Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic

Hozzászólások

(#2101) online1986 válasza ReWGeT (#2100) üzenetére


online1986
tag

SW Update programmal letöltöd a Intel HD driver és utána mükszik! :)

(#2102) ReWGeT válasza online1986 (#2101) üzenetére


ReWGeT
tag

Letöltöttem mindent az SW update-tel (az intel-t is) de így se megy... Meg a bluetooth drivernél is hibát ír ki, úgyhogy az se megy, de az a kisebb gond

(#2103) csasaKKP válasza ReWGeT (#2102) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Anno nekem is a driverek tett keresztbe. Még tavasszal. Nem kellett volna az AMD drivert feltenned, hagyhattad volna azt, amit az OP rendszer tett fel automatikusan 8.1-re való frissítéskor. Augusztus havi, viszonylag friss. Azzal meg nem kell törődni, hogy a Catalyst nem indul el, nekem sem indul, de minden játékom hibátlanul fut. VGA drivert csak SW Update-ből frissíts...
Szintén valami félresikerül driver frissítés/BIOS frissítés miatt nem tudtam szabályozni a fényerőt sem.

Szerk.: Ha érdekel, akkori szenvedésem: [link]

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2104) ReWGeT válasza csasaKKP (#2103) üzenetére


ReWGeT
tag

Eszközkezelőben az intel hd 4000-re talált a gépen egyel újabb drivert, azt felraktam és mostmár megy. Köszönöm a segítséget, Viszont a bluetooth még mindig nem megy, eszközkezelőben azt írja hogy hozzáférés megtagadva, meg ismeretlen eszközként kezeli, az SW update is hibával kilép a telepítésből... erre valami ötlet?

(#2105) Ratman válasza ReWGeT (#2100) üzenetére


Ratman
tag

Szia!

Nekem ugyanez a gondom, de én még csak ott tartok, hogy fekete képernyő, és semmit nem tudok csinálni, használhatatlan a notebook.

Azt meg tudnád mondani, hogy ebben az állapotban hogy csináltál win javítást, hogy legalább használható legyen a gép?

(#2106) Drughi


Drughi
addikt

Hello,
Ha a win8 nem olvassa ki a biosbol az aktivalashoz szukseges dolgot, akkor hohy tudok legalis rendszerhez jutni?
Biztonsági másolat nem készült, de a gephez járt eredeti win8. Hiaba telepitem ugyanazt a verzioju Windowst nem aktivalodik.

Esetleg egy samsungos email cimet vagy telefonszamot tud adni valaki?

(#2107) ruzsass válasza Drughi (#2106) üzenetére


ruzsass
tag

Ha erre találsz megoldást engem is érdekelne, mert semmilyen módszert nem találtam, hogy legális win8-at migráljak vagy telepítsek SSD-re.

(#2108) sagit


sagit
addikt

Samsung NP370

Nem akarjuk leszedni az egész hátulját, de neten sehol nem találunk róla képet.
Nincs a borítás alatt véletlen egy mSata hely? Bár gondolom ha lenne az ki lenne emelve. Az SSD+HDD kombó nem megvalósítható a géppel?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2109) lsc válasza sagit (#2108) üzenetére


lsc
nagyúr

Itt [link] van róla kép, de szerintem nincs mSata csatlakozó. Mivel odd sincs így csak az járható hogy ssd a hdd helyére /nálam 120-as van csak benne, ritkán kell a hdd/, a hdd meg egy usb3-as külső házba, úgy az is egész gyors.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#2110) sagit válasza lsc (#2109) üzenetére


sagit
addikt

Én nem látok itt olyan képet ahol az egész hátulja le van szedve, azt az 1 csavart ami tartja a takarólemezt amit az ipon cikkben is leszedtek természetesen nekem se esett nehezemre kicsavarozni, nekem olyan kép kellene ahol az egész hátulja van leszedve

de gyanítom én is hogy csak 1 2,5"-os hdd/ssd mehet bele

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2111) Drughi válasza ruzsass (#2107) üzenetére


Drughi
addikt

Ha nincs kiírva a gyári rendszered, akkor nincs mit tenni.
Utána jártam és ha törölted a gyári partíciókat, anélkül, hogy lementetted volna, akkor ezügyben ugrott a szoftver aktiválása.
Utólag megnéztem és a garanciális feltételek között is ott van.

