és hajtóművével, így ott megmarad az engem érdeklő 2 részes bónusz a sci dolgokkal együtt.

Ezek alapján mire gyúrnál rá?

Lanny: a becsületes klingonomat átküldtem Stovokortba, mert a munka mellett 2 karaktert fejleszteni se túl könnyű, nem hogy hármat. A flottában meg 100k fc-t el kellett érni minden karival, így a 3. karakternek mennie kellett.
Tudom, egy büdös P'tah vagyok! :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6269) gerisz23


gerisz23
őstag

Tal shiar adapted Battle Cruiser egy sciensesnek?
Vélemények?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6270) CPT.Pirk válasza gerisz23 (#6269) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem is rossz szerintem, érdekes lehet ha beteszel egy obelisk warp core-t a borg adapted hajtómű mellé, akkor 140-re mehet fel az aux energia, ami nem rossz.
Mondjuk a 3 konzol kevés, meg kicsit lassú, de cserébe meg erős. Szerintem ki lehet belőle hozni valami jót. Tankos sci-t pl.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6271) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#6270) üzenetére


gerisz23
őstag

Az a tervem,még a tholiant ajánlották az imént,de valahogy tetszik a 8 fegyver slotja a Talnak:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6272) madgie válasza gerisz23 (#6269) üzenetére


madgie
titán

Kérdezd konfogost, ma mentünk poénból 1 vs 1 pvp-t, a sci-jét 90% alá nem tudtam sebezni egy elég erős BoP bárkával :))

(#6273) gerisz23 válasza madgie (#6272) üzenetére


gerisz23
őstag

Hmm...:Sztem ezt veszem,kicsit csúnya,mondhatni elég rusnya,de láttam párszor harc közben,még esetleg torpedókkal is jól darálhat

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6274) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Hali!!!Szerintetek egy sci karakternek es egy jo kis Vesta class hajo??

(#6275) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Nah bakker ezt hulyen fogalmaztam meg.Tehat ez egy jo kis osszeallitas ennek a hajonak, vagy mit lehetne meg ki cserelni?

[ Szerkesztve ]

(#6276) CPT.Pirk válasza Ice_Man22 (#6274) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez így jelenleg nem sci hajó. Alig van aux energiád, ami nélkül a sci képességek semmit sem érnek. Továbbá a fegyverzet sem stimmel, mert eltérő típusok, meg beamek.

A Vesta úgy általában:

*kapsz hozzá AUX XII DHC-ket, annyit tudsz kiszedni az űrdokkban, amennyit akarsz csak disbandolni kell a hajót majd újra kivenni. Így lehet akár 3 AUX DHC, vagy 2 + torepdó elől, stb. Ezzel már nem is kell energiát adnod a fegyvereknek, mehet minden az auxra, maradék meg a pajzsra. Többnyire elég fordulékony a hajó a DHC-k értelmes használatához.
*hátra sima fézer turreteket javaslom tenni, meg a borg cutting beamet.

A szet és a reaktor jó választás, esetleg a pajzsot érdemes lenne cserélni a normál Maco pajzsra, az a 2. legjobb pajzs a játékban és az adapted 3. bónusza szerintem nem túl érdekes, nem kár érte.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6277) gerisz23 válasza gerisz23 (#6273) üzenetére


gerisz23
őstag

Megvettem,ez egy szörnyeteg.Jól fel kell cuccolnom,most csak Phased Polaron cuccok vannak rajta,átpakoltam a beállításokat hogy aux szinte maxon legyen.Gorn Miniefildbe így első tudtam lenni újra:)
csak a reward volt hoki.Fleetes konsolokat kellene szereznem bele,csak gondolom mindenki karácsonyozik,szóval így jártam:)De sebaj,2-3 hónap lobby kristáky farmolás után vettem valami számomra értelmeset:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6278) Ice_Man22 válasza CPT.Pirk (#6276) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Viszont az aux cannon, en azert csereltem le mert, en ugy vettem eszre, hogy a boff skillek nem mukodtek a cannon okkal(gondolok a direkt cannon skillekre).

(#6279) CPT.Pirk válasza Ice_Man22 (#6278) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Pedig működnek, pont úgy mint másik cannonokon. Viszont a kevés tac. hely miatt én csak a rapid fire-t használom, meg egy tac. teamet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6280) Ice_Man22 válasza CPT.Pirk (#6279) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nah, ki fogom probalni egy 2+ torpedos verziot, habar lehet, hogy 3 as lesz, hatra meg milyen torpedo maradjon, melyik a jobb?

