Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21451) sith7 válasza Plata (#21450) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen, közben megnéztem én is ... ezt buktam :W

(#21452) Plata válasza sith7 (#21451) üzenetére


Plata
félisten

Kár, a klingon recruit az egyik legjobb.
De biztos lesz nem sokára új recruit,csak nem klingon.

(#21453) sith7 válasza Plata (#21452) üzenetére


sith7
nagyúr

Én is sajnálom

Nekem mint embernek, csak úgy lehet Klingon hajóm, ha veszek Zen - ért, ugye ?

Más

Elkezdtem ezt az új eventet, és ha jól látom, a 3 reward közül bármelyiket is nyerem meg , az eredmény egy T6 ship lesz

Megcsináltam egy küldetést, ami az eventhez kötődik, elsőre nem nagyon tudtam mit kell csinálni, végül 50 pont lett az eredmény, azt be is írta, most úgy áll a kampány, hogy 50/3500 , ugye ha meglesz a 3500 pont, akkor lesz reward, ha jól értem.

Mentem még 2 küldetést, jobban mentek, több hajót is sebeztem, ki is lőttem, de nem kaptam semmi pontot, illetve kaptam, de nem adta hozzá az 50 - hez, még mindig 50/3500 - n áll a számláló .... így nem lesz meg április 6 - ig a 3500 pont, ha naponta csak 50 - et ad :F

(#21454) Plata válasza sith7 (#21453) üzenetére


Plata
félisten

Hát először is klingon hajód emberrel úgy lehet csak ha van már 65-ös klingon karaktered.
Akkor aktiválódik a cross faction hajó használat.
Utána zenes klingon hajót tudsz használni,esetleg dilithiumos klingont is,ezt nem tudom.
Az eventet ha befejezed akkor két darab t6 ship tokent kapsz,de nem most,hanem ha az event kampányban eléred a ponthatárt.Szóval mostani eventet fullra és bónusszal meg kell csinálni és a következőket is.
Kb három eventtel kész van.Pontosan nem emlékszem tavaly mennyivel lett meg.
De két darab t6 zenes kupont kapsz,vagy 1 darab T6 promós hajó tokent,vagy 1500 lobit.
A promós hajó csak egy karakterrel használható,ha megveszed nem lesz a többi karidnak elérhető.
A két darab zenes T6 kuponból ki vett zenes hajók account wide-ok,vagyis minden kariddal kiveheted.
Az 1500 lobiból ki vett hajó is csak egy karakterrel használható.
Figyelj nem április 6-ig kell 3500-nak lennie,április 6-ig csupán a jelenlegi eventet kell teljesíteni,utána majd jön egy másik event és még egy és még egy,így jön össze a 3500 pont.
És ne felejtsd el ha az aktuális eventet megcsinálod és kiveszed a jutalmat,mehetsz újra a bónuszért,vagyis az nap 2x50 pontot kapsz,utána mikor kész az event és csinálod bónusz diliért akkor is kapsz 50 pontot,szóval ne hogy csak addig csináld amíg a voth exosuit-ot megkapod.
Bocs ha elkövettem pár helyesírási hibát,de lehetséges hogy egy két betűt összekevertem mert sietve írtam és ilyenkor pár betüt összekeverek.

(#21455) sith7 válasza Plata (#21454) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm a kimerítő választ :R

(#21456) FireKeeper válasza Plata (#21454) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

huh látom ez a game még mindig olyan grindy mint mikor abbahagytam :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21457) Plata válasza FireKeeper (#21456) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mikor hagytad abba,de egy ideje már sokkal jobbak az eventek,az event jutalmak.
Sőt néha eszméletlen jó event jutalmak vannak.
A mostani event jutalma egy voth mecha lesz. :DDD
Groundon be ülhetsz a saját Voth robotodba. :B
De nem csak ground hanem űr szettek és űr fegyverek konzolok vannak.
Azt hinnéd bénák,de nem,sőt már groundra harci társakat is lehet kapni.
Nekem az away team-em csupa eventes harci jószággal jön,elachi harci robottal,voth harci dínóval,klingon harci malaccal és klingon pokoli malaccal.
De ground epic kit modulok is vannak.
Olyan kit modulokat kaptam eventen ami instant megöli a vadkutyákat például delta epizódokban.Épp recruit karival tolom delta sztorit.
Ha már itt tartunk,a recruit eventek úgy fel túrbózzák az accod hogy azt el sem hiszed.
Csak eventes hajóból 39 van a reward storeban. :D
Kis recruit karival vagyok fent,nem tudom le fényképezni mennyi jutalom van neki elérhető,mert ahhoz szerintem 20-30 fénykép is kevés lenne.
De itt van például az űr rész töredéke.

