Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic

Hozzászólások

(#3351) Extremex válasza Extremex (#3349) üzenetére


Extremex
tag

I7 7700
8gb dr 4
256gb ssd
gtx 1050 Vga

(#3352) seger


seger
addikt

Hello.
Nc110-ben cserélt már valaki ssd-t?
Kicseréltem, de bios nem látja.
Win telepítő látja, de nem lehet rá telepíteni?
Mi lehet a megoldás?

(#3353) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok.Samsung NP940X5N notin szeretnék sw update-,t futtatni.A gyári oldalon ami fent van [link] le töltöttem. Szoftver néven van fent és sw update ként jön le.Az a gond hogy mikor telepiteni akarom mindig ez bukkan fel a rendszer le tiltotta ezt a programot forduljon a rendszer gazdához.Hiába futtatni rendszer gazda ként,és ki kapcsolom a defendert,és a windows biztonságot is teljesen,akkor sem engedi.Win 10 home 64 bit van a notin.Tudna valaki ebben nekem segíteni? Valamint kérdezném hogy támogatja e ez a noti a sima M.2 sata ssd helyett az M.2 NVME ssd-ket.Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#3354) namito


namito
csendes tag

Sziasztok!
Samsung NP300E5X notin eddig 32 bites W7 volt. Felrakhatok rá 64 bites w10-t?

(#3355) DeltaPower válasza namito (#3354) üzenetére


DeltaPower
őstag

E5Z-n nekem Win10x64 van, ha az E5X hardveresen bírja akkor mehet rá.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3356) ricsi99


ricsi99
addikt

NP300E5X-T01HU
A gyári bios frissitö program nem lát se frissebb se semmilyen bios verziót
Honnét lehetne letölteni hozzá biost ill ,hogyan lehetne manuálisan frissiteni /menteni a biost?
2 napja szivok vele...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#3357) Tense


Tense
őstag

Bármit teszek, ezt írja, mi lehet a gond?

(#3358) Levénehezék válasza wonxFF20 (#2900) üzenetére


Levénehezék
újonc

Pontosan ugyanez a live usb Linux rendszerrel elindul nagyritkán... azóta megoldottad és még nem törted össze Légy szíves értesíts

(#3359) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Sziasztok!

Van egy régi np300e5a notebookom, és sehogy se tudok belépni a BIOS-ba, évek óta. Mikor kéri, hogy nyomjak F2-t lenyomom, tölt, majd bootol a felrakott rendszer. Mit kéne csinálni? BIOS reset? Nincs alaplapról rajzom, így nem tudom, hogy hogyan kéne.

(#3360) romerx


romerx
újonc

Sziasztok! Lenne egy gyönyörű samsung np300v5a-A01hu tipusú notim.4gb ram,640gb hdd,I3 procival.Akku is működikKèpet kèsőbb tudok csatolni.Milyen árban fut egy ilyen szèpsèg? :R

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.