Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14339) Plata válasza Mister_X (#14337) üzenetére


Plata
félisten

Klingon oldalon nem a sztori az érdekes,bár az se rossz,hanem maga a klingon oldal az teljesen más.
Klingon hajókkal teljesen más a játék,eszement jó hajóik vannak,vannak olyan hajóik amikhez hasonló fed oldalon nincs,sokkal nagyobb élmény egy klingon hajó.No persze nem az ingyenesekről beszélek.
Guramba vagy B'rel esetleg Karfiol irtózatosan nagy élmény,legalább is nekem,de előhozhatnám még a Bortasqu-t is ami megint hatalmas,ha csak fed oldal lenne és nem lennének lobis hajók,már rég meguntam volna,de klingon zenes hajókat nem lehet megunni.De ami még eszement élmény az a KDF romulán kari,na az már elmebeteg kategória,a romulán és klingon zenes hajók konzoljaival hülyére röhögöd magad küldizés közben,mert a sok elmebeteg zenes op konzollal harc nélkül halálba szopatod az ellenséget. :C
És ha már itt tartunk a romulánoknál is vannak irtózatosan ütős hajók,mondjuk engem nem a dps-e izgat hanem a fun faktor.T/ flambard T5 scimitar szettel irtó jó móka.Romulán KDF sci karimmal több mint ezer stf-en mentem már,mert tényleg mókás.Ha ismered a Star trek nemezis-t abban láthattad a scimitart.
Egy az egyben ugyanaz az élmény,Dupla pajzs,harc pajzs alól és van thalaron ágyúja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.