Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-25 18:18:56

LOGOUT.hu

Spotify

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#403) #78032384 válasza spammer (#401) üzenetére


#78032384
törölt tag

Nem szeretnék váltani köszi, ezzel az erővel én is írhatnám neked ha nem tetszik hogy változtatás után 3 hónap trial után elő kellene fizetned és nem tetszik akkor te menj máshova. Vicces ahogy te mondod nekem mit csináljak és hova menjek ha fontos nekem a zene. Heló nekem fontos a zene és fontos lenne egy jó platformon ami jelen esetben a spotify premium, azért fizetek érte. És szar lesz ha egy nap indítanám a kedvencek listám erre valami cover dal szól, mert az eredeti előadó eltűnt.
Azt értem neked elég a reklámos ingyenes verzió de a piac jelezte nem lehet tartani ezt a modellt. És én mint előfizető nem szeretnék szívni. Megvan az oka a sok streaming cég közül miért a Spotify-ra fizettem elő. Nem Deezer, Google, Apple hanem Spotify. A brandről annyit az elég ciki ha a legjobb zeneszolgáltatónak reklámozom magam, de nem elérhető nálam az aktuális legnépszerűbb popsztár. A usert nem érdekli mi megy a háttérben a kiadókkal, miért nem tud jó reklámszerződéseket köt a Spotify. Egyáltalán nálunk milyen reklám megy? Bemondják akciós a sör vasárnap a CBA-ban? Kétlem üzletileg érdemes lenne vállalni a macerát országonként helyi hirdetőket szerezni. Amikor egyszerűen megoldhatnák a problémát mostantól 3 hónap trial aztán döntsél megér-e neked havi 1500 forintot a szolgáltatás. Ha marad a mostani modell az emberek csak azt látják tűnnek el az előadók. A "téjlorszviftek" imidzse és karrierje spotify nélkül is sikeres lesz, viszont népszerű előadók nélkül a Spotify rombolja magát. User oldalról csak az látszik az Apple megoldotta a Taylor Swift problémát, a Spotify nem. Az a szerencse a befektetők még öntik be a pénzt és jó ütemben növekednek. Ettől még nem egyszerű navigálni ezen a piacon, gyorsan változhatnak a dolgok, a rdio is most ment csődbe.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Spotify
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.