Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic

Hozzászólások

(#2646) SunMount3r válasza Mikisys (#2645) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azért nem vettem bele Samsung-ot, mert nem lehet kapni. A lehetőségeim bekorlátozottak: [link]-ez nagyjából ami nekem elérhető, ha a garancia érvényesítési szempontokat is figyelembe vesszük. (Más netes boltból nem rendelek, köszi...)

Az előző állapot: az van... elő is állt... Egyszerűen vissza helyeztem a régi memóriát és bár a vibrálás megszűnt, továbbra is csiga lassú a Win7. Erre gondoltál? :) Mert én nem éppen ezzel a szándékkal rendeltem 14e-ért új RAM-okat bele.... Ehhez nem kell szerviz. Azonban: hogy valaki megmagyarázza, hogy azok az 1333-as memória modulok amiknek elméletileg minden további nélkül futniuk kellene alacsonyabb 1066-os órajelen, most mégis miért nem működnek, ahhoz lehet elkel egy szakember. Ha másért nem is -már ha ő se tudja- akkor legalább valami hihetőt hazudjon (amúgy nem).

-De bízom benne hogy jó fejek lesznek a MMT-ben (sok cuccot vettem már náluk) és konszenzusra jutunk:
1. csere egy másik típusra
2. lehet tényleg a memóriák rosszak (bár hogy mind a kettő egyszerre az kicsit "nemigen"...)
3. végső eset: memóriák vissza, az árát pedig levásárolhatom (ennek örülnék a legkevésbé)

A lényeg: ezt benéztem, 100X meggondolom még a jövőben, hogy ilyen fórumokról kérjek mérvadó véleményt komolyabb vásárlás előtt, legfeljebb csak tapogatózási célból fog előfordulni.

Mindig tanul az ember...

Peace!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.