Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) Plata


Plata
félisten

Gyün a helloween event. :D
[bulink]

(#22102) MichaelSD válasza Plata (#22101) üzenetére


MichaelSD
őstag

Remélem ez nem lesz olyan macera mint az előző.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#22103) Plata válasza MichaelSD (#22102) üzenetére


Plata
félisten

Macera?
Szerintem muris event volt.
Szerintem borg karival fogok járni rá mert az poén amikor asszimilálja őket. :D
Tovább fejlesztettem a hét elején de még nem teszteltem..

(#22104) Efanatica


Efanatica
tag

Egyenlőre ennyi mindenem van meg a Breen build-be csak azt nem tudom így hogy melyik t6-os hajót lenne érdemesebb használni engi karakterként ha szereték ilyen jeges boff képességekkel menni még mellette

(#22105) Plata válasza Efanatica (#22104) üzenetére


Plata
félisten

Őszintén szólva ötletem sincs.
Nem ismerem a breen hajók boff kiosztását sem.
De ha ilyen exotikus izét akarsz szerintem olyat kéne választani amire több sci konzol megy.
Bá ha upgradeled T6-X2-re akkor úgyis kap 2 univerzális gezemice helyet.

[ Szerkesztve ]

(#22106) Plata válasza Efanatica (#22104) üzenetére


Plata
félisten

A szettedhez passzol ez a konzol.
[link]

(#22107) Plata válasza Efanatica (#22104) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem meg kellene várnod az idei winter eventet,holt biztos hogy az idén újabb fagyos hülyeségeket adnak ki,talán fegyvert is.

(#22108) Plata


Plata
félisten

Dili bug miatt megint van vagy félnapos várakozás zen-re.
Pedig már olyan jó volt a zen piac.

(#22109) Plata


Plata
félisten

Jön az új star Trek játék ezért ingyen resolute skin vagy hajó mindenkinek.
[link]
Valszeg skin még nem olvastam el a hírt. :D
Kell előbb egy kávé.

(#22110) Plata


Plata
félisten

Jön a cica event peccs.
[Ez egy nagyon link]
Event – Fall of the Old Ones:
Join us for this year’s Halloween Event starting on October 12th, 2023 and continuing until November 2nd, 2023
This Featured Event will be a standalone event, separate from the Event Campaign. This new event will provide participating Captains with an Epic reward: the Anaphasic Plasma Candle Device! Additionally, the first character on your account that claims this reward will also receive 25,000 Dilithium Ore, and 3 Featured Episode Reward Boxes.
Captains can earn one daily progress per account per day by playing any of the following:
Patrol: Skeleton Crew
Patrol: Witches Brew
TFO: Cat’s Tale
Rewards:
Accruing a total of 14 points of Daily Progress will allow you to claim the Grand Prize. Bonus Rewards:
After claiming the Grand Prize, you will unlock the option of earning additional Dilithium Ore each day, beginning at 8,000 Dilithium Ore for the first day’s completion.
Zen Buyout Option:
For players interested in instantly completing the Fall of the Old Ones event, we will be offering an updated method for buying out.
Within the new Event UI, an option will be presented that allows you to purchase the remaining progress that you need, for a scaling amount of Zen.
For more information, please visit the “The Fall of the Old Ones” blog at.

General:
Infinity Lockbox Updates:
The contents of the “A Safe Galaxy Lock Box” have been added to the rewards available through the Infinity Lock box.
Resolved an issue that prevented captains from progressing in the task force operation “Infected: The Conduit”.
Resolved an issue that prevented captains from progressing the episode “The Vault”. Resolved an issue in Khitomer Vortex that was preventing generators from becoming attackable when expected.
Resolved an issue that could cause unexpected behavior in detonating Mirror Borg Spheres.
Resolved a minor visual issue with the Farragut Temporal Cruiser [T6] that caused some FX to not appear in the correct area on the ship.
Some gaps in the geometry of the Inquiry Gamma skin have been fixed.

(#22111) Plata


Plata
félisten

Az event egy kicsit bugos és duplán osztogatja a pontokat,14 nap helyett 7 napig tart. :DDD
Ezek szánalmasan hülyék.
Már minden eventet eltolnak.

(#22112) Plata válasza Efanatica (#22104) üzenetére


Plata
félisten

Most nézegettem a nyári eventes hajót és feltűnt hogy a traitje és a konzolja pont illik ehhez.
Nem próbáltad?

