Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) Efanatica válasza Plata (#21750) üzenetére


Efanatica
tag

nincs sajnos mive kb 3-4 éve nem játszottam a játékkal :'(

(#21752) Plata válasza Efanatica (#21751) üzenetére


Plata
félisten

Majd most szedhetsz,elvileg jön majd új kit modul is,meg talán új kit is.Bár nekem az eredeti jön be.Az nagyon jó.

(#21753) Plata válasza Efanatica (#21747) üzenetére


Plata
félisten

Nézd nem tudom hogy a sci karid miféle akar lenni,mert a boff skilleket nem látom.
Sci karinál sok mindentől függ a buid,rengeteg féle sci kari lehet.
De dps ligás sci build-ot be tudom linkelni ha érdekel.
[link]
Tac karinál gondolom faw-ot használsz.
Ha most nincs is T6 upgrade tokened akkor a következő eventen ha lesz szerintem told el a hajódra,sokat dob rajta,plusz ha lesz főnix event azon is lehet venni.

(#21754) Efanatica válasza Plata (#21753) üzenetére


Efanatica
tag

igazán csak olyan science-t akartam ami hasznos lenne gravity well-el és még kicsit sebez is a képességekkel mellé. Viszont szinte semmi nincs meg onnan amit küldtél hogy olyan nagyon hasznos tudjak lenni. Az a baj minden karin más más hajóval szeretnék játszani és nem értek ahhoz hogyan kéne felszerelni és mit kéne velük használni. Nem olyan fun mindg csak a faw-t használni

(#21755) Plata válasza Efanatica (#21754) üzenetére


Plata
félisten

Igazából csak a skillezést nézd.
Egyébként tudom hogy nem fun a Faw.nem túl sok karimnál használom,főleg csak engik-nél.Nekem minden karim más hajóval és build-al repül.
Kivéve a jem hadar karikat,nekik gyári skillezésük van.

(#21756) Plata


Plata
félisten

Én megmutatom neked milyen az én kedvenc dilis GW sci karim,de az minden csak nem normális,már az évfordulós event óta tervezem átszabni kicsit,de mindig elmarad mert lusta vagyok.Már vettem is neki új konzolt,de még az acc bankban van. :D
A kari teljesen saját agymenés.
Elsődleges spec Temporal,másodlagos Pilot.

Traitjeit is átakartam már variálni,de mindig elmarad.
Téynleg piszok lusta vagyok néha.
Az egyik tac karimnak kb két hónapja ott van a táskájában kb 160 főnix up token,de még nem volt kedvem hozzá kezdeni a fegyverek upgradeléséhez. :D
Majd egyszer. :D
De most nincs kedvem. :B

[ Szerkesztve ]

(#21757) Plata


Plata
félisten

CLR—Infected Space Elite[3:58]— Dmg(DPS) —Monaxos 55 364 664(232 625) Be'eth 50 801 076(215 259) Fileippo 44 350 208(190 344) T'Por 42 887 840(183 281) Brex 35 865 292(153 928)

(#21758) Nagus


Nagus
senior tag

Delta repunál a sethez au antiproton fegyverek tier6-nál jönnek elő?

(#21759) Plata válasza Nagus (#21758) üzenetére


Plata
félisten

Az alternatív fegyverek igen.

(#21760) Efanatica válasza Plata (#21756) üzenetére


Efanatica
tag

egy nap jó lenne ha tudnál segíteni nekem is valami használhatót összeállítani az accomon hogy minden karimmal azért fun is legyen játszani és néha be is tudjak menni nagyobb szintekre is. Lassan gyűlik ez a kredit hiszen csak a földi ládákat adogatom el de most lett meg 90 mill EC de ez szinte semmire nem elég :'(

(#21761) Plata válasza Efanatica (#21760) üzenetére


Plata
félisten

Sok pénz nem kell egy hajóhoz.
Csak az a lényeg jó felszerelés legyen rajta,meg upgradeld őket.
Repus vagy eventes szett a legjobb.
Én sci karinak az eventes szettet használom,mert piszkosul erős.
De valószínűleg azon az eventen nem voltál így neked az nincs meg.
Fontos a jó flottás konzol.
Sci karinak minél több flottás sci konzolaz erősíti jól a GW-t,kell lila GW doff,meg lila deflector doffok,fejből nem jut eszembe a neve bocsi,de a cd-t csökkenti a deflektor képeeségeken mint a GW.
Gravity well 3 mellé kell subspace vortex 3.
Ezenkívül ami a legfontosabb jó hajó traitek,na és hogy a karaktered upgradeld,kari up tokent szokott adni event.Flottán upgradeld a traitslotokat.
GW sci karinak előre torpedókat érdemes tenni,torpedónak még energia sem kell,így mehet a minél több aux energia.
Repus torpedók kellenek,amiknek exotic sebzésük van,mint dyson torp.
Univerzálsi konzolt is érdemes venni ha van rá pénzed,tac vagy enginek 20% sebzős Hull image refractators.
Phaser fegyverekhez plusz Approaching agony konzol.
Sci karinak a retrofitted assimilator is jó,mert sok skillt ad,az is eventes konzol.
De a delphic tear is jó.

