Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) Plata válasza CactuS (#21599) üzenetére


Plata
félisten

A 13 repu felhúzása iszonyú sok dilit ad.Bár sok meló ha nincs recruit event kész,de félmilliónál több dili a jutalmad.Minden t5 repu ad 32 ezer dilit amikor kész,naponta 340 dilit a napi küldi.
Ha van admiraltys dili bónuszid akkor adj hozzá 50%-ot.
Régen mindig dili eventre tartogattuk t5 repu elérést akkor adott rá 50%-ot,de ezt kivették.Most már a repu t5 elérésre nem hat.
Genyók. :D

[ Szerkesztve ]

(#21602) L3zl13 válasza Plata (#21601) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A t5 repu már nem rendes dilt ad csak repu dilt ha jól tudom.
Sajnos nerfelték ezt is.
Pedig nagyon jó dil szerzési lehetőség volt az új karakter húzás.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#21603) Plata válasza L3zl13 (#21602) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom,mostanában már csak t6-os reput húztam.
Rég volt kiskarim.
Viszont a napi dili project most is 340 dili.

(#21604) L3zl13 válasza Plata (#21603) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Igen, azt írtam is, hogy érdemes csinálni. Főleg T6-on amikor már csak 1 órás és csak 15 mark kell hozzá de ugyanúgy 340 dilit ad.

Aki hülye, haljon meg!

(#21605) Plata válasza L3zl13 (#21604) üzenetére


Plata
félisten

Plusz lehet tradelni repus markokat.
50 repus mark 500 dilit ér,3 repus token 1000 dili.
Van olyan karim akinél 10 ezer feletti omega mark van és 100 feletti repus token.
Mert szeretek ISA-ra járni.

(#21606) Plata


Plata
félisten

Dili farmolásra vissza térve,sajnos nem nagyon tudom most mi a legjobb módja.
Én mai napig admiraltyzom és az elég zent ad ahhoz hogy meglegyek.
Mi több az elmúlt hónapban még hülyeségre is költöttem,ami már sok éve nem fordult elő,na és növeltem az acc bankomat kétszer is,meg vettem négy kari slotot,doff és boff bővítőt.
De ezt csak azért tehetem meg mert sok éve tolom folyamatosan,most átlagosan kb 21 karival admiraltyzom napi egyszer.
Tudom az admiralty le lett nerfelve,de mégsem teljesen.
Dilithium helyett dili bónusz pool-t ad.
Na és flotta dilit.
A bónusz dili pool nagyon jó.
Ugyanakkor az admiralty küldik nagyon sok xp-t adnak.
Miért is jó ez?
Mert ha a karaktered maximális szintű,vagyis 65+190 szint talán.
Akkor tovább nem kapsz spec pontot,de szinteket léped továbbra is,minden szintlépés 3500 dili. ;)
No mármost dilit most is kapni admiralty küldiért,főleg ha critel.
De ha szintet is lépsz még több.
Ha admiralty event van minden karival tolom,ami sok dili,mert minden sikeres tour küldi sok ezer dilithiumot hoz.
Ezenkívül a repu és az eventek adják a legtöbb dilit.
T6 repu úgy is hogy van sponsorhip aktiválva 50 nap.
Az 50x340x13 dili.
Plusz a T5 jutalom,bár az nem tudom most mit ad,rendes dilit vagy nem rendest.
A wiki szerint sima 32k dilit kapni.
De most nem kezdek új karit hogy kiderísem. :DDD
Az eventek is jó dili források,minden eventnél amint eléred a jutalmat és kiveszed,mehetsz tovább a bónuszért,ami dilithium.
Elsőnap 8k további napokon egyre több k.
Na és hat rá a ferengi admiralty bónusz.
Ezenkívül napi 2k dilithiumot lehet kapni a security officernél ha beváltasz nála 5 contrabandot.Contrabandot klingonnal szerezni egyszerűbb,neki van jó pár rablós küldetése ami hoz.De ha van carrier hajód és raksz bele flottás slaver hangárt,az is lophat.De sok klingon marauder küldetés van ami hoz.
Másik fontos dolog hogy a recruit eventes karakterek nagyon sok bónuszt adnak.
Ha minden recruit-ot megcsinálsz úgy el leszel látva repus mark-al meg repus tokennel hogy simán felhúzhatod a legtöbb reput t5-re.
Épp ezért minden recruit-ból egy karit érdemes csinálni.Az értelmes dolgokat teljesíteni vele.Bár minden ad jutalmat,de nekem sincs minden kész,mivel delta temporal recruit fel lett újítva és új feladatokat kapott,így azok nekem sincsenek mind meg.Bár bele kezdtem a fed deltával és delta sztori kész is.De még a klingon recruit karimnak is kellene vagy 1500 ground melee kill,ami azért már fárasztó.
Lekvár karimnak meg 5 swarm,ami röhej,de valahogy sosem csináltam meg.
Másik hiba hogy van négy lekvár recruit karim.
Elsőre azt hittem jó,de nem,mert a recruit kari nem kaphatja meg a másik recruit jutalmát,már pedig nem ettem meszet hogy négy ugyanolyan karival le toljam a recruitot. :W

