Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) FireKeeper válasza Robokutya (#6046) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

huhúú nagy káosz van kéremszépen.

boff skillek:
tac team 2 felesleges, úgyis csak arra kell, hogy a pajzsot pakolja automatán. inkább legyen TT1-ből két példány.

eng team emiatt kvázi felesleges, mivel állandóan fenn vannak a tac team-ek, ezért kb állandóan CD-s lesz. inkább legyen az univerzál science-es, és legyen a hazardból két példány, vagy transfer shield strength.

beam overloadnak nem vagyok nagy fanja de az rendben van, viszont legalább 2-es legyen, vagy hármas, hogy nagyot üssön.

cannonból vagy scatter vagy rapid legyen, ne keverd.

attack pattern valami kéne, omega, beta, delta, ebben a prioritásban.

energy syphon felesleges, főleg ha a flow capra nem raksz semmit.

gravi well felesleges, főleg ha a gravi generatorra nem raksz semmit.

kapitány skillek:
projectile miért van maxolva amikor nincs se torpedód se aknád?

subsystem repair-ra illik 3, hacsak nem akarsz súlyos másodpercekig egy-egy alrendszer nélkül maradni.

EPS-re illik 6, főleg hogy konzolt se raktál be neki.

core efficiency-t, core potential-t én nem maxolnám, elég 6 pötty.

shield/engine perf. ugyanez.

armorra, weapon és aux performance-ra kéne legalább 3-3-3 pont, ha lehet, több.

power insulatorra nem árt legalább 3 pont.

particle generatorra nem értem miért raksz egyáltalán pontot... a gravi well sebzése nőne tőle egyedül, de az 50-es szintű NPC-k ellen picsafüst így maxolva is. gravi well amúgy is a kontrollról szól, nem igazán a sebzésről. neked nem az a dolgod.

ground lehetne sokkal kiegyensúlyozottabb, 1 armorral nagyon könnyen fogsz potyogni elite-en, willpower-re 3 kell ha szoktál ground stf-ezni (borg lefog) a command/tactics pedig turbóz sok tac kit-es skillt. gránátot felesleges maxolni, PS-t is, spec. forces-t is.

amúgy nem ennek a karinak csináltuk a moebius build-et? az tacnak majdhogynem ideális build, nem azt használod? vagy nem szuperál jól?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6052) Robokutya válasza FireKeeper (#6051) üzenetére


Robokutya
senior tag

Ez csak egy kilesett felállítás volt:) nem az én ötletem volt:)

(#6053) FireKeeper válasza FireKeeper (#6051) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

amit kihagytam:
antiproton build-re kötelező kifarmolni az obeliskes setet (antiprot beam+warp core), mert nagyon megdobja a sebzést.

én a breen-es konzolt is kukáznám, meg ami azt illeti a hajóba nem ülnék bele, de mivel erre a hajóra csináltuk a build-et, maradjon.

a 2 field gen erősen overkill, egy is bőven sok.

omega set helyett a MACO is meggondolandó lehet, vagy elite fleet cuccok.

egy életképesebb/sokoldalúbb megoldás

amúgy bocsi ha már unjátok a build-jeimet, hogy szinte mindig ugyanazzal a leosztással/boff skillekkel jövök, de PvE-re érdemes ilyen redundánsan skilleződni, hogy az ember a lehető legtöbb pályán bevethető legyen, és ezek bevált build-ek (bogáron) :)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6054) madgie válasza FireKeeper (#6053) üzenetére


madgie
titán

Wow, van ilyen AP szett? Azannya, de szerettem régen az AP fegyvereket (a bogár-polaron szett előtt)

(#6055) FireKeeper válasza madgie (#6054) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah, a december5-ig kifarmolható obelisk set 2 részes bónusza adja az extra sebzést, ami állítólag jóval inkább érezhető mint pl a jem set polaron bónusza (legalábbis konfigos szerint). én is polaronnal nyomulok bogáron, romulánnál nanite disruptor, klingonnál meg sima disruptor. (eng az változó, a sci meg a vesta miatt phaser)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6056) Konfigos válasza FireKeeper (#6055) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem csak szerintem :DDD Jem set van nekem is defin,vagyis volt,5db polaron 30-as lila konzollal,plusz jem XII-es set,asszem 1500dps,szembe 5db 28.as ap konzollal és az ap settel 1650dps.Szóval kb 1740 vs 1500,nem kevés! Én is kihúzom még 2 karinak,ki tudja..nem sok idő a küldi(kb 15-20 perc),és szerintem élvezhető is,maga az egész Dyson dolog nagyon jól sikerült,bár még nem próbáltam ki szinte a felét se a dolgoknak.