(#22113) L3zl13 válasza Plata (#22111) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem tudom ez bug-e vagy így tervezték. Azokban az eventekben ahol patrol is választható, patrolból általában többet kell letolni, hogy kimaxold a napi pontszámot.
Szóval az normális, hogy a patrol 1 pontot ad az TFO pedig 2-t és az event bejelentésekor eleve úgy írták, hogy 14 pontot kell gyűjteni, nem úgy, hogy 14 napon keresztül kell csinálni.

Aki hülye, haljon meg!

(#22114) Plata válasza L3zl13 (#22113) üzenetére


Plata
félisten

A legelső hír még 14 napról szólt és hogy három hétig lehet tolni.
De van aki szerint az is lehet a háttérben hogy leépítések vannak a cégnél és nem nagyon van már aki javítani tudná.

(#22115) Efanatica válasza Plata (#22112) üzenetére


Efanatica
tag

most nézem igazad van de még nem használom. El is felejtettem de még nincs meg egy darab jeges képesség se amivel még működhetne jobban. Csak a breen szett van fenn meg a fegyver szett a téli eventből. plusz egy jeges konzol még meg egy jeges space trait amit találtam de lehet az csak beam fegyverekre jó ami a Symbiotic Ice.

(#22116) Plata


Plata
félisten

Mivel a topic-ban nincs spoiler gomb így előre szólok hogy olyan képeket teszek be ami egyeseket felkavarhat.
De sajnos még mindig troll vagyok. :D :B

(#22117) Efanatica


Efanatica
tag

Én azt nem tudom most hogy az a 680k fleet kredit mire leselköltve 🤔

(#22118) Plata válasza Efanatica (#22117) üzenetére


Plata
félisten

Milyen 680k fleet credit?

(#22119) Efanatica válasza Plata (#22118) üzenetére


Efanatica
tag

Ennyi van a elsődleges karakteremen és nem igazán igazodom el a fleetben mit kéne kivenni amit érdemes lenne

(#22120) Plata válasza Efanatica (#22119) üzenetére


Plata
félisten

Jah hogy így érted,nyugi ez igazán nem sok,én milliókat szoktam elkölteni doffokra. :B
Néha ha találkozom valakivel aki kezdő és nincs doffja akkor dobok neki át egy jó adag lilát.
Arról nem is beszélve hogy gőzöm sincs már hány millió flotta dilim van,de kuva sok.
De ha el akarod költeni vegyél Trait bővítőt,doffot,spéci boffot,konzolokat.
Esetleg kit modult.Kismilliárd szarság van amire lehet költeni.

(#22121) Efanatica


Efanatica
tag

kit modult nem akarok venni a földi cuccaim már megszoktam és nekem teljesen jók. A game azon része ami űr harc az ami a macera nekem. sokkal nehezebb összerakni egy hajót hogy jó legyen. Én amúgy Boff-ot vennék de azt megint újra taníttatni meg ilyesmi .... boffokat nem biztos ad olyant ami kéne. Amúgy gondoltam hogy nem sok ez de ennyim van mert hülyeségre nem akarom elkölteni. Főleg hogy ez nekem csak a fleet mark beadással nő és nem mindig tudok berakni

(#22122) Plata válasza Efanatica (#22121) üzenetére


Plata
félisten

Vannak érdekes doffok és boffok a flotta épületekben,sőt 500 ezer fc-s szuper ritka doff is van már.
De boff-ból is vannak különlegesek,az egyik legjobb a crites romulán,de van már lukari,kentari,krenim boff is.
Spéci skill könyvek.
De vehetsz trait slotokat is.

[ Szerkesztve ]

(#22123) L3zl13 válasza Efanatica (#22121) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Fleetes TAC konzolokkal felszerelkeztél már?

Aki hülye, haljon meg!

(#22124) Plata


Plata
félisten

Szerintem érdemes random lila doffokat is venni rajta flotta bázison,ha mázlid van nagyon sokat érő doff is lehet.

(#22125) Efanatica válasza L3zl13 (#22123) üzenetére


Efanatica
tag

olyanom van ami polaronos mert én polaront szeretnék csak használni és ad még crit chance-t több nem is kell belőle. Azokon kívül más típusban is van mint disruptor de amúgy ilyen konzolokon kívül nem szoktam mást kivenni mert nem tudom mi lenne a jó és hasznos is.