[ Szerkesztve ]

(#21607) L3zl13 válasza Plata (#21605) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ha nagyon sok tokenem van valamiből akkor szoktam tradelni, de a t6-os "napi" sokkal jobb arányban váltja. 340 dili 15 mark-ért.
Szóval ha 1000 alatt vagyok valamilyen markból, akkor az hagyom arra.

Aki hülye, haljon meg!

(#21608) CactuS válasza Plata (#21606) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én két ilyen repu szerű vagy eventes karakterre gondolok, az egyik az említett jem'hadar-os, a másik egy klingon, aminél van valami könyv (Dominion Transponder és Encrypted Klingon receiver) vagy mi és ha a benne lévő dolgokat teljesítem, akkor kapok bónuszokat.

Ők így állnak markokkal:

Ez a Repu sponsorship T5nél repunként van vagy először egy karakternél kéne kimaxolni mindent?

Illetve itt akkor igazából nincs egy main, hanem sok 65-ös kari van, amikkel mindegyikkel dailyztek?

A karaktereknél lévő dilit pl. össze lehet szedni egy helyre? Vagy azt hogy mozgatjátok?

Illetve még mindig megvan a T6 -100% ship couponom is, amit nem tudom hány éve adtál, még nem használtam fel, de lehet lassan kéne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21609) L3zl13 válasza CactuS (#21608) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Az mindegy, hogy egy karakteren viszed az összes reput t5-re vagy egyiket az egyiken a másikat a másikon, a lényeg, hogy minden repun unlockolva legyen a sponsorship, mert utánna majd gyorsabb lesz a többi karakteren is elérni a t5/t6-ot.

Én naponta 1-2 karakterrel dailyzek általában. Hogy mikor melyikkel az függ pl az endeavortól.
Pl a dominionos karaktereim hajóján polaron fegyver van. Ha endeavorban polaron damage kell akkor azokkal megyek stb. Vagy pl egyik karakteremet ott tartom Nimbuson. Ha skorpiókat vagy gornokat kell ölni az endeavorban akkor azzal a karival játszok.
De arra is figyelek, hogy legyen a karaktereknél elég dilithium meg repu mark, szóval ha valamelyiknél lecsökken, akkor azzal több TFO-t tolok pl, vagy azzal tolom az eventeket a bonusz dilithiumért.

