Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) Nagus válasza Plata (#21550) üzenetére


Nagus
senior tag

Egy ruhája van az alsó. És a kinézete is változott nem csak a ruha. :C

(#21552) Plata válasza Nagus (#21551) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem valamiért be rakta default alienre és rá default egyenruhát.
Én is láttam hogy valami nem jó.Nekem is ruhát váltott de ha jól láttam nekem a sokadik ruháról az elsőre.
De valami más sem tiszta.
Tegnap counterpointon a hajóm olyat művelt hogy az állam a padlón koppant meglepetésemben.
Nem tudom mitől kattant be,de mikor jött terok nor és 9.5 kilóméterről elkezdtem megdolgozni,a hajóm spread skill mellett olyan töménytelen hy torpedót lőtt hogy először csak lestem hogy mi a szent isten folyik.Ráadásul lila plasma torpedó esőt lőtt legelőször,úgy hogy nincs is rajta plasma torpedó,amikor hy gravimetric esőt lőtt a játék sem komálta túlságosan,be lagolt totál a játék,de őszintén szólva mindenből hihetetlen tömeget lőtt.Mellesleg terok nor-t az első hullámmal kiütöttem.

[ Szerkesztve ]

(#21553) Nagus válasza Plata (#21552) üzenetére


Nagus
senior tag

Ez lehet, de ez nem oké. Mundjuk ki tudja milyen kusza már ennek a játéknak már a kódja.

(#21554) Plata válasza Nagus (#21553) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom miután ki mentél megjavult nem?

(#21555) L3zl13 válasza Plata (#21552) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem te vagy az egyetlen akinél a bugoknak mindig pozitív hatása van. :DDD

Karakter ruha/kinézet lehet, hogy ugyanaz a bug amitől egyeseknek invalidentityname vagy mi volt a hajó neve TFO-kban. Az egyedi testreszabást valamiért nem tudja betölteni a játék és visszaáll valami default értékre.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#21556) CPT.Pirk válasza Nagus (#21549) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Itt a múltkor láttam két azonos színű játékost. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21557) Plata válasza L3zl13 (#21555) üzenetére


Plata
félisten

De az invalidentityname bug most is él.
Egy rakás ilyen nevü hajót láttam Ds9 felett.
Ez a torpedós bug szerintem valami új.
A terran konzol is zakkant volt múltkor,nullázta a torpedók cd-jét,de ez az új torpedó elmebeteg.
Szerintem torpedó skill nélkül is van legalább 200 ezer sebzése.
Torpedó skillel már félmisit sebez legalább,de 1 misi felett is sebez.
Mindezt úgy hogy spread is hat rá.

(#21558) Plata


Plata
félisten

Ezt tegnapelőtt mértem.
Max. One-Hit: 1 254 559 (Maelstrom Quantum Torpedo)

(#21559) Plata válasza CPT.Pirk (#21556) üzenetére


Plata
félisten

Én ma viccesebbet.
Az event végén mikor jönnek a rakéták,akkor lett 5 fehér rakéta és 5 szines is. :D
Szines és a fehérek egymásba olvadtak szinte teljesen,de azért látszott kettő van belőlük.
De volt annál is poénabb.
Le fényképeztem.
Most nálunk is két egyforma szinű volt.
Én is sárga voltam meg egy másik játékos is,a játék a zöld asztalhoz tett de sárga hátizsákom volt,az alkatrészeket a sárga asztalhoz kellet vinnem. :D

[ Szerkesztve ]

(#21560) Nagus


Nagus
senior tag

A szabónál a mentett karaktert és ruhát nem lehet betölteni. (save és load gomb) Lehet összefügg a ruha és testreszabott karakter alapra állásával a kapcsolatfelvétel eventnél.

(#21561) Plata válasza Nagus (#21560) üzenetére


Plata
félisten

Jön az új szezon,lessz itt még annyi hiba mint a fene.
Látod most a red alert is elmaradt az exchange miatt.
Az új ec limit bebugolt és exchange-ről semmilyen pénzt nem kaptál ha eladtál valamit. :D

(#21562) Plata válasza Nagus (#21560) üzenetére


Plata
félisten

Van viccesebb is.
A karim ruháján akartam alakítani,elmentem a szabóhoz és a karim a szabónál pucér. :Y

(#21563) Nagus


Nagus
senior tag

Vaultban, hogy tudom kinyitni az ajtót? A kódok megvannak. Ha megnyomom ami sárga akkor eltűnik, majd végén a felső sor marad csak de nem nyílik.