(#22126) Plata válasza Efanatica (#22125) üzenetére


Plata
félisten

Már van a kolónián is új konzol.

(#22127) Plata


Plata
félisten

Új Mudd csomag gyün.
[link]

Jah és doffos hétvége van.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#22128) Efanatica válasza Plata (#22126) üzenetére


Efanatica
tag

Az lehet de az a baj nem tudom mit érdemes megvenni. Bár őszintén konzolokban jobban a science és engi jobban érdekelne mert tacticalban szerintem jó ez a Critical Chance-es.

(#22129) Plata válasza Efanatica (#22128) üzenetére


Plata
félisten

Sci konzolból sok féle van.
Engiből talán kettő,régen flottás neutroniumot használtam de már inkább uni sebzős konzolt.
Ha jólrmlékszem kolónián hibrid tac konzolok vannak.
Vegyesen torpedó és energia sebzős.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#22130) Plata


Plata
félisten

(#22131) Plata


Plata
félisten

Főnix event.
[link]

(#22132) Plata


Plata
félisten

Azért volt jó is abban hogy az event bugos volt és egy héttel hamarabb vége lett,több bónusz dilit adott.

(#22133) Plata


Plata
félisten

Újra várni kell rendesen a zenre exchangen,vége annak hogy pár óra után vagy azonnal lehetett venni.
Asszem elég sok dilit be spájzoltak a játékosok a múltkori buggal.
Igazán be rakhatnának valamit amitől ki fogyna kicsit.

(#22134) Efanatica válasza Plata (#22133) üzenetére


Efanatica
tag

Nekem így is nagyon kevés dilitiumom van. Eléggé nehéz gyűjteni amúgy is. Inkább olyan dolog kellene amivel sokkal könyebb lenne gyűjteni.

(#22135) Plata válasza Efanatica (#22134) üzenetére


Plata
félisten

Hát szerintem olyat nem nagyon adnak.
Amúgy is most megint áll a bál,mert kirúgtak egy rakás fejlesztőt.
Már alig maradt valaki.
A cég aki felvásárolta a STO-t is nagy kakiban van és folyamatosnak rúgják ki minden honnan az embereket.
Most a STO-tól 10 fejlesztő lett ki rúgva.
Nem tudom mi lesz így a játékkal.
De ha dilithiumot akarsz farmolni akkor csináld meg a recruit eventeket.
Na és told az admiraltyt.
Recruit bónusszal meg admiralty bónusszal szépen jön a dilithium.

[ Szerkesztve ]

(#22136) Efanatica válasza Plata (#22135) üzenetére


Efanatica
tag

De az admiralitás nem dilit ad. Hanem olyan cuccot higy ha kapsz akkor többet fog adni. A másik meg csak fleetbe valót ad ami csak a fejlesztésre való. Recruit alatt ha arra gondoksz hogy gammás, deltás vagy temporalos karaktert csinálni hát a 3 hol 2 kész van de a jem hadarhoz semmi kedvem mert elég gyengécske az andoriai hajóba még. Ő lenne a phaser dmg karim még hogy használják pilóta hajót de nem tudom azt hogy rakjam össze

(#22137) Plata válasza Efanatica (#22136) üzenetére


Plata
félisten

Hát ez nem így van.
Nem veszel számba mindent.
Először is valamelyik recruit ad 20% boostot a jutalmakra,nem emlékszem melyik.
Másik az admiralty ma is ad dilithiumot.Tény hogy fényévekkel kevesebbet,de ad.
Ezenkívül xp ec forrás is.
Miért jó az xp ha már maxos vagy?
Mert dilit kapsz érte. ;)
Lehet hogy az a kb 3.5k dili nem sok amit kapsz érte,de valami.
És kapsz dili boostot.
Mire jó az?
Mindenre,amíg te kapsz eventen olyan 20k dilit én 35k körül kapok.
Nekem a lekvár karik polaront használnak és lekvár hajókat,kivéve a legkissebb az promós vadkutya hajókat.Bár azt hiszem vissza váltok lekvárra.
Nem annyira jön be a bazi nagy vadkutya dread.

