Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) Konfigos válasza Sifre (#6496) üzenetére


Konfigos
őstag

Én nagyon sokáig azzal mentem pvpre is enggel,ha nagy a hullod nagyon hasznos,talán a legjobb szerintem.Tactal is sokáig mentem azzal,sőt most is fent van mind a két tactomon,persze már flottás pajzzsal.

Ice_Man22:Örülök ha tetszik,én pl scivel tankolok pve-n gond nélkül,persze nem annyira tudok vele mint enggel,de így is sokkal jobban mint más enggel vagy bármivel,pedig a palisade hajomnak csak 49k hullja van,bár scihez képest jó szerintem.Legfontosabb hogy helyes sorrendbe használja az ember a dolgokat,és akkor combos tud lenni minden a megfelelő skillel.

[ Szerkesztve ]

(#6502) DonCapello válasza Robokutya (#6500) üzenetére


DonCapello
tag

ruhát osztogatnak valamelyik mmo oldalon, most így hirtelen meg nem mondom melyiken...

(#6503) Ice_Man22 válasza Konfigos (#6501) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nagyon koszonom a segitseget!!esetleg egy engi buildet ha tudtok, azt is megkoszonnem.

(#6504) Konfigos válasza Ice_Man22 (#6503) üzenetére


Konfigos
őstag

Ami nekem van az már nagyon hard engi,full pvpre készült, szoval olyan nem igazán kell pve-re,de belinkelem majd a buildet,ha tankolni akarsz akkor az a full jó hozzá, több tact kockával is elbír egyszerre,de viszont nincs sebzése,csak a peteknek.

(#6505) Konfigos válasza Ice_Man22 (#6503) üzenetére


Konfigos
őstag

Itt van,nagyjából már kész van,egyelőre csak a dyson reput nincs meg hozzá egyáltalán,és az elite phaserek se,jelenleg voth ap van mindenhol,de majd ha kész a scim ez lesz a végleges képe.De továbbra is mondom hogy ez már nagyon sok pve-re,hive elite-en kívül oda felesleges ilyen build.Persze át lehet alakítani úgy ezt is hogy sebezzen kicsit,de nekem a tankolás volt a lényeg,és a heal,pvp-n bőven millió felett hozok ezzel,és annyira tankos hogy miután kész lett kb 1 hétig még ott se tudta kilőni senki se :D Viszont egy lassan mozgó vasdoboz az egész hajó,ezt sokan nem szeretik,de cserébe kárpótol a legmagasabb hull ami van a játékba tudtommal. ;]

(#6506) DonCapello válasza Konfigos (#6505) üzenetére


DonCapello
tag

Próbáld ki a #6492-ben linkelt Elachimat, komolyan. Megkockáztatom, a Charal után a legjobban kézre eső hajó, amit valaha irányítottam. (Persze, tanácsok is jöhetnek :D)

(#6507) madgie válasza Konfigos (#6505) üzenetére


madgie
titán

B+, hasonló az én alap Obelisk-em is, csak persze nuku fleet cucc :)

(#6508) Konfigos válasza DonCapello (#6506) üzenetére


Konfigos
őstag

Pedig még április 1 sincs,később írd le ezt a posztot :DDD

10millio ecbe fogadok veled hogy az a build amit muttatal siralmas :D De kérdezz meg barkit róla itt is nyugodtan :D

Mod:Megvan nekem is az,használtam sokáig, de az tényleg engi volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#6509) Ice_Man22 válasza Konfigos (#6505) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nem rossz build, nekem azert jol jenne kicsivel tobb sebzes, kevesebb heal.A mozgekonysag meg nem erdekel, az engi hajok eleve lomhak, plane az odyssey.De kb ezt a buildet hasznalom fel, mivel a sci build sokat segitett, es nagyon bevallt.

(#6510) Konfigos válasza Ice_Man22 (#6509) üzenetére


Konfigos
őstag

Voth bastion is jó engi hajó pl,elachi monbosh is jó ha furget akarsz.Utobbi tactosabb,előbbi neg tankos inkább, de én az utóbbival kb fél évig jártam pvpre és bírta rendesen. Csak megfelelő skill és gear kell.De ha dps engit akarsz akkor az jó választás lenne neked.Exen kb 80m,vagy 800lobi.

