Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:27

LOGOUT.hu

SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) mm89 válasza GeryGreyhoun (#6399) üzenetére


mm89
őstag

Szerintem nem csak a magam nevében mondhatom:
Sok sikert kívánok!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#6402) daveoff válasza GeryGreyhoun (#6399) üzenetére


daveoff
veterán

Sok sikert hozzá! A Te hozzáállásoddal szerintem ígéretes a vállalkozás! :K

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6403) luigi90


luigi90
újonc

Helló.lenne egy kérdésem,amikor elindítom a videó felvételt 10-11 perc körűl után újra indítja a felvételt,pedig nincs 10 perces újrakezdésre állítva.valakinek lenne erre ötlete?

(#6404) hevizms válasza GeryGreyhoun (#6399) üzenetére


hevizms
addikt

Sok sikert a vállalkozásodhoz.Csak gratulálni lehet hozzá.
Szerintem te nagyon is korrekt áron nyújtasz szolgáltatást.
Abszolút jogosak a felvetéseid.

(#6405) _Gyedavid_ válasza daveoff (#6361) üzenetére


_Gyedavid_
csendes tag

daveoff! Greyvshop-ból mennyi a pk?

Más: Megéri wifi-set venni? Akinek ilyen van, milyen alkalmakkor használta, mikor jön jól?
64Gb-os kártyát lekezel a cam?

(#6406) daveoff válasza _Gyedavid_ (#6405) üzenetére


daveoff
veterán

1000ft a posta előreutalás, vagy paypal fizetés után. Én még nem tudom, hogy megérte-e a WiFi-s, még csak most ismerkedek a kamerával. Max 32Gb-ot kezel.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6407) Pompi válasza _Gyedavid_ (#6405) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én speciel azért vettem wifiset, hogy ha olyan helyre teszem fel a kamerát rögzíteni, ahol fizikai képtelenség rálátni a hátsó LCD-re, akkor is be tudjam lőni, hogy mit vesz fel.

Feel Good Inc.

(#6408) GeryGreyhoun válasza Pompi (#6407) üzenetére


GeryGreyhoun
tag

Igen, én is ezért tartom praktikusnak a wifit, például a quadcopteres gimbalon egyáltalán nem férek hozzá, fejpánton meg be tudom lőni, hogy ne álljon ferdén.

Fél-OFF: akit érdekel, hogyan alakul az országba érkező első SJ5000+ sorsa, ezen a linken tudja nyomonkövetni. :) (a "Departed Facility in HONG KONG - HONG KONG" státusztól legutóbb 24 óra volt Lipcse és onnan még kb 30 Budapest, úgyhogy van esély, hogy hétvégére meglesz. Pláne, hogy ilyenkor már szokott jönni értesítés a DHL vámügynökségtől, most meg nem jött, így valószínűleg "átcsusszanós" téma lesz) :D

[ Szerkesztve ]

tomanovicsgergely.hu

(#6409) daveoff válasza GeryGreyhoun (#6408) üzenetére


daveoff
veterán

Arra nincs valamilyen mód, hogy interneten\wifi routeren keresztül elérjem a kamerát? Ezen kell firmware-t frissíteni, vagy nincs frissebb?

Most csináltam pár teszt videót, nagyon rendben van a kamera. WiFi-n másoltam le róla egy 600 megás videót a tabletemre, hát elég jól felmelegedett a cucc, lehet nem erőltetem a továbbiakban a WiFi-s másolást. :DDD

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6410) Mustadjoci válasza _Gyedavid_ (#6405) üzenetére


Mustadjoci
tag

szerintem mindenképp megéri!

nekem otthon folyt a víz a beépített zuhanytálca alól picit. van egy 10*10 es csempe hiány ahol be lehetne nézni de bekéne dugni a fejed és elfordítani jobbra. na, én beraktam egy led lámpát majd elindítottam a tableten a progit, és a kamerát betettem. a tabon wifin keresztül láttam a dolgokat mi van bent, és így tudtam állítani rendesen a kamerát hogy azt mutassa a mit szeretnék. ha wifi nélkül raktam volna be akkor nem tudtam volna felvenni rendesen azt amit akarok. tehát ilyen kis praktikákra is jó a wifis.

(#6411) ziarimotachi


ziarimotachi
tag

Üdv!
Megérkeztek a kiegészítők az Aliról :C

Üröm az örömben hogy az akkumulátor 2 mm-el keskenyebb :U
Nem tudom kapacitásban kevesebb lesz e.
A kamera működik vele akárhogy ráztam nem mozdult el.

