Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:19

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!(beleértve a sárga kazettákat is)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#850) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Aztán negyedjére el is indult! :) Szegény CD forgatómotor, biztos nem díjazza az ilyesmit hosszú távon...

Játék - Tomb Raider
Szerintem elég baró lett, a grafika sem csúnya, és a hangulata is jó. Bár nem vagyok valami nagy kalandjátékos.

próbáltam még (eredetiben):

The Need for Speed
bár a játék szép, de nem egy nagy élmény vele játszani, a kerékcsikorgásnak meg olyan hangja van, mintha egy elefánt trombitálna (komolyan azt hittem rá) :)

Sega Rally Championship
nagyon álat, olyan mint a játékteremben :) remekül lehet érezni a sebességet

WWF - Wrestlemania
Pankráció, azonos a 32X verzióval, de szebb annál és a zenék is jók. Viszont az a 8 választható karakter elég kevés...

Virtua Fighter

Az első játékok egyike (1994), olyan csúnya mint a 32X-es verzió (najó, a földön vannak textúrák, meg árnyék is van, és a zene is cd minőségü)

X-men - Children Of the Atom
gyönyörű rajzolt hátterek és karakterek. Az ilyen jellegű játékokban sosem tudtam villogni a hiperkombókkal... nem nekem való.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sega, Nintendo - retro konzolok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.