[ Szerkesztve ]

(#6057) FireKeeper válasza Konfigos (#6056) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondtad már párszor hogy pvp-n szoktál tankolni is, így érdekelne a véleményed.

ez a build szerinted megfelelne PvE tankolásra (beaggrózni a lehető legtöbb ellent és magamon tartani)? vagy erre felesleges az avanger? olcsón meg tudom szerezni (1 modul) a fleet assault cruiser retrot, mivel megvan a zenes assault, a boff kiosztása ugyanaz lenne, csak ugye cannonok nélkül 4/4 fegyver leosztással. (2-2 beam + torpok, vagy akár dual beam elöl, akna hátul)
nem írja, mert nincs benn a választási lehetőségekben, de fegyverzetnek voth antiprotont gondoltam a proc miatt, tankra ideális lenne.
jah és field generator helyett shield refrequencer lenne, shieldhp módosítóval, csak ugye az sincs még az adatbázisban. illetve az avanger speckó konzolja helyett be tudok rakni egy threat növelő konzolt is.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6058) Jakuu válasza Kaporc (#6041) üzenetére


Jakuu
őstag

Igen lehet merni az egesz csapat sebzeset, azert is hasznaltam inkabb az Advanced Combat Trackert a mereshez.

(#6059) madgie válasza FireKeeper (#6055) üzenetére


madgie
titán

Mennyi idő kifarmolni azt a szettet? Lehet Sukival meg kéne próbálni, végül is csak 3 percenként fagy le a Mac kliens :D

(#6060) Konfigos válasza FireKeeper (#6057) üzenetére


Konfigos
őstag

Avanger jó hajó,igazából mindenhova,nem kimondottan tank,de meglehet csinálni annak.Az elképzelésed teljesen jó egyébként,csak több páncél kellene kellene,zero modul neked felesleges,és a skill táblán is inkább az auxon legyen 6 ne a pajzson,vagy ha megoldható mind a kettőn inkáb,kár hogy nem fér fel egy agros segítő embes konzol még,sokat dob nagyon az is,plusz ha van attract fire az is!
Viszont boffoknál szerintem ez nem jó,aceton beam nem nagyon hatásos a borg ellen,sokkal inkább pvpre való,boffokat én a helyedbe igy csinálnám ha tank a cél

eng lt: em to shields,aux to dampers
eng comm : em to shields,rsp,aux to damps,aux to struct

És nagyon fontos a spéci doff aki ad resistet az aux dampershez!!

Ezeknek a fő előnye hogy 0-24 fent lesz az em to shields és az aux to dampers,bindelve kellene megoldanod hogy ne is kell foglalkozni vele,én egész egyszerűen a mozgáshoz adtam hozzá őket a pajzs kiegyenlités mellé(w,a,s,d),meglátod olyan lesz tőle a hajód mint a beton,már egy 90 körüli auxxal is.Bindhez amúgy van egy nagyon jó szoftver,ha akarod belinkelem,pillanatok alatt meglehet vele csinálni a bindet,flottába is sokan már megcsinálták vele.

Jakuu: Segítenél beállítani ezt a mérőt?Mert azért nyivákol nekem hogy nem jó a comabatlog.log neki,de itt kb elakadtam,progit felraktam,de ezek szerint valami más log file kell neki,és akkor kellene valami parancs is annak a létrehozására.

[ Szerkesztve ]

(#6061) Konfigos válasza Konfigos (#6060) üzenetére


Konfigos
őstag

Közbe találtam egy jó leírást forumon,megnézem vele.

(#6062) FireKeeper válasza madgie (#6059) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kb 15 perc alatt lehet végigmenni rajta, és kétszer kell lenyomni, tehát kb fél óra.

konfigos, köszi a tippeket, jók :K eneriga leosztást hogy kéne belőni?

amúgy ha állandóan fenn van az aux to dampeners, akkor igazából a polarize hull-t el is lehet hagyni és a helyére mehet még egy hazard, transfer shield, vagy akár sci team (bár akkor már a tact team-et is beraknám bindre, hogy az is állandóan fenn legyen).

ezt a bindelős progit nyugodtan belinkelheted, amúgy is meg akartam csinálni az összes karinál a TT1-eket bindelve.

a zero point konzolt azért raktam be hogy a romulán hyper plasmához legalább egy bónuszt adjon. igazából megcsinálhatnám a hajót quantumokkal is, de gondoltam nem jön rosszul az omega torp által az assimilated set hármas bónusza, akkor meg már legyen az összes torp plasmás, így nem lesz "szivárvány". sőt, a DoT miatt az is lehet hogy a plasmás torp nagyobbat üt mint a quantum.

