Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) Gerinces válasza #12366592 (#3500) üzenetére


Gerinces
csendes tag

Köszi a választ, és hogy elnézést tudtál kérni. Ez a magatartás ma nagy kincs! Nekem tényleg nem volt egyértelmű a dolog, és annak haszna. Majd én is kipróbálom, ha megjön az otg-adapterem.
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#3502) Devilhun_HUN


Devilhun_HUN
aktív tag

Jelly Bean képes Samsung mobilok listája

Az alábbi telefonok tulajai várhatják az újdonság eljövetelét:
Galaxy Tab 2 7.0
Galaxy Tab 2 10.1
Galaxy Note 10.1
Galaxy S II
Galaxy Note
Galaxy Tab 7.0 Plus
Galaxy S Advance
Galaxy S II LTE
Galaxy Music
Galaxy Chat
Galaxy Ace 2
I8530 Galaxy Beam
Galaxy Ace Plus
Galaxy Mini II
Galaxy S Duos

Feltűnhet, hogy a 2010-ben megjelent Galaxy S már nem szerepel a támogatott telefonok között. A pontos megjelenési időkről nincs hír, várhatóan az ősz folyamán mindenki számára letölthető lesz a Jelly Bean.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatorna: Devilstudio 2015™

(#3503) bigdady válasza Devilhun_HUN (#3502) üzenetére


bigdady
nagyúr

8.9-re még ics sincs :O

(#3504) LSL1337 válasza Devilhun_HUN (#3502) üzenetére


LSL1337
őstag

sgs1 re ics sincs, es jelly iden kijon ezeknek a velere, meglepodok.

gt10.1 mindenkepp hianyzik a listarol, egy eve meg zaszloshajo volt...

(#3505) konyi79


konyi79
addikt

Nagyon úgy tűnik tegra2 semmi sincs a listában. Ez nem jó hír, portolás se lesz lehet túl jó.

(#3506) Meglivorn válasza Devilhun_HUN (#3502) üzenetére


Meglivorn
aktív tag

Valamint e téma tárgya a tegra2-es Galaxy Tab 10.1 sem :\
Ahogy felettem is írták, a Galaxy S (1) már ICSt sem kapott. Úgyhogy JBre nem is számított senki sajnos. Ellentétben ugye a Nexus S-sel. Úgyhogy a "képes" szót el kellene felejteni :)

Úgyhogy marad a tervem, miszerint az ICS vel még megvárom a hivatalost, és ha lejárt a garancia (decemberig csak kijön az a nyomorult ota) akkor megy fel a stabil kiadású CM10 vagy AOKP.

[ Szerkesztve ]

(#3507) AnonyX


AnonyX
tag

Valaki használ má a tabján CM10-et? Stock ICS alatt, ki hogyan oldotta meg az aksi üzemidő problémát? Azért kérdezem mert nekem minap egy éjszaka alatt csaknem 20%-ot esett a töltöttség. A Stock 3.2-es rendszer ezen a téren fenomenális volt, ugyanis ott max 1-2% volt a csökkenés egy éjszaka alatt...

(#3508) srudi


srudi
tag

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy Samsung Galaxy Tab 10.1 3G vasamon, van-e lehetősség 2, 3 v. több programot egyszerre futtatni, úgy mint a Samsung GALAXY Note- on.
Pl. Használom a szövegszerkesztőt és mellette egy másik ablakban van a telefonkönyv vagy valamilyen más program.

(#3509) LSL1337 válasza srudi (#3508) üzenetére


LSL1337
őstag

mellette nem, max a tw-es par progi, pl szamologep
de ket klikk, es ottvagy masik programban, az miert nem jo?

en irtam is par napja, voltam cm10 en, kamera jo, etc, jb porttal nem lesz gond, nekem aokp feature hianyzott, es kedvenc browserem se ment jb alatt, es soha nem is fog, fel eve 0 support

fozott jb jolesz, csak ido kell, nyugi

(#3510) Titi76 válasza srudi (#3508) üzenetére


Titi76
aktív tag

Szerintem meg mindenképpen tud egyszerre futni több alkalmazás is (anno ez volt az egyik hatalmas plusz az ios-hez képest, most nem tudom tud-e már ilyet az alma, valószínű tud) viszont egyszerre csak 1 alkalmazás ablakát látod mivel az ablak teljesen kitölti a kijelzőt.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#3511) Dadan01


Dadan01
senior tag

Vennék az ebayről egy 5in1 otg card reader kitet, a kérdés az, hogy ez jó a tab1hez is, meg az új tab2-höz is? A csatlakozók egyformák, más akadály pedig nemigen lehet, tapasztalat?