(#6511) CPT.Pirk válasza Ice_Man22 (#6509) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A flottás battlecruiserben nem gondolkodsz enginek? Az még mozogni és lőni is tud engi hajó létére.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6512) Ice_Man22 válasza Konfigos (#6510) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Ahogy CPT.Pirk irtam, inkabb a flottas battle cruiser erdekelne.Ahogy lattam kis furge hajo.

[ Szerkesztve ]

(#6513) gerisz23


gerisz23
őstag

Melyek pontosan az auxos fegyverek?Amik a az aux powerből szednek + sebzést?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6514) Ice_Man22 válasza gerisz23 (#6513) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Tudtommal az AUX Dual Cannon ok, amiket alapobol adnak vestaval.Exchangen nemhinnem, hogy lenne.

[ Szerkesztve ]

(#6515) CPT.Pirk válasza gerisz23 (#6513) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A Vestához kapott ágyú. Kiveheted annyi példányban, ahányszor szeretnéd, csak a hajót is ki kell venni ennyiszer.

Ice_Man22: bindes, nem adhatod el.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6516) gerisz23 válasza CPT.Pirk (#6515) üzenetére


gerisz23
őstag

Köszi:)Annyit asszem nem ér meg nekem hogy vegyek egy komplett hajót-egyenlőre

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6517) FireKeeper válasza gerisz23 (#6516) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pedig a vesta megéri. ha csak egyre van zséd, akkor mindenképp azt vedd, amihez a fermionos konzol jár (most hirtelen nem tudom, melyik az), de én pl a pakkot vettem meg, mindhárom konzol hasznos lehet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6518) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#6517) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Multi mission surveilance explorer. A fermionos mellett szerintem csak a quantum field focus konzol lehet érdekes, azzal a deflektor fegyverrel. Ha lesz valami akció, tuti beszerzem még azt.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6519) gerisz23 válasza FireKeeper (#6517) üzenetére


gerisz23
őstag

majd lehet a pakk lesz de még csak 1700 zen jöt össze,úgyis agyaltam mit vegyek.127 dil 1 Zen...most váltogatok

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6520) Ice_Man22 válasza FireKeeper (#6517) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Mi a 3.konzol a vestan??Az engit ha ujra skillezem lehet a 3.vestara fogok gyujteni.

(#6521) CPT.Pirk válasza Ice_Man22 (#6520) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egy védőpajzs, amit be tudsz nyomni és akkor addig nem lőhetsz kifelé, amíg tart. Viszont a 3 konzol közös CD-n osztozkodik.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6522) madgie válasza CPT.Pirk (#6521) üzenetére


madgie
titán

Amiről te beszélsz, az a három konzol által adott "set", maga a harmadik konzol egy graviton pajzs, ami a kinetikus sebzést okozó fegyverektől és a gravity wells/vonósugár típusú (control) effektektől véd, ha elnyomjuk.

(#6523) CPT.Pirk válasza madgie (#6522) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hoppá, tényleg. :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#6524) FireKeeper válasza Ice_Man22 (#6520) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

[link]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6525) Ice_Man22 válasza FireKeeper (#6524) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Viszont az a pajzs amit ad a harom konzol, jol jonne egy engi hajora.

(#6526) madgie válasza Ice_Man22 (#6525) üzenetére


madgie
titán

Ja, csak nem három fontos konzolhely áráért :))

(#6527) FireKeeper válasza Ice_Man22 (#6525) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

10 másodpercig véd csak, utána meg 2 perc CD. rakjál be két Reverse Shield Polarity-t, meg vegyél hozzá időtartam hosszabbító DOff-ot, simán jobb, és nem visz el konzol helyet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6528) Ice_Man22 válasza FireKeeper (#6527) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Gondoltam, hogy ilyen rettento sokaig tart, aztan meg millio ido a cd je.

