Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Cruz válasza TitiRii (#10) üzenetére


Cruz
aktív tag

Hát nem akarlak (nagyon) megbántani, de lassan 10 év simsontp-vel a hátam mögött nem biztos, hogy ennyire le kéne húzni azt a motort. Nekem nagyon a szívemhez nőtt a tulajdonságai révén. Egyszerű és állatira megbízható!!! vagyis pontosan tudod, hogy mikor fog elromlani és kb 30perc alatt átlagban szerelhető is. Nekem még nem volt olyan útközbeni leállás, amit az árokparton karburátor szétkapással, vagy kondicserével (a legsúlyosabb baj :D) ne tudtam volna orvosolni. Ellenben a frász tudja mennyit mentem vele, mert nincs rajta óra, de ezresekben kell mérni. Sík terepen 70 fölött megy üveghangon (autóval mérve csípi a 80km/h vonalkájának az ajját) ellenben haladtam már vele szántáson is. S51N.
Kérték már tőlem 80k-ért én pedig csak annyit mondtam, hogy nem adom 120-ért se, mert nem tudnék olyat venni a helyére, amit ugyanígy mernék gyepálni és így menne alattam...
Csak egy dolgot szeretek jobban nála a motorok között (megbízhatóbb, gyorsabb, nehezebb, 250@25x ccm, 7-9l/100km) - az 1958-as Pannóniámat.
Hát ennyi.

Üdv
C.

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.