(#3512) srudi válasza LSL1337 (#3509) üzenetére


srudi
tag

Erre gondoltam. Nem értem a Galaxy Note- on, hogyan működik. Esetleg létezik valamilyen program?

(#3513) srudi


srudi
tag

Az elöbb lemaradt a kép. Erre gondoltam. Nem értem a Galaxy Note- on, hogyan működik. Esetleg létezik valamilyen program?

[ Szerkesztve ]

(#3514) paulovitsd


paulovitsd
tag

Sziasztok!
Valaki nem tudja hogyan kell unroot-olni a tabot official ics-n? Rootolásról találtam leírást és videót is, unrootról viszont semmit:-[

(#3515) LSL1337 válasza srudi (#3512) üzenetére


LSL1337
őstag

gyári Samsung megoldás, nem natív Android

(#3516) srudi válasza LSL1337 (#3515) üzenetére


srudi
tag

Újonnan boltban 1 hónapja vettem a Tabot. Ismerősöm a héten a T-mobilban vette, de nála sincs olyan beállítási lehetősség, hogy megosztva két programot lehessen használni. Szerintetek létezik valamilyen megoldás erre. Esetleg valamilyen programmal megoldható?

(#3517) delbarta válasza srudi (#3516) üzenetére


delbarta
senior tag

Ezt egyelőre csak az új note 10.1-es tudja. Ez is az egyik újdonsága amivel el akarják adni. Majd talán később a többire is megjelenik.

Samsung Galaxy S3 + Samsung Galaxy Tab2 P5110

(#3518) srudi válasza delbarta (#3517) üzenetére


srudi
tag

Köszönöm.

(#3519) Syl válasza delbarta (#3517) üzenetére


Syl
nagyúr

Én nem számítanék erre. Nem véletlen van a Note-ban 2 GB RAM.
Hacsak CM/AOKP mesterék nem portolják :)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3520) LSL1337 válasza Syl (#3519) üzenetére


LSL1337
őstag

ok pure androiddal foglalkoznak, szerencsere a gyartok ganyolasait kihagyjak

(#3521) Ketrec


Ketrec
csendes tag

A cm10 nek leállt a fejlesztése? Mert az xda-n első hozzászólásban ez van írva: "I'm not going to build CM10 anymore, pershoot already published his experimental builds, you can find them (for all Galaxy Tab 10.1 models) here: Droid Basement "

(#3522) LSL1337 válasza Ketrec (#3521) üzenetére


LSL1337
őstag

nem allt le, cm10 nem egy ember egy keszulek project, csak a topic indito nem compile uj releaseket

nyugi, nagy erokkel dolgoznak, most h cm9 kesz

(#3523) paulovitsd válasza paulovitsd (#3514) üzenetére


paulovitsd
tag

valaki nem tud segíteni? nagyon fontos lenne

(#3524) HIJ válasza paulovitsd (#3514) üzenetére


HIJ
őstag

itt

Egyébként meg elég ha felteszel egy official FW -t Odinnal a samfirmware.com -ról

[ Szerkesztve ]

(#3525) paulovitsd válasza HIJ (#3524) üzenetére


paulovitsd
tag

köszönöm! :R

(#3526) Ketrec


Ketrec
csendes tag

Még annyi kérdésem lenne, hogy mi az érdemi különbség cm10, és aosp között? Melyiket érdemesebb feltenni?