és akkor szerinted melyik hajót vegyem ki? flottás assault krúzer vagy flottás avenger? az assault olcsóbban kijönne (15 misivel, de a pénz nem igazán akadály), és az cép is, de az avengerrel meg nagyobbat tudnék ütni ha épp arra van szükség. mivel a zenes avenger nincs meg, és nem is szándékozom megvenni, a spéci konzolja helyett mehet egy embassys threat konzol :K

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6063) CPT.Pirk válasza Konfigos (#6060) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt a linket betehetnéd, jó lenne.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6064) FireKeeper válasza FireKeeper (#6062) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah még valami: az állandó aux to dampeners miatt nem lesz "kezelhetetlenül" gyors a hajó?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6065) Konfigos válasza FireKeeper (#6064) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem,nekem egy kevés turn-el bíró orb weaver pont jó lesz tőle pl,neked kb egy defi szintet fog hozni,vagyis inkább alatta,vesta és defi közti szintet.És igen,mehetne transfer shield a helyére!

http://www.ifes.us/STOKeyBind/

Legegyszerűbb leszedni egy alapot és azt átállítani,olyanra ami neked kell,elég könnyen kezelhető.Ha elakadtok szóljatok,de szerintem menni fog.

[ Szerkesztve ]

(#6066) FireKeeper válasza Konfigos (#6065) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

este szerintem csak annyit fogok csinálni hogy eladom a voth cruisert és kiveszem az avengert, aztán go csicsi :D

még energia leosztásról okosítsál ki :D
50/50/50/50 jó lesz, vagy toljam el valamilyen irányba?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6067) Konfigos válasza FireKeeper (#6066) üzenetére


Konfigos
őstag

Szerintem legyen az auxon 70-en kb,meg a shilden is,többi mehet fegyóra,turn-öd igyis meglesz a dampers miatt.

(#6068) FireKeeper válasza Konfigos (#6067) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

zsír. majd este nyomok fel valami screenshotot ha végeztem. egyelőre csak aegis setem van rá, egy ideig az is jó lesz. meglepően jó kis set amúgy krúzerre, tac cube-ot simán végigtankolom vele.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6069) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#6068) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt mondod, megéri hagyni a BC-n nálam is az Aegist? Engem a nagyon kevés regenerációja idegesít egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6070) Jakuu válasza Konfigos (#6060) üzenetére


Jakuu
őstag

Hat mar nem jatszottam nem is tudom miota, igy mar azert annyira nem emlekszem, de majd utana nezek.
Azt hiszem en is valamilyen youtube videobol neztem ki.

Talan ez volt: http://www.youtube.com/watch?v=_Svq_sYgoGk

[ Szerkesztve ]

(#6071) FireKeeper válasza CPT.Pirk (#6069) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem tudom megéri-e, csak azt tudom, hogy még marha sok ideig nem lesz értelmesebb repus vagy flottás cuccom, szóval rá leszek kényszerülve az aegisre :D

a regen miatt ne aggódj, annyi pajzs heal-t lehet pakolni a hajóra amennyit nem szégyellsz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6072) Lanny válasza Konfigos (#6060) üzenetére


Lanny
aktív tag

A 0-24 "fent lesz a(z) valamilyen képességen" mit jelent pontosan?
Múltkor megemlítetted, de akkor nem értettem meg.
Ha csinálok mondjuk minden karimnak bindeket, akkor honnan tudja a rendszer hogy melyiket szeretném használni? Ezt be lehet állítani, vagy elég csak azt berakni a könyvtárába amit éppen szeretnék használni?
Már csináltam egyet, most ki is próbálom.

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6073) Konfigos válasza Lanny (#6072) üzenetére


Konfigos
őstag

Azt jelenti hogy folyamatosan aktív,tehát a kapott bónuszt folyamatosan megkapod.Bindet minden karihoz külön kell megcsinálni,én szpészre teszem tactal a támadási dolgokat,és támadás előtt betöltöm az összeset,scivel,enggel csináltam healer gombot,ha megnyomom akkor több healt is ráoszt a kiválasztott célpontra.