(#6529) gerisz23


gerisz23
őstag

Konfigos,mennyivel lenne rosszab a hajó ha csak XI-es eng konzolokat raknék bele?
http://www.stoacademy.com/tools/skillplanner/?build=gerisz_0

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6530) FireKeeper válasza gerisz23 (#6529) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ugyan nem engem kérdeztél, de ez nekem elég összevisszának tűnik... engi karakter, engi hajóban, de sci boff skillekkel?

amúgy a skillezésed jelen formájában nem is működik, bár gondolom ez megoldható ha groundra is pakolsz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6531) gerisz23 válasza FireKeeper (#6530) üzenetére


gerisz23
őstag

Konfigos csinálta,csak rosszul kezdte el.Egy Science karakternek lesz,csak kicsit spórolni akarok,időt meg energiát,meg még vagy 10 nap mire hozzáférek XII konzolokhoz

Szóval Konfigost megkértem dobjon össze nekem egy sci-tankot.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6532) FireKeeper válasza gerisz23 (#6531) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah engem az zavart meg hogy a skill plannerben engi karakter volt beállítva a linkeden.

amúgy a groundot mindenki lesz*rja? :D

hogyhogy nem engiből csinálsz tankot?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6533) gerisz23 válasza FireKeeper (#6532) üzenetére


gerisz23
őstag

Majd abból is lesz:D
Nagyon bejön a GW,meg épp a scimet kezdtem el előbb húzni.Szóval?Szerinted mekkora a különbség a XI,és XII-es eng konzoloknál?

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6534) FireKeeper válasza gerisz23 (#6533) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

biztos én vagyok túlzottan konzervatív, de én mindig a klasszikus felépítést kedveltem. tac - DPS, engi - tank, sci - heal/support. valahogy sose szerettem, illetve nem is igen tudtam értelmezni, amikor az emberek keverik a dolgokat. persze az STO túlzottan konzumer játék, hogy büntesse a rossz build-eket (legalábbis a pve rész kb 99%-ában), úgyhogy itt meg lehet csinálni, de egy komolyabb RPG-ben nem.

az alap XI XII konzolok között minimális különbség van (azonos színt feltételezve) a flottás engi konzolok viszont annyival jobbak, hogy alapból nagyobb bónuszt adnak, plusz még erősítenek egy másodlagos tulajdonságot, tehát egy alap XI és egy flottás XII között már jóval érezhetőbb a különbség.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6535) gerisz23 válasza FireKeeper (#6534) üzenetére


gerisz23
őstag

A flottás XI-XII közötti különbségre gondoltam

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6536) FireKeeper válasza gerisz23 (#6535) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az is viszonylag minimális. max az önérzetedet piszkálhatja hogy csak XI van nem XII, illetve talán a PvP lehet az, ahol akár az ilyen nüansznyi különbségek is számíthatnak. PvE-ben nem fogod észrevenni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6537) gerisz23 válasza FireKeeper (#6536) üzenetére


gerisz23
őstag

Nah erre voltam kíváncsi,lehet később beruházok XII-be,de nem a Sci a főkarakterem,habár bírom a képességeit.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6538) Lanny válasza FireKeeper (#6536) üzenetére


Lanny
aktív tag

Hála Istennek, én se akarok venni XII-es flottás konzolokat, ha már vannak XI-esek (nem sérti az önérzetemet), annyi zsém azért nincs. :N
Inkább flottás embes boffokat veszek a maradékból, kicsit gyenguszka a fedes ember tac karim.