Szóval keresek olyan embert, akinek van lemezre kiírva Windows 8-as gyári recoveryj-e. PÜ-ben keressen.
Köszönöm!

(#2112) online1986 válasza sagit (#2108) üzenetére


online1986
tag

Samsung NP370 nics benne msata már néztem! :R

(#2113) sagit válasza online1986 (#2112) üzenetére


sagit
addikt

:/ nem csináltál képet véletlen, azért meglesném a belsejét mert sehol nem találtam képet róla, szétszedni meg nem akarom gar időn bellül

am jól gondolom hogy a cpu bga?

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2114) online1986 válasza sagit (#2113) üzenetére


online1986
tag

Szia valamelyik nap felteszek képet mert láttam a melegedés próblémát is sokan panaszkodtak.Nekem nem garis a gépem .Cpu forrasztott az alaplapra !
illetve a melegedés miatt újra pasztáztam, és a burkolaton gyárilag rárajzolt ventilátor szellőző hely is van csak nincs megcsinálva!
Én neki estem a szelőzőnek és szép is lett és az eredmény is ezt támassza alá!

Igy nyert hőmérséglet javulás nagyon is tapasztalható!

Játék közben 65-70 fokig maximum úgy ,hogy a vga kapott egy kis tuningott és a játékok nagyon élvezhetőek igy!

Gyári állapotba nagyon is melegszenek ez a seria szerintem!Garancia szép és jó de ha redszeresen melegszik azt mindig lehet vinni a szervizbe!

ATI 8750 gyári GPU:825 MEM:900 max: 65fok
ATI 8750 gyári GPU:920 MEM:1000 max: 70fok

Teszek fel képet a szelőzőről és a alaplapról!

Up a gépnek én nagyon megvagyok elégedve vele!!

(#2115) G3R!94 válasza online1986 (#2114) üzenetére


G3R!94
aktív tag

Érdekel a megoldásod, várom a képeket! :Y

(#2116) sagit válasza online1986 (#2114) üzenetére


sagit
addikt

Köszi, várjuk :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2117) online1986 válasza sagit (#2116) üzenetére


online1986
tag

Holnap igyekszem felrakni a képeket!

(#2118) ruzsass válasza Drughi (#2111) üzenetére


ruzsass
tag

Szia, nekem megvan az összes gyári partícióm, recovery módban is feláll a gép ezt utólag külön ki ismentettem egy külső winyóra erről bootoltam is és telepítettem erről SSD-re de ugyanúgy képtelen volt aktiválni. A telefonos ügyfélszolgálati csaj szerint a windows első felállásakor kellett volna kiírni a gyári telepítő DVD-t és csak erről lehet telepíteni. Persze az első indítást nem én csináltam így nem készült ilyen DVD-m de ha esetleg lenne valakinek ilyen Samsung NP350V5C-S04HU-hez azt megköszönném.

(#2119) sagit válasza online1986 (#2117) üzenetére


sagit
addikt

Am a vga-t mivel tuningoltad?

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2120) online1986 válasza sagit (#2119) üzenetére


online1986
tag

Letöltöd és videót követed!Nálam mükszik!
De csak saját felelőségre és persze hőmérségletre figyelj!
Itt a link :C :C [link]

(#2121) Smiro válasza ruzsass (#2118) üzenetére


Smiro
senior tag

Ezzel szívok én is... A boltban néztem meg a gépet, bekapcsoltattam, mert távol vettem a lakóhelyemtől és nem akartam zsákbamacskát hazavinni. Előre telepített W8 van rajta, csak épp a regisztrációs kulcs nincs meg. Gyári doboz nélkül vettem, emiatt olcsóbban, most meg szívás, mert nem tudok feljebb lépni... mint ha warez Win lenne a gépemen :W

(#2123) online1986


online1986
tag

Természetesen ha valakit érdekel a Samsung modding irjon privátott és megbeszéljük!