Dilithiumból csak a finomítottat lehet mozgatni karakterek között. Úgy, hogy dilithium exchange-re felteszel egy ajánlatot. Pl akarsz venni 1000 Zen-t 500dil/zen árfolyamon.
Ez levonja a dilithiumot a karakteredtől. Aztán cancelezed az ajánlatot ilyenkor a korábban levont dilithium a dil exchange közös egyenlegébe kerül. Aztán átváltasz egy másik karira és ott kiveszed a dilt.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#21610) Plata válasza L3zl13 (#21609) üzenetére


Plata
félisten

Bocsi de nem jó.
Ha 500 áron rakja fel negveszik.
Olyan áron kell venni zent amin nem veszik meg.
Mondjuk 25 dilithiumért akarsz venni zent.
Soha nem volt 25 a zen.Most 500.
Vagyis ha 25 diliért akarsz venni zent és felrakod a dilit biztos nem veszi meg senki.

(#21611) CactuS válasza L3zl13 (#21609) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi. És azt hol látom, hogy aktiválódott ez a sponsorship? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21612) Plata válasza CactuS (#21611) üzenetére


Plata
félisten

Ha eléred mondjuk oemga repuban a t5-öt az aktiválódik magától.Régen nem így volt,régen csinálnod kellett egy reputation sponsorship tokent,átadni másik karinak és láss csodát,de már nem,mostmár nuku token,automatikus az egész accra,hálistennek.

(#21613) L3zl13 válasza Plata (#21610) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ja igen, elszoktam tőle, hogy van valami a kínálati oldalon és nem kell egy hónapot várni, hogy történjen valami az exchange orderrel. :B

Aki hülye, haljon meg!

(#21614) Plata válasza L3zl13 (#21613) üzenetére


Plata
félisten

Most lehet kifogni 499-ért is. ;)
De lentebb megy mert.
[link]
Vagy fentebb mert.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21615) CactuS válasza Plata (#21612) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Aha, akkor nem is látom sehol? Csak elég ha a egy repunál T5 van írva.

Endevornál ha már egyet megcsinálok a háromból, az is számít? Most pl. ground shield töltés kell, az oké, salvage, az is oké, meg kéne valami dilit bányászni valahol. Ha a 3. nincs meg, akkor sincs gond, a kettő után is kapok valamit?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21616) Plata válasza CactuS (#21615) üzenetére


Plata
félisten

Persze mind ad xp-t,a legalsó a legfontosabb ,középsö közepeset,a legfölső kicsit,a három fölötti universal még kevesebbet,de.
Az universal kevés xp-t ad,de a doboza nagyon jóóó.
Simán lehet benne egy milió feletti ec,meg sokezer dili,tök random,meg 300-as mark doboz is.
A dili bányász rohadt egyszerü,egy hülye kis mini játék.
Menj DS9-re onnan Vlugta aszteroida bányába,mellette van.Le sugárzol beszélsz a kis ferengi csajszival.Feladat 5 dilithium bánya kibányászása,kiugrasz a légzsilipen és gyalog meg keresed a dilithiumot,kibányászod mini játékkal és kész a küldi.
Meg endeavor is.
A legfontosabbat elfelejtettem,vigyél Ev suit-ot,mert az ürben kell bányászni.

[ Szerkesztve ]

(#21617) CactuS válasza Plata (#21616) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egyrészt, az utazásokat már teljesen elfelejtettem, questeknél warpolni szoktam az ikonnal, de megpróbálok majd elvergődni a DS9re. Rucit azt ott tudok venni? Bár talán a legelső karakteremnek volt anno egy lila.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21618) Plata válasza CactuS (#21617) üzenetére


Plata
félisten

Ev suit-ot tudsz venni,bár kaptunk már eventen is.Meg küldiben is lehet kapni lilát.
De azt hiszem a replikátorban tudsz csinálni sima szürkét.

(#21619) Plata válasza CactuS (#21617) üzenetére


Plata
félisten

Itt egy lista az Ev ruhákról,pár hiányzik,de a lényeg rajta van.
[link]

(#21620) CactuS válasza Plata (#21619) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi.