(#21564) Plata válasza Nagus (#21563) üzenetére


Plata
félisten

Pedig úgy kellene.
Múltkor valaki mondta hogy a vault elég bugos.

(#21565) Plata


Plata
félisten

Itt az új season.
[link]
Új trailer.
[link]

(#21566) Plata


Plata
félisten

Jövőheti boxos hajó.
Ha lehet hinni a pletykás csetnek. :D

(#21567) Plata


Plata
félisten

Új event jön,aminek a jutalma egy szuper szett.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21568) Plata


Plata
félisten

Klassz az új karakter választó.

(#21569) CPT.Pirk válasza Plata (#21568) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Fajíntos!

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21570) Plata válasza CPT.Pirk (#21569) üzenetére


Plata
félisten

Leviathan TFO-ra ne menj ha jót akarsz. :DDD

(#21571) L3zl13 válasza Plata (#21570) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Legalább látványos a környezet.
És nem oda-vissza kell rohangálni 3 pont között.
De valószínűleg én sem ezt fogom tolni a napi tokenekhez.

Viszont ha jól látom ez az event nem a éves campaign része.

Aki hülye, haljon meg!

(#21572) Plata válasza L3zl13 (#21571) üzenetére


Plata
félisten

Nem nem az.
A leviathan azért volt rossz mert gyakorlatilag egyedül csináltam mindent,többiek azt sem tudták merre van az előre.

(#21573) L3zl13 válasza Plata (#21572) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én se tudtam elsőre, de azért többnyire elég látványosan vannak jelölve az objektívák.

De gondolom vannak sokan akik leállnak harcolni a terran hajókkal ahelyett, hogy azzal foglalkoznának amivel kéne.

Aki hülye, haljon meg!

(#21574) Plata válasza L3zl13 (#21573) üzenetére


Plata
félisten

Enyhén szólva idegesítő volt hogy csak én tolom egyedül.

(#21575) Plata


Plata
félisten

Dilis az EV suit,Nukarán a karim random le veti,nimbus-on meg felveszi. :D :W

(#21576) Nagus


Nagus
senior tag

Az előző delta eventen létrehoztam életem első fed science alien karakterét. Gőzöm nincs hogy kellene a skill pontokat kiosztani. Gondolom a sci képességekkel kellene sebeznem űrben.

[ Szerkesztve ]

(#21577) Plata válasza Nagus (#21576) üzenetére


Plata
félisten

Igen,a sci kari elég erős a térsebző skiljeivel.
Torpedó skillek is kellenek neki,mert a sci kari torpedókkal elég jól tud operálni.
Sok spéci torpedó van aminek exotic sebzése van.
Sci karinak meg nagyon sok partgen kell és exotic sebzés.
Én legalább is azt szeretem.
na persze az én sci karijaim mind az én dilis stílusomhoz vannak igazítva. ;)
DPS ligában nézz szét buildek után.
[link]

(#21578) Plata


Plata
félisten

Giveaway.
[link]

(#21579) Plata válasza Nagus (#21576) üzenetére


Plata
félisten

Én még mindig azon vagyok hogy minél több legyen a karim partgen skillje és a control expertise.
Mert a Gravity well-t szeretem,gravity well és subspace voertex kombó szuper.
Iszonyú fun hogy milyen nagy területről rántja össze az ellenséget.
CLR—Infected Space[1:51]— Dmg(DPS) —T'Por 16 823 538(152 941) Durmo'Atar 15 536 741(139 971) Roccus 4 806 074(48 061) Thalen 2 516 549(25 165) Lutz 1 851 920(17 980)
Vulkáni sci karimmal csináltam.

(#21580) CactuS válasza Plata (#21579) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valahol fellelhető valami nagyon casual newbie guide? Elkezdtem szitezni az egyik romulán sci karit - csak nagyon casualban, főleg Duty Officer questekkel, meg TFOval -, hogy hogy hátha közben tanulom a dolgokat, de annyir a 0 segítséget ad a játék, hogy hihetetlen. Meg TFOn természetesen teljesen haszontalannak érzi magát az ember, mert gondolom a többség fekete öves veterán ott. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21581) Plata válasza CactuS (#21580) üzenetére


