Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) Plata válasza Efanatica (#21949) üzenetére


Plata
félisten

Egyébként főnix eventen is lehet venni ship upgrade tokent.

(#21952) Efanatica


Efanatica
tag

Azon kezdtem gondolkozni vajon nekem meglesz e a nagy szezonon jutalom. Tudjátok ahol sok minden közül lehet választani meg adhat lobi kristályt is. Olyan 1400 van a progressben nekem de nem toom meddig kéne befejezni.

(#21953) Plata válasza Efanatica (#21952) üzenetére


Plata
félisten

Még lesz egy event hozzá.
Na én megnéztem 27+1 upgrade tokenem van acc bankban.
Csak azt nem értem hogy az egy darab miért nem keverhető össze a 27-el,az is acc bound meg emez is mégsem lehet belekeverni. :F

[ Szerkesztve ]

(#21954) Plata válasza Efanatica (#21952) üzenetére


Plata
félisten

De az event most is fut.A kobayashi maru még aktív,minden nap kapsz rá pontot,a bónusz napokra is kapsz.

(#21955) Efanatica válasza Plata (#21954) üzenetére


Efanatica
tag

Ez tévedés a bónusz napra ha kész az event nem kapsz a nagy eventhez progresst csak a napi dilitiumot ami ugyan úgy nem nő a napi 1000-el ami írva van.

(#21956) Plata válasza Efanatica (#21955) üzenetére


Plata
félisten

Lehetetlen.
Nekem így lett kész.

(#21957) Plata válasza Efanatica (#21955) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem nálad valami nagy gubanc lehet,nálam a dilithium mindig nől és kapok progresst is ha kész az alap és bónuszért megyek.

(#21958) L3zl13 válasza Efanatica (#21955) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem is jár bónusz napokra a campaign xp.
Így lehetett 3 event alatt megcsinálni a kampányt ha nagyon toltad. Nekem most csak ebben a negyedikben lett meg.
Persze lehet, hogy változtattak, vagy elrontottak valamit.

Aki hülye, haljon meg!

(#21959) Efanatica válasza L3zl13 (#21958) üzenetére


Efanatica
tag

Nem tudom mi lehet. Most megcsináltam most adott mindent de szombat óta nem akkor lett kész az eventem és néztem is hogy a nagy jutalomnál stagnál a pont nem ment feljebb meg hogy nem nő a dilitium. Most meg 11K dilitiumot adott tegnap meg 8K volt ugyan úgy mikor letoltam az event mapot. Ugye ha vége az eventnek látni a jutalmat amit kapsz
Ez olyan hülyén működik mint az admiralitás. Volt hogy meglett a nagy küldi és az volt a tizedik és nem adta be a jutalmat. Rendszerint csak a ferengi nem adta be. Persze a küldi meglett mert 100%ra van rakva csak ez a fajta mission amit ugye más színnel ad be. Szerintem tudjátok mire gondolok. Csak nem reseteli ha fail lenne de 100%ra nem kéne failnak lennie nem ?

(#21960) Plata válasza Efanatica (#21959) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem írj supportnak.

(#21961) Plata


Plata
félisten

Bundli sale van.
[link]
Ami mit jelent?
Új bundli jön. :R :R :R :R
Báár csak SNW legendary bundle lenne. :B

(#21962) Plata


Plata
félisten

Új Borg TFO.
[link]

(#21963) Plata


Plata
félisten

"It's time for another Tribble Stress Test this Tuesday, 9/5, at 1pm PT! Join us on the test server, and battle tons of high level enemies in iconic battlefields! We'll be meeting this time at the Voth Space Battlezone!"

(#21964) Plata


Plata
félisten

Új hajóhidakat kapunk.
[link]

(#21965) MichaelSD válasza Plata (#21964) üzenetére


MichaelSD
őstag

Persze, Romulan-t nem. :(((

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#21966) Plata válasza MichaelSD (#21965) üzenetére


Plata
félisten

Azt mindig kifelejtik.