A Voth hajókat ezeknél miért nem számolja? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21621) Plata válasza CactuS (#21620) üzenetére


Plata
félisten

Mert rossz helyen vagy. ;)
Ott van a zárójelben dyson sphere.
El kell menned dyson űrbe és ott ölni a voth-okat.
De ha elmész dyson űrbe menj tovább a contested zone-ba,ott vannak a voth-ok.
Északra van azt hiszem a fleet dyson spire,keletre fordulj arra vana contested zone.
Amennyiben szeretnél egy jó tac hajót és meg van a T6 tokened,akkor ajánlom a figyelmedbe a Terran Hydra-t. [link]
Vagy Hestia-t. [link]
Esetleg Alita. [link]
Mind a három fed hajó,de ha van 65-ös klingonod akkor unlockolva van a cross faction repülés.Mind a három hajó elég könnyen kezelhető.Terran kicsit kilóg mert 5-1+1 fegyverzete van és kicsit agresszívabb.
Már ha tac karid van.
A Bird of prey nehezebben kezelhető hajó.

[ Szerkesztve ]

(#21622) CactuS válasza Plata (#21621) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Több a TAC, aztán SCI, majd Engie. Igazából még azt ae tudom melyik mit tud alapvetően. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21623) Nagus


Nagus
senior tag

Keresek egy űr skillt vagy valamit. Gravity wellből zöld villámok amik pillanatok alatt elpusztították az összes npc-t.

(#21624) CactuS válasza Plata (#21621) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor még 2 kérdés:

Itt is rossz helyen vagyok és azért nem adja be a mining minigame után az endeavorba?

Illetve a tribble-vel mi is volt a trükk? Miért is lehetett szaporítani? Talán ha kaja volt a kanibál mellett, akkor ette a többit? Vagy mi a jó benne? És a simák kidobhatóak?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21625) Plata válasza CactuS (#21624) üzenetére


Plata
félisten

Szia,teljesen jó helyen vagy,de be kell fejezned az öt mining node bányászást és akkor kész.Ott van hogy 3/5-nél tartasz,még kettő és kész.
Klingonok el tudják adni a döglött tribblit NPC-nél,kapnak érte latinumot.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21626) Plata válasza Nagus (#21623) üzenetére


Plata
félisten

Nem a villám öl meg,a villám ami kijön az a csapatot buffolja.
Szerintem.
Legendary trait.
Asszem.
Nem arra a zöldre gondolsz ami ebben a videóban is van?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#21627) L3zl13 válasza Nagus (#21623) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Talán electrified anomalies trait?
Bár ott a zöld villámok azt hiszem a szövetségeseket bufffolják.

@CactuS: Elvileg jó helyen vagy. Bányászd ki az összes lokációt az aszteroidán.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#21628) Plata válasza L3zl13 (#21627) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg neked van igazad,keverem a mirror glenn-el.
Ez a nyári eventes hajó traitje.

(#21629) CactuS válasza Plata (#21625) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi így meglett. Viszont néztem videót, nekem Solanae Dyson Sphere-hez kéne mennem, de csak Jenolan Dyson Sphere-hez tudok menni a Gateway segítségével. Ezt valahol unlockolni kéne?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21630) Plata válasza CactuS (#21629) üzenetére


Plata
félisten

Igen,vedd fel az első solanae küldit.

(#21631) CactuS válasza Plata (#21630) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Meglett, köszönöm.

Még egy kérdés mára: a Greed/Need rendszer az ahogy nézem nem olyan, mint a wowban. A többség mindent needel, akinek már nagyon nem kell semmi az passzol? TFO-n.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21632) Plata válasza CactuS (#21631) üzenetére


Plata
félisten

A STO-ban ninja rendszer van,akármi akármire needelhet.
Bocs az előbb még akartam írni többet is,de szerkesztés közben meghalt a PH.
Írni akartam hogy kezd el a solanae sztorit,skippeld az első küldiket addig amíg a supply whoe küldi nem jön,az egyből be visz oda.

[ Szerkesztve ]

(#21633) L3zl13 válasza CactuS (#21631) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Mivel az eső cuccok haszontalanok, nem foglalkozik vele senki. Max egy kis minimális EC-re jó, vagy szétszedni salvage-nek.
Szóval a greedet nem használja senki. Mindenre need, vagy ha nem akarsz vele foglalkozni akkor passz.