A revolutionary szett ami látszik,olyan mocskos op szett hogy beszarás. :D

(#21458) FireKeeper válasza Plata (#21457) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

kb 6 éve, kb évi 1x beloggolok hogy ne törlődjön az acc meg néha meglesem mik vannak.
amiben leginkább lemaradtam az a gear-em, a legtöbb cuccom még MK XII :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21459) Plata válasza FireKeeper (#21458) üzenetére


Plata
félisten

Hát igen,akkor még máshogy mentek a dolgok,mostmár acc wide minden event,mindegy melyik karival tolod,csak egyszer vehető ki a jutalom,de akkor acc wide.

(#21460) CPT.Pirk válasza FireKeeper (#21458) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egyébként nem sok minden változott... Több a repu, több a hajó, több a gear. De minden más tök olyan, mint volt. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21461) Plata válasza CPT.Pirk (#21460) üzenetére


Plata
félisten

Ne feledd ki hogy sokkal több a fizetős tartalom. :K

(#21462) Plata válasza FireKeeper (#21458) üzenetére


Plata
félisten

Hat éve még nem voltak legendary hajók.
Ma már azok is vannak,jóval erősebbek mint a sima zenes hajók,de ezek is zenes hajók,de egy átlagos T6 zenes hajóval ellentétben nem 1 traitjük van és a többi t6 hajóval ellentétben ezeknek már T6 mastery szintjük van.
Ahogy a többi hajónak nekik is van T5 mastery szinten traitjük,de nem nem egy hanem több,három négy is talán.A T6 mastery szinten pedig legendary traitjük van,ami igen csak jó,a legendary trait megszerzés után acc wide lesz.
Minden karidnál megjelenik a trait.A legendary schimitar traitje például piszkosul jó.
Neve mindent elmond.
She's a Predator
Nagyon szeretem tac hajókon.

(#21463) CactuS válasza FireKeeper (#21458) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én sok éve próbálok beletanulni alkalmanként, de aztán valahogy mindig abbamarad sajnos, pedig nagyon szeretem a Treket. Nekem az földi trait, hajó trait gear meg földi gear és még mellé repu meg build meg az Endeavor vagy mi, áh... De azért néha én is belesek, indítok pár admiralty-t, aztán annyi. Nagyon sajnálom, hogy lehet a kora miatt, de én nem találtam jó guideokat, teljesen newbie embereknek. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21464) FireKeeper válasza CactuS (#21463) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen, az ilyen idős MMO-knál a barrier to entry nagyon magasan van. máshogy nem tudják megcsinálni, mert a veteránokat is boldogan kell tartani, senki nem venné jó néven ha olyan balanceolás lenne amivel az évek alatt megszerzett gearjük szintjére pár hónapos account-tal el lehet jutni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#21465) CactuS válasza FireKeeper (#21464) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk GW2ben ez jól meg van csinálva, de nem véletlenül Fashion Wars a beceneve. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21466) sith7


sith7
nagyúr

Phaser turret - ek vannak, phaser konzolokkal

Akkor ha mondjuk valamelyik turret - eket lecserélném, mondjuk a másodlagosokat - sima phaser - re, akkor elvileg ahhoz is jó a konzol, ugye ?

(#21467) Plata válasza CactuS (#21463) üzenetére


Plata
félisten

Én az Elder Scrolls Online-al vagyok így,az egyszerűen annyira kusza és jujj de értelmetlen a skillezése meg egyebek. :D
Szeretem az Elder scrollst,az online is nagyon jó.
De vesszek meg ha megértem a rendszerét.
Pedig pár MMO-t már toltam előtte is.
Mondjuk a GW2-vel ellentétben az ESO sokkal pénzesebb,van hozzá sok dlc meg anyámkínja amit meg kell venni.Pár nekem is meg volt,főleg a tolvajosok,mert tolvaj karim volt.De a harc nem annyira ment vele.Főleg hogy pvp-be nem volt kedvem menni,mert az még egy agyzsibbasztó valami volt,bizonyos skillekhez meg sok száz órányi pvp kellett volna.Mert a skilleket nem meg kapod trainertől,hanem meg kell szerezni minden féle repuból.