(#6281) CPT.Pirk válasza Ice_Man22 (#6280) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mivel mozgékony a hajó, így az esetek nagy részében szemben van az ellenség, így nem raktam torpedót hátra. A vágó sugár meg két turret bőven jó hátra.

Ezzel a szettel a torpedó bónusz miatt a 2+1-es felállást tartom jobbnak, meg akkor nem merül annyira az aux energia sem.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6282) Konfigos válasza CPT.Pirk (#6268) üzenetére


Konfigos
őstag

Igazából mint írtam is az adapted ilyen köztes,torpos buildhez jó,ha nem hegyezed ki semmire úgy igazán de mindenhez ért egy kicsit.Pvpre ezek nem életképesek sajnos,de mivel oda ritkán jársz így simán jó ez is,borg elllen már a kimaxolt skillek is jók,viszont feltétlen legyen bent 2db exotic dmg növelő embes konzol,én nem igazán értek egyet a vesta 3 set bonuszos buildjével,3 konzolhelyet feláldozni érte bűn,olyan mint a páncél helyre nem páncélt tenni kb nálam,ami fontos hogy eléggé tankos legyél az az hogy legyen em to shield leglaább 1db,de ha 2van az mégjobb,és legalább egy intertial dampers,az a spéci doffal 26sec-ig megy marha nagy védelmet adva,és 30 sec csak a cdje,tehát már 1el is "csak" 4 sec-ig leszel gyengébb,nálam is igy van scivel,1 em to shield 1 inertial dampers 1 hazard emitter 1 trans shield,jól kombinálva(nem agyatlanul elnyomva mindent össze vissza) még pvpre is simán jó,de ha kell letankolok egy kockát is scivel,pedig nem sok hullom van nekem se.Sci sebzés téren a gw-vel lehet a legtöbbet bevinni,én ehhez tolok még tractor-t is,így simán pajzs alól is kiszedem az ellent,replusor is nagyon jó,csak arra se árt buildet építeni ha igazán jónak akarod.És persze a legfontosabb az aux energia,az csutkán legyen mindig.

#6272: Azt kihagytad hogy fűbe is haraptál egymás után :DDD :DDD Vicces de sokan nem is tudják hogy a sci képesség milyen brutálisan tudnak sebezni ha megfelelően vannak skillezve,nekem kereken nulla skill van a fegyvereken,a beamem asszem 170 dps

#6269: Én is agyaltam rajta annak idején,lehet rá jó buildet építeni,de szerintem most a legjobb sci hajó a palisade,főleg mertt nagyon mozgékony ahhoz képest,szvsz jobb mint egy vesta is,bár ha van zened inkább a vestát vedd ki,olcsóbban kijössz.

(#6283) madgie válasza Konfigos (#6282) üzenetére


madgie
titán

Szerintem egyértelmű, hogy ha 1vs1-ben nem tudtalak 90% hull alá sebezni, akkor folyamatosan én húztam a rövidebbet :P

De amúgy dolgod lesz, van Vestám (meg akár Tholian Recluse is akár), szeretnék egy hasonlóan bika sci buildet, segíccsé' majd :B

(#6284) CPT.Pirk válasza Konfigos (#6282) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jaja, a vesta többi cuccát én sem használom, csak a sci veta van meg, annak meg hasznos a group heal konzolja. Egyszer még talán be fogom szerezni azt a deflektor fegyver konzolt a tac vestáról, ha lesz akció mert a múltkorinál nem kapcsoltam időben.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6285) gerisz23 válasza madgie (#6283) üzenetére


gerisz23
őstag

Nekem is mondthatnál tippeket mit érdemes:)Energi siphont szoktam elnyomni,úgy azért van némi sebzésem fegyverekkel is,habár nem számottevő.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6286) Konfigos válasza madgie (#6283) üzenetére


Konfigos
őstag

Recluse állat,healer tanknak nagyon üt,de meglehet csinálni sebzősre is,bár én szerintem az csak a jobban forduló hajókhoz való,de majd eldöntöd mti akarsz,aztán abból kihozzuk a legjobbat biztosan,pvpre,és akkor pve-n se lehet nagy gond :DDD