(#21762) Efanatica válasza Plata (#21761) üzenetére


Efanatica
tag

gondolom nem az új tetryon szettre gondolsz ami eventes volt mert arrol pont lecsúsztam

(#21763) Plata válasza Efanatica (#21762) üzenetére


Plata
félisten

Nem.

(#21764) Plata válasza Efanatica (#21762) üzenetére


Plata
félisten

Revolutionary szett,eventen kaptuk,eszement erős.

Van egy képessége.

Körülbelül másfél misi körül üt.
Utoljára ez volt.
Max. One-Hit: 1 576 670 (Enhanced Weaponized Mycelium Emitter)

Mellesleg van egy idegesítő passzív képessége.
Hülye elacsi manusokat idéz groundon.
Vagy neki állnak táncolni vagy mászkálnak. :F
Bár néha ha harc közben jönnek le akkor harcolnak.
De tök sügerek. :D

[ Szerkesztve ]

(#21765) L3zl13 válasza Plata (#21764) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerettem eleinte ezt a Mycelial Rift képességet, de olyan hosszú a cast time, hogy gyakran az ellenfelek kimúlnak mire végigmegy. :(
Ráadásul sokszor nem is oda hozza létre ahova szeretné az ember.,

Aki hülye, haljon meg!

(#21766) Efanatica válasza Plata (#21764) üzenetére


Efanatica
tag

nos ez tényleg nincs meg de aza baj az a pár karim amik vannak mindegyiken valami más hajót használnék csak ugye ez a buildelés a nehéz hogy azok valamire is hasznosak legyenek

(#21767) Plata


Plata
félisten

Rizsa eventes hajó egy cruiser lesz.
5-3 fegyverkiosztású intel battlecruiser a rajzfilmből.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21768) CactuS válasza Plata (#21767) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Érdekes egy színvilága van.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21769) Plata válasza CactuS (#21768) üzenetére


Plata
félisten

Mert a rajzfilmből van. :D
Lower deck vagy mi a szösz.

(#21770) Plata válasza CactuS (#21768) üzenetére


Plata
félisten

Egyébként a rizsa hajók mindig furák.
Tavaly egy óriás polip volt,előtte években meg csupa bulis nyaralós hajó.
Sok évvel ezelőtt mikor az első nagyobb rizsa eventes hajó jött asszem cruiser,még a régi csapat álmodott a hajó belsejébe egy fürdőszerűséget.mikor ki jöttek az első koncepció rajzok még nagyon klassz volt,sajnos aztán lelőtték és még egyedi belsőt sem kapott asszem.Régen hónapokkal korábban bemutatták a rizsa hajót,sőt választani is lehetett,vagy szavazni rá.Hogy milyen legyen.Volt a honlapon egy rakás sablon amiből összerakhattuk a nekünk tetsző koncepciót és szavazhattunk rá.

(#21771) Nagus


Nagus
senior tag

Ez az eventes flagship device miként működik? Beraktam de nem lehet kirakni semmit a tálcára ami az lenne.

(#21772) CactuS válasza Plata (#21770) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha már event, tegnap harmadszorra adta be a dailyt, elsőre lehet én rontottam sl, mert amint vége lett a TFOnak kiléptem és nem dobta fel a token választó ablakot. De masodikra megvártam és akkor se adta be, harmadikra már jó volt. Még a végén nem lesz meg a hologram dokim. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21773) Plata válasza CactuS (#21772) üzenetére


Plata
félisten

Nekem már meg van,két napja,bár még nem volt időm tesztelni,de állítólag nagyon jó.

(#21774) Airedhyal válasza Nagus (#21771) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Fleet Support skill hasznalatakor jon a frakciodnak megfelelo zasloshajo is, nalam "Odo flagship" -et hozza be.

(#21775) CactuS válasza Plata (#21773) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Voltam nyaralni egy rövidet, így nekem passzentos lesz, mire befejezem. :B A hajós event csak hó végén indul, ugye?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21776) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Nektek amugy mukodik rendesen a jatek?
Hajnal ota, nalam csak vpn -el Hollandian kersztul megy.

Szerk. Telekomos netem van. Lehet azzal van gond.