Ha megvan a bind utána létre kell hozni a txt-t,amit ki kell másolni a vágólapra,és ezt kell betölteni a játékba,simán beírva a chatre.

Más: Nézegettem ezt a mérő progit,egyelőre össze vissza mutat mindent,pl egyik játékosnak irt 3m dmg amikor csak 1.6m volt,nekem se írta pontosan,egyelőre úgy néz ki nem igazán hasznos,de még tesztelgetem mielőtt temetném,lehet beállítás kérdése.Addig is:
5vs4 ;]

[ Szerkesztve ]

(#6074) madgie válasza Konfigos (#6073) üzenetére


madgie
titán

Sterling Archer, szakadok :))

(#6075) Konfigos válasza madgie (#6074) üzenetére


Konfigos
őstag

Feladtam ezzel a másik progival,nekem ez túl komplikált,egymilió beállítás :D Mutatja 5 helyen a dolgokat 6 különböző módon ugyanazt,sőt szerintem abból mér dpst amikor effektív harcolsz,nem összeségbe,az adott dmg meg közelébe sincs a játék által írtnak.Pl sikerült azonos dpsre kihozni engem meg egy nálam 20x kevesebbet sebző sci embert..Lehet valami beállítás kell,de ez így nagyon nem kóser.

(#6076) Lanny válasza Konfigos (#6075) üzenetére


Lanny
aktív tag

Működik a keybinds, köszi! :))

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6077) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ezekre a pajzsokra visszatérve, szerintem vegyes szet is jó lenne a Vestának. Mivel az adapted MACO 3. részes bónusza nem igazán érdekes, minden lényegest megad 2 elem így felrakhatom az adapted pajzs helyett a sima MACO pajzsot. Ezzel lenne jó pajzsom, miközben megtartom a sci bónuszokat a deflektorral, meg a legénység tápoló passzívot is. - többnyire PVEs terv, így nem fizetném ki a gatyámat se.

A plasm. leach meg ki fog kerülni, megy helyére valami más.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6078) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

srácok az mi a picsától lehet hogy a Legacy of Romulus logó után egy kurva üres fekete képernyőt kapok az STO-s kurzorral? vártam 10 percet, semmi, nyomkodtam mindent, semmi. tegnap még ment, azóta már a klienst is újraraktam.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6079) madgie válasza FireKeeper (#6078) üzenetére


madgie
titán

Te is Mac-re váltottál? :))

(#6080) Lanny


Lanny
aktív tag

Biztos valami Macváltozott! :D
Menjél a star trek online>live könyvtárba, töröld ki a .patch fájlokat és utána peccseld újra.
Egy próbát megér.

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6081) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

driver uninstall, safe mód, ablakos mód meg tökömtudja mennyi agyalás után nagy nehezen elindult :K

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6082) gerisz23


gerisz23
őstag

Lobby kristály beszerzésére van vmi megoldás a napi szinten 15-ön és a lock box-bol esőn kívül?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6083) FireKeeper válasza gerisz23 (#6082) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

néha doff pakk is szokott adni, amikor event van (általában mikor bogarat lehet nyerni) de ez kb ugyanaz mint a lockbox.

más módja tudtommal nem nagyon van.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6084) Iratus bug


Iratus bug
tag

Ezek a drónok egyszer vagy többször vagy akárhányszor használhatóak?

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#6085) FireKeeper válasza Iratus bug (#6084) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem egyszer.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6086) Robokutya válasza Iratus bug (#6084) üzenetére


Robokutya
senior tag

azok egyszer kiprobáltam sajna:)nem petek

(#6087) Robokutya


Robokutya
senior tag

Még mindig nem lehet vissza nézni játékon belül a lejátszott csatákat mint wölrd of tankban?
Nem is dolgoznak ilyesmi megoldáson?

[ Szerkesztve ]

(#6088) FireKeeper válasza Robokutya (#6087) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem tudok róla. nekem nem hiányzik ez a funkció.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6089) Robokutya válasza FireKeeper (#6088) üzenetére


Robokutya
senior tag

pedig jobb megoldás mit egy memoria zabáló videó felvevő:)

(#6090) Iratus bug


Iratus bug
tag

Még pár nap és kihúzom teljesen a romulán reput. Utána fölszerelném a romulán hajómat plasma fegyverekkel. Az érdekelne, hogy fleet fegyvereket érdemesebb venni vagy a romulán repuból?

TD: helyezd 1 ujjadat az egérre, majd nyugodtan maszturbálhatsz is hiszen 1 ujjas járművel játszol a leghátsó sorban elbújva.