Aki hülye, haljon meg!

(#21634) Plata válasza L3zl13 (#21633) üzenetére


Plata
félisten

Néha szoktam needelni,ha diszkós fegyver esik.

(#21635) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Most próbálnám csinálni az undine ships destroy feladatot, de baromi lassú. Eleve fogalmam sincs, hogy hogyan kéne elosztani a skillpontokat, plusz a gear is gatya, így eleve nehezen ölöm ezeket. De ha van még mellettem 3-5 másik, akik ilyen 1 sec alatt ölnek mindent, akkor elég esélytelen. Ha jól sejtem, akkor itt killshot kéne, nem elég ha belesebzek a mob-ba, ugye?

Illetve itt a megszerzett hajók azok nem account boundosak, csak admiraltyban? Vagy hogy működik ez? Pl. van egy hajó, ami nekem tetszik, még nagyon régen, egy eventen kaptam egy Dyson Science Destroyert. Ezt tudja másik kari is használni valahogy? Annyira nem áll össze, hogy hogy működik a hörcsögölés, mi a BtA és mi a BtC. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21636) L3zl13 válasza CactuS (#21635) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem nem kell killshot, de tényleg nem mindig regisztrálja a hullákat, ha csak pár lövést sikerül eleresztened az ellenfélre a másik fickó meg egy lövéssel leszedi.
Talán akkor jobb a helyzet, ha sikerül valami DOT-ot felraknod rá mielőtt meghal, de nem vagyok benne biztos.

Tanácsok:
1. Keress egy olyan lokációt ahol nincsenek. Ha kell válts instance-ot.
2. Vannak az undine battle zone-ban a klingon lokációk, ahol 4 fegyvert kell aktiválni. Ott a legkönnyebb killeket gyűjteni. Ne foglalkozz a fegyverekkel, csak ölld meg a körülöttük lévő hajókat és menj a következő fegyverhez.
A következő legjobb a romulán lokáció, ahol egy szingularitást kell mozgatni. Itt is hanyagoldd a szingularitást és csak az ellenfelekkel foglalkozz amíg meg nincs az endeavor.
A federációs pontok a legrosszabbak, ezért is maradnak mindig azok a végére.
3. A planet killeres szakaszban, mikor lent van a pajzs és lehetne ölni a planet killert, te akkor is a többi undine hajót támadd.

Az eventes és a Zen shopos hajók account unlockosak. Ez azt jelenti, hogy a többi karaktereddel ki tudod venni őket ingyen.
Az eventes hajókat, az event fülön a reclaim gomb alatt találod. A Zen shoposokat meg a zen shopból lehet recaimelni vagy a hajó vendortól akiket megtalálsz a nagyobb bázisokon, mint az ESD vagy DS9.

Aki hülye, haljon meg!

(#21637) Plata válasza CactuS (#21635) üzenetére


Plata
félisten

Ha tudok otthonról írni akkor majd írok.
Bocsi de valami van PH-val mert nem tudtam elérni melóból sem mobilról eddig.
Egyszer sikerült irtam is hsz-t de elküldeni nem sikerült mert elszaródott újra.Azóta nem is engedte megnyitni.

(#21638) CactuS válasza Plata (#21637) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, bármilyen platformon fogadok infót, akár discordon is. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21639) Plata válasza CactuS (#21638) üzenetére