[ Szerkesztve ]

(#21777) Plata válasza Airedhyal (#21776) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem nem telekomal van a baj,mert másnál sem megy.
Nekem sem.

#21775CactuS
Úgy tudom június 29.

[ Szerkesztve ]

(#21778) CactuS válasza Plata (#21777) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem telekomos net van, de kb. mindenfelé van lassulás vagy szolgáltatás kimaradás. STOba belépni se tudok, D4 akad, de hazai oldalak se mennek. Melóban se.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21779) Plata válasza CactuS (#21778) üzenetére


Plata
félisten

Olyan meleg van hogy a net lefáradt és elment nyaralni. :D

(#21780) Plata


Plata
félisten

Sol systemben valami bibi van.
Tele van NPC hajóval,rohadt sokkal.
Csupa simitár meg ody.

Akármerre nézel ez van.

[ Szerkesztve ]

(#21781) FireKeeper válasza Plata (#21780) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet ott is frontier day van mint a Picard sorozatban :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21782) Plata válasza FireKeeper (#21781) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom.
A sorit láttam,mert ezt szeretem.
Picard sorozat jó volt és élveztem,de ezt a különös új baromságok sorozatot nem,láttam az első évadot,de nekem eléggé az volt az érzésem hogy ez egy tipikus diszkós baromság.
A diszkóban voltak vámpír klingonok ebben meg a gornokból alien lett.Az egész évadból egy rész volt jó,egy elment,kettő az nézhetetlen hülyeség volt a többi meg felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#21783) FireKeeper válasza Plata (#21782) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szvsz Picard-ból is csak az utolsó évad volt nézhető.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21784) Plata válasza FireKeeper (#21783) üzenetére


Plata
félisten

Nekem tetszett az első is meg második,bár az elég lassan haladt.
Az elsőben tetszett a borgos rész.Bár a végén a csata kicsit izé volt.

(#21785) Plata


Plata
félisten

Rizsa event jön.
[link]

(#21786) CactuS válasza Plata (#21785) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bakker még csak moat kaptam meg a temporal karihoz a kis kütyüt, nincs ennyi időm a játékra. :B

Rizsa eventen a jetpack bérlés és verseny a leggyorsabb daily?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21787) Plata válasza CactuS (#21786) üzenetére


Plata
félisten

Rizsa eventen javaslom hogy ne bérelj,vegyél egy saját jetpacket.
Az elején persze bérelj.
De amint lesz rá pénzed,vagyis lohlunat favorod vegyél egy kéket legalább.
A napi küldi annyi hogy három pályát végigrepülsz jetpackel.Max öt perc.
De ezenkívül ezerféle tenni való lesz,tánc verseny,szörfverseny,biathlon,kincskeresés,köcsögkeresés,homokvár építés.
Na jó nem köcsög hanem szobor,de én már megszoktam hogy le köcsögözöm. :D
Ezenkívül random is találhatsz rizsán dolgokat,például meg tanulhatsz klingonoktól klingon tai chi-t. :K
Az event ideje alatt rizsa szigetén lesznek random mini eventek,ilyen ez a klingon bagázs is akiket ha meglátsz és csatlakozol hozzájuk megtanítanak arra a fura valamire.
Elfelejtettem a nevét.
Az eventeken random találsz majd tojásokat meg majom ketyerét.
Tojásból keltethetsz ki papagájokat amiket felnevelhetsz,ha akarod megtartod pet-nek ha nem eladod manusnak repus tokenért.
Vagyis fel csapsz védeztt állat dílernek. :DDD
Majom ugyanez,csak én azt utálom. :B
Legjobban a táncverseny adja a favor-t.
Ha nehezedre esik a tánc mert folyton elő kell húzni a cset ablakból a tánc emote-t,jó ha tudod hogy az emote-kat ki lehet tűzni a képernyőre így ha elnyomsz egyet nem tűnik el az eomote ablak hanem ott marad.
Az emote fül jobb sarkában gombostű ikonnal túzheted ki,így a tánc laza.
Minden sikeres táncmozdulat után egyre több favor jár.Ha sosem hibázol új táncokat tanulsz és accoladekat kapsz meg marha sok favort.
Majd meg látod minden táncversenynél tömeg lesz.
Az eventek 15 percenként változnak.
A köcsögkeresés eventet egyszerre akár 5-6 karival letolhatod,ha van mindegyik karidnak kék jetpackje.
Szörfdeszkát lilát vehetsz eventen kívül is,a főnix store-ban van azt hiszem ultra ritka Marty McFly szörfdeszka.