(#21967) Plata válasza MichaelSD (#21965) üzenetére


Plata
félisten

Valószínűleg új bundle jön vagy legendary cucc,valszeg csak klingon fed.Vagy csak fed.
Jövőhéten talán kiderül.

(#21968) MichaelSD válasza Plata (#21966) üzenetére


MichaelSD
őstag

Rasszisták! :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#21969) L3zl13 válasza Plata (#21966) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Jött egyáltalán kis bármi romulán specifikus dolog mióta mindenki használhat bármilyen hajót?
(Kivéve legendary bundle hajókat, ami pedig csak korábbi modellek upgradelt verziója.)

Aki hülye, haljon meg!

(#21970) MichaelSD válasza L3zl13 (#21969) üzenetére


MichaelSD
őstag

Picard dobozban voltak a filmből Romulan cuccok. A Romulan Zhat Vash puska nem rég jött ki Lockboxban. Minden lockboxban. Amúgy szerintem nem.
Még a kezdő BOFFokat se lehet visszakapni, pedig a többi frakciónál már lehet. :((

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#21971) Plata


Plata
félisten

Itt az új hír.
[link]
Ships can now be upgraded one level past the previous T6-X. In addition to the upgrades that came with applying an Experimental Ship Upgrade token the first time, applying this upgrade adds:
1 Device Slot
1 Universal Console Slot
1 Starship Trait Slot

That means that upgrading to the new T6-X2 grants you two of each in total. However, this second upgrade will cost you a little bit more. Here’s how it will work:
Upgrading a T6 ship to T6-X requires 1 Experimental Ship Upgrade Token
Upgrading a T6 ship to T6-X2 requires 3 Experimental Ship Upgrade Token
Upgrading a T6-X ship to T6-X2 requires 2 Experimental Ship Upgrade Token

(#21972) Plata válasza L3zl13 (#21969) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem jött,a roma carrier is utána jött nem?
De a legendary változatokat ne írd le.
Nagyon ütősek lettek.
Egyik másik trait meg brutál.
A legendary predator traitje szinte minden harciasabb hajómon ott figyel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21973) CPT.Pirk válasza Plata (#21971) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálam még nem adta be a lehetőséget, nincs ott az upgrade gomb ahol szokott lenni T6-X -hez. Neked ment?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21974) Plata válasza CPT.Pirk (#21973) üzenetére


Plata
félisten

Még egy hét és élesedik.

(#21975) CPT.Pirk válasza Plata (#21974) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Neeeeee :DDD

De legalább a 2 karimnak pont fejenként 2 tokenje van. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21976) Plata válasza CPT.Pirk (#21975) üzenetére


Plata
félisten

Nekem azt hiszem 13 hajóra van token.
Plusz ha jön ki új hajócsomag akkor ahhoz is adnak talán.
Meg lehet lesz event is hozzá vagy giveaway.

(#21977) Efanatica


Efanatica
tag

Srácok nagyjából megcsináltam a remanom de javaslatokat elfogadok ha van valami ami jobb lehetne ilyen kis költségvetésből.
Hajó:

Passzívok:

Skillek:

ezeket szeretném skillekbe (a hiányzókra spórolok)

(#21978) Plata válasza Efanatica (#21977) üzenetére


Plata
félisten

Hát így elsőre annyit mondanék hogy előre három torpit tegyél,plusz a hajót upgradelni kellene és akkor lenne még egy hely sci konzolnak.
Plusz nincs semmi pajzs híl képességed sem olyan ami leszedné a szarságokat.
Ha nagy aggrót csinálsz a gw-vel szükség lesz rá.
Polarize hull és hazard emitter jól jön borg ellen.