(#2124) Drughi válasza online1986 (#2122) üzenetére


Drughi
addikt

Jótanácsként mondom, hogy a szériaszámodat takard ki a képről mindenképp.

Senkinek sincs recovery-je windows 8-ról?

(#2126) online1986


online1986
tag

itt modding NP370
Természetesen ha valakit érdekel a Samsung modding irjon privátott és megbeszéljük!

[ Szerkesztve ]

(#2127) ReWGeT válasza Ratman (#2105) üzenetére


ReWGeT
tag

boot képernyőnél addig nyomogattam az F9-et vagy F10-et vagy F11-et amíg be nem jött az, hogy automatikus javítás a samsung logó alatt... de szerintem nem volt köze ahhoz hogy nyomkodtam a gombokat, hanem egy rossz leállítás miatt adta be ezt amikor már 20-adszor próbálkoztam... aztán utána feljött egy olyan lehetőség hogy windows javítása, nekem annyit csinált hogy mindent kitörölt program filesból de a többi könyvtár megmaradt, szóval a letöltések, dokumentumok meg minden megmaradt.

(#2128) kacsa,pLau


kacsa,pLau
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Samsung series 3/350v5c-s04 laptopom ami kb fél éves és még van rá másfél év garancia. Teljesen hibátlan, alig használtam. Mennyiért tudnám eladni most?

(#2129) sagit válasza online1986 (#2126) üzenetére


sagit
addikt

Várjuk ám a képeket :) :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2130) online1986 válasza sagit (#2129) üzenetére


online1986
tag

kicsit még várni kell de igyekszem csak melózók!

[ Szerkesztve ]

(#2131) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Úgy tűnik az NP350 szériához megérkezett a javított Windows 8.1-es Bluetooth driver.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2132) csasaKKP válasza csasaKKP (#2131) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Óvatosan a telepítéssel, kéket halhat a gép... Korai volt az öröm. :(((

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#2133) Ratman válasza csasaKKP (#2131) üzenetére


Ratman
tag

És esetleg a kijelző fényerő állítás probléma megoldásáról van valami hír?
Vagy van valami link, ahol érdemes ezeket a javításokat keresni?

(#2134) Ratman


Ratman
tag

Közben válaszoltak a Samsung ügyfélszolgálattól, azt mondták 1-2 hét, amíg megjelennek az új driver-ek.

(#2135) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Ubuntut szeretnék telepíteni a notimra a Windows7 mellé úgy, hogy minden megmaradjon a régi rendszeren is.
Valaki próbálkozott már ilyennel, mik a tapasztalatok? Nem fogom vele kinyírni a recovery partíciót vagy hasonló?

Ezt a leírást használom remélem minden jól megy majd.

(#2136) peete88


peete88
tag

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni.
Adott egy Samsung NP-N150 netbook.
Jelenleg Windows 7 Starter van rajta gyárilag és meg érette egy rendszer újra rakásra.
Mennyire lehet az ilyen típusú gépekre normális win7-t rakni mondjuk egy Professionalt?

Köszi előre is

(#2137) Csorbi válasza peete88 (#2136) üzenetére


Csorbi
addikt

Minimum 2 GB RAM erősen ajánlott, de nagy meglepetést ne várj tőle egy egy magos Atommal, bár nem tudom milyen célra fogod használni.

(#2138) online1986


online1986
tag

SW Update Win 8.1 driver érkeztek!!
NP370R5E

(#2139) Mikisys válasza erahurka (#2135) üzenetére


Mikisys
őstag

Gond nélkül mennie kell.
Én is Ubuntut használok, csak ami muszáj, az megy a 7-ről.
Ki kell jelölni a helyigényét, legalább 100GB már bőven elég ahhoz, hogy jól fusson.
Ezt telepítéskor kéri, illetve kiírja.
Érdemes netezése, levelezésre a Linuxot használni, így nem kapsz el semmilyen vírust.

Üdv!

