Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:50

LOGOUT.hu

SONY sport és akció kamerák

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#836) maj-viktor válasza DigitXT (#835) üzenetére


maj-viktor
őstag

Magyarázkodj csak, hogy az milyen jó felfogatás... érdekes rajtam kívül más is látja, hogy gány! (lehet a célnak megfelel... de akkoris igénytelen gány és filléres - párszáz forintos megoldással (tény nem mosogatószivacs és kábelkötegelő) normálisan megcsinálható, amit ajánlottam is és le is oltottál, hogy mi a francért ajánlok megoldást, mást meg épp az értelmes felfogatási mód érdekli és azért olvassa a fórumot / ossza meg a tapasztalatát...)

Aham jóóó... én elméletben kamerázok... :DDD
Mondogasd még sokszor a dolgaidat, hátha akkor elmúlik a kicsiny lelked sértődöttsége... te még 1hét-hó-év múlva is ezen fogsz lovagolni!? Látom!

Annyira látszik, hogy fogalmad sincs a "felfogatásokról"... képzeld kapni olyan GoPro-s felfogatót is, aminek a közepén van menet és jééééé úgy nem muszáj "csak" ragasztani, hanem lehet csavarozni is (ezért is hittem korábban az egyik belinkelt elemre, hogy csavaros - ragasztós fajta, közbe meg sima 1/4-es szabvány csavar volt)

Tény én nem vagyok motorbuzi, de a felfogatási módokhoz jobban értek, az egyszer szent! (pláne azok után, amiket itt előadtál és továbbra is előadsz! Szóval mindenki kábelkötegelővel és mosogatószivaccsal rakja fel a sportkameráját mindenhova! :D OK!)

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.