(#6412) settenkex válasza ziarimotachi (#6411) üzenetére


settenkex
tag

:C

Nekem is van olyan monopodom és sajnos rossz hír, de pár használat után nagyon kilazul és könnyen elforog, nem beszélve arról, hogy meggörbül. Szóval nem egy ajánlott darab.
Egyik ismerősöm egy ilyet rendelt: monopod
Ez mérföldekkel jobb!

Okosotthon: https://diysmarthome.hu

(#6413) ziarimotachi válasza settenkex (#6412) üzenetére


ziarimotachi
tag

Ok kössz a tippet.Akkor olyat rendelek ha ez be.zarik.

(#6414) Fantanto


Fantanto
újonc

Üdv Srácok!

Segítség lenne szükségem!

Régóta olvasom ezt a topikot, ugyanis nagyon kíváncsivá tett ez a kamera, és a róla kialakított vélemények. A lényeg hogy arra jutottam veszek egyet, azonban egy érdekes dolog miatt nem tudom ezt saját magam megtenni, mégpedig csatolni szerettem volna a paypalt a kártyámhoz írták hogy leveszik a 400Ftot amit később visszakapok és be kell írnom a 4jegyű kódot...nemvolt benne a számlakivonatban, valamiért letiltották a kártyámat. Ismerőseim akik szoktak rendelni ebay-ről , nem szeretnének segíteni mert hogy nem ismerik az oldalt, ezért végső elkeseredésemben úgy gondoltam hozzátok fordulok, így a monitor mögül, idegenként, hogy HA esetleg valakinek módjában állna nekem a Bangood-ról az elkövetkezendő 4 napban megrendelni a kamerát természetesen a költségeket állom (vám, postai utánvét), annak nagyon-nagyon megköszönném.Szegeden akik járnak esetleg személyesen is át tudom venni :) Karácsonyra szeretném, de Magyarországról nem éri meg kártyával együtt nem jön ki 40 ezer Ft alatt. Átverésről természetesen szó sincs, emailban vagy Facebookon tartanánk a kapcsolatot.

Bocsi az OFF-ért!

Üdv!

Gábor

(#6415) _Gyedavid_


_Gyedavid_
csendes tag

Köszi a válaszokat!
Akkor lehet, hogy a wifi-set fogom választani :)

(#6416) Real_Necro válasza Fantanto (#6414) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem írj neki: [link]

Vannak itt fórumon emberkék, akik segítenek ilyenben. :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6417) typers


typers
csendes tag

Üdv az lenne a problémám hogy 3 napja vettem egy sj4000 kamerát az Extreme digital-nál és lefrissítettem de nem csinál semmit csak a ledek világítanak..ha gépre dugom sem reagál ugyanúgy csak a ledek világítanak. Esetleg tudna valaki segíteni ezzel kapcsolatban?

(#6418) Real_Necro válasza typers (#6417) üzenetére


Real_Necro
veterán

Próbálj másik firmware-t felrakni, lehet nem a megfelelőt telepítetted. Utána ne felejtsd el kivenni a kártyát.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6419) typers válasza Real_Necro (#6418) üzenetére


typers
csendes tag

Próbáltam körülbelül 5 fw-t és egyikkel sem csinál semmit sajnos...

(#6420) Kolondrum válasza typers (#6417) üzenetére

Mi volt az ok amiért frissítetted? Az amiért én már nem szórakozok ezzel, erre tippelek.

Szaerk: Én ezt nőttem ki. Alaplap, VGA, SSD legyen bármi toltam rá az újat. Már nem.

[ Szerkesztve ]

(#6421) typers válasza Kolondrum (#6420) üzenetére


typers
csendes tag

Kíváncsi voltam miben különbözik az új fw...hát jól rá..b...tam

(#6422) typers


typers
csendes tag

Ha nem tudtok segíteni akkor valószínűleg vissza viszem mert van rá 1év garancia hogy segítsenek...

(#6423) dbala válasza typers (#6422) üzenetére


dbala
tag

Az edigital az eredeti SJ4000-et árulja? Honnan szedted az FW-t amit rátettél?

(#6424) typers válasza dbala (#6423) üzenetére


typers
csendes tag

Igen eredetit árul. Egy youtubeos videó alól..de most már sejtem mi a probléma...az hogy csak a telefonomba tudom betenni a kártyát és úgy rárakni az Fw-t mivel a kamerát nem érzékeli és más opció nincs hogy a gépről a kártyára jutassam az fw-t és így a kártyára kerül egy "android" mappa meg még egy mappa..és így nem tudja telepíteni a kamera gondolom.

(#6425) daveoff válasza typers (#6424) üzenetére


daveoff
veterán

Tedd be a kártyát a kamerába, és úgy dugd a gépre, majd formázd meg, és tedd rá az FW-t. Vagy ezt próbáltad?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6426) typers válasza daveoff (#6425) üzenetére


typers
csendes tag

Mint feljebb írtam sajnos nem ismeri fel a gép a kamerát.