Lehet nem újdonság amit mondok, de váltsátok be az omega vagy más markokat és a procikat dilibe ha gyorsan akartok sokat akartok farmolni belőle egyszerre! Nem nagy dolog, de sokszor kimegy az ember fejéből. ;]

[ Szerkesztve ]

"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame..." - War doctor -

(#6539) FireKeeper válasza Lanny (#6538) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én csak végszükség esetén váltok be mark-ot, az sose hátrány ha van tartalék. ha épp kitalálom hogy nekem akkor most kell ez vagy az a set, akkor ne kelljen hetekig grindelni. a borg neural procikat viszont én is be szoktam váltani.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6540) gerisz23 válasza FireKeeper (#6539) üzenetére


gerisz23
őstag

Azt hiszem láttam egy olyan "bogarat" amiről már szó esett nemrég,nem tudom hogyan de bent repkedett Khitomer Vortex eliten a kapuban...hogy csinálta?arról nem is beszélve,hogy ledarált majdnem egymaga egy oldalon egy komplett kaput

Jah megvettem a XI-eseket,cuki:D

[ Szerkesztve ]

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6541) gerisz23 válasza gerisz23 (#6540) üzenetére


gerisz23
őstag

Plamonic Leech consolt merre tudom beszerezni?ha az az amit exen láttam akkor egy darabig nem lesz

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6542) Robokutya válasza gerisz23 (#6541) üzenetére


Robokutya
senior tag

én vagy 50 milláért láttam de lehet hogy volt az 10 is :)

(#6543) DonCapello válasza gerisz23 (#6541) üzenetére


DonCapello
tag

Tal Shiar lockbox

(#6544) Robokutya válasza DonCapello (#6543) üzenetére


Robokutya
senior tag

0,001 esélyel azt kb ott vagyok hogy megvehettem volna 50 misiért is:)

elszántságomban már fudrizok a kpért talán jobban esik le a kp így begyüjtök 500 ezret veszek vot pakkot ha mázlim van lesz benne egy 2 millás beam most van bent vagy 3 :)

[ Szerkesztve ]

(#6545) FireKeeper válasza gerisz23 (#6541) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

fedessel veszel exen vagy bontasz dobozt és reménykedsz. valószínűleg egyiket sem úszod meg olcsón. én szerencsére még akkor bevásároltam mindegyik karimnak amíg egy-pár milláért osztogatták.

klingon karival elég, ha kiveszed azt a hajót amihez adják (most hirtelen nem tudom melyik az, asszem valamelyik nauszikai hajó).

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6546) madgie válasza FireKeeper (#6545) üzenetére


madgie
titán

Jól emlékszel, a kistesó nausicaan bárkához jár, a Vandal Destroyerhez.

Ha már felmerült a dara, poénból csináltam egy papírhajót, színtiszta flottás ap dhc-k vigyorognak a Kumarin előre, hátul az "obelisk küldetéses" ap beam (természetesen az obelisk warp core-ral) és cutting beam honol (öt ap konzollal, amiből kettő flottás).
Reverse shield polarity nincs, egyéb gyógyítás is korlátozott, a kumari amúgy is papírhajó, az energiát semmi perc alatt megeszi az öt dhc rapid fire + hátsó beam overload kombó, de valahogy megvan a perverz romantikája annak, ahogy harap egy gyors alpha strike-on.

PvP-n valszeg fél percig nem élnék vele, ha nincs, aki healeljen :))

Egyébként ezerszer értelmesebb lenne a bogárra építeni ilyesmit, az fürgébb is, szívósabb is, de hát nagy úr a hülyeség :D

(#6547) gerisz23 válasza Robokutya (#6542) üzenetére


gerisz23
őstag

15 Misi,akkor jól láttam.
Van másra is költeni.
Apropó nekem Khyzonom van,felcuccolva egész jól bírja,habár pvp-n nem voltam,ott biztos lezúznának,de ahhoz képest amilyen volt mikor megvettem ütős kis cucc

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#6548) FireKeeper válasza madgie (#6546) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pedig nem optimális ám a bogár boff layoutja sem. szerintem a risan corvette-é az ideális.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6549) madgie válasza FireKeeper (#6548) üzenetére


madgie
titán

Az igaz, fenemód szeretem is a romulán tacommal :)

Itt az említett papírkutya:

(#6550) gerisz23 válasza madgie (#6549) üzenetére


gerisz23
őstag

Azért így nem hiszem hogy annyira papír lenne:D
Nekem még hiányoznka a XII-es tac konzolok

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.