[ Szerkesztve ]

(#22138) Plata válasza Efanatica (#22136) üzenetére


Plata
félisten

Ennyire nem ad dilit az admi. ;)

(#22139) Efanatica válasza Plata (#22138) üzenetére


Efanatica
tag

Én nem így gondoltam hanem a 10es befejezés már nem az mint volt ez fura. Pedig jobb volt szerintem. Amúgy én nem szoktam ennyit kapni

(#22140) Efanatica


Efanatica
tag

Egyébként ő lenne az akit szeretnék jobbra összerakni valahogyan :D

(#22141) Plata válasza Efanatica (#22140) üzenetére


Plata
félisten

Miért bím?
Én adnóriai hajóra fent hagynám a wing cannont és mellé dhc és torpedó,esetleg egy dbb.
Az én recruit karim viccesebb.
Mindig szándékosan süketre tervezem őket. :D
Még le tolok két heroic instát és megmutatom.

#22139Efanatica
Azért kapok ennyit,mert sok xp-t ad,mivel a karakterem maximális szintű így amikor szintet lép nem kap többé spec pontot,spec pont helyett kompenzációt kap.
3500 valamennyi dilit.
Ha critel admis küldi eszetlen sok xp-t ad.

[ Szerkesztve ]

(#22142) Plata válasza Efanatica (#22140) üzenetére


Plata
félisten

Az enyém lomhább de dhc van rajta meg quad.

Átlagos lökött recruit. :D

[ Szerkesztve ]

(#22143) Efanatica válasza Plata (#22141) üzenetére


Efanatica
tag

azért mert álltalában beam-et könyebb összerakni és nem sok trait-em van ami cannonra való.
a másik dolog hogy nekem csak 1 karakterem van ami maxolt és dilit kap ha szintet lép de nem mindíg azon vagyok fent mert haladni kéne a többivel és és csinosítgatni a hajókat. nem vagyok az a nagy játékos csak elég rossz és unalmas így hogy nem lehet haladni. de minden game ilyen ami pay to win

(#22144) Plata válasza Efanatica (#22143) üzenetére


Plata
félisten

Látod ha tolnád az admiraltyt akkor minden karid max szintű lenne,mert abból marha sok xp jön.Nekem legalább 40 karim dilit kap ha szintet lép.
Csak az új karik nem bár az sem túl új mert utoljára talán tavaly kezdtem új karit,amikor jött legendary booster és azt hittem új kari kell hozzá. :D
Mint kiderült nem. ;] :W
De már mindegy,evvan,ha valaki nem olvassa el alaposan a hírt akkor vessen magára. :DDD
Ez a lekvár kari is boostolt kari,azért van ennyi fura boff-ja.Boost ad egy tonna boffot meg boff helyet.

[ Szerkesztve ]

(#22145) Efanatica


Efanatica
tag

jó de neked azért nagyobb a készleted amivel tudsz admiralitást csinálni úgy nem nehéz. egyébként is mostanában csak a federation és a romula-t próbálom csinálni kisebb sikerrel. de naghyon lassan megy. még ha minden nap bejönne a duty-s küldije de megcsinálni ennyit ahhoz kell sok sok hajó. nem csidálkozom hogy annyi karival tudod csinálni ha olyan sok mindened megvan

(#22146) Plata válasza Efanatica (#22145) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mennyi eventes hajód van,de az eventes hajók meg zenes hajók minden karidnál maguktól meg jelennek.Plusz küldetéses és eventes admiralty kártyák is vannak.
Azt hiszem főnixből is jön admiralty kártya.

(#22147) Efanatica válasza Plata (#22146) üzenetére


Efanatica
tag

nos a kisebb tierrel együtt olyan 70 hajó. viszont azt tudok kevés az engi hajóm ami arra több pontot. álltalában csak napi 1x indítom el és csak a nagyobb tiert teszem be mert ugye annak több a pontja.nagy tierben meg azért nem olyan sok amim van.

(#22148) Efanatica


Efanatica
tag

amúgy ilyenkor exp bónusz alatt hogyan lehetne gyorsabban szintet lépni? spec pont szerzés miatt kérdezem leginkább

(#22149) Plata válasza Efanatica (#22148) üzenetére


Plata
félisten

Bármivel,a Ninth rule is jó,iszonyú sok xp és gyorsan megvan.
De ha van pénzed research assigmentet vegyél és azzal,admiralty is rengeteg xp,főleg a federation.

(#22150) Plata


Plata
félisten

Úgy néz ki jön az uccsó event.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.