Plata
félisten

Hát szerintem ha van is az privát guide,vagy esetleg nézd meg a dps liga oldalát,ott talán találsz le írást.
[link]
Gondolom velem ellentétben te jól tudsz angolul így ha szétnézel az oldalon találsz többet is.
Viszont a romulán sci nem a legtutibb választás,a sci kari nagyon energia igényes.
Bár ha romulán kari de fed hajóval az már ok.
Mint gondolom észre vetted a roma hajóknak 40-el kevesebb az energiájuk.
Cserébe van spéci képességeik.
Ha torp+exotic skill sci-t akarsz akkor nem is olyan nagy baj az energia hiány,mert a torpedóknak 0 energia kell,fegyverről le veszed és át rakod aux-ra.
Sci karakter ha exotikus sebzést akarsz használni,akkor az aux energiára épül.
Minél magasabb az aux energia annál nagyobb a támadásának az ereje.
Egy hagyományos gravity well sci karinak például gravity well doff kell.
Meg olyan ami a sci képességek cd-jét csökkenti.Szerencsére a gravity well doff egy tök átlagos doff amit sűrűn lehet szerezni,én is kaptam ma több darabot,mert vettem lila doff packot a flottán.Igaz én research lab sci-re vadásztam helyette jött gw-s meg hasonló.
Ha gravity well-es torpedós sci karit szeretnél a lényeg a cseszett sok partgen skill és a jó sok control expertise.
Minél nagasabb a control annál nagyobb területről annál erősebben kapja össze a bandát,minél több a partgen annál nagyobb a gravity well sebzése.
Gravity well meg subspace vortex együtt nagyon nagyot sebez sok skillel.
Mind a kettőből 3-as szintűt használok,ahhoz commander science boff kell.
Gw3 négyes slotba,sv3 hármas slotba.
Hozzájuk csupa térsebzős torpedó,repus dyson és repus diszkó valamint craftolt spéci plasma fegyó előre jó.

[ Szerkesztve ]

(#21582) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az lehet, hogyha ezt meglépném, akkor abszolút semmi stat nem változna meg, csak az item színe? :F

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21583) Plata válasza CPT.Pirk (#21582) üzenetére


Plata
félisten

Vagy csak az upgrade ablak megint hülye és rossz statot mutat.
Nem űrben akarod véletlen upgradelni?

[ Szerkesztve ]

(#21584) CPT.Pirk válasza Plata (#21583) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De. Hol máshol? :B

Aminek van [xyz] módosítója, azoknál működik itt is a kijelzés. Legalább is a módosító kapcsán.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21585) Plata válasza CactuS (#21580) üzenetére


Plata
félisten

Az évfordulós eventen megszerezted az ingyen hajót?
Az elég jó sci karinak.

(#21586) Plata válasza CPT.Pirk (#21584) üzenetére


Plata
félisten

Az űrben a stat balfaszkodik,tesség groundon nézni. :D
Esetleg szektor űrben ESd mellett,de a legjob ha groundon,kivéve az űr fegyvert,azt meg űrben kő nézni mert grundon vacak. :D
Hogy ne unatkozzon a játékos gondolom azért. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21587) Plata válasza CactuS (#21580) üzenetére


Plata
félisten

Ha esetleg kell doff szólj,tuti van elfekvőben lila GW doffom,meg pár deflector officert is biztos tudok adni.
Abból hármat is be rakhatsz.
GW doffból azt hiszem csak egy megy be.
Deflector officer csökkenti a GW cd-t.
Az én öreg vulkánim hajója ilyen.

A legfontosabb a jó flottás sci konzol és a jó másodlagos deflektor.

(#21588) CPT.Pirk válasza Plata (#21586) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hát, az ESD-n mások a számok, de különbség ott sincs köztük:

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21589) Plata válasza CPT.Pirk (#21588) üzenetére


Plata
félisten

Megnéztem én is,szerintem is ennyi.
Legtöbb karimnál Ur. :D
Mert nekem a repus itemek Ur-ek.

[ Szerkesztve ]

(#21590) L3zl13 válasza CPT.Pirk (#21588) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A Wiki szerint 7.5% W->S az Epic bonus.
Azt nem tudom, hogy csak a kijelzés nem jó, vagy tényleg nem adta meg.

Aki hülye, haljon meg!

(#21591) CPT.Pirk válasza L3zl13 (#21590) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A kijelzés nem volt jó. Megcsinálva az upgradet beadt az epic bónuszt is.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21592) Plata


Plata
félisten

Egyébként valami újdonság fog jönni,egy újfajta játékmechanika,vagy az is lehet hogy új spec lesz az.
De talán egy teljes skill rework megint.Még nem tudni.De valamikor Június-július.