[ Szerkesztve ]

(#21788) Plata


Plata
félisten

Mai karbantartás és pepecselés oka:

Summer Event
The Annual Lohlunat Festival returns with all your favorite activities!Enjoy a Risian Renaissance in the Hysperian Intel Battlecruiser [T6]!!
+ Participating in any of the Summer Events will Grant progress towards the all new Hysperian Intel Battlecruiser [T6] ship!
+ Once this starship is obtained by any character on your account, all of the characters on your account will be able to claim the Hysperian Intel Battlecruiser [T6]
from the Account Claim tab within the Event Store (in the Event Tab of the Mission Journal).The Summer Event Store has been updated with all new prizes to earn.
+ All of the following new store offerings can be purchased using Lohlunat Favors, earned by participating in various events around the island:- Elysian Spellsword
- Neve’s Icy Wrath
- Elysian Ring of Reflection

General:
Resolved an issue that prevented the Advanced Engineering Consoles from having access to their full list of intended mods.Resolved an issue where the Console - Advanced Science - Energy Field Gradient Projector wasn't properly working with Subsystem Targeting.Resolved an issue where Augment Boarding Party didn't count as a Shield Drain.Resolved an issue that prevented flagships called in with the Flagship Distress Transponder from leaving after 10 sec. of no combat.Resolved an issue with the Holographic Science Officer Candidate - Dr. Beverly Crusher where her unique trait was improperly causing Torpedo: High Yield and Photonic Officer abilities to go on cooldown.

Known Issues:
non, this week

Ui: A jelenlegi event meghosszabbítva steam szarakodás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#21789) Plata


Plata
félisten

Rizsa már megen bugos.

[ Szerkesztve ]

(#21790) Plata


Plata
félisten

Az elachi muksók is bugosak. :D
Napi hard endeavor 120 dewan antropod.
Megyek nimbusra skorpiót ölni erre le jön velem pár elachi muksó.
Na jó ez nem nagy dolog,mióta fent van a revolutionary szett előfordul ez.
De ezek a gyökerek szabályosan ledózerolták a sivatagot. :Y


A 120 kill pillanatok alatt kész lett. :DDD
Egyébként nimbuszon is bugos a grafika.

(#21791) L3zl13 válasza Plata (#21789) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ez nem ugyanaz a bug ami Nimbuson is van?

Aki hülye, haljon meg!

(#21792) Plata válasza L3zl13 (#21791) üzenetére


Plata
félisten

Van az ott is. :D

(#21793) Efanatica


Efanatica
tag

van valami tanács hogy a nyári eventen miket lenne érdemes ki gyűjtögetni ami később hasznos tudna lenni ?

(#21794) Plata válasza Efanatica (#21793) üzenetére


Plata
félisten

Rizsa eventes kit és modulok.
Modulok attól függően hogy mi vagy tac vagy engi esetleg sci.
A sima rizsa kit modul ami 20% eséllyel random be idéz plusz egy rizsa képességet szuper.Az universal modulok közül némelyik eszetlen jó,például a ball lightning.
Tömegoszlató.

(#21795) Plata


Plata
félisten

Ahogy elnézem még nem nagyon nerfelték az új torpedót.
CLR—Infected Space Elite[3:37]— Dmg(DPS) —M'Leila 79 923 560(370 016) POKER 52 268 960(240 871) Liesa 50 845 720(236 492) SARGENT MA 36 770 864(170 235) Taeler 14 902 360(70 294)
Max. One-Hit: 2 290 220 (Liesa)
Max. One-Hit: 2 290 220 (Maelstrom Quantum Torpedo)

(#21796) CactuS válasza Plata (#21794) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A modulok lohlunat favorba kerülnek? Vagy daily progress van erre is? Bár sok időm nem lesz mostanában erre, de igyekszem haladni vele.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21797) Plata válasza CactuS (#21796) üzenetére


Plata
félisten

Lohlunat favorba.
Legtöbbet táncolással kereshetsz,ha tökéletesen végigtáncolsz egy táncversenyt nagyon sokat kapsz.
De horghan hunt is jó.
Azt akár hat karival is tolhatod egyszerre,persze kell hozzá lila floater.
De kékkel is megvan négy karival.

(#21798) Plata


Plata
félisten

Nekem az idei event kampány kész.

(#21799) Plata


Plata
félisten

Reggel hétkörül toltam le az eventet,megkaptam érte a dilit meg a jutalmat.
Most volt pár percem felugrani és valami nem kóser.

Le jött a 20 óra cd és újra elérhető az event. :B

(#21800) Efanatica


Efanatica
tag

engem az érdekelne hogy ha elmondanám milyen karival milyen hajót szeretnék használni hogy abban tudsz e pici tanácsot adni mit kéne összekukáznom rá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.