De Star Trek Online számomra azért olyan volnzó mert nagyon szeretem a Star Trek-et és nincs másik játék ami hasonló lenne hozzá.
Azért STO-ban csak lehet repkedni a legendás verdákkal,találkozni a kedvencekkel.
Lehet más agyfaszt kapna attól hogy huszonötezredszerre is elmenjen egy ISA-ra,de én nekem még ma is szórakoztató és ugynaúgy élvezem azt hogy be hív ISA és jön az hogy We are borg. :B
Pedig bizony a több ezer ISA öcsi sok karakterrel meg van.
Most hogy vége a mirror sztorinak úgy ahogy,nagyon kíváncsi vagyok merre megy tovább a sztori.
Vajon mit vesznek elő.
Mert tuti hogy a Wesley Crusher szálat a picard miatt hozták elő.

[ Szerkesztve ]

(#21468) Plata válasza sith7 (#21466) üzenetére


Plata
félisten

Mindegy hogy milyen Phaser,csak az legyen írva hogy x phaser sebzést tol.

(#21469) sith7 válasza Plata (#21468) üzenetére


sith7
nagyúr

:R

(#21470) Plata válasza FireKeeper (#21458) üzenetére


Plata
félisten

Most jut eszembe,hat évvel ezelőtt még a boff skillek is mások voltak.
Például a beam overload már nem olyan mint régen,régen ha benyomtad beam overload boff skillt,a hajód valamelyik beam fegyvere lőtt egy veszett nagyot.
Ma a skill nem így működik,mostmár 10 másodpercig minden beam-ed csúnya nagyot lő. ;)

[ Szerkesztve ]

(#21471) Plata


Plata
félisten

Mivel épp nukarán voltam,eszembe jutott még egy újdonság.
Már nem kell az Ev suit-al vacakolni ha a hajón a legénység be zabál babfőzelékből. :DDD
Ha gáz a helyzet és Ev suit kell,nem kell kivenni az armort és helyére betenni Ev suit-ot,az EV suit saját slot-ot kapott és automatikusan aktiválódik ha a helyzet meg kívánja.

Legutóbbi eventen olyan Ev suit-ot kaptunk amitől átváltozunk zűrlénnyé az Alienből kb. :DDD
De van valahol egy nagyon jó Ev suit-om is,csak nem tudom hova a túróba tettem.
Ez a legutóbbi eventes.

Megidéz két morcona pasit is. :K

[ Szerkesztve ]

(#21472) Plata


Plata
félisten

Endeavor maxolva. :C

(#21473) sith7 válasza Plata (#21472) üzenetére


sith7
nagyúr

komoly :Y :C

(#21474) Plata válasza sith7 (#21473) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem továbbra is csinálom,mert a jutalmak egész jók.

(#21475) CactuS válasza Plata (#21467) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

GW2t a mai napig nem értem, hogy hogy marad életben - és nagyon megy a szekér -. Nekem regeteg órám van a játékban, 3-4000 óra vagy több, nem is tudom, hogy mikor néztem utoljára. Megvan egy csomó gemes cuccom - gem a valódi pénzes cucc, amit vehetsz ingame cuccért ugye -, de soha fel sem merült a gondolat, hogy költenem kéne a játékra - a kiegészítőkön túl. Mellette pedig rengeteg tartalom jön a játékba, ami ingyenes.

De megint annyit olvasgatok az STOról, hogy neki fogok ugrani újra. :D Még úgyis félbe maradt az eventes karim a klingonoknál, már ha azt még be lehet fejezni, valami hajót vagy mit adna talán. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#21476) Plata válasza CactuS (#21475) üzenetére


Plata
félisten

Guild Wars-al sokat toltam.
Összes kieg megvan.
Ma is mert ugye akkor még dobozos volt.
Recruit karit bármikor be lehet ha megvan kreálva.
Én deltát húzok ha van időm.
Régem 300%-ra megcsináltam.De új feladatokat adtak hozzá.