#6284: Ne is mondd,egyre többen jönnek pvpre tactos vestával,tactként,pontosan a nullával egyenlő amit össze tudnak hozni,és persze mindig kifogom a saját csapatba az ilyen idiótákat.Szerintem iszonyatosan ráférne egy patch az egész pvp dologra,én eleve szétválasztanám a premade csapatos dolgokat is,és a kezdőknek is adnék egy helyet ahol kitanulhatják mit hogy merre.Iszonyat igazságtalan amikor bekerül a csapatba egy nagyon gyenge játékos aki miatt a másik 4 ember szívhat,és ugyanígy az amikor jön egy 5 fős premade csapat és összecsomagolnak.Bár pont pár napja eléggé benézték,sikerült összekerülnöm több híres pvp csapat tagjaival is(más más flották) de tudtam hogy a kvalitásuk még több is mint én,öten bizony 15-13ra legyőztük az 5 fős premade alpha zero flottát,igaz majd 40 perc volt a küzdelem,de van ilyenre is pálda ezek szerint.És hát elég érdekes tanulja meg az is a pvpt akit halálra lövik és kb semmit se kezdhet semmivel,úgy rossz az egész ahogy van szvsz jelenleg,de ezvan,ezt kell szeretni.

(#6287) madgie válasza gerisz23 (#6285) üzenetére


madgie
titán

Kérdezd a komát, ő a főbuilder :))

(#6288) CPT.Pirk válasza Konfigos (#6286) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hehe, pedig az valóban nem arra való. Kb. mint a tac. Odessy :D

Amúgy nekem csak az a deflektor fegyver konzol kellene róla, ahogy olvastam szintén az aux energiát használja, elég jól lehetne bevetni a bossok ellen.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6289) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#6290) Konfigos válasza gerisz23 (#6285) üzenetére


Konfigos
őstag

Előbb azt kellene kitalálni mit szeretnél képviselni, lehetsz healer,dps healer,tank,energiaszívós,kikapcsolos,stb stb.Aszerint kell a geart osszerakni es a skilleket is.Scinel viszont szerintem max a torpra érdemes skillt pakolni 3at,mert a magas aux,shield mellett nem jut több 70nel a fegyverekre.De a sci kepessegekkel sokkal többet is tudsz sebezni egyébként, én pl a repulsor,gw,tyken,tractor+torp nulla skillel,2-3x annyit sebzek pvpn mint egy tact.Pedig a fegyvereken nincs semmi,és érdemes még az elitr phaser használni,sokkal jobban előjön a subsystem disabled,és a pajzsregennek is segít. És persze továbbra is a flottas resilient pajzsot ajánlom, adaptálodás után messze a legjobb még mindig.

(#6291) gerisz23 válasza Konfigos (#6290) üzenetére


gerisz23
őstag

Valami tankolósra gondoltam,még repuval sehogyse állok szóval egyenlőre viszonylag alap cuccokkal megyel.Tegnap vettem 2db Particle generatort,látszott is az eredmény,meg a beállításoknál áthúztam auxra meg shieldre,kicsit azért jobban bírtam már úgyis de még nagyon gyenge.Megfogadom a tanácsod megyek skillezni:P
Előre tettem most 4 torpedót,meg hátulra lézerek vannak,csak így nem sokat lövök velük.Turret vagy valami hasonló hátulra?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6292) gerisz23 válasza gerisz23 (#6291) üzenetére


gerisz23
őstag

Cristalyineba még sose voltam 2.:D
Köszönöm!:D

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6293) Iratus bug


Iratus bug
tag

Elsőnek kellemes ünnepeket.
Az érdekelne, hogy a képen látható módon, miként lehet testreszabni a MACO ruhát? A fekete narancsra gondolok. Nekem nem ilyen bő a színválaszték...

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#6294) Konfigos válasza gerisz23 (#6291) üzenetére


Konfigos
őstag

Csináltam neked egy komplett buildet,amivel még pvpn se vallanál szégyent.Grund részét nem töltöttem ki mert engnek kezdtem el csinálni véletlen,de érdemes medicnek skillezni magad ott.És nem raktam bele véletlen a cutting-ot se,egyik turret helyére hátulra azt rakd majd!