[ Szerkesztve ]

(#21979) Efanatica válasza Plata (#21978) üzenetére


Efanatica
tag

A hajót tervezem is fejleszteni hiszen most az event ad majd rá lehetőséget. Viszont a Red allerten így is kiszedem a taktikai kockát cégre egy karakterrel. Jó lenne mindet valami hasonló szintre megcsinálni csak ahhoz jobb lenne ha látnád hogy vagyok összerakva. Most próbálgatok majd egy engi karit mert az még nem volt és azon gondolkozom hogy full breen mennyire lenne jó. Mivel van 3 t6om abból és egyet meg a főnix token el tudnék még kivenni és érdekes lenne jeges cuccokkal menni harcba. Csak így a téli event ők is kéne a fegyver szett lehet. Most nagyon érdekelne az milyen lenne összerakva mert elvileg van breen űr szett is küldiben. Groundon már így is full breen van rajta csak kéne néhány jeges kit module még neki ami jó is valamire.

(#21980) Plata válasza Efanatica (#21979) üzenetére


Plata
félisten

Groundon vicces a jeges,nekem is van két karinál groundra fagyis szett.
De a sima régi breen küldis szett az vérgyenge,legalább is régen ha azzal elmentél STF-re akkor előtte fel is kereshetted a papot. :D
Mert kb addig éltél hogy rád nézett a borg.
De az eventes fegyver szett jó.
Viszont szerintem egy sci karival akinek magas drain meg exotic skillje van lehet hogy jó.
Az egész breen vacak drain meg exotic sebzésből áll.

(#21981) Plata


Plata
félisten

Közben eszembe jutott,speckó breen adaptation ruha is van,de az asszem 300 vagy 200 lobi.
Nagyon klassz.
Exen nem tudom mennyi lehet.
De az is lehet hogy armor.
Régebben néztem,amikor az engi karimnak csináltam breen ground szettet.

[ Szerkesztve ]

(#21982) Plata


Plata
félisten

Új hír.
[link]

(#21983) Efanatica válasza Plata (#21981) üzenetére


Efanatica
tag

na ilyen az eng karim groundon és kéne neki még cold dmg kit module

(#21984) L3zl13 válasza Plata (#21982) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Örülök, hogy kidobhatom azokat a szarokat végre. Bár a Tommy gun még mindig jobb megoldás a borgok ellen.

Aki hülye, haljon meg!

(#21985) Plata válasza Efanatica (#21983) üzenetére


Plata
félisten

Vedd ki hozzá a breen ágyút is. :D
Bár az a küldetés fárasztó.

#21984L3zl13
Igen ez szerintem is jó változás.

(#21986) Efanatica válasza Plata (#21985) üzenetére


Efanatica
tag

kivenném de bugos a küldetés és a textúrába tesz be a földi részen. Oda a sziklába tesz be folyamatosan.

(#21987) Plata válasza Efanatica (#21986) üzenetére


Plata
félisten

Szent anyám,van erre egy parancs,de elfelejtettem. :W
Talán /stuck?
Bár lehet keverem sw tor paranccsal.

Új borg szett jön a következő eventen.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21988) Efanatica válasza Plata (#21987) üzenetére


Efanatica
tag

ja van egy ilyen lehetőség sokadik alkalomra jó is lett csak nem tudom ez a küldi hogy mikor unlokkolódik ki mert a remannal csináltam nem a jem'hadar-al. Legalább a remanon megvan már

(#21989) Plata válasza Efanatica (#21988) üzenetére


Plata
félisten

Küldiket lehet skippelni.

(#21990) Plata


Plata
félisten

Megújul a defense of starbase one.
[link]

(#21991) Plata


Plata
félisten

Prodigy lock box.
[link]

(#21992) SZN


SZN
tag

Helló! Lenne egy kérdésem. Nemsokára kapjuk ezt T6-2X-et szóval lesz még egy universal consol slot. Oda mit érdemes rakni? Sci, exotic build-em van. Nem tudom, egy Genesis Seed lenne jó? Vagy, van jobb? Láttam sokan használják a Fek'lhri Torment Engine, azt én is felraktam.

(#21993) Plata válasza SZN (#21992) üzenetére


Plata
félisten

Genesis seed gw mellett eszetlen jó.
De flottás sci konzolt is rakhatsz.
Bármilyen konzolt ami erősíti a build-edet.
Én valami partgenest teszek.
Ha jól emlékszem 522 most a partgenem.De még növelném.
Vagy 552?
Torpedós hajóra meg valami torpis konzolt.