(#21477) Plata válasza CactuS (#21475) üzenetére


Plata
félisten

GW2-ben gondolom most is van store mint STO-ban és lehet venni biztos ezt azt.
Az elsőben legalább is így volt.
Másodikat nem játszottam,mert féltem hogy esetleg be szippant. :D
Először terveztem,mert ugye az elsőben a végén ki lehetett menteni a dolgainkat valami vitrinbe,majd folytatom a kettőben én is.
De ott volt STO meg SW Tor majd újra a WoW.
Mellesleg ha van kedved újra GTA-zni nézd meg az új küldetés sort,elég beteg és a héten még egy kocsi is jár érte.
Egy tipp,ha nekikezdesz vidd magaddal a kurumát. ;)
A vége vicces,a karim kevés ruhában a mount chilliad tetején ébredt. :D
[kép] [kép]

(#21478) sith7 válasza Plata (#21474) üzenetére


sith7
nagyúr

hajrá :))

(#21479) Plata


Plata
félisten

Nem tudom meg csinálni a 25k pajzs hílelős endeavort,mert a hajóm folyamatosan ablatív pajzsot tol így sosem kell javítani.
Beszarás.
Már voltam borg TFO-n,voth eventen.De eddig 0 pajzs híl.Asszem rerollolom ezt a küldit,mert ez így nem megy.
Próbáltam klingonnal,de annak meg nincs is pajzsa. :D

[ Szerkesztve ]

(#21480) L3zl13 válasza Plata (#21479) üzenetére


L3zl13
nagyúr

25k-s pajzs heal az milyen szintű? Zöld? Arra általában nem is vesztegetem az időmet olyan kevés pontot ad.
A pajzs heal endeavor amúgyis bugos. Hol számolja a healt, hol nem ugyan azoknál a boff skilleknél van olyan, hogy egy darabig számolja aztán nem növekszik semmit, hiába spamelem a pajzs heal skilleket.
Egyedül a pajzs heales aktív trait bubi ami konzisztensen működik nekem ezeknél.

Aki hülye, haljon meg!

(#21481) Plata válasza L3zl13 (#21480) üzenetére


Plata
félisten

Az az easy küldi volt,de nem jött össze úgy hogy váltottam.
Kaptam helyette borg ölést. ;)
Egyébként a pajzs és hull healre jó crystalline entity.
Ha be hívna.
Temporal spec-el le rohanod kristályt és ha mázlid van megöl,mivel temporal spec aktív így nem halsz meg hanem elteleportál a játék jó messzire és feltölti a hullod meg pajzsod.Ettől kész is endeavor. :B
Csak ne MW hajóval próbáld,mert az állat képes és azt mondja hogy immunis vagyok bibibi. :D

[ Szerkesztve ]

(#21482) sith7


sith7
nagyúr

Ezeket a training manual - okat hol lehet felhasználni ?

(#21483) Plata válasza sith7 (#21482) üzenetére


Plata
félisten

Azokat a boffoknál.
Ha a boffodnak megnyitod a skill paneljét ott megtanítható neki a skill.
Feltéve ha elő van léptetve megfelelő rangra.
De az extend shield eléggé fölösleges skill,az egy csapat hílelős cucc.

[ Szerkesztve ]

(#21484) sith7 válasza Plata (#21483) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#21485) sith7


sith7
nagyúr

Karakterek között lehet átadni dilitiumot, felszerelést, cuccokat ?

(#21486) Plata válasza sith7 (#21485) üzenetére


Plata
félisten

Dilit igen.
Felszerelést is ha acc bound.
Account bankban itemet diili exen dilit.

(#21487) sith7 válasza Plata (#21486) üzenetére


sith7
nagyúr

diili exen dilit.

Lehet hétfő van, de ezt nem értem :B

(#21488) Plata válasza sith7 (#21487) üzenetére


Plata
félisten

A dilithiumot egyik karakterrel fel teszed olyan nevetséges áron amiért az életben nem veszik meg,másik karival be logolsz és le veszed az ajánlatot a dilithium annál a karinál lesz.
Teszem azt felteszel az exchangre ajánlatod 1000 zen vételére 25 dilithium áron.
Na ennyi a zen ára a büdös életbe nem lesz,szóval a másik karival törlöd ajánlatot és le hívod a dilithiumot.

(#21489) sith7 válasza Plata (#21488) üzenetére


sith7
nagyúr

:R :R :R

(#21490) Plata válasza sith7 (#21489) üzenetére


Plata
félisten

Ha van account bankod,akkor az account bound itemeket át tudod pakolni másik karakternek.
Repus itemeket nem.
De a legtöbb craftolt cuccot igen.Vagy ha találtad,Flottás felszerelés sem átadható.
Régebben lehetett mókolni a bound cuccokkal,például master key-t lehetett nem bound-á tenni.
Csak acc bankban össze kellett őket keverni,de asszem már nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#21491) sith7 válasza Plata (#21490) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, dilitium lenne a lényeg, ... 1-2 fegyver ... a romulan ship fegyverek tetszenek :K
kár, hogy repus :(((