Plata
félisten

Hát nekem max díszkordonom van. :D

(#21640) Plata válasza CactuS (#21635) üzenetére


Plata
félisten

Nos pár dolog,elvileg undine battlezoneba ha elmész undit ölni nem kell neked megölni elég ha bele sebzel,szerintem.
Én ezért járok Gravity well-es hajóval endeavorozni,a GW térsebzős,ha többiek meg is ölik én sebeztem.Vagyis számolja.
Zenes hajók acc wide-ok,eventes hajók is,de azokat egy külön store-ban találod,event fülön reclaim reward.
Jah látom már előttem ezt írták.
A skillezésed az attől függ milyen hajód van és mit akarsz használni,tac kari vagy sci?
Beam-et akarsz használni vagy cannont.
Ha klingonozni szeretnél akkor BoP helyett javasolnék tac karakternek egy raptor-t vagy siege destroyert.
BoP jó féle hajó,de őszintén szólva nem való mindenkinek.
Nehezen játszható,kicsi hull kicsi pajzs regen kicsi túlélési esély,rossz lövés és pukkan.

(#21641) CactuS válasza Plata (#21640) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Este bedobálom, hogy milyen karik vannak és milyen hajókkal. Skillek nagyon elosztva sincsenek kb. egyiknél se, szóval bármi lehet. Mivel repukból talán csak a dyson van T5-ön, így valami nagyon basic build kéne akár mindhárom típusra. De azt se tudom, hogy miből lehet választani. Mármint a tac (erősebb támadás?), engie (jobb selfheal?), sci (debuff?) megvan , de azon belül, hogy beam, torpedo, stb. azt passzolom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21642) Plata válasza CactuS (#21641) üzenetére


Plata
félisten

Gyakorlatilag bármiből lehet bármi.Csak a hajón a skillen múlik.
Régen volt az hogy tac az dhc és turret,engi az beam,de mára lőttek mindennek,bárki bármivel bármit csinálhat.
Akár tehénfejésre is specializálódhat ha jó a felszerelése. :D

(#21643) CPT.Pirk válasza CactuS (#21641) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Engi hajó -> lassú tehén hajók, unalom. :D Régen beam fire at will-el viszont nagyon OP volt, de azt nerfelték. Csapatban van értelme, szólóban szerintem kevésbé.

Sci hajó -> gyorsabb hajók, erős pajzzsal. Vagy partgenre (gravity well-hez) vagy drain-re szokták kihegyezni. Lehetne heal-re is, de manapság kb. mindenki megoldja magának a healt, így inkább támadó képességekre érdemes rámenni.

Tac hajó -> veszett gyors és fordulékony, de gyengébb hajók. Leginkább hirtelen nagy sebzés leadására valók. Mostanában vannak csak torpedós, meg DHC + 1-2 torpedó buildek. A repus szetekből mindenféle baszó kombót össze lehet hozni.

Meg van egy rakás pénzért vehető hajó, ami nem tisztán az egyik vagy másik kategóriába való. Pl. a hordozók, amik tudnak vadászokat indítani.

Youtube-on vannak videók a mindenféle buildekről, bár jellemzően high-end karikról, de azért ad támpontot, hogy merre érdemes indulni egyik vagy másik hajóval.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21644) CactuS válasza Plata (#21642) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Huh, nehéz kimenteni, hogy mi van. Ami a bankban van és talán értelmezhető:

9 milla EC (gondolom nem sok)
1 db T5 100% kupon
2 db T6 100% kupon
2 db experimental upgrade token

Ezek emlékeim szerint eventes karakterek, nekik van ez a könyvük vagy mi:




És kb. ezt látja a klingon kari a hajóknál, de pl. a fenti Dyson Science Destroyert nem látni itt, pedig azt tuti valami eventen kaptam:

Szóval, elsőre már annak is örülnék, ha legalább a fentiek közül egynek lenne valami értelmes buildje, amivel nem fájóan rossz haladni. A legerősebb érzésre most a Jem'Hadaros T5-U hajó. A leírások alapján nekem az volt az érzésem, hogy a TAC hajókhoz kell IRL lóvé, vagy sok farmolt ZEN, hogy jó legyen, de lehet félreértettem. Egyébként a nagyon lassú hajókat nem szeretem, bár az erős selfheal jól hangzik. Szóval, akkor maradna a SCI, abból van 65-ös humanom, meg jön fölfelé egy romulan is. De ha azt mondjátok, hogy humán a legjobb, akkor az lesz. (Bár az első karakterem férfi lett és az annyira idegesítően fut a földi missionökben, hogy inkább csinálok egy új csajt. :DDD)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21645) Plata válasza CactuS (#21644) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem el kellene költened a 2 t6 tokent,engi T6 hajód már van.
Én helyedben engi karival valamelyik t6 cruiserbe ülnék.
A tac karinak nem kell feltétlen rengeteg zenes és egyéb cucc.
Craftolt fegyverrel és flottás+ repus gear-el nagyon szépen tud ölni.
Titan destroyer nem rossz sci-bek,de egy kicsit tac-os hajó.
Holnap,vagyis már ma majd küldök neked olyan Aegis geart amilyen a titán hajódon van.
Ezenkívül a konzoljaidat is le kellene cserélni,flottásra ha van rá Fc és dili.
U.S.S. Mano hajód nem is rossz,csak flottás konzolok kellenének neki,javaslom vedd ki a plasmonic leach konzolt tőle és tedd be az agony phaser konzolt neki.
Szerintem nézd meg jól hogy milyen hajókat lehet venni a T6 tokenből és vegyél olyat amit szivesen használnál.
A dyson hajód felszerelése eléggé rossz.
Egyébként ha recruit karakterek akkor a recruit eventes vackokból jutalmakat kapsz,azt kivetted?Minden recruit eventes karinak a recruit ezsközből jár sok jutalom ha elér ezt vagy azt.
Holnap ha fel jutok a játékba küldök neked aegis szettet.
Másik,a klingon karid 65-ös?

(#21646) CactuS válasza Plata (#21645) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Klingon 65, igen, a recruit cuccokat veszem ki, de van még csomó dolog, amit meg kéne csinálni. Azt hiszem 65-ös engie csak a klingon van, a többi az kisebb, de szintezek egy human fesest is, de az olyan 50 körül van. Hajóból egyébként az a Dyson nekem nagyon tetszett, futurisztikus volt egy sima Fed hajóhoz képest. Azt jó sok éve kaotam eventen, azóta nem igazán nyúltam hozzá, így nem csoda.

Diliből néhány 10k van legtöbb talán pont a Dyson-os SCInél, ott van kb. 70k dili és 3k fleet mark-, meg akar fleet mark is, de nem több ezer, inkább százas nagyságrendben.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21647) L3zl13 válasza CactuS (#21646) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Igen, a dyson még abból az időből volt amikor még sokkal kevesebb alien hajó volt és nem voltak olyan könnyen elérhetőek és a többség a frakció saját hajóival rohangált.
És ennek megfelelően minden frakciónak megvolt a saját variánssa, ami hasonlított a frakció saját hajóihoz formailag, de ugyanakkor volt egy egyedi dyson kinézete.

Bizonyos szempontból szimpatikusabb volt számomra az az állapot.

Aki hülye, haljon meg!

(#21648) Plata válasza CactuS (#21646) üzenetére


Plata
félisten

Ha van 65-ös klingonod akkor automatikusan unlockolódik a crossfaction repülés.
Vagyis klingon karival is kiveheted a fed hajókat store-ből.
Ma küldök majd craftolt szettet hajóra,sajnos csak olyat lehet.
De csak délután,mert jelenleg nem tudok rendesen figyelni ,eddig kb három óra alatt tudtam admiraltyzni olyan 5 karival.

[ Szerkesztve ]

(#21649) Plata válasza CactuS (#21646) üzenetére


Plata
félisten

Ha még nem tetted meg húzd be az alienware giveaway-t.
[link]
Az elite service pack nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#21650) SZN


SZN
tag

Sziasztok!

Van még értelme, haszna megvenni a legendary hajókat? Hiszen még akcióval is sok zenbe kerül. Nem tudom eldönteni, hogy a trait-ek illetve a hajók érnek-e ennyit vagy inkább az újabb dolgokra érdemes költeni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.