(#21593) Plata


Plata
félisten

De lehet csak köv szezonban jön,a következő szezon szeptembet tizenkettedikén indul.
Nyári event pedig június 29-július 29.

(#21594) CactuS válasza Plata (#21581) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na a Gravity Well-t, azt értem abból, amit írtál. :D

Karakterből van több is, ez a választék:

Nem sok, de egy idő után mindig valahogy kisiklik ez a dolog. Szóval igazából csak azért csinálom vele, mert már megvolt a karakter, de van másik 65ös sci kari.

Meg igazából fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálom egy 65ös karakterrel pl. napi szinten. Sok minden nincs unlcockolva, a legtöbb karakterrel TFOn fejlődtem. Wowban pl. annyival egyszerűbb volt a dailyzés vagyis inkább egyértelműbb. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21595) Plata válasza CactuS (#21594) üzenetére


Plata
félisten

Jó az a kari,a romulán kariknak az az előnyük hogy ingyen szerezhetnek crites boffot.
Látom fed hajója van.
Sajnos STO-ban kb semmi infó nincs mit kéne csinálni,elég elcseszett egy csapat csinálja a játékot.

(#21596) L3zl13 válasza CactuS (#21594) üzenetére


L3zl13
nagyúr

STO-ban a "daily" az endeavor-ök meg az aktuális eventen a napi token begyűjtése.

Ezen kívül meg grindold össze a napi 8k dilt a finomításhoz ahogy tudod, annyi karakterrel amennyihez türelmed van.

Aki hülye, haljon meg!

(#21597) CactuS válasza L3zl13 (#21596) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm a tippet. És dilihez mi a legjobb út? Admiralty-t tolom, amennyire tudom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21598) L3zl13 válasza CactuS (#21597) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én csak nagyon casual játékos vagyok, nincs türelmem a dili farmoláshoz. Admirality-t is max Admiralty hétvégén tolom.
Szerintem a reput érdemes felhúzni 6-os szintre és utánna is rendszeresen csinálni a dilithiumos taszkokat benne. Azzal fixen megvan a napi finomítási limit fele kb.
Hogy a többit mivel legjobb összedoni azt nem tudom.

Aki hülye, haljon meg!

(#21599) CactuS válasza L3zl13 (#21598) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha jól emlékszem, akkor itt a repu az nem account bound, ugye? Vagy valami olyasmi van, hogy egy karival először ki kéne maxolni. Végigfutottam a karikat, egyiken se maxos egyik repu sem, talán a jem'hadar karakteren van, de az megint egyedi. Szóval akkor kb. mindegy melyiket folytatom. :B

Pontosabban ilyen a legtöbbet repuzott karakterem:

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21600) Plata válasza CactuS (#21599) üzenetére


Plata
félisten

Minden karinak külön kell felhúzni a reput,de ha egy karidnak eléred a t5-öt aktiválódik a repu sponsorship bónusz.
Vagyis onnantól minden karidnak dupla xp-t kap a napi repus project.
Csak napi küldivel húzd a reput,az órás küldi lószart ad és bár akárhányszor elindíhatod,de valójában a többi alkalomnál nem kapsz jutalmat. :K
Majd én is le írom a gondolataimat a dilizésről,csak nem nagyon volt még időm vagy kedvem mert nem vagyok túl jól mostanában és bár akartam írni de elfelejtettem.
Dili farmoláshoz a recruit karakterek eszetlen előnyt nyújtanak,ha van klingon,delta,gamma,temporal recruit karid és le is toltad nagyjából mindet,a lényeges dolgokat,akkor gyakorlatilag minden karakterednek megvan a T5 repuhoz a mark már akkor amikor meg kreálod.
Amit nagyon tudok javasolni hogy az endeavort told,az endeavor ládában akár 14k dili is lehet ha mázlid van,csináld az eventeket akkor is ha kész vannak,mert ha kész van tovább lehet tolni napi dili jutalomért.
Bár admiraltyt ma nem tolok,mert ahhoz túl szarul érzem magam,de andeavort igen,és mázlim van borgot kell ölni.
Az új torpedó meg még mindig eszetlen.
Max. One-Hit: 1 027 504 (Maelstrom Quantum Torpedo)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.