(#6427) Real_Necro válasza typers (#6426) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor formázz kártyaolvasóban fat32-re egy kártyát és másold rá a firmware-t és reméld, hogy kezeli.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#6428) GeryGreyhoun


GeryGreyhoun
tag

Na, tegnap megvolt az első garanciális cserém, látott már valaki ilyet? A képen a jobb oldali kamerának van valami gebasz a wifijével, a kijelző is el van csúszva kicsit, az SSID is rövidebb, a jelszó viszont gyárilag más, mint a többié (én eddig nem is találtam opciót a megváltoztatásra) és random telefonokhoz nem hajlandó csatlakozni. Szoftververzió, minden ugyanaz, egyazon szállítmányból, ugyanabból a kartonból van mind a kettő.

Amiért hívott a srác, aki vette, hogy az ő androidos telefonja egyáltalán nem tud hozzá csatlakozni, viszont kipróbálták egy iPhone-nal, azzal jó. Szinte 100%-ig biztos voltam vele, hogy ez telefonhiba lesz, de azért biztos ami biztos, vittem magammal egy másik kamerát. Kipróbáltuk a kamerát az én Xiaomi-mmal és tökéletesen működött, de azért biztos ami biztos, a nálam levő tartalék kamerát kipróbáltuk a vevő telefonjával, és érdekes módon az csatlakozott hozzá, így cseréltünk.

Nem reklámként (na jó, egy kicsit) de pont pár napja került szóba, hogy miért éri meg kicsit drágábban megvenni itthon: az a másfél óra és két darab BKV-jegy, amit tegnap rászántam erre az ügyre, benne van az árban. Ha kiderült volna, hogy a telefonnal van valami, és a másik kamera sem jó, akkor visszavettem volna, így viszont most a vevőnek van egy jól működő kamerája, ezt meg majd én lemeccselem a kínaiakkal, ahogy tudom :)

tomanovicsgergely.hu

(#6429) Kolondrum válasza GeryGreyhoun (#6428) üzenetére

Meg lehet változtatni, nekem utána ment a csatlakozás, a sok bszom karakrtert nem bírta. Ott van a menüben.

(#6430) Doki16 válasza GeryGreyhoun (#6428) üzenetére


Doki16
addikt

Ugyan ez volt nalam is. Egy betus ssid-t adtam meg es a leheto legkevesbb karakteres jelszot. Ameddig ezt nem csinaltam meg addig egy telefon se tudott hozza csatlakozni. Par youtubeos videoba lattam hogy az ssid csak egy karakterbol allt. Akkor gondoltam ra l, hogy nem art ha ezt megprobalom, egybol jo lett.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#6431) Kolondrum válasza Doki16 (#6430) üzenetére

Nekem a sok barom karekterből lett SJ4000 és a jelszó 1-től 8-ig, azonnal megette a BlackBerry portolt android app. :DD

(#6432) Beppe91


Beppe91
aktív tag

Első próbálkozás, még szerzek egy autós tartót és akkor keresek jobb helyet neki, esetleg megpróbálkozom kívülre is feltenni, ha elég erős a tartó:) Valakinek van tapasztalata?

http://1drv.ms/1zBmycD

[ Szerkesztve ]

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#6433) don pardon


don pardon
aktív tag

Sziasztok!

Már egy ideje követem a fórumot, meg is győztetek róla hogy vegyek egy wifis kamerát. Foxfoffertől vettem, szóval eredeti :)

Olyan kérdésem lenne, hogy wifin keresztül sikerült valakinek timelapse-t indítania? Nekem csak 1-1 képet készít sajna. A másik amit nem értek, hogy bekapcsolom a wifit, elindítom a felvételt a telóról és utána kikapcsolom a wifit a kamerán akkor miért áll le a felvétel?
Van tippetek?

Ilyen FW-m van: W20140928V02 ha ez számít valamit.
Amúgy melyik FW ajánlott? Mert sokszor láttam hogy lefrissítették az emberek, de hogy milyen verzióra meg hogy honnan azt nem írták le :)

Köszi szépen!

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#6434) bzsombi válasza GeryGreyhoun (#6428) üzenetére


bzsombi
újonc

Az én kamerámmal volt probléma. Köszönöm még egyszer a segítséget. :R

(#6435) burasu4


burasu4
senior tag

Lumia 930 - hoz is ugy csatlakozott, hogy előtte átírtam a nevet. Utána egyből csatlakozott. Sajnos WP-re nem érhető el az SJCAM app, remélem hamarosan lesz rá...

Arra van lehetőség, hogy miután csatlakozott az SJ4000, a telefonon elérhetőek legyenek a videók, képek?