(#2140) erahurka válasza Mikisys (#2139) üzenetére


erahurka
félisten

A 12. akárhányas, hosszan támogatott verziót szeretném betenni. Windows alatt is el lehet indítani a telepítést, ez milyen problémákkal járhat, érdemesebb az előbbi leírást követni?
A másik, hogy 10 giga alig van a C meghajtómon, viszont a D-n lenne neki. Úgy is menni fog, ha a D meghajtóról választok le neki helyet?
Alapvetően a CodeBlocks miatt kellene mert valami kínja mindig van windows alatt, de akkor már netezgetésre, egyszerűbb dolgokra azt használnám. 100-at sokallok alá, 10-20 gigában gondolkodom, ez is elegendő neki?
:R

(#2141) sagit válasza online1986 (#2130) üzenetére


sagit
addikt

Nos? :))

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2142) Mikisys válasza erahurka (#2140) üzenetére


Mikisys
őstag

Meg kell nézni, hogy mekkora a helyigénye.
Nekem először a W7 ment fel, utána másik partícióra a Linux.
Semmi gond nem volt és azóta sincs.
Nem tudom a telepítés lépéseit, nem Én csináltam, hanem az öcsém, de kb. egy óra alatt végzett és minden remekül működik azóta is.

Üdv!

(#2143) online1986


online1986
tag

Samsung NP370 igért képek!

(#2144) Ratman válasza online1986 (#2138) üzenetére


Ratman
tag

Szia!

Van valami hivatalos link?

(#2145) online1986 válasza Ratman (#2144) üzenetére


online1986
tag

SW Update program ott típus választás után kiválasztod a win 8.1 opciot és van pár db driver!

(#2146) erahurka


erahurka
félisten

Végül csak felraktam az Ubuntut. Elég jó de van pár bajom vele (pl. néhol elég homályosak a szövegek/ikonok, és a touchpad érzékenysége még minimumon is szörnyen erős) de alapvetően tetszik. A főcél hogy jól fusson a CodeBlocks, ha ez megy már boldog leszek vele :))

(#2147) omega33


omega33
újonc

Sziasztok!
Az alábbiakban kérném a segítségeteket (mielőtt szaladnék a szervizbe :W ):
Adva van egy Samsung NP350V5C-S04HU NB. Eredetileg Win8 volt rajt, de cserélve lett Win7-re, amely kb 2-3 hétig ragyogóan ment is.

Majd történt valami, mert a mostani állapotában csak úgy lehet elindítani a w7-et, ha belépek a BIOS-ba és a Boot Override-nál rámegyek a winyóra. (Csak innét tudom elindítani a CD-t is). Így elindul és tökéletesen mükszik. minden program indul. Ha újraindítom ismét csak ezzel a módszerrel hajlandó elindulni.

BIOS beállításaim:
Advenced -nél Fast BIOS Mode- Disabled; AHCI Mode- Auto
Boot-nál SecurenBoot- Disabled; OS Mode Selection - UEFI and Legacy OS
Boot Option Priority-nél megjelenik a HDD (1) és a CDDVDW (2)

Ami nekem furcsa, hogy alapból hiába állítom be, hogy bootoljon egy CD/DVD lemezről, felpörgeti induláskor, de marad a fekete képernyő.Nem történik semmi kifagy egy fekete képernyővel.
Hátha valakinek ismerős a probléma és esetleg van rá gyógyszere :B
Előre is köszi

(#2148) balees


balees
tag

Sziasztok,
ma megláttam ezt a gépet: [link]
és nagyon megtetszett. Van valakinek tapasztalata, véleménye az NP535U-ról? Elvileg már kifutó termék, nem ismerem ezt a CPU típust és tesztet sem találtam róla.

(#2149) lsc válasza balees (#2148) üzenetére


lsc
nagyúr

Gyenge az a proci, ha meg csak netezéshez lenne használva ahhoz meg nagyon drága.

Az élet kegyetlen .

(#2150) Carryboy


Carryboy
tag

Szevasztok!

Erről gépről szeretnék jó és rossz infokat: [link]
GDDR5-ös vga található benne? És a súlya valóban 2.08kg?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.