Sajnos nincs a hajonak lt comm eng pultja hanem még egy zászlós,ezért vagy a sci képességeket bukod,vagy az intertial damperst,nyilván az utóbbit csináltam én meg neked,mert sok értelme nincs annak ha sci vagy és nem tudsz szinte semmi sci cuccot.

Build ára szerintem még bőven a megfizethető kategóriába tartozik,direkt úgy csináltam neked hogy főleg flottás cuccok kellenek majd hozzá és reputosak.

Katt ide

Mindent megadtam a tervbe neked,letudsz olvasni minden fontosabb adatot.

Előre ne menjen 2 torpnál több,és beam legyen a másik kettő,subsystem target csak beammel működik és érdemes használni.Hátulra nagyon jó a cluster torpi,assszem 45sec a cd-je és marha nagyot durran(főleg ha belelövöd egy gw-be rekedt gömbökbe pl),nincs más dolgod mint fordulni egyet amikor már csak 7-10 sec van a cdből és így pont pacekba lövöd majd az ellent vele.

Boffoknak 5db humant tegyél be,a leadership traits miatt,és a subsystem repair miatt,esetleg 4db human+1 saurian is jó még,efficient trait-el.

Ára a buildnek kb: Beamek most 1.7m körül mozognak/darab,turretek meg 800k körül/db,plasmo combos sajnos(kb 10m),ideiglenesen mehet más oda ha van valami.
Minden más reputos,és flottás,tehát nem kerülnek ec-be.Viszont jó sok fleet credit kell majd a buildhez,kb 400k FC,és olyan 150k dili,tehát nem lehet egy nap alatt összerakni,de mire kipörgeted a reputokat simán végzel majd vele.Reputokat is kitöltöttem neked,ezekkel elég magas védelemre tehetsz szert,persze a dps kárára,de ha dpst akarsz inkább csinálj egy tactot.

Legfontosabb majd hogy szokd a hajót,és ne egyszerre nyomkodd el a képességeket,hanem szépen felváltva,okosan,pl rádszabadul egy tact kocka és benyomsz mindent akkor csodás leszel 20 secig aztán véged,de ha okosan csinálod akkor gond nélkül letankolsz egy tact kockát is,majd kifogod tapasztalni.Nincs a threat-en skill mert nekem sincs egy gramm se scivel,viszont az embes konzolokból ezért kell agro növelős,elég gyorsan rádfognak majd szabadulni mind:) Engem pl nem hagy békén a kapu se ha elmegyek mellette,azonnal rám lő,skill nélkül is,felesleges tehát.

És persze ami nagyon fontos még hogy az aux csutkán legyen,minden más mehet a pajzsba!

[ Szerkesztve ]

(#6295) gerisz23 válasza Konfigos (#6294) üzenetére


gerisz23
őstag

nagyon szépen köszönöm!:)
Tactom már van,viszonylag jól kihúzva,csak érdekel a sci meg az eng is:)

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6296) gerisz23 válasza gerisz23 (#6295) üzenetére


gerisz23
őstag

Transfer shield stenrhtet egyáltalán nem tudok képezni:O

ill csak 2-re

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6297) Konfigos válasza gerisz23 (#6296) üzenetére


Konfigos
őstag

Speci sci boff kell hozzá, és azzal tudsz train-elni majd,exen nézz körbe, kis keresgélés utan fogsz találni, biztosan!Szűkits sci-re es ugy keress,kezd a lilakkal hátha ott előbb találsz.

(#6298) gerisz23 válasza Konfigos (#6297) üzenetére


gerisz23
őstag

Oks,most lecseréltem 4-et.Farmolok a turretekre hátra,alig sebeztek,igaz csak foundry missiót mentem

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6299) Konfigos válasza gerisz23 (#6298) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem a sebzés miatt kellenek hanem a phaser es a polaron proc miatt,sokkal tobbet ér mint amit fogsz sebezni velük,amit mutattam neked build nem a sebzesre épül, ezért is írtam neked hogy ha dpst akarsz tactba ülj inkább, scivel nagyon sokat kell feláldozni a dpsert a sci skillekbol,vagy a vedelmed megy rá.

[ Szerkesztve ]

(#6300) gerisz23 válasza gerisz23 (#6298) üzenetére


gerisz23
őstag

jelenleg ezek a cuccaim vannak rajta még van 4db respec tokenem,érdekes hogy a másik karihoz nem kaptam egyet sem...

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.