(#21994) SZN válasza Plata (#21993) üzenetére


SZN
tag

És a Dragonsblood Flame Reactor használtad már? Ezt is láttam egy sci build-en.

(#21995) Plata válasza SZN (#21994) üzenetére


Plata
félisten

Nem az nincs fent.

(#21996) Plata válasza SZN (#21994) üzenetére


Plata
félisten

Valószínűleg új hajók fognak jönni,szóval érdemes kicsit várni,talán legendary verda is jön.

(#21997) Plata válasza SZN (#21994) üzenetére


Plata
félisten

Van pár sci karim,de egyiknél sem használom,a kedvenc vulkánimnak ezek vannak fent.
Még nem tudom mit fogok pluszba belerakni,ezen még gondolkodnom kell.
Általában mindegyik karimnak saját eszement buildja van,ami csöppet sem hagyományos vagy meta.Inkább csak az a fő szempont hogy buli legyen. :D
Mióta Kolln nem játszik általában saját agyrém buildjeim vannak,régen mindig tőle kértem tanácsot meg buildet hajóhoz és karihoz,mert ő profi volt,szerintem nála jobb játékos nem volt,tényleg értett mindenhez.De sajna már rég nem játszik.
Így aztán magam találom ki a buildeket,esetleg neten nézek utána egy két dolognak aztán megcsinálom úgy ahogy nekem be jön.
A recruit karikat például szándékosan lököttre csinálom hogy ne unatkozzak amikor húzom. :D
Lekvár eventes karim is tök dinnye. :DDD
De a kedvenc recruit karim a klingon,az is szintíszta trollkodásnak indult,meg hogy végig hülyéskedjem a recruit eventet,erre kiderült hogy egészen jó.

(#21998) Efanatica


Efanatica
tag

csak tudnám honnan van ennyi EC-je egy buildre az embereknek mert rengeteg dolog amit a Sto-leauge oldal ír az csak marketről szerezhető be mert dobozokból lehet nyitogatni. Csinálnék én is párat arra a pár karimra amit használok de Ec ügyileg szenvedés a játszani és gyűjtögetni főleg ha akarna az embert egy új hajót is ami megint sok EC

(#21999) Plata válasza Efanatica (#21998) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem doffozásból most is meg lehet élni,ha van hozzá kedved.
Régebben mikor volt hozzá kedvem másfél milliárdot csináltam doff eladásból.
De már rég nem csináltam mert nem érdekelt semmi olyan hajó,vagy elég volt rá a pénz amit endeavorral admival kerestem.
Tudom nehezen hihető de sok karival admiraltizva elég sok pénzt lehet keresni.
Ebben az évben is elvertem fogalmam sincs mennyi pénzt,valszeg milliárdon felül.
De mivel admis pénz volt nem érdekelt,plusz hamarabb verem el a pénzem arra hogy kezdőknek segítsek mint saját magamra. :D
Én zenes eventes gearrel szerelem a hajóimat.
Nincsenek is hajókon milliárdos doffok,sem boffok,bár boff nem gond mert annyi zenes boff unlockom van hogy nem is tudom mindet feltenni a hajóra.
Na persze a crites boffok kivételek ők minden hajón ott vannak. a V. nevű doffok speckó eszetlen erős boffok.De belőlük max 3 megy fel.
Plusz a legendary boost-al megtolt kariknak jár baromi sok speckó full gearelt full skillezett boff.
Lekvár karin is ezért van ennyi boff,legendary booster adott boff slotot is meg boffot is.

[ Szerkesztve ]

(#22000) SZN válasza Plata (#21997) üzenetére


SZN
tag

Én is ezen töröm a fejem, hogy mi legyen az új konzol. Az stobetter oldalon körül nézhetsz, ott vannak egész jó buildek (és némelyikhez elég gyakoriak az update-ek).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.