(#6436) daveoff válasza burasu4 (#6435) üzenetére


daveoff
veterán

Az app segítségével le tudod tölteni a videókat, képeket a telefonra.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6437) Kovi1987 válasza Beppe91 (#6432) üzenetére


Kovi1987
tag

Én így nyomom :) : [link]

(#6438) Beppe91 válasza Kovi1987 (#6437) üzenetére


Beppe91
aktív tag

Most nekem is így van kétoldalú ragasztóval ami a gyári dobozban volt, de nehéz lesz leszedni az ablakról, meg így nem is nagyon tudom áthelyezni, mindig újra kéne ragasztani.

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#6439) Kovi1987 válasza Beppe91 (#6438) üzenetére


Kovi1987
tag

Ez mágneses talp, nem ragasztós, de ezt sem egyszerű leszedni mert 6 darab kis neodym mágnes van a gumikorongba ágyazva :DD

(#6440) burasu4 válasza daveoff (#6436) üzenetére


burasu4
senior tag

Igen, de mint irtam Windows Phone -om van, és arra nincs app, csak androidra meg ios-ra...sajnos. Valahogy máshogy nem lehet hozzáférni? Nincs itt olyan akinek WP-je van? ;)

(#6441) Beppe91 válasza Kovi1987 (#6439) üzenetére


Beppe91
aktív tag

Áhh, az se rossz megoldás, jövő héten szerintem benevezek egy tartóra és akkor meglátom milyen.

burasu4: Nekem WP-m van, de pont ezért nem vettem wifiset, mert app nélkül kb semmit nem érek vele :DDD

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#6442) maj-viktor válasza Beppe91 (#6438) üzenetére


maj-viktor
őstag

Azt nem is fogod úgy leszedni, hogy még1x ugyanolyan jól tapadjon... érdemes belőle venni egy párdarabot pluszba... külföldről rendelve (2-3$) pár száz forintos tétel... belföld esetén ~1.000 Ft / db

Most épp nekem is van pár pluszba, ha érdekel és azonnal kell...
http://hardverapro.hu/apro/gopro_sj4000_kiegeszitok_-_tartozekok_ham_monopod_fejp

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6443) _seth_


_seth_
veterán

Ebayről lehet hol lehet előlapot rendelni hozzá? Vagy más külföldi oldalról :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6444) maj-viktor válasza _seth_ (#6443) üzenetére


maj-viktor
őstag

bang?
http://www.banggood.com/Car-DVR-Case-Sprot-Camera-Replacement-Case-for-SJ4000-p-939387.html

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6445) Pompi válasza _seth_ (#6443) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Magyarról nem jó? [link]

De van eBay is: [link]

Feel Good Inc.

(#6446) _seth_


_seth_
veterán

Iyet... pár napja még a digitalweben 690 volt az előlap és volt fehér/szürke is, most 1650 és egyik sincs... a linkeltek sem filléres darabok bár a banggodos már egész jó áron van :)

Köszi!

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6447) maj-viktor válasza Pompi (#6445) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hát én 2.000 Ft-ot meg 10€-t sajnálnék rá!
Jééézusom 10€... az durca!

Ám akciósan ~1.000 Ft körül volt a digitalweb-en is annó, bang-en most 6$... ott is volt már féláron 3$-ért, az ~750 Ft... és elvileg electropoint-nak is van / volt... bár a webshop kínálatukba nem látom, de annó, amikor voltam náluk ~2hónapja, akkor láttam egy maréknyit vagy ~50db-ot készleten, nem hiszem, hogy az elfogyott.... majd rájuk kérdezek... GeryGrayhound is pont most keresett előlapot! (bár ő WiFi-sre)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6448) Pompi válasza _seth_ (#6446) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Jön a Karácsony.

Feel Good Inc.

(#6449) _seth_


_seth_
veterán

Tekintve, hogy pestről is posta lett volna így a banggood ára ugyanannyi ingyen postával mint itthon olcsó előlap + hazai posta :)

maj-viktor: 690 volt + 999 posta, így az banggood még olcsóbb is lenne, nem sürgős egyébként.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6450) maj-viktor válasza _seth_ (#6446) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ja-ja... azért mondom én nagyon max. egy ezres szánnék rá, ha kellene... de ez a ~2.000 Ft-os magyar ár és a 10€-os ebay-es ár sok... az a baj a bang-es is 1.500 Ft-ra jön ki, szal ezek drágák egy darab kis műanyagért az én szemembe... azaz akciós digitalwebes árat tudom elfogadni! (holnap megpróbálok electropoint-nál megérdeklődni, hogy van-e nekik... én úgy emlékszem amikor személyesen benn voltam láttam... de valamiért nincs is a webshop kínálatukban)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.