Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik

Hozzászólások

(#464) Neck válasza klepto (#463) üzenetére


Neck
veterán

Sejtettem, hogy ez a bajod! Csak nem mertem írni, mert ezt mindenki tudja, de ezek szerint te mégse tudtad :D
Ezért írtam bele a kis összefoglalómba hogy nem SLi-s.
Nem, nem az!

Csak 6600GT, 6800GT, és 6800U tud SLi-t.
Ha az az Inno az egy 6800GT, akkor tud SLi-t. Egyébként nem. Sima 6800asok nem tudnak. Vagy ez valami különc Inno cucc lenne? Utánanézek...

Egyébként alapból csak SLire nem éri meg gépet csinálni, ha nem vagy fanatikus, hanem tényleg sok gémmel játszol, mert csak a nagy nevekhez fognak egyelőre SLi támogatást csinálni, a kommerszebb játékokhoz szvsz nem.
És akkor csak 1 GPUnyi teljesítményed marad.
Nekem pl Morrowind alatt nincs SLi, ami nem baj, de azért jó lett volna :D
Régi progik semmit sem profitálnak, ahogy mondod. Elvileg csinálhatsz neki te is SLi supportot, de nem találkoztam olyannal, aki csinált volna.
Mellesleg új, SLi támogatott játékoknál is előfordul, hogy egy deka FPSel nem megy gyorsabban... Szal bugok vannak rendesen, persze nem könnyű párhuzamosítani...
Mondjuk ezen gyorsan javítanak majd, de akkor se lesz olyan, hogy minden gémen gyorsít majd. És nem is minden gémen egyforma mértékben. Lehet h van ahol csak 20%ban, sőt biztos sok helyen így lesz. Persze lehet hogy van ahol 70-80%ot is dob rajta, de ennek kicsi az esélye. 100%ot meg sose fog dobni, ez 1000000%, ha már a %oknál tartunk.
Remélem segítettem a döntésben :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  nVidia SLI® topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.