(#3527) paulovitsd válasza HIJ (#3524) üzenetére


paulovitsd
tag

Ja és még annyi hogy ha felteszek egy JB-nt, es ha le akarom szedni akkor is csak egy official romot kell feldobni odinnal?

(#3528) LSL1337 válasza paulovitsd (#3527) üzenetére


LSL1337
őstag

igen

aosp, cm, annyi a kulonbseg h mas csinalja, mas feature, de mindketto viszonylag kozel van a stock androidhoz, bar aospt meg nem probaltam

(#3529) Titi76


Titi76
aktív tag

55Ft a Nova Launcher. Egy picit begyorsut a felület. Ennyit megért.

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#3530) paulovitsd


paulovitsd
tag

sziaztok
feldobtam a cm10-et eszméletlen gyors :C viszont a google search valamiért nem válaszol a kérdéseimre csak beírja a google-be, pedig ennek úgy kéne működnie mint a siri-nek. lehet hogy ezt valahol be lehet állítani de nem találom sehol :(

(#3531) Syl válasza paulovitsd (#3530) üzenetére


Syl
nagyúr

Amit te keresel az nem véletlen a Google Now?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3532) paulovitsd válasza paulovitsd (#3530) üzenetére


paulovitsd
tag

illetve lehet állítani az órajelet 1.4ghz-re, ez nem csinálja ki a tabot?

(#3533) paulovitsd válasza Syl (#3531) üzenetére


paulovitsd
tag

de az nincs benne a google search alkalmazásban? mert én ott plóbálom :B

(#3534) s4tch válasza paulovitsd (#3533) üzenetére


s4tch
veterán

Főképernyő, bal felső sarok miért nem jó?

Lehet húzni nyugodtan, bár egy régi kernellel azt tapasztaltam, hogy 1.4-en kissé instabil a dolog. Lehet, hogy újabbakban már javítottak valamit. 1.2-n atomstabil volt a tab, de az akksit jelentősen gyorsabban zabálja, főleg performance módban.

(#3535) paulovitsd válasza s4tch (#3534) üzenetére


paulovitsd
tag

Szia
Köszi akkor sztem hagyom 1ghz-en :K
Egyébként ott nézem a bal felső sarokban es csak bevágja a googlbe azt amit mondok, nem válaszol rá

(#3536) Syl válasza paulovitsd (#3533) üzenetére


Syl
nagyúr

A CM10 leírásában nem szerepel?
A nyáron próbáltam a CM10-et, a kártyákat hozta szépen, de beszélni nem próbáltam hozzá.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3537) AnonyX válasza paulovitsd (#3530) üzenetére


AnonyX
tag

Milyen verzióban van a Tab 10.1-re a CM10? Vagy van valami speciális verzió? A telepítést mycso leírása alapján csináltad? Érdemes lenne-e lecserélni a jelenlegi gyári ICS-emet erre a CM10 M1 verzióra?

(#3538) paulovitsd válasza AnonyX (#3537) üzenetére


paulovitsd
tag

Szia
itt mindent megtalálsz: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1765254
én ezeket dobtam fel, segítségnek pedig ezt a videót használtam: http://galaxytabhacks.com/galaxy-tab-10-1-roms/cm10-jelly-bean-rom-for-rooted-galaxy-tab-10-1-p7510p7500/
10 perc alatt fent volt az egész :K én nagyom ajánlom hogy válts mert sokkal gyorsabb mint a gyári ics és többet is megy egy töltéssel.

(#3539) LSL1337 válasza paulovitsd (#3538) üzenetére


LSL1337
őstag

odinnal legfrisebb CWM, és CWMból meg a zip-et és egy gapps-ot feldobsz, wipe mindent, és ennyi

CM10ből 3G -ből van 3.1-es kernellel 9/19-es build, minden jo, csak mikrofon nem és videó felvétel, de mind2 kamera ad képet gyors etc, de aokp cuccok nekem már hiányoznak:D, nem is tudom következő tabletem mi lesz aokp support nélkül:D

wifi-re meg hetente van 1-2 nightly, azok nem biztos hogy a 3.1-es kernelesek

kb az egyetlen GT 10.1 fejlesztő (pershoot), most folytatja a munkáját 2 hét után, most állt újra össze a gépe
ő folyamatosan dolgozik
SOD és wifi problémák megszűntek

