Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#693) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Beszédhibás barátunk már magánbeszélgetés során lebaszott érte, de azért elmondanám, hogy nekem tetszett a Tin Man.

Máshol már írtam róla, de mivel logoutról nem lehet normálisan linkelni, beírom ide is, mindenféle elterelő sallangok nélkül:

Most néztem a SciFi Channel Tin Manjét, nekem kimondottan bejött. Kreatív, szép, szórakoztató, kellően klisés, kellően közhelyes, korrektül megspékelve némi eyecandyvel.
Ez is 3 részes volt, elsüthették volna trilógiának, de nem: leadták három egymást követő napon. Személy szerint vevő vagyok a DVD-re, ha megjelenik - persze kint (amazon rulez), mert addig nem bírok várni, amíg nálunk is kiadják.

Amúgy részben a nosztalgia dolgozik bennem, emlékszem még a Krull bolygóra, a Gorra, meg az összes többi hasonszőrű B kategóriás fantasyre, amik gyerekkorom meghatározó filmélményei voltak, és ez valahogy azokkal volt rokon, persze mai köntösben, a mai ízlésvilágnak megfelelően.

Ps: Amúgy SciFi Channel lesz most nálunk is, nem? Akkor azért van rá esély, hogy jövőre a karácsonyi szezonban ellövik ezt itt is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.