Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic

Hozzászólások

(#102) cyber86


cyber86
őstag

Üdv. Lenne egy olyan problémám, hogy egy haver laptopját szeretném megcsinálni, mert az történt a laptoppal, hogy idegbeteg lett és földhöz vágta szegénykét :S Ez egy Samsung RV508. A képernyő teljesen meghalt, betört, de bekapcsolni be tudom, csak valamiért nem botol, vagyis bekapcsolom és a venti felpörög és rögtön le is kapcsolja a ventit, de a winyót nem kapcsolja be. a winyót megnéztem másik gépen és semmi baja. mert szeretném úgy beizzítani a gépet, hogy egy monitorra kötöm rá és a saját monitora meg off. Csináltam videót is, hogy lehessen látni, hogy mit csinál, de nem tok rájönni, hogy miért nem botol, de az a baj, hogy azt se tom, hogy bios vagy valami bejön-e :S szétszedtem darabokra és semmi nem sérült bellül, vagy lehet, hogy áramkör sérült? mert azt szabad szemmel nem nagyon látni. de ha valaki valami tippet tudna adni, hogy mit próbáljak még ki, hogy életre keljen azt megköszönném, ja és ha kell a videó írjon rám privit email címével és elküldöm a vidit, meg képeket is.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Samsung notebook topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.