(#3540) pbalna válasza LSL1337 (#3539) üzenetére


pbalna
csendes tag

ha van időm lehet felteszem, de arra sem emlékszem mikor használtam utoljára a kamerát xD

(#3541) LSL1337 válasza pbalna (#3540) üzenetére


LSL1337
őstag

skype-ra jó, másra más sem, nyugi

(#3542) paulovitsd válasza LSL1337 (#3539) üzenetére


paulovitsd
tag

Ez a 9-19 build van wifis Fábry is?

(#3543) paulovitsd válasza paulovitsd (#3542) üzenetére


paulovitsd
tag

Fábry... xD tab akart lenni de a cm10 Átírta :D

(#3544) LSL1337 válasza paulovitsd (#3543) üzenetére


LSL1337
őstag

wifiből 9/28 van, abból van friss nightly ahogy írtam, de a 3.1-esből is van asszem egy wifi build a 3G-s (p4) topicban, keress vissza szept 20 környékére, ott nekiálltak könyörögni egy wifi testért, és akkor csinált egy compile-t, a link elvileg még élhet

(#3545) kokeny92


kokeny92
tag

Sziasztok!

Van egy Samsung Galaxy 10.1 gt-p7500 tablet.
Szoftvert hogyan tudok frissíteni rajta, Kies-t valamiért nem ismeri fel.
Esetleg valaki nem tudja, hogy mi lehet a probléma a KIES-el?
Milyen szoftverek működnek rajta normálisan, amit rá tudnék tenni, mert most a gyári 3.1 van rajta.
(olvasgattam régi hozzászólásokat, de konkrétumot nem leltem.

Előre is köszönöm:)

Üdv Kökény

(#3546) LSL1337 válasza kokeny92 (#3545) üzenetére


LSL1337
őstag

magától fel kéne hogy ajánlja, akár ICS-t is, beállításokban matass

de full gyári ICS-t (4.0) le tudsz tölteni, és egy félhivatalos programmal fel tudod flashelni a tabletre
sammobile.com, és odin3 1.83

(#3547) kokeny92 válasza LSL1337 (#3546) üzenetére


kokeny92
tag

Nagyon szépen köszönöm. Ehhez valami megbízható, egyszerű leírást nem tudsz véletlen (esetleg)? Amúgy 2 hete szórakozok már a tabbal, hogy rakjak rá valamit, de még most jutott eszembe hogy hp-n biztos van, aki tudja :))

Jah és Telenor függő a tablet. Valamilyen szinten ez számít? Vagy független attól hogy milyen szoftvert rakok rá? Magyarba nem látok 4.0-át simán rálehet rakni angolt is?

[ Szerkesztve ]

Üdv Kökény

(#3548) kokeny92 válasza kokeny92 (#3547) üzenetére


kokeny92
tag

Illetve a PDA szám mind1, hogy milyet szedek le a tabhoz?
Ennek P7500XXKG7. Amit tudok leírok róla, hátha segít.
kernelverzió: 2.6.36.3 root@DELL81 #1
Build száma HMJ37 P7500XWKGC
Andorid verzió: 3.1

Üdv Kökény

(#3549) LSL1337 válasza kokeny92 (#3548) üzenetére


LSL1337
őstag

PDA szám, az egy verziószám féle, kb azt jelenti hogy melyik hónapban adta ki, feltehetsz más régióst is, azokban is van magyar nyelv, de előtte célszerű backupolni, bár nekem 1 év flashelgetés után sosem volt szükségem a gyári rom-ra meg emie meg mik vannak még:D, de nem árthatnak elvileg

ahhoz fel kell dobnod egy cwm-ot, azzal egy teljes nand backup, de én nem érzem 100%ig fontosnak

(#3550) Humbert90 válasza kokeny92 (#3547) üzenetére


Humbert90
csendes tag

Az első hsz-ben részletesen le van írva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.