Ha már flottás .... fleet ship module, csak zen - ért vehető/szerezhető ? :F

(#21492) Plata válasza sith7 (#21491) üzenetére


Plata
félisten

Nem.
Fleet ship module-t kapsz 1-et minden repuért ami eléri a t6-ot.
Vagyis 13-at.
Ezenkívül eventen is adnak néha,nekem is van jó pár,de mind acc bound.
Egyébként exchangen is lehet venni.
De egy dolgot jó ha tudsz.
Ha a kiválasztott flottás hajónak meg van a zenes változata akkor a flottás változatnak az ára az ötöde lesz.
Alapjáraton egy darab flottás hajó azt hiszem öt darab Fleet Ship Module,ha megvan a zenes hajó és annak kell a flottás változata akkor csak egy fleet ship module az ára.

(#21493) sith7 válasza Plata (#21492) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok, akkor majd egyszer csak lesz ... jelenleg t3 a legmagasabb repum :)

1 event hajóm van, meg egy zen - es Jem'Hadar Vanguard Carrier; ami T6 - s

Csak láttam , hogy a flottás hajók között is vannak romulan hajók - kíváncsi vagyok erre az álcázásra, hogyan működik - , de nem tudok venni, mert flottás pénz van 77000, de fleet ship module nincs egy sem

(#21494) Plata válasza sith7 (#21493) üzenetére


Plata
félisten

Kérdéses hogy tudsz-e romulánt használni.

(#21495) sith7 válasza Plata (#21494) üzenetére


sith7
nagyúr

:F

Megvenni megtudom, de használni nem ? :U
Ilyen is van ?

(#21496) Plata válasza sith7 (#21495) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha meg venni lehet akkor használni is,nem tudom már hogy hogy van ez a másik frakció verda használat.
Régen azt hiszem akkor lehetett ha volt 65-ös szintű roma vagy klingon karid.
Egyébként az álcás harc nagyon nagyon fun,de csak torpedó használható ellene és van még valami,nem árt ha nagyon jól értesz az adott hajóhoz.
Mert irtó fun dolog,de bizony ez már nehezebb fokozat.
Ha hazaérek megnézem.

[ Szerkesztve ]

(#21497) Plata válasza sith7 (#21493) üzenetére


Plata
félisten

Tudnod kell hogy a romulán hajók nagyon jók,de van egy hátrányuk.
Kevesebb energiájuk van.
Amíg a fed klingon lekvár és egyéb frakció hajóiba warp core megy,addig a roma frakció hajóiba singularity core.
Vannak spéci képességei amik harc közben feltöltenek,viszont sokkal kevesebb energiából kell gazdálkodni.
Ha romulán hajót szeretnél kipróbálni akkor erre fel kell készülnöd,romulán hajóra nem megy fel a warp mag,csak singularity.Bár lehet hogy van kivétel,de nem jut eszembe.
Ha álcázva akarsz harcolni,azt is tudnod kell hogy álcából csak torpedófegyvert lehet használni.Ezért van az én klingon ragadozó madaramon elől csak torpedó.
Romulán karakter előnye hogy jobb boffokat kap a hajójára.
Te is tudsz venni a flottán romulán boffokat.
Romulán hajóba én jobban szeretem a plazmás ágyús hajókat.Esetleg a nagy dög roma D'deridex-et.De azt plazma beam-el.Sajnos a romulán álcázós az nekem annyira nem jött be.Klingon igen.

(#21498) sith7


sith7
nagyúr

Ismét köszönöm a válaszokat, ha jól rémlik, valami olyasmit ír, hogy a romulan training - et el kell végezni
Flottás klingon hajó vajon létezik ?
Vagy olyat is lehet venni Zen - ért, csak kérdés, használhatom - e, azt is :F

(#21499) Plata válasza sith7 (#21498) üzenetére


Plata
félisten

Nem szerintem flottás klingon nincs.
Romulán azért van,mert ugye a romulánok választhatnak fed vagy klingon oldalhoz csatlakoznak.
Ezért vannak romulán hajók a fed-en flottában.

[ Szerkesztve ]

(#21500) sith7 válasza Plata (#21499) üzenetére


sith7
nagyúr

Ok, ha végigtolok egy klingon karaktert,. akkor elvileg a zen -es, eventes hajókat azzal is használhatom, ugye ?
Illetve csak T5 -s klingon hajóm lesz , ugye ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.