(#6091) FireKeeper válasza Iratus bug (#6090) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a romulán repus fegyverek dilithiumba kerülnek (24k/darab), és két módosító van rajtuk (cserébe a plasmaégés proc mellé megkapták a disruptor-féle dmg resist debuff-ot is).
flottás fegyók ha jól emlékszem ennél kevesebb dilithiumba kerülnek, valami fleet creditbe. négy módosító van rajtuk, amiből kettő fixen [DMG], amit ugye nem szeretünk annyira.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6092) Robokutya


Robokutya
senior tag

Skacok figyelek mint a moziban
Tud valaki erről valamit?
Ruhaosztogatás folyik ezerrel és pont ezek még nincsenek meg nekem:)

http://www.mmobomb.com/giveaway/star-trek-online-free-uniform4
Elvileg küldtem mailt kaptam is levelet de nem volt benne kód:(

[ Szerkesztve ]

(#6093) madgie


madgie
titán

Na, meglett komoly két nap alatt az Obelisk AP izé, fel is pakoltam gyorsan egy defire (skillezés közben csak ktészer fagyott le :D), majd gondoltam ISE-n megtornáztatom a vasat. Katt-katt, visszaszámlálás, 1-nél megint fagyás :DDD "Af@szombele", újraindít, belépek, még a játék alatt két fagyi, a végén nem győztem a többiektől elnézést kérni (bár a gömböknél mindig ott voltam és a tac cube-ra is visszaértem).

Jó ez a Mac kliens, ha lenne még hajam, biztos kihullana ettől :D Több karakteremnek nem lesz AP szettje :))

(#6094) FireKeeper válasza Robokutya (#6092) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért nem kaptál, mert kifogytak a kulcsok. azzal, hogy megadtad az e-mail címedet csak szépen feliratkoztál a hírlevelükre.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6095) Robokutya válasza FireKeeper (#6094) üzenetére


Robokutya
senior tag

sejtettem...
rühellem hogy lecsúszok az ilyesmiről vagy kifejezetten nekünk európaiaknak ne jusson kód az hihetetlen.
minek adtam nekik mailcímet reggelésnél ha nem tudnak adni mindenkinek akkor ne is reklámozzák:)
a köcsög ninják akik felhalmoznak meg fulladjanak meg. Nem elég hogy nyáron is lekéstem most is:)
500 zen meg jelenleg másra kell:)végre összeszedtem a felét a accunt banknak.

(#6096) FireKeeper válasza Robokutya (#6095) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

korlátozott számban voltak elérhetők a kulcsok, és elfogytak, nem tudom mire vagy berágva. kapjál kulcsot csak mert európai vagy? ez nem épp a Star Trek szellemiségébe illő hozzáállás :(((

amúgy meg nem tudom milyen felhalmozásról habogsz itt, mivel ez account wide unlock, ezért logikusan egy személy csak egy kulcsot igényel, senki nem halmoz fel semmit. max te a hülyeséget itt a topikban :N

remélem az 500 zen először respecre megy el, mert ha tényleg az a build-ed van még, amit privátba küldtél, akkor most mondom, az account bank várhat...

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6097) Robokutya válasza FireKeeper (#6096) üzenetére


Robokutya
senior tag

"remélem az 500 zen először respecre megy el, mert ha tényleg az a build-ed van még, amit privátba küldtél, akkor most mondom, az account bank várhat..."

Gondolkodok rajta de olyan nehezen jön össze ez az 1000 zen hogy eszméletlen.

Nem tudom a sebzésemen mennyit tolna ha újra skilleznék.
Ma megpróbálok felvenni egy stfet sebzéseket megmutatni.
A felhalmozást meg úgy értem hogy egy emberke simán ki tudja bulizni hogy több kód birtokosa legyen nem a felhasználásról volt szó.

(#6098) Robokutya


Robokutya
senior tag

Ezen az oldalon vajon megvan az összes fundry küldi?
http://sto.gamepedia.com/Foundry:List_of_missions
Csinálok egy xls filet belőle és melléfirkantom melyik mit ad a meccs végén.Max anyyit hogy dilitium vagy pénz a nyeremény.

(#6099) Robokutya


Robokutya
senior tag

Na elszórtam az 500 zenemet:) nem lett szembetűnő változás.
vagy csak én nem veszem észre.

[ Szerkesztve ]

(#6100) FireKeeper válasza Robokutya (#6099) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

milyen lett végül?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.