Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-03-08 14:21:11

LOGOUT.hu

Star Trek Online -=MMORPG=-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12547) Konfigos válasza Kotomicuki (#12544) üzenetére


Konfigos
őstag

Én ezzel nem tudok egyet érteni.Persze a te döntésed,hogy mivel farmolsz,de 30 perc alatt 7k az nekem felérne egy inkvizícióval.Mondjuk nekem van kb 9-10ezer darab fúrós tokenem,30perc alatt 300ezer dilit szerzek meg ilyenkor ha épp kedvem van,de alap esetbe is 150ezer event nélkül.Ha eventnél használnám csak el őket ami sose fog megtörténni akkor 10.000x10.000 dilim lenne belőle.

De tegyük fel ha nem lenne akkor se csinálnám ezt az tuti amit te,már régóta evidens dolog hogy ha dili kell akkor dyson bz.30 percig bosst vadászol és instákat váltasz ha vége és nem hogy 7k-d lesz hanem 37k szerintem,de csak mondtam egy értéket, nem tudom most mennyi pontosan,de flottába legtöbben csak ott farmolnak,és a pár napos event végére karinként behoznak annyi dilit amivel elfinomítanak hetekig jó pár karakterrel.Ilyen bányászásos dologról már nagyon rég nem is hallottam hogy bárki odajárni dilit farmolni..

Nálunk van olyan tag aki full ingyenesen elérhetően(pl dyson bz,mark darálás stb) már felhalmozott magának 38millio dilit finomítva.De ha van ec-d akkor a contraband is megoldás.

De ha nem akarsz szenvedni akkor szerezz sok ec-t (milliárdokat),akkor lehet nyitni boxot kedved szerint és amikor látod hogy vip meg ultra vip token esik akkor nem örülni fogsz hanem már bármi mást kívánsz a helyére.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.