Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4307) b@zsi válasza Dikri (#4306) üzenetére


b@zsi
csendes tag

Hello!

A jelenlegi zászlóshajó valóban a Note 10.1, ami mondhatni a Tab-ból nőtte ki magát és mégse, mert nem csak nevet cserélt és komolyabb hardware-t kapott, hanem sok szoftveres okosságot is mellé.

Ha csak netezésre/Youtube-ra/filmnézésre lesz használva a gép, arra tökéletesen megfelel.Filmekkel eddig csak HD felbontásnál találkoztam egy-egy röccenéssel.
Skype-ot nem használok, arról érdemben nem tudok nyilatkozni, de nem hinném,hogy gondot okozna a masinának.
Az akksi szerintem nagyon jól bírja, órában nem tudom meghatározni, de ha visszább olvasol,sokan nyilatkozta üzemidőről. Most lassan egy hete nem volt töltve az enyém,igaz nincs csúcsra járatva: naponta 2-3 óra net + email + pdf olvasás.

Laptopot teljesen nem tud kiváltani szerintem, egyetemistaként én laptop mellé vettem, mert sokkal könnyebb vizsgákra utazás alatt (meg ha hétvégén nincs notebookspecifikus feladatom) cipelni és használni.Szöveget nem gépelnék rajta, de kapható hozzá dokkolós billentyűzet, azzal sokat javulhat ezen a téren.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.